Liga Europy 2009/2010

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Liga Europy 2009/2010

Postprzez Ciuras » 16 lip 2009, o 22:54

Oczywiście rozgrywki bez Liverpoolu :) ale zapewne każdy kibic piłki także będzie je śledził, ot choćby przez fakt, iż póki co grają na początku Polskie drużyny :)

Z dzisiejszych meczów kwalifikacji:
No.1 - Nasz najbliższy rywal (Rapid) urządził sobie ostre strzelanie i pokonał u siebie 5:0 albański klub Vllaznia
No.2 - Szkocki Falkirk wygrał 1:0 z drużyną z Lichtensteinu, a jedynego gola ofc strzelił wypożyczony od nas Ryan Flynn :)
No.3 - Żurawski wbił gola pasterzom z Wysp Owczych :) Teraz gra w Omonii Nikozja... nie pasterz a Żuraw rzecz jasna :)
No. 4 - Galatasaray zaledwie zremisował na wyjeździe z Tobołem K. a jedyną bramkę dla drużyny Franka Rijkarda strzelił nie kto inny jak sam Milan "poprawiam włosy" Baros :)
CIURAS
“...I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. Poznasz, że Ja jestem Panem, kiedy wywrę na tobie swoją zemstę!”
Ciuras

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Re: Liga Europejska 2009/2010

Postprzez Ciuras » 30 lip 2009, o 20:30

Harry i Milan dziś strzelają dla Galaty :) Danny Murphy dla Fulham...
Pzdr

PS Skandal, że meczy polskich drużyn nie możemy nigdzie zobaczy w TV, a szkoda bo Lech już zaczął młócić w Europie :)
CIURAS
“...I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. Poznasz, że Ja jestem Panem, kiedy wywrę na tobie swoją zemstę!”
Ciuras

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Khedron » 30 lip 2009, o 21:49

Fredrikstad FK - Lech Poznań 1:6 (0:3)
0:1 - Wilk 10'
0:2 - Arboleda 22'
0:3 - Arboleda 25'
1:3 - Borges 48'
1:4 - Lewandowski 50'
1:5 - Peszko 54'
1:6 - Bandrowski 56'

3 brameczki z rzutu rożnego, Stilic 5 asyst!! Rączki same składają się do braw!! Wynik 6:1 to doskonała zaliczka przed rewanżem, który za tydzień odbędzie się we Wronkach. Lechici będą mogli spokojnie podejść do tego meczu i bez obciążenia psychicznego przypieczętować awans do kolejnej rundy.

Brondby 1-1 Legia
Polonia 0-1 NAC

E: Zwracam honor.
Ostatnio edytowano 30 lip 2009, o 22:13 przez Khedron, łącznie edytowano 1 raz
"Wychodzę z roboty, bo kiedyś muszę, nie? Wsiadam w tramwaj to się ode mnie odsuwają, bo śmierdzę trupem... nawet nie wiem jaka to linia. I samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo cię czeka."
Khedron

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Nutty Buddy » 30 lip 2009, o 22:07

Mała poprawka: Legia grała mecz na wyjeździe... :roll:
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez k0la » 31 lip 2009, o 00:37

Narazie Legii i Lechowi idzie dość łatwo (Lech gra chyba w pierwszej rundzie kwalifikacji) ze swoimi przeciwnikami :) i bardzo dobrze może coś ugrają, albo chociaż zrobią, żeby było głośno :lol: :lol: co by nas pewnie wszystkich bardzo ucieszyło. :roll: Polonii właśnie zaczęły się schody. Przegrali u siebie z Bredą i na wyjeździe w Holandii tę strate odrobić nie będzie łatwo. Większe szanse, w dalszym etapie rozgrywek, dawał bym drużyne Jacka Zielińskiego, która ma na pewno bardziej kreatywnych i ciekawszych w ofensywie jak i defensywie zawodników. Z niecierpliwością czekam na kolejne mecze naszych drużyn w LE, a już najbardziej wtedy jak wszyscy będą nas się BAĆ :!: :!: :!:
Ira odium generat concordia nutrit amoren KSC&GKS
k0la

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Skiłi » 31 lip 2009, o 01:04

k0la napisał(a):... a już najbardziej wtedy jak wszyscy będą nas się BAĆ :!: :!: :!:

