Liga Mistrzów 2013/2014

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Odp: Liga Mistrzów 2013/2014

Postprzez Lazu » 1 maja 2014, o 12:01

General27 napisał(a):
Lazu napisał(a):#up
Nie ma sie co nim przejmować, on atakuje kogo może.
Zresztą na moją odpowiedź po jego krytyce w tym samym temacie już nie zareagował, czyżby stwierdził, cholera on ma racje?

Co do meczu, Atletico zniszczyło Chelsea i bardzo sie z tego ciesze. Obrona nie zagrała jak należy i odrazu dostali bramki.
Courtois to geniusz, nasz Mignolet to się może narazie uczyć od niego.
Podsumowując, dla Realu gorzej że gra z Atletico. Dla widza będzie to świetne widowisko

Na jaka odpowiedz po twojej krytyce? Dobra, poszukałem i znalazłem, nie odpowiedziałem bo nie zauważyłem.
http://scr.hu/2ypz/znzlw

Nie wiem człowieku co ty ćpiesz oskarżając mnie, gdzie napisałem, że Bayern wygra z Realem? Twój post przecież nie ma kompletnie żadnego sensu. Poza tym jak wszystko dosłownie czytasz to musi być z ciebie średnio inteligentny człowiek, gdy ktoś pisze o Realu, ze jest słaby, raczej nie chodzi mu o to, że jest na poziomie Aston Villi. Moje zdanie o Realu trochę się polepszyło, bardzo dobry mecz z Bayernem, przeciwnik był słaby, jednak przygotowanie w obronie zrobiło na mnie wrażenie, mają szanse z Atletico.

E:Jeśli Real pokona Atletico to faktycznie przyznam rację że to jedna z lepszych drużyn(najlepsza nie przegrywa najważniejszych meczów ligowych w sezonie), na razie ich losowania nie powalały i nie mieli trudnego dojścia do finału.

:))
Koleś, nie obraź się ale dyskusja z Toba nie ma żadnego sensu i szkoda mi na nią czasu
Żyj dalej w swoim, kolorowym świecie
Powodzenia!

Przepraszam za offtopic
Lazu

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Postprzez Szpieg1 » 1 maja 2014, o 12:03

Panowie, może troszkę naokoło jeśli chodzi o to czy Suarez jest lepszy od Ronaldo - zobaczmy więc z kim Ronaldo gra :)
Według trasfermarkt nasza kadra jest teraz warta prawie 200mln Euro.
Kadra Realu jest warta 515mln Euro.
To jest też z pewnością czynnik, który powoduje, że Ronaldo tak dobrze sobie radzi - co nie znaczy, że nie jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie bo jest - w TOP 5, tak samo jak Suarez.
W Realu potrójnie nie należy pokryć tylko i wyłącznie Ronaldo ale też choćby Bale'a i kilku innych piłkarzy co jest niewykonalne. U nas jedynymi piłkarzami, których należy mocniej przykryć to Suarez i ew. Coutihno bo Sturridge bez formy też nic nie ustrzeli.
Na dodatek w lidze hiszpańskiej jest kilka drużyn, które tylko się kładą i oczekują na najniższy wymiar kary (coś ala Norwich z meczu z pierwszego meczu w tym sezonie z nami) więc ustrzelenie im dodatkowych 10 bramek to żaden problem dla Ronaldo. Gdyby u nas też było jeszcze kilka takich drużyn to myślę, że Suarez strzeliłby dodatkowo 10 bramek więcej.
Szpieg1
Moderator

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Antonnie » 1 maja 2014, o 12:03

General27 napisał(a):
july600lfc napisał(a):
Wizzy napisał(a):Suarez jest świetny, ale do porównywać go do Cristiano jeszcze za wcześnie. Suarez musi potwierdzać to z najlepszymi i radzić sobie z presją, najlepszy przykład to Chelsea, City.

Według mnie to nie nieradzenie sobie z presją Suarez'a w meczach z najlepszymi decyduje o jego słabszych o występach, a fakt, iż ma zwykle podwójne (albo i nawet potrójne) krycie. Jak 3 gości przyczepi się do Cristiano na 90 minut, to Portugalczyk też sobie za bardzo nie pogra. ;)

Dokładnie!
Suarez w takiej sytuacji zagra jeszcze jedną, czy dwie piłki po których można spokojnie strzelić bramkę, Cristiano po prostu nie widać.

