Rafał Stec

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Postprzez Magda » 15 mar 2008, o 16:35

.
Ostatnio edytowano 14 mar 2013, o 15:34 przez Magda, łącznie edytowano 1 raz
Magda

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Muszka » 15 mar 2008, o 16:41

Bo pokazcie mi kogos kto lubi sluchac chociazby Szpaka czy Szarana, tudziez Pana Gmocha.

Wiesz jaka to przyjemnosc dla moich uszu ich sluchac?? :]

Przynajmniej cala relacja z meczu ma w sobie jakies humorystyczne watki ^^
Muszka

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Olaf » 15 mar 2008, o 16:45

Dzien mnie nie bylo, a juz tu widze jakies rewolucje ala Che Guevara.....az dziw bierze ze poswiecone sa na to juz 3 strony...a ja jak glupi pracuje na kolejna. Nie wiem kto to Stec, bo z TV to tak troche na pohybel jestem...i nie interesuje mnie to w zupelnosci.
Interesuje mnie natomiast, co te listy maja osiagnac? Mr.Stec zacznie sie zastanawiac nad swoim zyciem, czy moze co niektorzy chca go z pracy wywalic?
Jak to nasz szanowny kolega z kraju tulipanow trafnie zauwazyl, "glosy narodu", moglyby sie wczesniej moze z redakcja skontaktowac...zanim na osobiste spacery pod bandera lfc.pl zaczna sie wybierac.....bo z calym szacunkiem, ......"bez pozdrowien" ? Co my kurde jestesmy......od przedszkola do Opola ?
My nosimy welwetowe swetry , nasz kolor zawsze czerwony
http://www.lastfm.pl/user/ynwa85
ObrazekObrazek
Olaf
bez zaliczki

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Sochal » 15 mar 2008, o 16:57

Panie Rafale,
    Chcemy przeprosic za postepowanie uzytkownikow naszego serwisu w ostatnich dniach. Komentarze, jakie do Pana kierowano, zostaly przedstawione kierownictwu strony "po fakcie", a ich nieelegancja, jak rowniez brak znajomosci podstawowych regul ortografii, byly bardzo niestosowne. Wzburzylo nas odkrycie, iz cala korespondencja zostala sygnowana adresem naszej strony.

LFC.pl odcina sie od sposobu, w jaki uzytkownicy kieruja swoje zazalenia do Pana. Jednakze przyznajemy, ze zgadzamy sie z niektorymi przedstawionymi opiniami. Jako najwieksza strona Liverpool FC w Polsce jestesmy zaniepokojeni brakiem obiektywizmu z Panskiej strony. Doceniamy Pana pozycje w polskim dziennikarstwie sportowym, a rowniez szanujemy zdanie, jakie Pan glosi, aczkolwiek prosimy o mniejsza stronniczosc, poniewaz Panskie artykuly czytaja fani wszystkich druzyn - Liverpool FC rowniez.

Z powazaniem,
    Redakcja serwisu LFC.pl

Taka wiadomosc zostala zaadresowana do Steca. Temat zakonczony.
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Sochal

Postprzez Mitchell » 15 mar 2008, o 17:14

Zapracowalismy sobie w Europie na miano klubu drugiego sortu solennie przez cwiercwiecze. I dwa finaly tego z dnia na dzien nie zmienia. Nie idzie w parze z tym globalny marketing, glosne transfery, coroczna walka o ligowy laur. Liverpool to klub do zadan specjalnych. Zdemolowac Besiktas i polozyc sie palnikami do gory na Madejski. Albo klepnac dwa razy Inter i poplynac z drugoligowymi kelnerami. Nie ma tej przewidywalnosci, stabilizacji na najwyzszym poziomie. United to maja.
Nie wiem czym wam Rafal sie narazil. Jakos nie moge sie doszukac tych bluzgow i zniewag. Jedyna jego "wina" to notoryczne niedocenianie LFC. Znam
wiekszych ktorzy popelniali ten blad... Ancelottiego, Mourinhio, Lippiego... Z natury rzeczy wypowiedz KAZDEGO jest nacechowana subiektywizmem chocby nie wiem jak udawal, ze jest inaczej. Steca rowniez.
Fajnie z nim polemizowac. Znam to z autopsji. Jeszcze fajniej byc gora i udowodnic swoje racje chocby na przykladzie ostatniej naszej potyczki w LM. Natomiast na skrajnie desperackie ataki w stylu shelbyego bym sie nie odwazyl. Tak samo jak bym nie rzucil wyzwania ringowego Michalczewskiemu. Shelby jednak postanowil sie z Rafalem mierzyc na piora. Ubaw po pachy.
Tresc jaka jest kazdy widzi. Ja dla przykladu z debilami nie gadam. A podpowiem poufnie, ze Stecu tez wiec brakiem odzewu nie jestem zdziwiony. Tym bardziej gdy patrze w jaka forme shelby owa tresc opakowal.
Powolywania sie na calego sajta lfc.pl nie skomentuje. To Adriana dzialka. Dziwi mnie tylko jak shelby brak reakcji na takie wczesniejsze zapowiedzi mogl potraktowac jako domniemana zgode ?

