Liga Mistrzów 2008/09

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Liga Mistrzów 2008/09

Postprzez lfclegend » 27 maja 2009, o 23:25

Cieszy przegrana ManU :)
A jutro usłyszymy, że przegrali, bo Rooney'owi ukradli wczoraj buty i dziś biedaczek musiał grac w starych :D
Nunca caminaras solo

Obrazek
lfclegend

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez torres » 27 maja 2009, o 23:39

BRAWO BARCELONA...
ZWYCIĘSTWO W PEŁNI ZASŁUŻONE TO CO DZISIAJ GRAŁ MANU TO PO PROSTU PORAŻKA... :D
MECZ OGLĄDAŁEM NA RYNKU Z MOIMI 2 KUMPLAMI JEDEN MIAŁ NA SOBIE KOSZULKĘ ARSENALU DRUGI CELTICU A JA OCZYWIŚCIE LIVERPOOLU :D ....ZABAWNIE BYŁO 8)
CIESZY PORAŻKA MANCHESTERU...ZARAZ PEWNIE SIR GUMOŻUJ POWIE ŻE BARCA BYŁA GORSZA, ŻE NIE ZASŁUŻYŁA NA TEN TYTUŁ ITD..

WEDŁUG MNIE NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM MECZU BYŁ CARLES PUZIOL :lol:
torres

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez ketraB » 27 maja 2009, o 23:47

Super ciesze sie jak cholera!, bo wkocnu zamkna wszyscy mordy [sezonowcy,dziennikarze i "zalosni" kibice] o tym CR7 i wielkiej zyrafie o zelaznych plucach rooneya, teveza i ich pracy na calym boisku, o talencie Berbatova?! ech co to a no i o zelzanej i najlepszej dwojce obroncow premiership ... caly sezon grali tak jak w tym meczu a mimo to udalo im sie wygrac Barclays ech ....
brawo Barca!
Obrazek
The Pride of MERSEYSIDE
ketraB

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Skiłi » 27 maja 2009, o 23:54

torres napisał(a):ZARAZ PEWNIE SIR GUMOŻUJ POWIE ŻE BARCA BYŁA GORSZA, ŻE NIE ZASŁUŻYŁA NA TEN TYTUŁ ITD..

Fergie - Barca wygrała zasłużenie :wink:

Już nie rób z Fergusona większego debila niż nim jest, bo jakby tak powiedział to by się zbłaźnił już totalnie :lol:

Pozdro.
Skiłi

Postprzez Mate » 28 maja 2009, o 07:09

Bardzo cieszy mnie przegrana Manchesteru, cóż to za przyjemność patrzeć na tak nieudolną grę "najlepszego klubu na świecie".Mecz, momentami był naprawdę nudny, szczególnie pierwsza połowa, brakowało ciągłych ataków i szybkich akcji pod obiema bramkami.

Co robił wczoraj na boisku Iniesta i w jaki sposób obracał Diabłami, to się w głowie nie chce zmieścić, genialny z niego zawodnik.

Brawo Barca, wygraliście, ale wam już podziękujemy, odpocznijcie, teraz czas na Liverpool !
"Mateusz to imię tylko dla porządnego przechuja." majki
Mate

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Olaf » 28 maja 2009, o 07:52

Druga zmiana w pracy dała mi obejrzeć tylko second half...
cóż , fajnie było zobaczyć choć przez 45 min tak totalnie zagubiony manchester... choć liczyłem na zupełnie coś innego. Oczywiście cieszy wygrana Barcelony, a jakże ... z tym że patrząc na tak silne dwie ekipy, gdzie przed meczem ciężko było wskazać jakiegokolwiek faworyta, miałem nadzieję że odbije się to na losach spotkania, będzie nerwówka , ostra walka itd. , a tu bleee. Taniec jednej drużyny przypieczętowany jak najbardziej zasłużoną wygraną , chrzanić taki finał. :) Jak to już kiedyś ktoś napisał , jedno miejsce w finale powinno być z góry zaklepane dla Liverpoolu :) , co by emocje były.
Bless'ya
My nosimy welwetowe swetry , nasz kolor zawsze czerwony
http://www.lastfm.pl/user/ynwa85
ObrazekObrazek
Olaf
bez zaliczki

