Liga Mistrzów 2008/09

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Liga Mistrzów 2008/09

Postprzez Valdes » 27 maja 2009, o 20:02

Tak jak większość z Was trzymam kciuki za Barcelone :wink: ale jest to tylko spowodowane nienawiścią do menczesteru :badhappy: Miejmy nadzieję, że muły chociaż w LM nas nie dogonią :dry:
Obrazek
Valdes
Mów mi miś

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Maytman » 27 maja 2009, o 20:09

A ja jestem przede wszystkim za DOBRYM WIDOWISKIEM! Najlepiej 6 bramek, a potem jeszcze karne.
Bo chociaż niech mi tym umilą brak LFC w finale.
Maytman
Znaczy się Mateusz

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Liga Mistrzów 2008/09

Postprzez Coke » 27 maja 2009, o 20:15

Większość Was skupia się na obrażaniu Manchesteru zamiast poważnie zastanowić się, która z drużyn w obliczu zaistniałych okoliczności bardziej zasłużyła na miejsce w rzymskim finale. Trzeba mieć szacunek dla każdego.
Dzisiejszego wieczoru liczę przede wszystkim na dobrą piłkę, mecz godny finału Ligi Mistrzów.

Obiema rękami podpisuję się pod stwierdzeniem Mate;
"Dziś będę przeciwko Manchesterowi, ale nie za Barcą."
To będzie moje życiowe motto do jutrzejszego poranka, później wracam do starego. :wink:
Napisałem, przeczytaliście, znacie sprawę, wydajcie wyrok.
Coke

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez bizzy » 27 maja 2009, o 20:23

Niech wygra lepszy (czyt. niech Barcelona będzie lepsza dzisiejszego wieczora) :wink:

A Barca tak samo zasłużyła na finał LM, jak LFC w 2005 roku (włącznie ze zwycięstwem w finale).
Więc mówienie, że ktoś bardziej zasłużył na finał/ewentualne zwycięstwo jest bez sensu!
Nie oczekuję specjalnie dużo bramek, jedno pewne... któraś z drużyn uniesie dziś puchar!(ale odkrywcze :lol: )
Obrazek
I don't know what I want, but I know what I don't!
http://www.lastfm.pl/user/bizzydpl/
bizzy

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez xabi » 27 maja 2009, o 21:23

PurystaJazzowy napisał(a):Ja do Manchesteru nic nie mam. Mają świetnego trenera który stworzył potęgę, piękny ogromny stadion i rewelacyjnych kibiców.

Możesz to szerzej wyjaśnić? Bo chyba parę ostatnich lat przesiedziałem w lodówce...

Cóż, mimo że Barca prowadzi odnoszę nieodparte wrażenie że to ManU dołoży kolejny puchar LM do swojej klubowej gablotki. Jakoś tak te Barcelońskie ataki mnie nie przekonują, a ManU jak to ManU, zrobi jedną kontrę, strzeli jakąś przypadkową bramkę a potem nadejdą kolejne. Mam jednak nadzieję że Katalończycy jakoś doholują to prowadzenie, z dwojga złego wole już Barcę, a MU się tych pucharów wystarczająco dużo w tym sezonie nawygrywało.
xabi

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Mefisto » 27 maja 2009, o 21:26

czy mi sie wydaje czy komentator mowi zamiast Xavi to Xabi?
moze sie przeslyszalem te pare razy ale tak mi sie wydaje
bo o Puziolu to juz nie mowie

a tak o meczu to ladne widowisko, dobra szybka pilka
i jestem za Barca bo od jakiegos czasu dosyc ich lubie ale oczywiscie mniej niz LFC.
pozdro
Obrazek
Mefisto

Postprzez PtK_ » 27 maja 2009, o 21:40

Messi to jest po prostu gigant .. 3 przewrocil wstan i poszedl dalej, z tym ze przerwal mu sedzia .. hahaha !! Z dwojga złego Barca lepsza.

NIE NAWIDZE MANCHESTERU i nie obchodzi mnie to, ze niektórzy mi tu o szacunku wyjeżdżają.

a wiec pytam .. CZY ZASZCZANY NEVILLE MIAL SZACUNEK JAK STRZELILI NAM NA 1-0 W 90 MINUCIE ? CO ON ZA GESTY POKAZYWAL?
(to tylko przyklad oczywiscie)

Barcelona musi wygrac, zdominowala srodek pola niesamowicie. Ronaldo jakis tam przeblysk na poczatku meczu, a od 25 minuty nie slyszalem ani razu jego nazwiska.
Barca musi wygrac !! :D :D
Obrazek
"Bo w życiu nigdy nie jest tak, jak byśmy chcieli aby było"

Z LIVERPOOL FC NA CAŁE ŻYCIE ;-)
PtK_
Defilada zup

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Brewka » 27 maja 2009, o 22:45

czy mi sie wydaje czy komentator mowi zamiast Xavi to Xabi?

