Puchar UEFA 2008/2009

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Re: Puchar UEFA 2008/2009

Postprzez Hohlik » 27 lut 2009, o 00:21

Jednym słowem kpina Milanu i Lecha mogli wygrać i awansować a przegrali niespodziewanie.
Obrazek
Hohlik

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez GoodShit » 27 lut 2009, o 00:45

Hohlik, kpina? Jeżeli się wstydzisz tego, że jesteś Polakiem, i że Lech zaszedł tak daleko w Pucharach to gratuluje nie tylko twojej inteligencji(chociaż wiemy jaka ona jest nieposkromiona) ale też poczucia, przywiązania i jakiegoś docenienia tych chłopaków, bo ta kadra Lecha naprawdę nie jest gotowa na podbój Europy, tylko pierwsza 11stka i długo długo nic..a potem taki świeży Kikut...Samo nazwisko mówi wiele.
Obrazek

Liverpoolczycy nie są mięczakami. Są jak Żydzi, Polacy, Murzyni i inni, którzy ciągle dostają w d... Wiedzą, kim są, i wiedzą, kto jest ich wrogiem. Liverpool to taka angielska Polska - Rogan Taylor.
GoodShit

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Hohlik » 27 lut 2009, o 00:48

GoodShit nie wstydzę się że jestem Polakiem.Kpina to przegrana Milanu a kpina Lecha to Kikut.Dla mnie liczy się tylko LIVERPOOL.
Obrazek
Hohlik

Postprzez Aldor » 27 lut 2009, o 01:25

GoodShit napisał(a):Hohlik, kpina? Jeżeli się wstydzisz tego, że jesteś Polakiem, i że Lech zaszedł tak daleko w Pucharach to gratuluje nie tylko twojej inteligencji(chociaż wiemy jaka ona jest nieposkromiona) ale też poczucia, przywiązania i jakiegoś docenienia tych chłopaków, bo ta kadra Lecha naprawdę nie jest gotowa na podbój Europy, tylko pierwsza 11stka i długo długo nic..a potem taki świeży Kikut...Samo nazwisko mówi wiele.

A o co Tobie chodzi ? Ktos tu jest kibicem Lecha ? Co go obchodzi jakis tam smieszny Lech. Druzyna jak kazda inna. My tu kibicujemy druzynie Liverpoolu.
Obrazek
Aldor

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Banan » 27 lut 2009, o 02:07

Aldor napisał(a):A o co Tobie chodzi ? Ktos tu jest kibicem Lecha ? Co go obchodzi jakis tam smieszny Lech. Druzyna jak kazda inna. My tu kibicujemy druzynie Liverpoolu.

Ja tu jestem kibicem Lecha i mnie osobiście dotyka Twoja wypowiedź. To, że jest to forum Liverpoolu nie znaczy, że nie możemy kibicować innym zespołom. Są przecież odpowiednie tematy, co wskazuje, że ludzie jednak tak upośledzeni nie są. Młody jesteś i możesz nie pamiętać wielkiej edramy forumowej, no nie MaG :?: :wink:

Co do samego spotkania to po pierwszej połowie oczekiwania miałem nieliche. Przed spotkaniem spodziewałem się dominacji makaroniarzy, a tu proszę bardzo: 1-0. Co się w drugiej połowie stało tego nawet Smuda chyba nie wie. A szkoda, bo utrzeć nosa Włochom to zawsze jest przyjemność dla oka i ducha. Nie udało się teraz, za rok się powalczy w Lidze Mistrzów.

Jak zawsze winny musi się znaleźć. Lechowi przydarzył się Kikut, ale to tak nieszczęśliwie. Miał chłopak pecha, w sumie znalazł się w nieodpowiednim czasie na nieodpowiednim boisku. Gdyby zależało to od kibiców, karierę w Poznaniu by już zakończył.
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...
Banan

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez FCmadzia » 27 lut 2009, o 02:33

