Liga Mistrzów 2011/2012

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Re: Liga Mistrzów 2011/2012

Postprzez Hills » 20 maja 2012, o 09:33

Gratulacje dla Chelsea. Cieszę się, że to oni sięgnęli po puchar LM. Jakby nie było reprezentowali naszą ukochaną Premier League, która w tym sezonie na europejskich podwórkach nie popisała się.

Być może styl Chelsea nie jest piękny, bo głównie opiera się na grze defensywnej, jednak w tym sezonie mieli to coś, co pozwoliło im być numerem 1. Jako kibice Liverpoolu możemy być zazdrośni i uszczypliwi, jednak wszystko w granicach zdrowego rozsądku Panowie. My mieliśmy swój Stambuł, oni swoje Allianz Arena.

Dla The Blues finał wygrał Cech, Drogba i... Robben. Cały mecz dawał ciała, nie strzelił karnego, podejmował złe decyzje. Z mojej strony wielki ukłon w stronę Torresa. Na Anfield będzie wygwizdywany już zawsze, ale z perspektywy czasu rozumiem jego decyzję. Dziś jesteśmy kilka lat świetlnych za grą CFC, a Fernando będąc w naszym klubie z pewnością to wiedział.

Jeszcze raz szczere gratulacje dla Niebieskich. Jakby nie było reprezentowali nas wszystkich w tym meczu. Oby za dwa lata to Liverpool w finale powtórzył wyczyn z 2005 roku.
Hills
Moderator

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Androlek » 20 maja 2012, o 09:37

Tottenham gra z automatu, my przez dwie rundy rozjeżdamy się po wioskach.

Życie jest tak sprawiedliwe, że zdrajcy triumfują :dry: Osobiście nie wiem po co Robben rwał się do tego karnego. Już Neuer by lepiej strzelił. Zresztą pokazał to w serii 11.
Androlek

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez House » 20 maja 2012, o 09:41

meireles91 napisał(a):Chelsea miała niesamowitego farta od meczu z Napoli. Taka jest prawda. O ile można powiedzieć o meczu na SB z Barceloną, że zagrali genialnie taktycznie, tak o reszcie już nie. Bayern zasłużył zdecydowanie na to trofeum. Pomijam fakt zdobycia TROFEUM( jakże upragnionego) przez naszego byłego zawodnika. Niektórzy mówią, że nie miał udziału w zwycięstwie? A wiecie kto wywalczył PIERWSZEGO rożnego dla CFC w 88 minucie? Właśnie Torres. Niestety, ale to był moment kluczowy tego spotkania. Torres zmienił swój profil gracza. W CFC jest jednym z wielu u nas był jedyny. Niech sobie ma to trofeum.

A co do finału. Pocieszam się, że Downing nie jest taki zły jak zobaczyłem Robbena wczoraj :D
I właśnie! Czy dzięki tej wygranej czelskich gramy w fazie grupowej LE z automatu?

Szczęście sprzyja lepszym . Nienawidzę Chelsea , ale takim zawodnikom jak Lampard, Terry , Drogba czy Cole należy się ten puchar tak jak Gerrardowi Mistrzostwo Anglii .

A co do tego Downinga i Robbena to proszę Cię ;D Robben zachował się jak frajer , ale Downing przy nim to kaleka i mam nadzieje , że to był pierwszy i ostatni sezon Anglika w Liverpoolu .
House

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez micki » 20 maja 2012, o 10:22

Adaminho1 napisał(a):Żaden puchar prócz wygrania LE nie daj z automatu fazy grupowej...

Nieprawda.

To nic osobistego, ale w glowie mi sie nie miesci, ze dziesiatki osob zamiast to sobie sprawdzic w necie, chociazby k&$%# na wikipedii, wola wypisywac zaslyszane czy wymyslone farmazony.

http://en.wikipedia.org/wiki/2012–13_UEFA_Europa_League

E: Jak na potwierdzenie moich slow, swietne pytanie Ralf. Odpowiedz w tym samym linku. Final bedzie w Amsterdamie.
Ostatnio edytowano 20 maja 2012, o 10:25 przez micki, łącznie edytowano 2 razy
micki

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Ralf088 » 20 maja 2012, o 10:24

Za rok finał odbędzie się na Wembley, a finał LE gdzie będzie rozegrany ?
Ralf088

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez elug » 20 maja 2012, o 10:26

Ralf088 napisał(a):Za rok finał odbędzie się na Wembley, a finał LE gdzie będzie rozegrany ?

Na stadionie Ajaxu Amsterdam. Ale to chyba nie ten temat...
Obrazek

"At the end of a storm is a golden sky"
elug

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez DonMateo » 20 maja 2012, o 10:56

Chelsea z tego sezonu z LM cholernie przypomina mi nasz LFC z sezonu 2004/05. Do ostatniej kolejki fazy grupowej walczyli o wyjście. Liverpool wyszedł z grupy dopiero po ostatnim meczu z Olympiakosem. Od samego początku po wyjściu z grupy nikt nie wierzył że wygra. Mieli trudnych przeciwników w drodze do finału: Napoli, Benfica i Barca. To samo LFC: Bayer, Juventus i Chelsea. W Liverpool też nikt nie wierzył. W pewien sposób też odwrócili wynik spotkania. Po bramce Mullera na 1:0 w 83 minucie, chyba mało kto wierzył, że słabo grająca Chelsea wyrówna. Taka sama sytuacja była u nas z Milanem, ale tego chyba nie trzeba przypominać. Chelsea wygrywa po karnych. Liverpool też wygrywa po karnych. Jedyny sposób na gre w LM w przyszłym sezonie jest wygranie finału. W LFC to samo, tylko że my to zapoczątkowaliśmy, i to pod nas zmienili przepisy. :D Trener w swoim pierwszym sezonie w klubie wygrywa LM. To samo z Benitezem.