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez kotu151 » 28 maja 2009, o 08:11

I dobrze im tak, przegrali bo nie umieli się podnieść po pierwszym golu a potem pozwalali na rozgrywanie piłki we własnym polu karnym.
Nie zniósł bym ewentualnej wygranej MU.
Obrazek
kotu151

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Juventino » 28 maja 2009, o 08:36

...
Ostatnio edytowano 26 lip 2010, o 16:10 przez Juventino, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Juventino

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez sensej » 28 maja 2009, o 09:51

Gratulacje dla Dumy Katalonii. Skoro nawet mały człowieczek wyżej skacze i strzela z główki to znak, że tak naprawdę Manchester przegrał na własne życzenie. Byłem niemal przekonany, że to muły wybiją z rytmu Barce a o dziwo to Barcelona pokazała gdzie kąt dla ManUtd...

Ciężko ogląda się będąc neutralnym kibicem, troszkę przysypiałem oglądając jednostronne widowisko ale byłem szczęśliwy po ostatnim gwizdku. Troszkę zdenerwował mnie komentator gdy przy stanie 2:0 ok 70 min wypowiada słowa, że już znamy mistrza i już chyba po wszystkim. Może nie jestem jakimś tam specem ale wg mnie 20min to jest tyle czasu, że wynik do końca przesądzony nie jest. Oglądam mecze, albo znam wyniki i min, w których się strzela i nie raz przecież przegrane mecze się zwyciężało...

No i nie wytrwałem do celebracji... Nie mogłem znieść ochów i achów, jaka Barca to MAGICZNA, KOSMICZNA i gra NIEZIEMSKI futbol...

A widok brata w koszulce Mułów, który klnie na każdego piłkarza Fergiego- Bezcenne :happy: :roll:
"Od chwili tej, aż do końca świata w ludzkiej będziem pamięci. My, wybrani. Kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi bratem."
sensej

Postprzez TJHicks » 28 maja 2009, o 13:11

Właściwie prócz pierwszych minut spotkania kiedy Barcelonie ewidentnie nie szło mecz w wykonaniu Dumy Katalonii był bezbłędny.Grając w eksperymentalnym składzie pokazać taką klasę - szacunek ! Właściwie każdy się dziś świetnie spisał , żal mi jedynie Henry'ego po którym spodziewałem się trochę więcej.Fajnie ,ze w tym najważniejszym momencie przypomniał o sobie Eto'o i to nie marnując wcześniej 23653467 'setek' ,ale strzelając przy pierwszej możliwej okazji.Po pierwszym golu MU już chyba narobiło w portki (szczególnie obrońcy , te zagrania do bramkarza nie były zbyt dobre...) i mecz był prawie przesądzony.

No i rozstrzygnięty pojedynek nakręcany przez media - Messi vs Ronaldo.Myślę,ze nikt nie ma wątpliwości kto z niego wyszedł zwycięsko.Co prawda pan z żelem bardzo się starał ,strzelał , rozpychał się, czasem nawet podawał ,ale nic z tego nie wynikało.
Wygrał lepszy , po prostu.
Obrazek
''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur
TJHicks

Postprzez adam90 » 28 maja 2009, o 14:39

Nie wiem jak Wy, ale ja zapamiętam ten finał głównie przez wyczyny Szpakowskiego przy mikrofonie. Puźiol i Rio Evra, którzy później odbierali gratulacje od księcia Anglii Williamsona. :lol:
Oczywiście jak to szpaku, w czasie gdy gracze udawali się po medale, musiał jeszcze wspomnieć o jakimś zawodniku, że ma trójkę dzieci, duży dom, wstał dziś o 08:24:45, a na śniadanie jadł płatki z mlekiem. Mam do tego komentatora duży szacunek, ale czasami zamiast mówić o konkretach nawija o jakiś pierdołach. W następnym roku LM w Polsacie, zobaczymy jak oni to wszystko zorganizują w studiu. TVP miała niezłą przewagę ekspertów, dobrych komentatorów i organizację. Oby Polsat nie dał ciała! :wink:
adam90

