Liga Europy 2010/2011

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Re: Liga Europy 2010/2011

Postprzez Zyska » 18 maja 2011, o 21:38

Kto nie ogląda z różnych przyczyn to niech chociaż jutro obejrzy tę bramkę bo jest co :P

Prosta piłka. Jedno podanie i strzal i jest piękna bramka. Brzmi łatwo ale podanie i strzał to jednak mistrzowska klasa Guarina i Falcao.

Co do meczu, narazie jest nudny, Braga się broni, rzadko udaje im sie utrzymać piłke na połowie Porto natomiast Smoki nie mają wielkich szans przez tak gęstą obrone się przedrzeć. Dzięki tej bramce do szatni Braga będzie musiała zagrać ofensywniej co stwarza większe szanse Porto na podwyższenie i przy okazji zapowiada nam większe emocje w drugiej połówce.
Obrazek
Zyska

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Jupik » 18 maja 2011, o 21:41

Troche więcej się spodziewałem po Bradze dzisiaj jednak.

Ten Alan to jednak taki troche Manu, ma fajną fryzurę i nic więcej.
"Everything is real, tonight..."
Jupik

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Soso » 18 maja 2011, o 21:42

FC Porto znacząco przeważa po pierwszej połowie. Braga będzie musiała się otworzyć w następnych minutach co zapowiada dobry mecz, lecz nie oczekiwał bym nic od nich. Raczej Porto strzeli jeszcze z dwie bramki i będzie po meczu.
Guarin- naprawdę kawał dobrego piłkarza i ta wrzutka :D Trzeba nam takich zawodników i takich wrzutek dla Carrolla...
Obrazek
„Forma jest chwilowa, klasa jest wieczna”
Soso

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Zuru » 18 maja 2011, o 22:42

Wszystko zgodnie z oczekiwaniami- Porto z pucharem. Mecz nudny jak flaki z olejem, jedyne co mi się podobało to bramka Falcao i obrona Heltona nogami. Jednak nie można odmówić Smokom tego, ze zagrali skutecznie, wyłączyli z gry Bragę niemal zupełnie. A że odbyło się to kosztem widowiska- w Porto raczej nikt narzekał nie będzie :roll:

W takiej chwili znów szkoda mi, ze Liverpool nie grał na miejscu Bragi- pojedynek Villasa-Boasa z Kennym...no, byłoby ciekawie :)
Zuru

Postprzez Nooldir » 18 maja 2011, o 22:53

Jak mnie denerwuje kolejny rok odbieranie trofeum na trybunach. Przed chwilą znów wyszła totalna prowizorka, Helton nie wiedział czy już podnosić czy nie, drużyny nie ma.... Według mnie lepiej to wyglądało na płycie boiska, specjalnym podwyższeniu zamiast w tłumie garniturowych VIP-ów.
Nooldir

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez saw » 18 maja 2011, o 22:57

Oglądałem do 60. minuty. Gdybym oglądał dalej, to pewnie nie pisałbym teraz tego posta, bo od pewnego czas bym spał ;) Porto wygrało zgodnie z oczekiwaniami, ale sam mecz mi się nie podobał. Szkoda, bo to jeden z niewielu meczów w tej LE, jaki obejrzałem i liczyłem na ciekawe widowisko.

Porto Boasa już jeden puchar ma. Mourinho po wygranej w UEFA, sięgnął po Ligę Mistrzów. Czy obecne Porto ma na to szansę? Jakby udało się zatrzymać czołowych zawodników to Smoki w fazie pucharowej mogą namieszać, ale zadanie niewątpliwie bardzo trudne.

Hulk jest wybitny. Szybki, dobry technicznie, a przy tym silny. Myślę, że w Premier League mógłby zostać gwiazdą.
- Nie martw się, Alan. Przynajmniej będziesz miał okazję grać nieopodal świetnego zespołu! - Bill Shankly do Alana Ball'a po zakupieniu go przez Everton
saw

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Europejskie puchary