Przecież już się nas wszyscy boją... W Bredzie, właściciele sklepów już wprawiają kraty i inne wzmocnienia przy szybach, a mieszkańcy robią zapasy żywności, co by mogli przeżyć przez te kilka dni. :wink: :lol:
Skiłi

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Billy » 6 sie 2009, o 01:15

No,a więc już dziś rewanże..
-Lech na 99,92% zaklepany.
-Polonia wg. mnie nie da rady Bredzie i to jescze na wyjeżdzie,a więc Jacuś Grębocki może się pakować.Według prezesa "Czarnych Koszul" Józefa Wojciechowskiego po 2 przegranych meczach i remisie(bądż też porażce) z rzędu trener traci prace..
-W Legie też jakoś nie wierze..W Kopenhadze powinni polec 0-3 a ugrali 1-1.Oraz zatańczyli troche z duńską policją,która ucieszyla sie nawet co potwierdziły ich komentarze : "Wreszcie przyjechał ktoś z jajami i przed nami nie spier..."

Po za tym rzekomo kibice szykują jakieś niespodzianki..Cytuję jednego z fanów:
"Na murawę lecą race!

Miklas łapie się za głowę
Walter schudł już o połowę
Jak ja z tego się wypłacę
Na murawę lecą race!

Posypią się straszne kary
Pójdą j…ć się puchary
Ja majątek na tym stracę
Na murawę lecą race!

Zaraz za pistolet chwycę
To bandyci, nie kibice
By tak zepsuć mi zabawę
Lecą race na murawę!

Wszystko mi to już obrzydło
Przecież to jest jakieś bydło
Taką mnie załatwić hecą
Na murawę race lecą!"

Mnie wsio ryba ! Byle bez wykluczen od UEFY..

Edit :

No to po rewanżach.Lech mimo porażki przeszedł.Polonia i Jacek"grałem w polskim Realu" Grembocki poległ,a grajki od Jana Urbana przegrały ze słabiutkim w tym meczu Broendby.Za ten mecz Giza otrzymuje ode mnie 8 Lucasów(czy jak ktoś woli Leiv)za nieskutecznosc i ślamazarstwo w tym meczu.Piłke meczową miał na nodze i uderzył...wprost w bramkarza.
Ciekawe jak wielki kredyt zaufania ma Urban u szefów..Rok w rok porażki w pucharach.

A w innych meczach Roma (strzelila 7 goli w tym 6 w jednej polowie Gentowi) i Galata demolowali rywali..Niespodziewanie odpadaja Helsinborgs i Sporting Braga.
Billy

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez BarLiv » 20 sie 2009, o 21:13

AV znów przegrywa nie z kim innym jak Rapid Wiedeń..To jest dobry prognostyk przed następnym meczem o punkty :)
BarLiv

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez k0la » 20 sie 2009, o 22:27

Lech w dramatycznych 8) , ale szczęsliwych okolicznościach wygrywa w pierwszym meczu eliminacji do LE :) 1-0. Bramka w 93 minucie ( tak troche w stylu sezonu 08/09 :lol: ) na pewno przybliżyła "Kolejorza" do dalszych występów w europejskich pucharach. Trzeba mimo wszystko przyznać, że Lech potrafi grać lepszą piłke, niż tą którą pokazał dzisiaj. Pozostaje rewanż w Belgii, który nie będzie łatwy. Miejmy nadzieje, iż to Polacy będą się cieszyć po 90 minutach rewanżowego spotkania :)
Ira odium generat concordia nutrit amoren KSC&GKS
k0la

Postprzez Liverpoolczyk » 20 sie 2009, o 22:52

Oglądałem trochę meczu Kolejorza i nie grali jakoś fantastycznie, ale jak zwykle potrafili w końcówce rozstrzygnąć losy spotkania na swoją korzyść. Gdy zobaczyłem doliczone trzy minuty pomyślałem sobie, że Lech strzeli zwycięską bramkę na 90%. Jakoś dziwnie byłem do tego przekonany i na szczęście tak się stało.
Co do drużyn z Premier League to Everton i Fulham poradzili sobie w swoich spotkaniach dość nieźle, za to Aston Villa nadal nie notuje dobrych rezultatów. Mam nadzieję, że będą z nami kontynuować swoją słabą grę :roll:
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina
Liverpoolczyk

