Liga Mistrzów 2010/2011

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Liga Mistrzów 2010/2011

Postprzez liverpoolek » 28 maja 2011, o 19:24

Guadki napisał(a):Zastanawiam sie w ogóle nad czym tu dyskutować... jeśli faktycznie uważamy się za kibiców LFC, naszym OBOWIĄZKIEM jest bycie zawsze przeciwko United, choćby grali z reprezentacją Niemiec !!! Też mam już serdecznie dość Barcy, ale mając do wyboru ich albo diabły, nie ma sie nad czym zastanawiać. Licze na ładny dla oka mecz i wygraną Barcy :)

Masz coś do reprezentacji Niemiec ? ...

Podobnie jak ktoś wyżej powiedziałem sobie kiedyś że nie będę oglądał tego meczu. Ale tak mnie sam fakt finału LM wciągnął, że zdążyłem zakupić Tyskacze, pizze i chispy na mecz.

Nie jestem za żadną drużyną, ale jestem bardzo przeciwko menczesterom. Niech Barca sklepie Fergusonom zadki 7:0 (nie 8, bo wciąż musimy trzymać nasz rekord 8:0 z Besikasem). :)
Obrazek
Modlić się to pójść na spacer z Bogiem po to, by uzgodnić wspólne marzenia.
Pracuj w ciszy, niech sukcesy robią hałas.
liverpoolek

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez bizzy » 28 maja 2011, o 19:32

Ja chcę dziś po meczu widzieć łzy w oczach United, i to nie te szczęścia :)

Mam nadzieje, że emocje zafundują nam obie drużyny, ale zobaczymy oczywiście co zaprezentują zawodnicy na wspaniałym Wembley!
Obrazek
I don't know what I want, but I know what I don't!
http://www.lastfm.pl/user/bizzydpl/
bizzy

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez majki » 28 maja 2011, o 19:58

Meczu nie będzie:

Obrazek

Ten finał może wygrać każdy, byle nie United...;) Oby chociaż dobrym widowiskiem ten mecz był...
Johnson na Kamczatkę!

Spuść z siebie trochę tej liverpoolskiej krwi dla innych, masz jej tak dużo - sensej
majki

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Hills » 28 maja 2011, o 20:07

Majki, widziałem już to w dziale "humor" i na kwejku, śmiesznie to wygląda :)

Chciałbym jeszcze dodać jedno. Podobnie jak Wy strasznie się boję, że finał LM okaże się kolejnym meczem Barcy, w którym zawodnicy Guardioli więcej przeleżą na murawie niż zagrają. To drużyna, która gra piękny dla oka futbol, ale tylko ze słabszymi rywalami. Gdy naprzeciw staje ktoś "konkretny", wtedy Katalończycy uciekają się do prymitywnych sposobów wywierania presji na sędziach co często kończy się zgodnie po ich myśli. W sumie ich gra odzwierciedla charakter Ibrahimovica. On też radzi sobie idealnie ze "słabiakami", by zawodzić w meczach z największymi.

Czy wie ktoś kto poprowadzi tegoroczny finał Champions League?

SKŁADY NA MECZ:

Barcelona: Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Abidal, Sergio, Xavi, Iniesta, Pedro, Messi, Villa.
Rezerwowi: Oier, Puyol, Keita, Adriano, Thiago, Afellay, Bojan

Manchester: Van der Sar, Fabio, Ferdinand, Vidic, Evra, Valencia, Carrick, Giggs, Park, Rooney, Chicharito.

Barca bez Puyola, no ciekawe... Piszą na stronie fcbarca.com, że być może odnowiła mu się kontuzja nogi i wejdzie w drugiej połowie.
Hills
Moderator

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Egalot » 28 maja 2011, o 21:37

Przewagi Barcy się spodziewałem, ale remisu 1:1 do przerwy - raczej nie. Mecz nie nudzi, bo inaczej to nie wiem, czy oglądałbym ten finał, choć to finał.
Rozbawił mnie komentator na Polsacie, jak mówił, że murawa przeszła operację plastyczną :D
Egalot

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez antistar » 28 maja 2011, o 21:38

Mecz jak na razie można powiedzieć, że ciekawy. Przynajmniej dla mnie ;) Dużo akcji i stosunkowo mało turlania się. Dobrze, że mułki nie dali się zdominować po wbitej bramce i niedługo potem odpowiedzieli golem. Dzięki temu mamy ciekawsze widowisko ;) Zastanawia mnie czy SAF wrzuci Naniego za Valencie w 2giej połowie, coby skrzydło bardziej ożywić.

