Liga Europy 2009/2010

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, Juluz, Daniel, RedFirmino, Gonzo, Ibiz, AirCanada

Re: Liga Europy 2009/2010

Postprzez AguL » 19 mar 2010, o 16:36

Luis napisał(a): Przyznam, że sam bardzo chciałem tryumfu w tych rozgrywkach, ale perspektywa oglądania Beniteza na ławce przez kolejny sezon (bo śmiem twierdzić, że jeśli wygra LE, to zostanie) jest bardzo mało atrakcyjna.

I znowu zaczynają się chore kalkulacje...

Chodzi o dobro drużyny i wygraną, a sprawa Beniteza po sezonie tak czy owak zostanie dobrze rozpatrzona. Śmiało wątpię w to, jakoby zwycięstwo w LE przysłoniło to wszytko co działo się w przeciągu całego spieprzonego sezonu.
Liverpool Football Club - My Passion, My Love & My Life
AguL
Owsianka

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Valdes » 19 mar 2010, o 16:39

PePe napisał(a):
Jetzu napisał(a):Ja chcę trafić na Anderlecht, może Pączek zobaczyłby talent Lukaku.

Osobiście chciałbym trafić na Benfice i odpłacić im za wyeliminowanie nas z Ligi Mistrzów w 2006 roku. :badhappy:

Mówisz i masz :lol:

Co do naszego przyszłego meczu. Miejmy nadzieję, że nasza obrona sprosta bardzo mocnej ofensywie Benfici, z kolei ich defensywa może dać trochę pograć Torresowi :)

Bardzo ciekawie prezentuje się hiszpańska potyczka 8)
Obrazek
Valdes
Mów mi miś

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Jetzu » 19 mar 2010, o 16:52

Po sezonie prawdopodobnie po Beniteza zgłosi się Juventus i byćmoże Real, więc Amerykanie będą mogli się go pozbyć bez odszkodowania, co mogłoby im dać trochę poparcia u kibiców.
Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.
Obrazek
Jetzu

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Steady » 19 mar 2010, o 17:33

Tylko co nam da fakt, że teoretycznie pozbyliby się Beniteza, skoro każdego kibica the Reds frustruje również obecność samych hamburgerów jako właścicieli?

Ja jestem za tym, żebyśmy wygrali ten puchar. Jeśli Benitez będzie miał odejść, to odejdzie bez względu na to. Nie oszukujmy się, ile było już gorszych momentów (porównując to do ewentualnej porażki w LE)? Ktoś w klubie myślał wtedy o zwalnianiu Rafy?

Jesteście kibicami i nie nie powinniście życzyć swojej drużynie źle, nawet jeśli jest to motywowane tym, że może doprowadzić do dymisji bądź zwyczajnego podziękowania Rafy za współpracę. Może się okazać, że porażka z Benficą, bądź z którymś z późniejszych rywali, będzie katastrofą z ekonomicznego punktu widzenia. Jak wiadomo, wpływy z LM już nam się urwały w momencie, gdy z niej odpadliśmy. Dorzućmy do tego obecne zadłużenie klubu + porażka na ostatnim froncie czyli LE i może być dramat w postaci jeszcze większych braków w kasie w następnym sezonie. A to oznacza tylko jedno. Zero transferów, sprzedaż (odpukać) Torresa i innych wartościowych zawodników. W bajki o letniej ofensywie transferowej, póki co, nie wierzę.

Bez zmiany właścicieli nic nie będzie dobrze, nawet jeśli dojdzie do zmiany trenera. Także najpierw trzeba się zająć priorytetami. Będzie kasa, to i będzie można sensownie pomyśleć nad ewentualnymi zmianami.

Warto również zaznaczyć, że odejście Beniteza wywoła swego rodzaju 'lawinę', podobną drogę obraliby zapewne Torres i Reina. Nie mówię, że to jest powód dla którego należy trzymać obecnego trenera, zwracam jedynie uwagę na całość ewentualnych następstw (odejście Kuyt'a by mnie jednak ucieszyło :lol: ).
Red is not a colour. Red is a power!
Steady

Postprzez Liverpoolczyk » 19 mar 2010, o 18:40

Dobre losowanie pod tym względem, że w 1/4 jak i w półfinale rewanż gramy na Anfield (oczywiście musimy przejść Benficę żeby grać o finał :) ). Co do naszego rywala to chyba nie najgorzej. Dużo ciężej byłoby grać z drużyną z hiszpańskiej pary. Na pewno ciekawy będzie półfinał jeśli awansujemy, Valencia były klub Beniteza, Atletico - były klub Torresa. Ale na razie trzeba skupić się na drużynie z Lizbony jeśli chodzi o Ligę Europejską oczywiście, bo w niedzielę szlagier na OT.
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina
Liverpoolczyk

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez PlaSt » 19 mar 2010, o 18:53

Jetzu napisał(a):Warto również zaznaczyć, że odejście Beniteza wywoła swego rodzaju 'lawinę', podobną drogę obraliby zapewne Torres i Reina.