Postprzez Jamie » 21 sie 2009, o 09:55

Oglądałem to spotkanie Lecha z Brugge, lecz oczywiście na kilka minut przed bramką boski Justin.tv musiał sie zawiesic. Niezwykle ucieszyłem się z tej bramki, którą zdobył Peszko a mi dane było podziwiac ją tylko na powtórkach. Wygrana u siebie zawsze dodaje pewności przed rewanzowym spotkaniem. Miejmy nadzieję, że Kolejorz poradzi sobie również na wyjeździe. Nie liczę tutaj na zwycięstwo, Club Brugge u siebie jest dośc silnym przeciwnikiem. Wydaje mi się, że Lechici są w stanie wywieźc z Belgii co najmniej bramkowy remis dający awans. Niech Lech dalej dumnie reprezentuje polską piłkę na arenie międzynarodowej.
Jamie

Postprzez guziec100 » 21 sie 2009, o 14:07

Mecz był naprawdę zacięty. Remis byłby najsprawiedliwszym wynikiem dla obydwu drużyn, jednak Lech pokazał, że nigdy się nie poddaje i gra do końca. Przeciwnik postawił bardzo trudne warunki i szczerze powiedziawszy przed meczem remis bezbramkowy brałem w ciemno.
Teraz sytacja przedstawia się zdecydwanie lepiej. Mamy skromnązaliczkę i Lech musi pojechać do Belgii z bojowym nastawieniem by przypadkie nie zaliczyć wielkiego blamażu a Brugia z nadszarpniętą dumą po meczu we wronkach jest do tego zdolna.
Lech pomimo ciężkich warunków postawionych przez rywala potrafił zagrać momentami swoją piłkę. Nie graja tak pięknie jak za Smudy jednak widze, że szanse są na Ligę Europejską. \
Lech to ostatnia nadzieja białych ! ;)
Obrazek
guziec100

Postprzez Gin » 23 sie 2009, o 09:24

Jamie napisał(a):(...) Niech Lech dalej dumnie reprezentuje polską piłkę na arenie międzynarodowej.

Mam nadzieję, że będzie reprezentował. W pierwszej połowie Lech jednak reprezentował formę jakiejś okręgowej drużyny. Druga była kolejorza i tyle dobrze bo w efekcie po walce zdobyli zwycięskiego gola. Dziwi mnie tylko dlaczego Beenhakker nie był na tym meczu, ponieważ tacy gracze jak Lewandowski, Gancarczyk czy Peszko zasługują na reprezentację. Miał przecież wolną rękę - podobno! - jednak wujek Lato chce widzieć starucha Krzynówka, który za niedługo będzie z balkonikiem chodził czy też Żewłakowa, którego nikt już nie chce w pierwszym składzie a jednak w reprezentacji gra - Żal!!

Wracając do tematu mam nadzieję, że Lech powalczy w rewanżu i będzie całe 90min. walczył o awans.
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez piotrolka » 27 sie 2009, o 18:20

Ciesze sie ze w koncu bede mial mozliwosc obejrzenia meczu Lecha w pucharach, bo ostatnio nie bylo mi to dane z powodu pracy. Mam nadzieje ze Lech pokaze ze potrafi grac conajmniej na srednim europejskim poziomie i awansuje dzisiaj. Innej mozliwosci nie przewiduje :)
"Między mną a Liverpoolem trwa romans, który nigdy się nie zakończy" - SG
piotrolka

Postprzez Lady_Milan » 27 sie 2009, o 21:18

Piłkarze poznańskiego Lecha przez moment cieszyli się ze zdobytej bramki, niestety irlandzki sędzia dostał na głowę i anulował prawidłowo zdobytego gola. :shock: To była w zasadzie pierwsza tak dobra sytuacja na objęcie prowadzenie i została wykorzystana. Ale znów jest 0 : 0, Lech niby na lepszej pozycji, ale ja cały czas mam wrażenie, ze pilkarze Lecha w ogole nie sa skupieni i moment dekoncentracji wystarczy, żeby zaliczka została roztrwoniona. To Brugge stwarza sytuacje bramkowe, to Brugge biega. A Lech fauluje i kompletuje żółte kartki... Mam nadzieję, że starczy im sił na tyle, żeby dotrzymac ten wynik do końca. Podoba mi się postawa Kasprzika (mimo że nie ma natłoku pracy) i twardziela Arboledy, że o kibicach Lecha nie wspomne. :D Sędzia natomiast lekko obniża poziom tego spotkania... Zobaczymy, co przyniesie druga połowa.
Wine for my men! We ride at dawn!]
Lady_Milan

Następna strona

Powrót do Europejskie puchary