Liga Europy 2012/2013

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, Juluz, Daniel, RedFirmino, Gonzo, Ibiz, AirCanada

Re: Liga Europy 2012/2013

Postprzez smiglo07 » 5 kwi 2013, o 00:52

aqalfc

Jeśli według ciebie tak wygląda skręcenie kostki to pozdro. Na moje to złamanie nogi w kostce ale lekarzem nie jestem , więc mogę się mylić ale wątpię by tak wyglądało "skręcenie" kostki a miałem już wielokrotnie skręcone kostkę.

Bale wypada prawdopodobnie do końca sezonu z tego co czytałem na stronie Spurs. Wyglądało to bardzo kiepsko i według mnie skończy się tak jak piszą ludzi ze związani ze Spurs długą przerwą.
smiglo07

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez jacek951007 » 5 kwi 2013, o 06:17

Naprawdę szkoda tego piłkarza, mimo iż Go nie lubię bo moim zdaniem za bardzo symuluje( Suareza gdyby nie był u Nas tez pewnie bym nie lubił, ale On przestaje symulować) to jednak był bardzo dobrym zawodnikiem w tym sezonie i niewątpliwie jakość w PL ucierpi, a Tottenham bez swojego najlepszego gracza traci 50% siły ofensywnej.
- Nie możesz zbudować katedry w jeden dzień... Spojrzenie na historię klubu uświadamia Wam, że to wymaga czasu. - Gerard Houllier
jacek951007

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez dominic » 5 kwi 2013, o 08:35

Teraz się okarze co cała drużyna Spurs jest warta - zagrają 8 kolejek bez swojego najlepszego gracza.
Bale'a nie lubię, ale życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia, oby ta kontuzja nie wpłynęła na rozwój jego kariery.
!!!
dominic

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Machel » 5 kwi 2013, o 09:17

dominic napisał(a):Teraz się okarze co cała drużyna Spurs jest warta - zagrają 8 kolejek bez swojego najlepszego gracza.
Bale'a nie lubię, ale życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia, oby ta kontuzja nie wpłynęła na rozwój jego kariery.

Akurat w niedzielę Bale by się przydał ;). Kury grają z Evertonem :wink: .
Obrazek
Machel

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez cogut » 26 kwi 2013, o 01:29

Mam takie pytanie. Jesli Chelsea wygra Lige Europy to automatycznie bedzie miala prawo zagrac w tych rozgrywkach w przyszlym sezonie jako obronca trofeum. Czy w tym wypadku nastepne premiowane miejsce awansem przypadnie na szosta druzyne Premier League?
cogut

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez ManiacK » 26 kwi 2013, o 01:58

cogut napisał(a):Mam takie pytanie. Jesli Chelsea wygra Lige Europy to automatycznie bedzie miala prawo zagrac w tych rozgrywkach w przyszlym sezonie jako obronca trofeum. Czy w tym wypadku nastepne premiowane miejsce awansem przypadnie na szosta druzyne Premier League?

Nie wiem jak będzie z tym miejscem, jednak jedno wiem - każdy kraj według rankingu ma ustaloną miejsc w danych rozgrywkach ( nie licząc bonusów fair play etc. ), lecz jak będzie z tym miejscem w lidze w razie awansu Chelsea do LM, to nie wiem.
ManiacK

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez cezarySP » 2 maja 2013, o 22:24

Pewnie trochę przesadzam, ale przypomniała mi się trochę sytuacja ze Stambułu, nawet odstępy czasowe podobne.. Chelsea w 8 minut wbija trzy bramki Bazylei i jest już prawie dwiema nogami w finale LE :)
Obrazek
cezarySP

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Sebu » 2 maja 2013, o 22:34

Ciekawe czy dalej będą "znawcy" psioczyć na Benka i wykrzykiwać "RAFA OUT". Bramka Luiza przepiękna.
Sebu

Postprzez polik » 2 maja 2013, o 22:39

Sebu napisał(a):Ciekawe czy dalej będą "znawcy" psioczyć na Benka i wykrzykiwać "RAFA OUT". Bramka Luiza przepiękna.

Benitez nie jest lubiany w Chelsea i nawet wygranie LE tego pewnie nie zmieni.
Szkoda Fenerbahce, ogromnie dużego pecha mają.
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "
polik

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Redman » 2 maja 2013, o 23:09

Benitez odchodzi, to pewne, wygrana w LE nic tu nie zmieni.
@cogut, nie jestem w stu procentach pewien, ale wydaje mi się że wygrana w rozgrywkach od razu daje im start w następnym roku. Chyba że wejdą do LM.
Swoją drogą - obstawiam, że to Benfica zdobędzie Ligę Europy.
Obrazek
Redman

Postprzez hulus » 2 maja 2013, o 23:21

Rafa potrzebuje LE dużo bardziej niż TOP4, KMŚ, FA Cup czy CO Cup. To mu otworzy z pewnością jakąś ciekawą opcję, z której skorzysta. Gdzieś tam spotkałem się z plotką, że mógłby objąć Newcastle. Trochę miałoby to sensu, ale też nie za wiele. W każdym razie tego pucharu poprawiłoby jego notowania.

Niemniej fani Chelsea nie dostali od niego wiele powodów, żeby go polubić. Przegrał im 3/4 pucharów, w lidze z walki o tytuł przeszedł z walki o TOP4. Bałagan tam był niezły i go ogarnął, ale nie do końca. W każdym razie z taką kadrą nie wypada wszystkiego przegrać.