@down
Finał pucharu Anglii jest aktualnie wart tyle co komentarze Mastera.
Ronaldo na 9 wcale by nie grał lepiej niż teraz i nie strzelałby więcej bramek, lepiej on sobie radzi jako lewy napastnik.
Zgadzam się jednak, że pieprzenie o niedoszłych bramkach Luisa w CL jest niedorzeczne.

Tak na początek , istnieje w postach opcja edytowania więc nie musisz pisać posta pod swoim postem chyba , że chcesz być fajny i mieć więcej postów , bo z tego co tutaj piszesz , nie daje Ci więcej niż 14 lat.

No tak.. Cristiano Ronaldo nie widać gdy przy nim jest 3 zawodników ?! Jest najlepszy piłkarzem nie ważne czy grają z Barceloną,PSG czy Legią Warszawa. Oni zawsze biorą poprawkę na CR7 i gdy jest przy piłce ma podwajane/potrajane krycie , mimo to nadal strzela bramki.49 bramek sie nie wzieło z samych karnych i wolnych, no nie ? W tym sęk że Ronaldo mimo takiego krycia nadal potrafi strzelać gole i jest klase wyżej od Suareza. Nie umniejszając zasług Luisa w tym sezonie.

PS: Chętnie bym zobaczył waszą "rozmowe" z Masterem.. :badhappy:
Obrazek
Antonnie

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez bugi » 1 maja 2014, o 12:06

Żeby Suarez grał od początku i strzelał karne już pewnie miałby 40. Ale to tylko gdybanie, na obecną chwilę nie można mówić że Ronaldo jest lepszym piłkarzem bo są na porównywalnym poziomie.
bugi

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 1 maja 2014, o 12:18

Dla mnie sprawa wygląda tak: Ronaldo jest lepszym piłkarzem, w każdej statystyce (przynajmniej w znacznej większości), co więcej Ronaldo ma złotą piłkę, a Luis nie. Wszystkie argumenty rzeczowe przemawiają na korzyść CR7, jednak myślę że jest pewna wartość dodana, którą można opisać jako "wola walki". To taka wartość, która pozwoliła nam w Stambule, włoić Milanowi, pomimo, że był drużyną lepszą, bogatszą, silniejszą na papierze. Myślę, że to właśnie "Wola walki" popycha Luisa do genialnych zagrań i grania na najwyższym poziomie :) i w tej kategorii, myślę, że wygrywa Luis, choć nie da się tego zmierzyć, obliczyć ani udowodnić.
"Wstać rano, zrobić przedziałek i się odpieprzyć od siebie. Czyli nie mówić sobie: muszę to, tamto, owo, nie ustawiać sobie za wysoko poprzeczki i narzucać planów, którym nie można sprostać."
PyrkaLFC

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez MarcinLFC77 » 3 maja 2014, o 23:23

Orientuje się ktoś z jakiego koszyka będzie losowane Fenerbahce w przyszłym sezonie? Jest szansa, że Dirk z ekipą przyjadą na Anfield w fazie grupowej?
“If I didn’t have the character that I have today on the pitch, I don’t think that I would have become the player that I am today." - Luis Suarez
MarcinLFC77

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Qwerty » 3 maja 2014, o 23:28

Jest szansa, bo będą prawdopodobnie losowani z czwartego koszyka.
Qwerty

Postprzez owsiej » 4 maja 2014, o 00:46

Fenerbahce ma bana na europejskie puchary jeszcze przez rok wiec napewno sie nie spotkamy.
owsiej

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Qwerty » 4 maja 2014, o 00:51

Za to ustawianie meczów? Myślałem, że to tylko na ten sezon.
Qwerty

Postprzez matys1910 » 4 maja 2014, o 01:22

PyrkaLFC napisał(a):Dla mnie sprawa wygląda tak: Ronaldo jest lepszym piłkarzem, w każdej statystyce (przynajmniej w znacznej większości), co więcej Ronaldo ma złotą piłkę, a Luis nie. Wszystkie argumenty rzeczowe przemawiają na korzyść CR7, jednak myślę że jest pewna wartość dodana, którą można opisać jako "wola walki". To taka wartość, która pozwoliła nam w Stambule, włoić Milanowi, pomimo, że był drużyną lepszą, bogatszą, silniejszą na papierze. Myślę, że to właśnie "Wola walki" popycha Luisa do genialnych zagrań i grania na najwyższym poziomie :) i w tej kategorii, myślę, że wygrywa Luis, choć nie da się tego zmierzyć, obliczyć ani udowodnić.