Nikomu dzisiaj nie kibicuje. Jestem za dobrym meczem :)
Obrazek
antistar

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez LuisS » 28 maja 2011, o 21:45

Ja również nikomu nie kibicuję, ale wolałbym, żeby Barca wygrała. Powód? Po pierwsze nie znoszę Manchesteru i SAFa, a po drugie mam dosyć tej dominacji MU na angielskich boiskach, brakowało jeszcze tego, żeby dominowali w Europie. Barca zaś może brylować w Lidze Mistrzów, mi to nie przeszkadza, bo gdy Liverpool zakwalifikuje się do LM, to ta ich dominacja się skończy;p
Obrazek
"Być odciętym od futbolu to tak, jakby być odciętym od tlenu. Żyję i oddycham grą. Opuszczenie chociaż jednej minuty meczu jest dla mnie jak śmierć" - Steven Gerrard.
LuisS

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez bols » 28 maja 2011, o 22:38

Według mnie słaby finał, zasypiałem oglądając ten mecz, dobrze, że Borek od czasu do czasu podnosił głos bo noc bym chyba spędził na fotelu... Barcelona bezapelacyjnie lepsza, były momenty, że Manchester nie potrafił dotknąć piłki, ale jakoś specjalnie mnie to nie dziwi. Porażka United cieszy, ale i zwycięstwo Barcelony denerwuję. Nie chcę już takiego finału...
bols

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Soso » 28 maja 2011, o 22:49

Finał całkowicie pod dyktando jednej drużyny. Gol dla United padł po spalonym. Barca spokojnie 3:0 mogła wygrać. Trzeba oddać szacunek dla Barcelony. Naprawdę grają fantastycznie. Brawo 8)
Obrazek
„Forma jest chwilowa, klasa jest wieczna”
Soso

Postprzez BartekLfc1993 » 28 maja 2011, o 22:55

Kto by dzisiaj nie wygrał to by było źle. Barcelony nie lubię za ich teatr , dzisiaj nie było aktorstwa więc ok . Mam wielki szacunek do 3 osób z Barcy : Guardioli , Massiemu , Abidalowi ! I to im gratuluję zwycięstwa . Gratulacje .
Co do meczu to Barca zagrała kapitalny mecz , Manchester raczej nic nie mógł zrobic , jak chyba każda drużyna :( Ach ten Messi... mimo wszystko jest genialny .
Swoją drogą ciekawe ilu kibiców przybędzie Barcelonie :lol:
Byłem przed chwilą na devilpage i jestem zszokowany postawą "kibiców" Manchesteru. Ale wrzuty na Barce :x
You'll Never Walk Alone
Obrazek
#JurgenMUSISZ !
BartekLfc1993

Postprzez LFCfanatic » 28 maja 2011, o 23:02

A ja wyróżnie Xaviego i Inieste, bo bez nich "nie było by niczego". Barca zagrała świetnie bez zbędnego symulowania, wygrała zdecydowanie lepsza drużyna. Teraz nasuwa się pytanie jak grać przeciwko barcelonie żeby wygrać? Chyba tylko taktycznie z mocnym pressingiem (tylko komu wystarczy na niego sił przez 90 minut) dzisiaj MU grali tylko 10 min, nadzieje dał Piega ale na nic to się zdało. Czekam na potyczkę naszych z Blaugraną, mam nadzieję że długo nie będziemy musieli czekać.
LFCfanatic

Postprzez hoster1 » 28 maja 2011, o 23:02

Dosyć słaby mecz. Ładne bramki, Barcelona zagrała swoje United nie zagrało na miarę swoich możliwości. szczęście że nie postawiłem pieniędzy bo miałem przeczucie że ManU wygra.
hoster1

Postprzez rafis » 28 maja 2011, o 23:13

Barcelona wygrała zdecydowanie, i zasłużenie. Dominowali praktycznie przez całe spotkanie, MU rozpracowany w 100%.
Wielkie brawa dla Pepa, wykonał swietną robotę przed spotkaniem. Dzisiaj nie było teatru. Sedziowanie bylo na dobrym poziomie.

Podobało mi się pod koniec spotkania przybliżenie na ręce Fergusona, który się trzęsły :D

Bramka Villi kapitalna.
Wielkie brawa dla Barcelony !
Ostatnio edytowano 28 maja 2011, o 23:17 przez rafis, łącznie edytowano 1 raz
rafis

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez liver5886 » 28 maja 2011, o 23:14

hoster1 napisał(a):Dosyć słaby mecz. Ładne bramki, Barcelona zagrała swoje United nie zagrało na miarę swoich możliwości. szczęście że nie postawiłem pieniędzy bo miałem przeczucie że ManU wygra.

jeżeli uważasz ze to był slaby mecz i miałeś przeczucie za mułami to Ci gratuluję wiedzy :shock:

mecz bardzo dobry pod względem taktycznym,muły się rzuciły do przodu ale barcelona konsekwentnie dązyła do osiągnięcia przewagi w posiadaniu piłki i zaczeła grać swoją grę dopiero około 15min. 15min tyle czasu kibice mułów mogli się łudzić że odniosą sukces... nawet po bramce 1:1 było widać że barca musi wygrać ten finał. hillsborough wyją mi wszystko z ust. krew by mnie zalała jakbym widział fergusona cieszącego się... ale miał pięści zaciśnięte... w przyszłym roku nic nie zdobędzie i sobie odejdzie na emeryturkę
Kto nie ma wrogów, nie ma własnego zdania!
Obrazek
liver5886

Postprzez LFCfanatic » 28 maja 2011, o 23:19

Dokładnie. Mecz był pokazem futbolu (niestety tylko z jednej strony), chyba, ze ktoś patrzy na finały przez pryzmat Stambułu i oczekuje wielkiej dramaturgii i wyników 4:4 czy 5:3 itp. Finał był napewno lepszy od tego z przed roku.
Obrazek
LFCfanatic

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Europejskie puchary