Nie, nie wydaje Ci się.

Ogólnie dostałem to co chciałem. Naprawdę niezły mecz. Szczerze mówiąc byłbym skłonny oglądnąć jeszcze dogrywkę czy karne, ale nie będę narzekać ;)

Cóż... MU wyglądało jakby było przemęczone, zagrali 'na stojąco'. Rzadko kiedy jakoś naprawdę mocno się zrywali. Barcelona w sumie też jako całość nic takiego wielkiego nie zagrała, ale byli dużo lepsi od Diabłów.

Ogólnie nie żałuję czasu spędzonego przy wysłuchiwaniu wydziwiania Szpaka ;)

' Andrzej ty też strzelałeś kiedyś bramki głową. Co on zrobił nie tak?'
Obrazek
Brewka

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Krzysiek » 27 maja 2009, o 22:46

No!!!! I takie rezultaty od dzisiaj ma uzyskiwać United!!!!
You'll never walk alone
Krzysiek
Niebieskooki Hiszpan

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Liga Mistrzów 2008/09

Postprzez Coke » 27 maja 2009, o 22:48

W 66 minucie, kiedy Ferguson desygnował do gry Berbatova zadałem sobie pytanie: "Czy on tak bardzo chce to przegrać już teraz?"
Odpowiedź przyszła niecałe 5 minut później za sprawą Messiego.

Puchar leci do Katalonii, smutny klubowy samolot do Manchesteru.
Napisałem, przeczytaliście, znacie sprawę, wydajcie wyrok.
Coke

Postprzez Dragan » 27 maja 2009, o 22:55

Puyol>Ronaldo
Dragan

Postprzez GoodShit » 27 maja 2009, o 22:58

Nie ma co dużo dywagować, Barca zagrała dziś kapitalnie, a Messi zrobił kolejny krok po Złotą Piłkę :)
Manchester nie istniał, a po drugiej bramce strzelonej przez gluta o wzroście 168cm częstotliwość przeżuwania gumy na ławce trenerskiej sięgnęła zenitu.

Ale i tak znając Fergiego jutro przeczytamy newsy: "Ferguson: Sędzia nam nie pomógł". Dobranoc :lol:
Obrazek

Liverpoolczycy nie są mięczakami. Są jak Żydzi, Polacy, Murzyni i inni, którzy ciągle dostają w d... Wiedzą, kim są, i wiedzą, kto jest ich wrogiem. Liverpool to taka angielska Polska - Rogan Taylor.
GoodShit

Postprzez Billy » 27 maja 2009, o 23:07

Gratulacje dla Barcy.Wspaniały mecz Xaviego , Puyola oraz Messiego.
Dla mnie hitem relacji niejaki "Puziol" :lol:

P.S Pewnie w trzeciej gimnazjum w zbiorze zadań z fizyki na bank znajdzie się jakieś zadania związane z prędkością żucia gumy spowodowane stresem :D
A co do wytłumaczeń to Sir pewnie zawini porę rozgrywania spotkania albo,że kupił Orbit Różówa miast klasycznej Podeszwy co go zdekoncentrowało.
Ostatnio edytowano 27 maja 2009, o 23:10 przez Billy, łącznie edytowano 1 raz
Billy

Postprzez Adam_LFC » 27 maja 2009, o 23:09

Tak, tak, tak ! Mecz świetny, pełen emocji. Idealny finał Ligi Mistrzów. Barcelona właściwie zmiotła muły z murawy. Anglicy nie istnieli. Genialna gra Barcelony, w 100% należało się im to zwycięstwo. Wielkie brawa dla Guardioli. Doknał 3 wielkich rzeczy w jednym sezonie w tak młodym wieku jako trener. Tylko świętować :D
Messi robił z obrońcami co chciał. Kiwał wszytkich jednocześnie, wyróżniał się szybkościa, strzelił piękną bramkę... gdybyśmy mieli takiego u siebie :lol:
A do tego wszystkiego piękna asysta Xaviego !

BRAWO!

btw. wszystko byłoby ok, gdyby nie nasi wspaniali komentatorzy... puźol i czawi bądź czabi... katastrofa. Dobrze, że to ostatni sezon Ligi Mistrzów w TVP póki co :D
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE :) YNWA!
Obrazek
"You are not alone."
Adam_LFC

Postprzez LfcManiak » 27 maja 2009, o 23:13

Z bloga Darka Wolowskiego:
22.45. Messi bije mocniejszego od siebie. Ronaldo wyszedł, nastroszył grzywkę, zaświecił brylantyną, a Leo potargany (168 cm) pokazał mu o co chodzi w grze w piłkę.
:D
Up the Irons! \o/
http://www.lastfm.pl/user/Edentrail
http://www.filmweb.pl/user/edentrail
https://twitter.com/Edentrail

"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
LfcManiak

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Europejskie puchary