Wątpię aby Pepe i Torres podążali śladami Rafy. Ja jak już to widzę to tak: nie wygrywamy EL, nie awansujemy na miejsce premiowane w LM i.... i Yankesi pozbywają się Torresa, Pepe i Masche ;] . Nie będziemy mieć żadnych przypływów gotówki a jak wiemy hamburgery nie tylko zadłużyli NAS ale także mają swoje długi. No ale to wariant ostateczny :P .
Obrazek

" Czekając na przyjazd Evertonu na derby na Anfield, Bill Shankly dał szatniarzowi opakowanie papierów toaletowych mówiąc: "Daj im to jak przyjadą będę tego potrzebowali" "
PlaSt

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Liga Europy 2009/2010

Postprzez Coke » 19 mar 2010, o 19:25

Liverpoolczyk napisał(a):Co do naszego rywala to chyba nie najgorzej. Dużo ciężej byłoby grać z drużyną z hiszpańskiej pary.

Nie zgadzam się z Tobą. Moim zdaniem trafiliśmy najgorzej jak to tylko było możliwe, Benfica jest w tym sezonie w niewiarygodnym gazie. Kluczem będzie "wyłączenie" z gry duetu Angel Di Maria (20 meczów, 3 gole, 8 asyst) & Óscar Cardozo ( 22 mecze, 19 goli, 5 asyst).
Napisałem, przeczytaliście, znacie sprawę, wydajcie wyrok.
Coke

Postprzez Steady » 19 mar 2010, o 21:56

Luis napisał(a):Obaj panowie, o których wspomniałeś wielokrotnie podkreślali swoje przywiązanie do klubu, miasta, kibiców

Dziwne by było, gdyby w wywiadach mówili co innego :) te słowa padają z ust każdego sportowca.
Red is not a colour. Red is a power!
Steady

Postprzez Kaminho » 20 mar 2010, o 19:48

Przyzwoite losowanie, będzie ciekawie.

Dobrze, że mamy rewanż u siebie, w ewentualnym półfinale również. Druga połówka drabinki wygląda na teoretycznie słabszą, ale może to dobrze, że trafiliśmy do takiego iberyjskiego towarzystwa? Dodatkowo Benfice jest za co się zrewanżować, 0:3 w dwumeczu dosyć pamiętne. Awans do finału jak najbardziej możliwy, wszystko zależy od naszej nierównej ostatnio dyspozycji.
Kaminho

Postprzez Maxweil » 25 mar 2010, o 09:04

Obrazek
Maxweil

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez AdamDab » 29 mar 2010, o 14:44

Siemanko
Wybieram się na mecz LFC vs Benfica jak ktoś też tam będzie to prosiłbym o kontakt, moglibyśmy się spotkać przed meczem w jakimś pubie na piwku. Bardzo zależałoby mi też na kontakcie z polskim fanklubem.
AdamDab

Postprzez gigi » 8 kwi 2010, o 23:21

Na marginesie, Zamora w dzisiejszym meczu Wolfsburg - Fulham strzelił gola w ... 20 sekundzie gry :?
gigi

Postprzez hulus » 9 kwi 2010, o 00:18

Liverpool wyeliminował Benficę-do przewidzenia, chociaż dla mnie to powinien być finał.
Atletico Valencię-tu było 50:50, okazało się, że zadecydował standardowo fatalny błąd arbitra w końcówce.
Haburg Standard-tutaj faworyt nie zawiódł.
Fulham Wolfsburg-to jest niesamowite! United zawiedli, Arsenal nie był w stanie zagrozić Barcelonie, Chelsea zaskakująco łatwo przegrała z Interem. Zostały 2 angielskie drużyny, ale każdy zdaje sobie sprawę, że Liverpool zawiódł szybkim odpadnięciem z LM. Więc to Fulham jest najlepszym zespołem z Anglii w Europie w tym sezonie. Wyeliminowali Juventus i mistrza Niemiec. Nieważne w jakiej formie kadrę i środki mają dużo bogatsze od Fulham. Teraz czeka ich Hamburg, którego również się nie przestraszą.

Chciałem finał z Valencią, Romą czy Juventusem. Niestety wszystkie zawiodły. Została tylko jedna wielka drużyna i to my nią jesteśmy. Z taką grą na Anfield nie ma się czego obawiać.
hulus
Redaktor

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez openmind » 9 kwi 2010, o 00:23

Bardzo ciekawe wyniki, fajny skład półfinałów. Podoba mi się ta cała Liga Europejska. Wszyscy już widzieli bramkę Petricia? Jeśli nie, to koniecznie zobaczcie, to jak ten chłopak złożył się do strzału nie mieści się we łbie.

http://www.youtube.com/watch?v=SlrYA3rwAK0
Obrazek
"The most important people at Liverpool Football Club are the people who want to be here."
openmind

Postprzez koornel » 9 kwi 2010, o 10:42

Ja myślę ,że finał będzie Liverpool - HSV .
Jeżeli tak będzie wyglądał finał to naprawde będzie dla nas ciężki . HSV będzie grało w końcu u siebie . Bodajże 2 lata temu w finale Pucharu Uefa Zenit - Rangers , mecz rozgrywany był na stadionie Glasgow i rosjanie wygrali 2-0 .
Ja wolałbym w finale HSV ( więcej emocji ) i mam nadzieję ,że uratujemy ten sezon :)
YNWA !
Obrazek
- Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy. - Pepe Reina

Who The Fuck is Fernando Torres?
koornel

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Europejskie puchary