Ciekawe tez czy podobne "listy" (szumnie to nazwalem) wypisywane sa do Koltonia, Szpakowskiego, Smokowskiego etc. Czy tylko do Steca, bo modny ?

----------------------------------
W miedzyczasie Levy cos zamiescil. Przyznam ze bardzo mi sie podoba.
Z klasa.
"Airsick lowlanders"
Mitchell

Postprzez shelby3001 » 15 mar 2008, o 20:21

Lady_Milan napisał(a):Wydaje mi sie, ze to i tak jest walka z wiatrakami o. Dobrze Shelby, reczywiscie cofnelam sie o dwie strony i Air poparl to, co napisales. Ale mnie nie chodzi o sam fakt, ze do niego napisales, bo tak jak zauwazyles, Rafal Stec irytuje znaczna czesc naszej spolecznosci liverpoolskiej. Chodzi bardziej o forme w jakiej ten mail zostal wyslany. Przeczytaj go sam razy i pomysl. Czy ktokolwiek zostalby powaznie potraktowany trzepiac byka na byku? Zastanow sie minimum 6 razy nad tym. A jezeli podpisanie sie firma lfc.pl rzeczywiscie uzyskalo poparcie wtedy zwroce honor.Na tym forum udziela sie wiele wspanialych kobiet. A co do przyblizenia swojej sylwetki. Za wysokie progi na Twoje nogi :)

EDIT : i wlasnie o to chodzilo. :)

jestes pewna ze powinnas mnie sklasyfikowac razem z motlochem?
przeciez nie znasz mnie....
zapewniam nie jestem gowniarzem mimo ze z Wami tu deliberuje
aha, a propo tych bykow w liscie to nie mam polskiej opcji na klawiaturze najczesciej uzywanego do podobnych celow PCeta
nadal czekam na zdjecie :roll:
Obrazek
shelby3001
Entertainment

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Masacra » 15 mar 2008, o 20:51

Trudno mi jednoznaczne ocenic to co zrobil Shelby...

Rozumiem wzburzenie fana Liverpool FC. Nic nie irytuje bardziej, niz wypacykowany polglowek niepochlebnie
wyrazajacy sie o klubie, ktory kochamy. Sam miewam ochote chwycic go za ten misternie utkany pioropusz i solidnie to cos rozczochrac. Z drugiej jednak strony trudno nie zgodzic sie z Mitchellem ktory nie bez racji zauwazyl, ze na brak popularnosci wsrod naszych rodzimych, telewizyjnych "gadajacych glow" Liverpool FC zapracowal sobie przez ostatnie cwiercwiecze. Slusznie zauwazyl tez Marek - Rafal Stec nie wyroznia sie w tym wzgledzie niczym specjalnym sposrod tych wszystkich pseudo ekspertow, zasiadajacych w studio Ligi Mistrzow polskiej telewizji publicznej. Chociaz nie - wyroznia go ta niezwykle ulozona fryzura i to jedyny aspekt, ktory przykuwa moja uwage w zwiazku z jego postacia. Nic wiecej mi Stec nie oferuje, poza tym swoim egzotyczno - idiotycznym uczesaniem.

Rozumiem rowniez irytacje Levego; Levy jest redaktorem najlepszego polskiego serwisu poswieconego The Reds. Jest
jednym ze "stworzonych by dominowac". I chociaz popieram intencje Shelby'ego to jednak sposob wykonania, opakowanie dziela i sygnowanie go nazwa serwisu bez uprzedniej zgody osob upowaznionych uwazam za manewr przynoszacy serwisowi wiecej szkod niz pozytku... na nic wiec twoje zapewnienia Shelby o braku polskich opcji na klawiaturze. Ani o zgodzie Aira bo mam wrazenie, ze on poparl Cie w Twoim stosunku do Steca wylacznie, nie zas w projekcie napisania do niego w imieniu serwisu. "Stworzeni by dominowac" nie moga narazac na smiesznosc owocu swojej codziennej, perfekcyjnie wykonywanej pracy.

I prawidlowo. Ja ich rozumiem. Ty tez to zrozum Shelby. :wink:

Do zlotu 151 dni...
Masacra

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Nutty Buddy » 15 mar 2008, o 21:00

Nie rozumiem zupelnie o co tyle zamieszania. Nawet jesli Stec cos tam zle gada o LFC (nie mam pojecia czy tak jest w istocie, nie posiadam C+) to wystarczy zagrac mu na nosie przed telewizorem i najzwyczajniej w swiecie olac dziada.

