Liga Mistrzów 2012/2013

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Postprzez roboR » 6 gru 2012, o 13:31

ManiacK napisał(a):Widzieliście jego grę, jak na boisku nie było Xaviego i Iniesty ? Jeśli tak, to sami wiecie jaki sens ma to, że o tym pisze.

no ja widzialem. od kiedy wszedl, Benfica przestała istniec.
Obrazek

10 (cala druzytna!!) z benfici wokol messiego na przestrzeni , ja wiem? 15x6?
roboR

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez adilfc » 6 gru 2012, o 16:33

Ja tam będę kibicował teraz ManUtd, dlatego, że oprócz bycia fanem Liverpoolu jestem także fanem całej Premier League, która dzięki swojemu prestiżowi potrafi przyciągnąć nawet bardzo dobrych zawodników do średnich klubów, a umówmy się, zwycięstwo w Lidze Mistrzów to największy prestiż w klubowej piłce. Prestiż zarówno dla klubu, jak i ligi którą reprezentuje. Wolę żeby 2, czy 3 klub Premier League zdobył Ligę Mistrzów niż na przykład 2, czy 3 z Hiszpanii
adilfc

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Masacra » 6 gru 2012, o 16:48

adilfc napisał(a):Ja tam będę kibicował teraz ManUtd

Jeśli nie podziałają leki zaordynowane mi przez mojego psychiatrę to ja też.
Masacra

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez kokosso » 6 gru 2012, o 16:59

adilfc napisał(a):Ja tam będę kibicował teraz ManUtd, dlatego, że oprócz bycia fanem Liverpoolu jestem także fanem całej Premier League, która dzięki swojemu prestiżowi potrafi przyciągnąć nawet bardzo dobrych zawodników do średnich klubów, a umówmy się, zwycięstwo w Lidze Mistrzów to największy prestiż w klubowej piłce. Prestiż zarówno dla klubu, jak i ligi którą reprezentuje. Wolę żeby 2, czy 3 klub Premier League zdobył Ligę Mistrzów niż na przykład 2, czy 3 z Hiszpanii

ZASTANÓW SIĘ NAD TYM CO PISZESZ, PRZEMYŚL TO SOBIE.
Obrazek
kokosso

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Muszka » 6 gru 2012, o 17:03

adilfc napisał(a):(...) Wolę żeby 2, czy 3 klub Premier League zdobył Ligę Mistrzów niż na przykład 2, czy 3 z Hiszpanii

A ja wolę, żeby nas żaden klub z Anglii nie doścignął jeszcze długi czas w ilości zwycięstw w Lidze Mistrzów. Uporządkuj swoje priorytety :wink:
Muszka

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez wowka01 » 6 gru 2012, o 17:06

I ja, i ja. W ogóle już zamówiłem koszulkę Manchesteru na tegoroczną Ligę Mistrzów. Je je je... :shock:

Marzę o tym, żeby w maju siedząc przed telewizorem oglądając finał Ligi Mistrzów, popijając piwko patrzeć jak zawodnicy i kibice MU cieszą się ze zdobycia trofeum, normalnie czekam na to... Tak bardzo was nie rozumiem :(

Kibicować ManU, żebby udowodnić, że PL jest najsilniejsza? Zacznijmy im kibicować jeszcze w lidze. Dajcie spokój...

Choć pewnie jakiś większych szans nie mają ,ja tam będę kibicował Valencii.
wowka01

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez frymo » 6 gru 2012, o 18:16

Chciałbym w tym roku w końcu obejrzeć jakiś zespół z poza grona faworytów w finale lub nawet jako zwycięzcę. Ale także żeby nie był to jeden z tych sztucznych tworów typu PSG czy Malaga. Z zespołów które lubię oglądać i poniekąd jestem ich zwolennikiem to Bayern oraz Valencia. To byłby mój finał marzeń. Jeśli united będzie w finale to po prostu go nie obejrzę.

Ps. Nie rozumiem jak można kibicować jakiejś lidze... chyba, że chodzi o coś w stylu, że nie kibicuję nikomu z polski więc każdy zespół, który ma jakiekolwiek szanse na kolejną fazę będzie zespołem, któremu będę kibicował.

Finał na, na który bym postawił pieniądze bo niestety wiem, że mój ma małe szanse powodzenia to:
Bayern vs united/Real/Barcelona
Obrazek
frymo

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez adilfc » 6 gru 2012, o 18:37

Jeżeli Liverpool nie chce być dogoniony w ilości trofeów to niech sam zacznie je zdobywać, a nie jak pies ogrodnika modli się z nadzieją, że inni ich nie zdobywają. No cóż, masacra, najłatwiej jest wyrwać pół zdania z kontekstu, zupełnie jak redaktorzy onetu, czy innej przyjaciółki. Dla mnie zawsze po odpadnięciu Liverpoolu z jakichkolwiek rozgrywek liczą się jedynie kluby z Anglii i tak pozostanie. Chciałem żeby to City wygrało LM, jednak mega zawiedli i nie są nawet w lidze europejskiej. Co do Ligi Europejskiej, to jezeli Liverpool dziś nie awansuje, będę kibicował w tych rozgrywkach Chelsea, czy Tottenhamowi bez żadnej ujmy dla mojego własnego "ja". W premier league mógłbym być za ManUtd tylko w momencie, gdyby ich zwycięstwo dawało nam np kwalifikacje w LM, czy LE, w każdym innym wypadku jestem za ich porażką.