Akurat gdyby nie wola walki i ambicja, to Ronaldo kradł by teraz portfele na Maderze. Nie ma bardziej ambitnego piłkarza niż Ronaldo, chociaż swoim "płaczem" i innymi zachowaniami może się wydawać, że jest inaczej. Suarez według mnie jest teraz nr 2 na świecie, a może nawet nr 1 z zamiennością pozycji właśnie z Ronaldo. Jeżeli obaj świetnie pokażą się na Mundialu i zaczną dobrze kolejny sezon, to na bank ktoś z tej dwójki będzie miał złotą piłkę.
Obrazek
matys1910

Postprzez Jetzu » 6 maja 2014, o 09:42

Mamy prawdopodobnie pierwszą ofiarę Finansowego Fair Play.

Jak donosi francuska gazeta L'Equipe pierwszym klubem objętym sankcjami będzie PSG.

Mistrz Francji zostanie ukarany szeregiem różnych ograniczeń w które wliczają się - ograniczenie budżetu płacowego, sankcje transferowe oraz zmniejszenie rozmiaru składu zgłoszonego do Ligi Mistrzów (Paryżanie będą mogli zgłosić tylko 21-osobowy zespół zamiast normalnej 25-osobowej kadry).

Oprócz tego PSG będzie musiało zapłacić 60mln € kary.
Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.
Obrazek
Jetzu

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Tindr » 6 maja 2014, o 09:51

Ciekawe jak to będzie wyglądało w rzeczywistości i kto będzie następny - mam nadzieję, że wezmą się za City i Chelski..
Hell is empty and all the devils are here...
Tindr

Postprzez GUNS » 6 maja 2014, o 09:55

Jetzu napisał(a):Mamy prawdopodobnie pierwszą ofiarę Finansowego Fair Play.

Jak donosi francuska gazeta L'Equipe pierwszym klubem objętym sankcjami będzie PSG.

Mistrz Francji zostanie ukarany szeregiem różnych ograniczeń w które wliczają się - ograniczenie budżetu płacowego, sankcje transferowe oraz zmniejszenie rozmiaru składu zgłoszonego do Ligi Mistrzów (Paryżanie będą mogli zgłosić tylko 21-osobowy zespół zamiast normalnej 25-osobowej kadry).

Oprócz tego PSG będzie musiało zapłacić 60mln € kary.

Gadanie... Barcelona też miała mieć sankcje, a jak się skończyło każdy wie. Na układy nie ma rady. Jak PSG to i Real, City, Chelsea, Monaco, Ogólnie wszyscy którzy wydają po 100mln co rok na transfery nie sprzedając żadnego bądź nie na taką kwotę.
GUNS

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Qwerty » 6 maja 2014, o 15:29

Zawsze ciekawił mnie przypadek Realu. Do niego nikt się jakoś nie dobiera. Nawet nam groziły sankcje.

Lipa76 napisał(a):Ciekawe jak to będzie wyglądało w rzeczywistości i kto będzie następny - mam nadzieję, że wezmą się za City i Chelski..

Chelsea raczej mało prawdopodobne.
Co do City, to tak, będą ukarani. 50mln funtów + możliwość zgłoszenia 21 zawodników do Ligi Mistrzów.

City and PSG are two of nine clubs being investigated by UEFA's club financial control board (CFCB) for FFP (Financial Fair Play) breaches.
Qwerty

Postprzez HappyBlancik » 6 maja 2014, o 15:41

No wreszcie ktoś dobrał im się do dupy za przeproszeniem. Mam tylko nadzieję, że tak się naprawdę stanie, bo to jest jakaś parodia. Mam nadzieję, że Chelsea czy City im nie uciekną. Oby!
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Europejskie puchary