Liga Europy 2011/12

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Re: Liga Europy 2011/12

Postprzez roboR » 9 maja 2012, o 23:27

DonMateo napisał(a):Co jak co ale godło naszego klubu to rozpoznam :D A tak na serio to mam 100% pewności. Na jednym końcu było godło LFC, a po drugiej stronie gęba Torresa :dry:

Czyli to byl szalik rzucony z trybun, kibicowski z okazji odejscia Torresa do Liverpoolu. Nie robilbym z tego sensacji.
roboR

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez BRX » 10 maja 2012, o 00:07

roboR napisał(a):
DonMateo napisał(a):Co jak co ale godło naszego klubu to rozpoznam :D A tak na serio to mam 100% pewności. Na jednym końcu było godło LFC, a po drugiej stronie gęba Torresa :dry:

Czyli to byl szalik rzucony z trybun, kibicowski z okazji odejscia Torresa do Liverpoolu. Nie robilbym z tego sensacji.

A jakbyś Ty był na miejscu tego zawodnika to ubierałbyś każdą rzecz rzuconą z trybun ?
BRX

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Danny07 » 10 maja 2012, o 01:06

Porozmawiajmy raczej o finale. Jeden z lepszych meczy, jaki ostatnio oglądałem. Szybko strzelona bramka przyczyniła się do dobrego widowiska. Falcao błysnął geniuszem już w 7 minucie i pięknym strzałem pokonał Iraizoza. Druga bramka w jego wykonaniu to również majstersztyk. Diego dobił rywala strzelając trzeciego gola. Świetna gra w środku pola drużyny z Madrytu miała duży udział przy zwycięstwie.

Warty zauważenia jest Muniain. Już od kilku miesięcy obserwuję tego chłopaka i muszę powiedzieć, że ma młody smykałkę ;) Przydałby się nam ktoś taki.
Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that.
Danny07

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Redman14 » 10 maja 2012, o 08:27

Piłkarze obydwu drużyn zgotowali wczoraj świetne widowisko w Bukareszcie , zasłużona wygrana Atletico Madryt , choć ja przed meczem stawiałem na BIlbao. Atletico może dziękować Falcao za piękne 2 bramki , cała drużyny grała wczoraj wyśmienicie , ale Falcao trochę poszalał wczoraj. We wczorajszym meczu dostrzegłem kilku fajnych piłkarzy , którzy mogliby odmienić grę naszego klubu , mam tu na myśli Mario Suarez'a , który wczoraj zdominował środek pola , co ten chłopak czyścił to głowa małą z Lucasem mogliby stworzyć duet coś na wzór Mascherano -Alonso . Kolejnym piłkarzem ,który wpadł mi w oko jest Diego , tak ten Diego , którego w lato wszyscy wyśmiali na forum , że jest za słaby , że już dawno zgnił w Werderze , wczoraj chyba pokazał , że się wszyscy myliliśmy co do niego , no i jest jeszcze Arda Turan , którego Atletico kupiło za paczkę fajek w porównaniu do naszego Stewart'a , Turan bije go na głowę pod każdym względem .
Od Basków spodobała mi się gra Markel'a Susaeta , jeśli nasze zainteresowanie jest prawdziwe to będzie to świetny ruch z naszej strony jeśli uda nam się go kupić . Iker Muniain to klasa sama w sobie chłopak ma 20 lat , a pod koniec tylko jemu się chciało grac , kręcił zawodnikami z Madrytu jak Suarez z Norwich , no ale nie dla psa kiełbasa , jego miejsce jest w Barcelonie . Ander Herrera, mówią na niego młody hiszpański Gerrard i faktycznie trochę stylem gry przypomina naszego kapitana wczoraj zagrał średnie zawody , ale oceniam go prze pryzmat całego sezonu , podobnie jest z Javi'm Martinezem , wczoraj nie wyróżnił się niczym szczególnym , chyba pod koniec wspaniale strzelił w poprzeczkę , jeśli był to ktoś inny to poprawcie mnie. Martinez na przestrzeni całego sezonu spisuje się wspaniale . Chciałbym ujrzeć przynajmniej jednego piłkarza z w/w tutaj w barwach LFC , ale myślę , że będzie to bardzo trudne. Trochę mnie poniosło :oops: , no ale jestem oczarowany grą tych chłopaków , Kenny proszę zwróć na nich uwagę .
,,Gdy widzisz kibiców i to, jak funkcjonuje ten klub to dla nich jest to niczym religia. Zrobimy wszystko, żeby dla nich zdobyć więcej trofeów.'' - Rafael Benitez
Redman14

Poprzednia strona

Powrót do Europejskie puchary