Wiadomo dlaczego fani Chelsea go nie lubią, przez co traktują go nieuczciwie. Z drugiej strony fani Liverpoolu przesadnie go bronią. A Rafa stoi gdzieś po środku. To tak jak z Villanovą. Niby wygra mistrza z Barceloną a jednak ciężko jest go chwalić.
hulus
Redaktor

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez maciex1995 » 2 maja 2013, o 23:39

Gol Davida Luiza:
http://www.dailymotion.com/video/xzj3oy ... YLbJsplJPM
Chelsea ma szansę na uratowanie sezonu. Przegrali już walkę o 7 trofeów w 2012/2013, mogą przynajmniej zdobyć to ósme, ostatnie. Jeżeli przegrają - to już będzie rekord nie do pobicia :)
Rafa wygra Ligę Europy i to mu da szansę popracować w jakimś porządnym klubie, ale nie ma co liczyć na oferty z Realu Madryt ani FC Barcelony. Tak ja to widzę. Stracił już za dużo, żeby być teraz rozchwytywany, ale to trofeum pokaże go znowu w pozytywnym świetle dla właścicieli innych klubów, przynajmniej tych nieco słabszych od Chelsea.
maciex1995

Postprzez Gorah » 2 maja 2013, o 23:58

Obrazek

Torres wciąż zachwyca.
Obrazek
Gorah

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Oskar » 3 maja 2013, o 00:10

Cóż, każda drużyna chciałaby mieć tak "tragicznego" menedżera jak Chelsea, a mimo wszystko dochodzić do finału Ligi Europy. W porządku, wiele z nimi przegrał, ale nie podoba mi się podejście ich fanów - zwycięstwo to zasługa zawodników, porażka to wina Beniteza. Wcześniejsze lata na Anfield robią jednak swoje, ale dobrze, że Rafa może wygrać to trofeum, bo jak zauważył Hulus, nie zrobi tego do końca dla Chelsea, ale dla siebie, mogąc dostać ciekawą propozycję pracy w następnym sezonie.

W ramach ciekawostki dodam, że Benitez jest w gronie 15 menedżerów, którzy przynajmniej cztery razy awansowali do finału europejskiego pucharu. To o czymś świadczy.

Kolejnym dziwnym przypadkiem jest Torres. Niby strzela, ale co przerażające (nie dla mnie rzecz jasna) - żaden z jego 20 goli w tym sezonie nie był zwycięski. Strzela, gdy dobrze gra drużyna, nic więcej. Jego miejsce jest właśnie w Lidze Europy, bo tam nie ma takiego pressingu ze strony obrońców i nie ma przede wszystkim takiej presji, a ona go wykańcza w rozgrywkach ligowych i wyższej rangi. Przypominam, że ostatnią bramkę w Premier League strzelił... 23 grudnia w wygranym 8:0 meczu z Aston Villą. Wstyd Fernando, wstyd.

Oglądałem dzisiaj w dużej mierze mecz w Lizbonie i jestem pod wrażeniem Benfiki. Bardzo przyjemnie grający dla oka zespół ze świetnym na środku ataku - Oscarem Cardozo. Dziwię się, że ten gość cały czas tam siedzi i co by nie mówić, po prostu się marnuje. Według mnie idealnie pasuje do Premier League - dobre warunki fizyczne, świetna gra głową i nie najgorszy strzał z dystansu. Do Liverpoolu raczej nie trafi z różnych względów, ale inne kluby mogłyby śmiało nad tym pomyśleć.

W finale jestem rozdarty. Z jednej strony nie przepadam za Chelsea, więc powinienem życzyć wygranej Benfice, ale z drugiej mam ogromny szacunek do Rafy i fajnie by było, jakby zrobił psikusa plastikowym fanom i pomimo wielkiej krytyki, zdobył jakieś trofeum na Stamford Bridge. Niech zwycięży futbol.
Oskar

Postprzez WisniaPiszLFC » 3 maja 2013, o 00:44

Osobiście wydaje mi się, że w finale wygra Benfica. Grają ciekawą dla oko piłkę a co ważniejsze, grają bardzo skutecznie. Oczywiście wolałbym zwycięstwo Chelsea bo zawsze byłby to jakiś akcent Premier League w tym roku w Europie. Ponadto strasznie cenie Rafę i tak jak wspomnieliście taki puchar dużo mu umożliwi. Nie wiem czemu ale Benitez najbardziej mi pasuje do PL. Fajnie by było gdyby objął Newcastle ale z drugiej strony dziwnie byłoby go widzieć w kolejnym klubie w tej lidze. Brakuje mi u nas strasznie Rafy bo jednak za jego lat odnosiliśmy jakieś sukcesy a to byłby pierwsze lata mojego kibicowania LFC. Myślę, że jak przyjdą sukcesy to tak samo ciepło będę myślał o Brendanie. A co do Cardozo to rzeczywiście świetny napastnik i właściwie kompletny. U nas bym go nie widział ale w PL na pewno by się sprawdził. Pewnie jeszcze coś ustrzeli w finale. :)
"Nie niszczmy naszych bohaterów dzisiaj, jeżeli czciliśmy ich wczoraj." Gerard Houllier
WisniaPiszLFC

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Europejskie puchary