Liga Europy 2009/2010

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Re: Liga Europy 2009/2010

Postprzez fanx » 19 kwi 2010, o 17:26

Dokładnie, w Madrycie liczą i patrzą na Sevillę, a w razie czego podłożą się w bezpośrednim meczu na Sanchez Pizjuan w 36. kolejce (polecam grać! :D ) byleby tylko drużyna z Andaluzji zakończyła sezon w pierwszej szóstce.
"Jestem chory na piękny futbol." Jose Mourinho
fanx

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Dani_LFC » 7 maja 2010, o 12:05

Mało kto się spodziewał finału Fulham- Atletico. Szczególnie londyńczycy okazali się zespołem nieprzewidywalnym ogrywając Juventus i HSV. Zobaczymy jak sobie poradzą w finale gdzie jako ostatni zespół z Anglii w europejskich pucharach podejmą Atletico. Obie drużyny grają w kratkę, ale myślę, że zwycięży Atletico mimo wszystko.

Fulham- Atletico 1-2
Dani_LFC

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez piotrolka » 11 maja 2010, o 17:10

http://www.pilka.pl/final-le-zostanie-przelozony

Myślałem, że problemy z pyłem wulkanicznym dobiegły końca :wink: Szanse na przełożenie meczu finałowego z powodu pyłu są raczej zerowe
"Między mną a Liverpoolem trwa romans, który nigdy się nie zakończy" - SG
piotrolka

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez zakrzev » 12 maja 2010, o 23:34

Mamy zwycięzcę tegorocznej ligi europy, a jest nim drużyna... Atletico Madryt która pokonała po dogrywce Fulham Londyn 2:1.

Atletico - Fulham 2:1
Bramki: Diego Forlan 32, 116 - Simon Davies 37
„Liverpool FC istnieje, żeby być źródłem dumy dla swoich kibiców. Nie ma żadnych innych powodów".
Obrazek
zakrzev

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez arczi » 13 maja 2010, o 07:35

powiem Wam, że jestem wkur***, sędziowie liniowi ewidentnie w tych rozgrywkach byli za Atletico, w półfinale nie uznali gola Benayouna a wczoraj zaliczyli bramkę ze spalonego Forlana, wszystko na przypale...
Obrazek
Obrazek
YNWA !!!
arczi

Postprzez LfcManiak » 13 maja 2010, o 08:12

arczi napisał(a):powiem Wam, że jestem wkur***, sędziowie liniowi ewidentnie w tych rozgrywkach byli za Atletico, w półfinale nie uznali gola Benayouna a wczoraj zaliczyli bramkę ze spalonego Forlana, wszystko na przypale...

Którą bramkę? Pierwszą? Jedynie ręka wystawała na spalonym, a ręką strzelić nie mógł, więc gol prawidłowo uznany.

Wygrała drużyna lepsza, Fulham miało przewagę przez 10 minut drugiej połowy, przez resztę czasu biegali jakby nie wiedzieli co się dzieje, mnóstwo niecelnych podań. Wiadomo, że pod względem techniki ustępowali Atletico, ale bez przesady. Pod koniec meczu to już całkiem ograniczali się tylko do wybijania piłki oby dalej od swojej bramki, czekając na karne (dokładnie tak samo jak przed dwoma laty Glasgow Rangers, najpierw w półfinale zabijając futbol z Fiorentiną, a potem próbując tego w finale z Zenitem).

Kibicowałem Londyńczykom, jednak mimo wszystko nie zasłużyli na zwycięstwo.
Up the Irons! \o/
http://www.lastfm.pl/user/Edentrail
http://www.filmweb.pl/user/edentrail
https://twitter.com/Edentrail

"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
LfcManiak

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez LFCBDG » 13 maja 2010, o 08:25

Puchar Ligi Europejskiej powędrował dla najlepszej i chyba najrówniej grającej drużyny tej edycji.
Atletico grało efektownie i skutecznie przez cały czas trwania rozgrywek.Walczyło do końca w kilku meczach zdobywając bramki w końcówkach ,lub dogrywkach.Fulham największa rewelacja tych rozgrywek i z tego powinni się cieszyć.
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.
LFCBDG

Postprzez hulus » 13 maja 2010, o 08:58

Najlepiej i najrówniej? Z nami to było 50/50 i w dogrywce już Atletico było pod ścianą. Instynkt strzelecki i waleczność Forlana dały im ten tytuł. Z Valencią mieli 2:2 na wyjeździe, kiedy powinni wysoko przegrać a w rewanżu sędzia popełnił duży błąd nie dyktując karnego przeciwko nim. Później nieuznana bramka Yossiego i spalony Forlana w finale. Niektórzy powiedzą, że to szczęście, ale sędziów nagromadzono więcej w LE a niewiele dobrego to wniosło. To nie dłoń wystawała za linię spalonego, ale pół Forlana. Chyba nikt inny nie zasłużył na ten tytuł jak Fulham, które odprawiło kilka dużych firm w niezłym stylu. Szkoda Anglików, gratulacje dla Atletico. Fizycznie po całym sezonie to był trudny pojedynek dla obu ekip. Może jakby Duff i Zamora byli w pełni sił to lepiej Fulham by atakowali. Nevland raził strzałami w aut a Dempsey był osamotniony.
Raziło mnie jednak wczoraj wychwalanie Aguero za byle przyjęcie czy podanie. OK, to wielki talent i ma niesamowite umiejętności, ale był niewidoczny do ostatnich minut dogrywki. Jeśli miałby grać w Chelsea musiałby dużo więcej się angażować w akcje. Póki co Tevez dla mnie jest lepszy. Mi bardziej imponuje ich młody bramkarz, który ma tylko 19 lat, a gra jakby 10 lat rozegrał na najwyższym poziomie.
Co do samego sędziowania to wyjątkowo dobry był główny, który pozwalał grać i nie dawał się nabierać na teatrzyki. Oby w finale LM sędzia nie przeszkadzał w meczu. Oczywiście boczni powinni być nieomylni.
hulus
Redaktor

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez raniLFC » 13 maja 2010, o 11:09

hulus napisał(a):Co do samego sędziowania to wyjątkowo dobry był główny, który pozwalał grać i nie dawał się nabierać na teatrzyki. Oby w finale LM sędzia nie przeszkadzał w meczu. Oczywiście boczni powinni być nieomylni.

Od pewnego czasu sędziowie zaczęli mniej gwizdać na boisku. I bardzo dobrze. Piłka nożna to przecież sport kontaktowy i zwykłe starcia barka w bark czy agresywne odbiory piłki nie powinny być odgwizdywane. Co do sędziowania we wczorajszym finale to sędzia może większych błędów nie popełniał ale żółtą kartkę Perei dał nie słusznie moim zdaniem.
Nie ma większych drani od nawróconych na cynizm idealistów.
raniLFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez arczi » 13 maja 2010, o 11:38

LfcManiak napisał(a):
arczi napisał(a):powiem Wam, że jestem wkur***, sędziowie liniowi ewidentnie w tych rozgrywkach byli za Atletico, w półfinale nie uznali gola Benayouna a wczoraj zaliczyli bramkę ze spalonego Forlana, wszystko na przypale...

Którą bramkę? Pierwszą? Jedynie ręka wystawała na spalonym, a ręką strzelić nie mógł, więc gol prawidłowo uznany.

Ja już bez powtórek widziałem że był spalony więc jednak coś w tym jest że ta bramka została nieprawidłowo zdobyta.
Obrazek
Obrazek
YNWA !!!
arczi

Poprzednia strona

Powrót do Europejskie puchary