Hej, ludziska! To jest forum Liverpoolu czyli >spotykają< się tutaj fani tego Klubu. Możemy pogadać o lechu, o nancy, o... KS leszcze mińsk, ale SPOKOJNIE i BEZ NAPINANIA SIĘ! Tym bardzie bez obrażania innych osób. A jak ktoś coś sobie chce wyjaśnić, to może na priv? ;>
I co .. może pod mój adres też zaraz pojawią się komenty, iż jestem nieinteligentna, głupia, itp. :P , bo szczerze mówiąc, nie kibicowałam lechowi. [prosta przyczyna: jestem z małopolski i sympatyzuję z Wisłą :) ]. *(ale z szacunku choćby do Banana, nie będę się tu wyśmiewać, czy coś)*
Może już zejdźmy z tematu Lecha.
Np. odpadł Milan, z którym graliśmy niedawno 2x finał LM;
Marsylia przeszła dalej, po karnych;
Bordeaux odpadło, tracąc gola w 90 minucie.
Mało wątków=meczy, do omówienia w tym temacie? :?

Tak więc jeszcze raz- mu jesteśmy THE REDS! I wymiany zdań są potrzebne (nawet i ostre), ale kur..cze, bez jakiś hamskich docinek. ;) POZDR. :D

PS. Ale się we mnie Matka Teresa z Kalkuty obudziła ostatnimi czasy... :shock: ... 8)
Ostatnio edytowano 27 lut 2009, o 17:13 przez FCmadzia, łącznie edytowano 1 raz
FCmadzia

Postprzez Aldor » 27 lut 2009, o 08:32

Banan napisał(a):
Aldor napisał(a):A o co Tobie chodzi ? Ktos tu jest kibicem Lecha ? Co go obchodzi jakis tam smieszny Lech. Druzyna jak kazda inna. My tu kibicujemy druzynie Liverpoolu.

Ja tu jestem kibicem Lecha i mnie osobiście dotyka Twoja wypowiedź. To, że jest to forum Liverpoolu nie znaczy, że nie możemy kibicować innym zespołom. Są przecież odpowiednie tematy, co wskazuje, że ludzie jednak tak upośledzeni nie są. Młody jesteś i możesz nie pamiętać wielkiej edramy forumowej, no nie MaG :?: :wink:

Owszem. Ale to forum LFC, wiec kazdy ma prawo stwierdzic, ze go nie obchodzi ta druzyna, czyz nie ? O Liverpoolu zlego nic nie mowie ( swoja droga o Lechu tez nie, jedynie to, ze mnie nie obchodzi ). Dla mnie sa oni jak kazda inna druzyna z polski, czy tam europy - odpadna, czy nie - nie obchodzi mnie to.
A jak ktos wyjezdza na kogos, ze " wstydzi sie bycia polakiem " no to to juz jest przykre. I podniecanie sie, ze polska druzyna, "blablabla" zaszla tak daleko. Spoko, fajnie. A to narodowy team byl ? Bo mi sie zdawalo, ze nie...
Obrazek
Aldor

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Alex » 27 lut 2009, o 09:39

Banan napisał(a):Ja tu jestem kibicem Lecha

ech, błędy młodości... :)
Alex

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez wokky » 27 lut 2009, o 12:26

Nie jestem kibicem Lecha. Ale nie ukrywam, że obchodzą mnie wyniki tego zespołu. Wiadomo, miejscowej drużynie automatycznie się sympatyzuje. W moim przypadku tylko sympatyzuje, nie kibicuje. Nie jestem fanem Lecha. Ale lubię oglądać ich mecze, chcę żeby wygrali ligę i jak najdalej zaszli w europejskich pucharach. Żeby nie było, mnie na przykład gówno obchodzi reprezentacja Polski i inne drużyny z polskiej ligi.

Byłem bardzo zaskoczony grą Lecha w pierwszej połowie. Zagrali świetnie, widać, że poświęcili dużo energii. Niestety w drugiej połowie coś się zepsuło. Nie wiem, czy to nam zabrakło sił, czy może Włosi się pozbierali do kupy. Pewnie trochę tego i trochę tego. Smuda mówił przed meczem, że chce utrzymać remis przez większość meczu, a pod koniec zaatakować rywala. Coś chyba nie wyszło. Tak czy tak jestem zadowolony, bo Kolejorz zaszedł bardzo daleko i pokazał się ze znakomitej strony. Teraz można się skupić na lidze i walczyć z całych sił o mistrza.
"Jeśli poddajesz się po pierwszym meczu półfinałowym, to nie powinieneś grać w piłkę nożną."
Steven Gerrard
wokky

Postprzez Krzysiek » 27 lut 2009, o 12:52

GoodShit napisał(a):Hohlik, kpina? Jeżeli się wstydzisz tego, że jesteś Polakiem, i że Lech zaszedł tak daleko w Pucharach to gratuluje nie tylko twojej inteligencji..........