Pewnie duża część z was kibicuje też reprezentacji Anglii. Powiedzcie jak to jest? Kibicujecie tylko piłkarzom spoza Evertonu i ManUtd, czy całej wystawionej 11 ? Może modlicie się, żeby Gerrard strzelił gola, a np. Rooney nie trafił z metra na pustą bramkę? Czy może jednak gracze z czerwonej części Manchesteru stają się "dobzi" na czas gry w reprezentacji?
adilfc

Postprzez hulus » 6 gru 2012, o 18:41

Jedna z lepszych rund grupowych w historii. Pełno świetnych spotkań, przetasowań na szczycie, niespodzianek. Kompromitacja mimo wszystko jedynie City wśród Anglików. Mancini nie pokazał ani ciekawego futbolu ani charakteru. Przygnębiający występ zakończony porażką, której sami chcieli, żeby uniknąć LE. A dla mnie to najlepszy możliwy wynik, bo Ajax przynajmniej walczył i w ten sposób pogra sobie dalej w Europie. Chelsea odpadła, ale czy to wstyd? Zawalili(?) mecz w Turynie, ale to nie był wcale ich pogrom ani nawet słaby występ. Po prostu ktoś z tej bardzo silnej grupy musiał odpaść a Chelsea w fazie przebudowy to jeszcze nie stabilna firma jak Szachtar i Juve. United i Arsenal miały łatwe zadania i sobie poradziły. Wygranych się nie sądzi, chociaż znowu lekkomyślnie Wenger traci pierwsze miejsce w grupie. Raz jak to zrobił to trafił od razu na Barcelonę i po skandalu(wyrzucenie RvP) odpadł. Bardzo cieszy awans Celticu, ale już nie styl w jakim go osiągnęli. Chociaż wygrali z Barceloną mecz, którego nie mieli prawa wygrać, to jednak kluczowe trafienia zaliczyli z karnego po symulacji Samarasa. No ale mieli też wiele szczęścia, bo Benfica robiła co mogła, żeby nie wygrać z Barceloną B wczoraj.

Kto wyglądał najmocniej? Na pewno niemieckie kluby. Bayern i Borussia wyraźnie wygrały swoje grupy. Jak zwykle Barcelona. Dorzuciłbym jeszcze wyrachowane, ale mocne Juve i bardzo mocny Szachtar. Na dziś wydaje się, że zarówno Anglicy jak i Real są z tyłu. Nie wiem na co stać PSG czy Porto, ale moim czarnym koniem w tym sezonie jest Malaga. Miał się klub posypać a debiut w LM ma wymarzony.

W Premier League tak się biją a Ligę Mistrzów a potem nie idzie? Naprawdę dużo więcej powinno pokazać City jako mistrz. Dortmund miał swój rok na przetarcie. Łatwa grupa, ale odpadli. Natomiast dziś to już prawdziwa siła na kontynencie. Manicini zdecydowanie nie odrobił lekcji. Chelsea nie zapominajmy jest piątą siłą na Wyspach a dostali się, bo bronili tytułu. Oni odpadli w trudnej grupie, my z Benficą w 1/8. Nigdy mistrz nie ma łatwo.

Ciekawy jestem losowania. Nikt nie będzie chciał trafić na Real. Wygadany Mourinho atakował dużo Manciniego a sam nie może pochwalić się świetną kampanią. Może trafić na starego kumpla Fergusona i to chyba byłaby najciekawsza para. Nikt też nie będzie się cieszył z trafienia na Szachtar.

Ciekawe czy teraz Juve skieruje uwagę w styczniu na Llorente, bo ten będzie mógł grać w LM?
hulus
Redaktor

Postprzez buh » 6 gru 2012, o 18:43

Poj****o was czy jak? Sam zywie nienawisc najczystsza i nieskalana do United, ale niech chlop sobie 'kibicuje' komu chce i gdzie chce. Jego sprawa. A nawet dobrze bym rzekl. Czasami trzeba umiec srac pod wiatr.

Cieszy liczba niemieckich druzyn z pierwszych miejsc. Czuje w kosciach ze niezle namieszaja do samego finalu, a moze nawet... :)
"I have missed more than 9,000 shots in my career. I have lost almost 300 games. On 26 occasions I have been entrusted to take the game winning shot... and I missed. I have failed over and over and over again in my life. And that's precisely why I succeed." - Michael Jordan
buh

Postprzez Masacra » 6 gru 2012, o 18:50

Prowadzisz kursy nauki srania pod wiatr koleś? :)
Masacra

Postprzez buh » 6 gru 2012, o 19:19

Nawet nie wiesz do jakiej perfekcji doszedlem koles :lol:
"I have missed more than 9,000 shots in my career. I have lost almost 300 games. On 26 occasions I have been entrusted to take the game winning shot... and I missed. I have failed over and over and over again in my life. And that's precisely why I succeed." - Michael Jordan
buh

Postprzez Masacra » 6 gru 2012, o 19:27

Jakoś nie masturbuję się na myśl o twoich sukcesach w tej dziedzinie. :wink:
Masacra

Postprzez dagonet » 20 gru 2012, o 12:55

No to mamy ciekawy mecz na dzien dobry - United zagraja z Realem (:
dagonet

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Muszka » 20 gru 2012, o 12:56

Galatasaray(TUR) v Schalke(GER)

Celtic(SCO) v Juventus(ITA)

Arsenal(ENG) v Bayern(GER)

Shakhtar Donetsk(UKR) v Dortmund(GER)

Milan(ITA) v Barcelona(ESP)

Real Madrid(ESP) v Man. United(ENG)

Valencia(ESP) v PSG(FRA)

Porto(POR) v Málaga(ESP)

Coś czuję że po raz pierwszy od dawien dawna, po 1/8 nie zostanie żaden angielski zespół :P

ciekawostka: losowanie było identyczne jak to próbne przeprowadzone wcześniej: :wink:

Obrazek
Muszka

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Europejskie puchary