Liga Mistrzów 2012/2013

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, Juluz, RedFirmino, Szpieg1, Gonzo, AirCanada, Daniel

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Postprzez chomikLFC » 25 maja 2013, o 19:41

Poprzedni finał był specyficzny, były emocje, ale to tylko ze względu na karne. Podczas meczu nie było jakichś spektakularnych akcji, strzałów i interwencji bramkarzy, ale emocje były do samego końca, Chociaż to zależy dla kogo, niektórzy wolą mecze takie jak rok temu, a inni takie jak w 2005 ;)
chomikLFC

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez mazi » 25 maja 2013, o 19:54

Ogólnie te dwie drużyny mało mnie obchodzą, ale wiadomo finał, cały świat patrzy....
Fajnie by było zobaczyc karne, zawsze lubie jak przegrani płaczą po serii jedenastek :badhappy:
TAK
mazi

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez w0rst » 25 maja 2013, o 19:58

W końcu grają Polacy, którzy mogą przesądzić o wyniku meczu - w takim sensie padło zdanie w wiadomościach. Od razu pomyślałem, a Dudek, a Boniek?
Jestem za BVB, od dłuższego czasu jakoś śledzę losy tej drużyny (fakt był tam wtedy Lewandowski, ale to był jego pierwszy sezon) i ta drużyna mi się bardzo podoba. Zbudowana za niewielkie pieniądze, grają młodzi zawodnicy. Nic tylko trzymać kciuki za klub, który nie należy do bogaczy. PSG, Chelsea czy City mogą się uczyć takiego czegoś od BVB. Bo tam pieniądze nie grają. Chciałbym by Piszczek strzelił bramkę, wydaje się on najbardziej niedoceniany w Polsce.
Obrazek
w0rst

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Redman » 25 maja 2013, o 20:32

Ja oczywiście sercem za trzema rodakami, ale rozum mówi - Bayern. Szanse daje 70:30. Oby bylo wspaniałe widowisko!
Obrazek
Redman

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Gagarin » 25 maja 2013, o 21:21

Jestem za TVP Dortmund, tylko, dlatego, że Bajern ma już 4 wygrane Puchary Mistrzów i nas niestety dogoni jeśli wygra. Żadnych sentymentów do żadnej z drużyn, w końcu niemcy... :dry:
E: a może jednak...
Obrazek
Obrazek
Gagarin

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez AustralianMagic » 25 maja 2013, o 22:38

Szkdoa mi Borussi, bo o ile Bayern się na pewno nie rozpadnie i będzie miał sporą szansę by w następnych latach znowu zajść wysoko z LM, tak dla drużyny z Dortmundu to była (według mnie) jednorazowa przygoda.
Natomiast motm to moim zdaniem Weidenfeller. Co gość wyprawiał w bramce to szok. Obyśmy się doczekali takiego bramkarza.
AustralianMagic

Postprzez Szymek » 25 maja 2013, o 22:39

Szkoda mi Borussi bo mecz był wyrównany i zasłużyli na coś więcej, ale niestety rozluźnili się na koniec meczu czekając na dogrywkę stąd gol Robbena. 5 puchar Ligi Mistrzów dla Bayernu, zrównują się tym samym z naszym Liverpoolem, no cóż gratulacje.
Obrazek
Szymek

Postprzez burmanek » 25 maja 2013, o 22:48

O Holender... Robben dwoma akcjami w których pokazał swoje panowanie nad piłką pogrąża Borussię. Nie jestem fanem BVB, męczy minie ta szopka w polskich mediach, ale mimo to szkoda, że trójka z Dortmundu nie dołączyła do niezbyt szerokiego grona Polaków z tytułem LM. Finał ciekawy, szkoda, że grały dwa zespoły zupełnie mi obojętne, dawać mi jakiś Anglików w przyszłym sezonie!
Obrazek
burmanek

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez sokół » 25 maja 2013, o 22:49

No i spadliśmy z czwartego miejsca na piąte...

Stało się to, co przewidywało wielu, wygrał faworyt. Borussia miała swoje 20 minut na początku spotkania, potem do głosu doszedł Bayern i nie oddał inicjatywy do końca. Piłkarsko, wygrała drużyna lepsza, acz wielka szkoda, że BVB nie wspieła się na swoje wyżyny... Nie ma co, w zasadzie, pisać, mecz bez większej "historii", aczkolwiek mecz przyjemny dla oka (mimo przewagi bawarczyków).
Jakoś mi nie szkoda polskiego "trio", bo ten pompowany balon, nie był do końca racjonalny.