Ja w kwestii formalnej.Możesz mi powiedzieć co to ma wspólnego z inteligencją???
Z tego co mi wiadomo inteligencja to ogólnie rzecz ujmując sprawnośc umysłowa która ma wiele znaczeń a co za tym idzie definicji,ale nigdy nie miała nic wspólnego z przywiązaniem do własnej narodowości,rasy czy płci.
Zdaję sobie sprawę co chciałeś przez to wyrazić,ale nie przesadzaj :)
You'll never walk alone
Krzysiek
Niebieskooki Hiszpan

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Alex » 27 lut 2009, o 13:12

Hohlik powoli wyrasta na maskotkę forum :) Spektakularność jego postów jest czasami nie do ogarnięcia przez ludzki umysł :)
Alex

Postprzez Jamie » 27 lut 2009, o 14:18

Lech rozegrał tylko jedną dobrą połowę, szkoda że nie strzelili więcej bramek. Udine popełniło mniej błędów w tym spotkaniu i zasłużenie wygrało, płacz nic nie da. Powinniśmy być dumni, że polska drużyna zrobiła coś w Pucharze UEFA. Mam nadzieję, że za rok się nie rozczarujemy.

Jestem zaskoczony odpadnięciem Milanu i Valencii. Aston Villa wystawiła chyba ośmiu rezerwowych zawodników, bo Martin O'Neill powiedział, że skupiają się na walce w lidze. Dwie brameczki dla Man City zdobył Bellamy. Walijczyk wraca do formy z najlepszych lat :)

Kibicowałem do ostatnich minut Ajaxowi bo o mały włos nie zawaliłby mi kuponu. Na całe szczęście zremisowali i kasa w kieszeni.
Jamie

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Banan » 27 lut 2009, o 15:00

Alex napisał(a):
Banan napisał(a):Ja tu jestem kibicem Lecha

ech, błędy młodości... :)

Nie moja wina, że się w Wielkopolsce urodziłem :lol: Tylko 25 km do Zachodniopomorskiego :wink:
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...
Banan

Postprzez sensej » 27 lut 2009, o 16:35

aj szkoda naprawdę szkoda Kolejorza. Co prawda przed pierwszym spotkaniem nie wierzyłem w realną szansę przebrnięcia dalej, jednak po pierwszym meczu i to co ujrzałem wczoraj podczas pierwszej połowy to opadła mi klapa. Miodzio Lech grał w pierwszej połowie. Wpadł na murawę na pełnej ku**ie i sczyścili Włoskie kobiety przewracające się o powietrze. Zagorzale kibicowałem i wczorajszej nocy, siedząc jak na szpilkach.

Niestety nie udało się wytrzymać i dowieść do końca wyniku. Udinese wciąż zaczarowane. Jednak dziękuję Lechowi za dobrnięcie do tej fazy. W końcu jakaś drużyna pograła trochę w pucharach pokazując się naprawdę z fantastycznej strony. Gdyby tak większość drużyn w Polsce potrafiła grać i dojść tak daleko byłoby naprawdę pozytywnie...

Lech Wielkim Klubem Jest!

(zapamietajcie! Lech Wielkim klubem jest i już. Klubem wielkim jest...)
"Od chwili tej, aż do końca świata w ludzkiej będziem pamięci. My, wybrani. Kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi bratem."
sensej

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Aldor » 27 lut 2009, o 16:38

Ostatnio dwoch sie tu ciekawych userow pojawilo (; Hohlik i GoodShit. Kandydaci do jakiejs nagrody kwartalu czy cos..za najlepsze posty na forum :)
Koniec offtopu.

Dobre, ze Milan odpadl :D
Z drugiej strony Werderu tez nie lubie...
Licze na Hamburg. (:
Obrazek
Aldor

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Europejskie puchary