Postprzez TJHicks » 28 maja 2009, o 15:53

Nigeryjski kierowca minibusu, a zarazem fan Manchesteru United, zabił w czwartek cztery osoby, gdy wjechał swoim pojazdem w tłum kibiców Barcelony, którzy świętowali zwycięstwo swojej drużyny w środowym finale Ligi Mistrzów (2-0).
Fani Barcelony w mieście Ogbo w Nigerii wciąż cieszyli się ze zwycięstwa ich ulubieńców nad "Czerwonymi Diabłami" poprzedniej nocy, gdy nagle wjechał w nich rozpędzony minibus.

- Kierowca minął tłum, a potem zawrócił i wjechał prosto w niego. Dziesięć osób zostało rannych, a cztery zmarły w skutek odniesionych obrażeń. Kierowca został aresztowany - powiedział rzecznik tamtejszej policji.

Zarówno Manchester jak i Barcelona cieszą się dużą sympatią wśród nigeryjskich kibiców.
Obrazek
''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur
TJHicks

Postprzez ewcia » 28 maja 2009, o 16:19

TJHicks napisał(a):Nigeryjski kierowca minibusu, a zarazem fan Manchesteru United, zabił w czwartek cztery osoby, gdy wjechał swoim pojazdem w tłum kibiców Barcelony, którzy świętowali zwycięstwo swojej drużyny w środowym finale Ligi Mistrzów (2-0).
Kierowca minął tłum, a potem zawrócił i wjechał prosto w niego. Dziesięć osób zostało rannych, a cztery zmarły w skutek odniesionych obrażeń. Kierowca został aresztowany - powiedział rzecznik tamtejszej policji.

Wiadomo że piłka nożna ma wielki wpływ na ludzi ale żeby się tak zachować? Rozumiem emocje, rozgoryczenie ale skrzywdzenie kibiców innej drużyny jest jak dla mnie niepojęte. Naprawdę przykra sprawa, tak jak każde zamieszki. No ale są kibice i pseudokibice :(

Co do samego finału no to nie był on tak elektryzujący jak to zapowiadano. Barcelona dyktowała warunki, a MU był po prostu bezradny. Zgadzam się z Olafem, że Liverpool powinien grac w każdym finale bo przynajmniej by jakieś emocje były. A tak sobie po prostu spokojny meczyk obejrzeliśmy.Brawa dla Barcelony za utarcie nosa Manchesterowi choć wolałabym żeby zrobił to Liverpool :)
Obrazek

"Nie mamy tutaj żadnych podziałów . Narodowością zawodników jest Liverpool Football Club, a ich język to piłka nożna." Gerard Houllier
ewcia

Postprzez Jamie » 31 maja 2009, o 11:33

Wielkie brawa dla Bercelony za to wielkie spotkanie. Manchester United przez większą częśc spotkania był tłem dla Katalończyków. Widac, że Guardiola wspaniale przygotował swoją drużynę do tego finału. Manchester nie jest niepokonany. Taktyka Fergusona przestaje się sprawdzac. Zobaczymy jak będzie w następnym sezonie. Oczywiście mam nadzieję, że to my zagościmy w finale.

Wspaniale było zobaczyc zawodników Barcy cieszących się z triumfu i smutek fanów i piłkarzy MU. Takim pozytywnym akcentem żegna nas tegoroczna edycja Ligi Mistrzów. Nie pozostaje nam nic innego jak czekac na kolejny sezon!
Jamie

Postprzez tomek94s » 18 gru 2015, o 00:30

Poszukuje całego dwumeczu (ewentualnie bardzo obszernego skrótu) między Chelsea i Barceloną. Ktoś wie może skąd można tak stare mecze pobrać lub obejrzeć?
Obrazek
tomek94s

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Europejskie puchary