Jak pisałem, kilka postów wyżej, byłem za Borussią, ze względu na Liverpool... Co teraz? Ano, trzeba znów wygrać CL lub BPL i wrócić na tron! 8)
Z LFC od 1998 r.
"...Bramkarz może grać znakomicie, a zawiedzie jeden raz... i jest winowajcą." Ian Rush
last.fm
twitter
sokół

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez kinio25LFC » 25 maja 2013, o 22:52

Jestem za TVP Dortmund

no, TVP Dortmund dobry zespół...
Żadnych sentymentów do żadnej z drużyn, w końcu niemcy...

W życiu nie spodziewałem się, że ktoś z fanów Liverpoolu skupiony na tym serwisie, uchodzący za jeden z bardziej prestiżowych w tym segmencie rynku, będzie zakompleksiony na punkcie tych "złych Niemców". Melodramat. Czterej Pancerni i Pies ciągle zbierają żniwo :(
"A nowy dzień przynosi każdemu nowe nadzieje, tak jak sen przynosi marzenia" - Krzysztof Kolumb w przeddzień odkrycia Ameryki
kinio25LFC
Redaktor

Postprzez Klapouchy93 » 25 maja 2013, o 22:57

Liczyłem na dogrywkę jeśli mam być szczery :lol:
Borussia nie ma się czego wstydzić po takim meczu. Jestem ciekaw czy przyjście Pepa do Bayernu przypadkiem tylko nie zaszkodzi tej drużynie. W każdym razie nie wyglądają na kogoś kto powinien zmienić trenera...
No i Bayern ma coś do udowodnienia w meczu o superpuchar :)
Cokolwiek ¯\_(ツ)_/¯
Klapouchy93

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez bols » 25 maja 2013, o 23:07

W życiu nie spodziewałem się, że ktoś z fanów Liverpoolu skupiony na tym serwisie, uchodzący za jeden z bardziej prestiżowych w tym segmencie rynku, będzie zakompleksiony na punkcie tych "złych Niemców". Melodramat. Czterej Pancerni i Pies ciągle zbierają żniwo

no, w końcu przecież polak niemiec dwa bratanki. niechęć do tego narodu jest w pełni nieuzasadniona. na udokumentowanie naszej przyjaźni niech każdy polak podniesie w górę flagę borussii dumnym głosem śpiewając "die fahne hoch".
Ostatnio edytowano 25 maja 2013, o 23:29 przez bols, łącznie edytowano 1 raz
bols

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez burmanek » 25 maja 2013, o 23:24

Edit: Masz rację, dyskusja ogólnie bez sensu, bo żadna ze stron nie przekona tej drugiej...

Najbardziej z całego polskiego tria zaimponował mi Piszczek, w ogóle cenię go sobie bardziej niż Lewandowskiego nad którym wszyscy się tak zachwycają, i to właśnie Piszczka z Kubą najbardziej mi szkoda, bo nie wiem, czy będą oni mięli jeszcze szansę na triumf w LM, a Lewandowski ze swoją renomą trafi do klubu walczącego o najwyższe cele
Ostatnio edytowano 25 maja 2013, o 23:53 przez burmanek, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
burmanek

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez kinio25LFC » 25 maja 2013, o 23:34

Był tu długi post, taka typowa ściana tekstu, jednak zdecydowałem się go usunąć w myśl prostej zasady: nie rozmawiaj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem. :dry:

Żeby nie było MEGA offtopa: Lewandowski zagrał słabo jak na swoje możliwości, dużo lepsze wrażenie wywarł na mnie Piszczek, no i golkiper BVB...do 88 minuty ;)
Ostatnio edytowano 25 maja 2013, o 23:40 przez kinio25LFC, łącznie edytowano 2 razy
"A nowy dzień przynosi każdemu nowe nadzieje, tak jak sen przynosi marzenia" - Krzysztof Kolumb w przeddzień odkrycia Ameryki
kinio25LFC
Redaktor

Postprzez dymos » 25 maja 2013, o 23:49

Ok, od dzis nie bede ich lubil, bo dowiedzialem sie, ze to ogolnie przyjete i mimo, ze mam znajomych z pochodzenia Niemcow i Rosjan, bede ich nienawidzil. Dzieki za uswiadomienie, ze bylem zlym Polakiem.

Abstrachujac od tej zenujacej wymiany zdan, a skupiajac sie na futbolu w tym finale nie brakowalo mi niczego. Swietny, szybki mecz ze zrywami z jednej czy to drugiej strony. Wygrala druzyna lepsza, ktora w tym sezonie pozostawila wszystkie druzyny daleko w tyle. Szkoda, ze Jupp odchodzi na emeryture. Wierze jednak, ze pozostawia druzyne w dobrych rekach. Niewiele w niej do poprawy, moze jedynie wzbogacenie lawki i nie spieprzenie tego, co juz zbudowane. Gratulacje dla Bayernu. Obysmy za 2 sezony ich pokonali w LM :D. marzenia:D
dymos

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Europejskie puchary