A tak poza tym to gratulacje dla Chelsea za wygranie. Może i nie zagrali najlepiej, ale wygrali i to się liczy. El Nino wkońcu powoli zapełnia swoją gablotę klubową, która od początku jego kariery nic tylko się kurzyła. W sierpniu będzie miał szanse na kolejne 2 trofea: Tarcze Wspólnoty i Superpuchar Europy. O ten drugi będzie walczyć ze swoim ukochanym klubem, co będzie bardzo ciekawe. Ja sam już nie mogę się doczekać (no i nie wiem czy się doczekam), kiedy wkońcu będę mógł obejrzeć sobie nasz ukochany LFC w środowy wieczów na polsacie.
"...Oh ya beauty! What a hit son, what a hit!"
DonMateo

Postprzez RedWarriorr » 20 maja 2012, o 12:03

To może zadam pytanie inaczej, bo nie za bardzo wiem jak sformułować swoją myśl. Skoro Birmingham City jako zeszłoroczny zwycięzca Carling Cup, zaczęło Ligę Europy od fazy play-off, to dlaczego my, jako tegoroczny zwycięzca Carling Cup musimy zacząć Ligę Europy od 3 rundy eliminacji, a nie od play-offów?? Przecież my jesteśmy jeszcze w dodatku tegorocznym finalistą FA Cup, którego zwycięzca zagra w Lidze Mistrzów, więc tym bardziej powinniśmy być najbardziej uprzywilejowani w rozstawieniu spośród wszystkich angielskich klubów, które zagrają w przyszłorocznej edycji Ligi Europy. Nie wiem czy udało mi się dokładnie przelać na forum swoje myśli, ale mniej więcej o to mi właśnie chodzi :)
RedWarriorr

Postprzez micki » 20 maja 2012, o 12:20

RedWarriorr: po prostu zmienily sie zasady.
micki

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Kurdt » 20 maja 2012, o 14:43

Obrazek

Cameron, Merkel, Hollande, Obama i inni po karnym Drogby w czasie szczytu G8. :)
Groove is in the heart.

http://www.twitter.com/bartekryt
Kurdt

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez JohnnyMnemonic » 20 maja 2012, o 17:55

Obrazek

Smutne jest to, że jednak się nie mylił, 2 trofea zaraz po odejściu od nas.

Mimo wszystko gratulacje dla Chelsea, angielski futbol zwyciężył.
JohnnyMnemonic

Postprzez Krawiec » 28 maja 2012, o 18:13

Nie zakładam nowego tematu, dlatego wrzucę to tutaj : http://www.sport.pl/pilka/1,65041,11816 ... trzow.html

Świetna wiadomość jak dla mnie! Wieczory z Ligą mistrzów i Darkiem Szpakowskim jako komentatorem, długo na to czekałem. :)
tyryryry
Krawiec

Postprzez guodzilla » 28 maja 2012, o 18:22

Krawiec napisał(a):Nie zakładam nowego tematu, dlatego wrzucę to tutaj : http://www.sport.pl/pilka/1,65041,11816 ... trzow.html

Świetna wiadomość jak dla mnie! Wieczory z Ligą mistrzów i Darkiem Szpakowskim jako komentatorem, długo na to czekałem. :)

Haha, ja też stęskniłam się za Szpakiem i Szaranowiczem, no i oczywiście za jedynym w swoim rodzaju, wspaniałym malarzem, niezrównanym taktykiem, "hehehe", Jackieeeeem Gmooocheeem! Nie mówię, że Polsatowscy byli jacyś źli, ale ja szczerze mówiąc wolę Szpaka od Borka, z kolei Borka wolę od Iwańskiego, no ale nie można mieć wszystkiego idealnie :) Czyli powrót LM do TVP już jest, teraz czekamy na powrót Liverpoolu do LM...
guodzilla

Postprzez Alexandre » 28 maja 2012, o 18:33

Do tvp wróciła liga mistrzów to i może Liverpool wróci na należyte miejsce :D
Tak szczerze lubię komentatorów Polsatu , ale mecze transmitowane przez nich jakoś inaczej mi się oglądało niż transmitowane przez Tvp . W końcu Darek Szpakowski dostarcza niesamowitych emocji :!: :D
Obrazek
Alexandre

Postprzez Egalot » 28 maja 2012, o 20:22

Najważniejsze, że Sportklub nie zaklepał sobie Ligi Mistrzów na własność, bo bym wolał oglądać po arabsku :D A "Szpaku" tworzy swój niezwykły klimat, więc będzie umilał spotkania.
Egalot

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Europejskie puchary