Zeby tylko nie daj Boze dla Ciebie Shelby3001 i dla calej stronki sprawa jakims blizej niewyjasnionym cudem nie przeniknela do mediow, bo wtedy wyjdzie ze Shelby jest szarlatan, a lfc.pl to sabat czarownic :lol:

A ja tam studiow nie ogladam, chyba ze mam ochote posmiac sie z analizy Gmocha :P
Ostatnio edytowano 16 mar 2008, o 11:32 przez Nutty Buddy, łącznie edytowano 1 raz
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

Postprzez PePe » 15 mar 2008, o 21:16

NB ---> no ale podstawowy zestaw kanalow telewizyjnych chyba posiadasz... :D bo szanowny pan Stec wypowiada sie na lamach Telewizji Polskiej... czesto jest obecny w studiu po spotkaniach Ligi Mistrzow...nie przypominam Go sobie w C+ :wink:
PePe

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez dominic » 15 mar 2008, o 21:29

Przeczytalem sobie temat.
Odnosnie Steca - kiedys cenilem felietony w GW, bo pisal ciekawie i potrafil zainteresowac czytelnika wlasnymi pogladami na niektore sprawy. Jednak z czasem zauwazylem spora niekompetencje w jego wypowiedziach, z brakiem obiektywizmu na czele. Nie pamietam co to dokladnie bylo za zdanie (bardzo krzywdzace porownanie z Arsenalem i ManU), ale urazilo mnie mocno jako fana Liverpoolu i napisalem do niego maila. Nie bylo to nic ekspresyjnego, ot takie sobie przemyslenia, pytania, wytkniecie bledow czy statystyk w tekscie, ktorych Stec sie dopuscil (oraz trudna do ukrycia pogarda do Liverpoolu). Po tygodniu doczekalem sie odpowiedzi. Przyznal sie do bledow (ale tlumaczyl to niedorzecznie, bo wina obarczyl redakcyjnych statystykow i korekte...) i oczywiscie oddalil zarzuty o stronniczych tekstach, twierdzac ze jako dziennikarz nigdy by sie czegos takiego nie dopuscil. Obiecal wrecz, ze jesli tylko Liverpool pokarze cos "wielkiego" gotow chwalic dokonania klubu na lamach gazety - problem w tym (a bylo to tuz przed meczami z Barcelona w zeszlorocznej LM), ze mimo zwyciestw LFC swego nastawienia nie zmienil.
Jak to mawiaja "genow nie wydlubiesz", wiec Tego czlowieka tez zmienic nikt nie zdola. A tym bardziej przesycone dysleksja maile od Shelbyego (choc rozumiem jego gniew). Po prostu to nie jest odpowiednia droga. Zreszta swietnie podsumowal to Mitchell, ze ubaw byl po pachy, no bo skoro porywac sie na dziennikarza z wieloletnim stazem (ktory w dodatku "pisac" potrafi) to na pewno nie z "niesprawna klawiatura". Akcja godna Kuyta na prawym skrzydle.
:wink:
!!!
dominic

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez shelby3001 » 2 kwi 2008, o 23:28

nie chce mi sie wierzyc ale w oslupieniu slucham pana Steca w relacji w studio TVP pokazujacej urywki z meczu Fenerbachce - Chelsea

tenze sam osobnik od kilku miesiecy deklarowal przeciez jak bardzo jest zachwycony gra Arsenalu i faworyzowal ich jako pretendenta do tytulu najlepszej druzyny Europy sezonu 2008

a tu jak wryty slucham ze to Liverpool jest faworytem w dwumeczu majacy w zapasie rewanz w twierdzy Anfield, zachwyty nad Gerrardem i taktyka Beniteza oraz jakze oczywista rzecza jest ze Liga Mistrzow przypisana jest nikomu innemu jak ... Liverpoolowi.

coz za odmiana, w publicznej telewizji...

panie Stec,

a gdzie panskie zalozenia i zasady?

Liverpool je przelamal?

LFC podwazyl Steca

mamy wiec powody do zadowolenia, to dobry znak.

Shelby3001
Obrazek
shelby3001
Entertainment

Postprzez Mitchell » 2 kwi 2008, o 23:36

Napisz do niego.
"Airsick lowlanders"
Mitchell

Postprzez Masacra » 2 kwi 2008, o 23:38

Ja bym az tak bardzo sie nie zachwycal domniemana zmiana stanowiska pana Steca Shelby.

Sadowiac nas w roli faworyta cwiercfinalu Ameryki ladnie uczesany nie odkryl. Nie moze byc inaczej, kiedy do meczu
rewanzowego przystepuje sie z wyjazdowym, bramkowym remisem w zanadrzu. Nie omieszkal za to czarujacy Rafal
przypomniec nam pewien wygrany przez Liverpool FC dwumecz, w ktorym jakoby "nie padla zadna bramka"...

Stec sie nie zmienil. Za to Ty Shelby owszem, tak. I cieszy mnie to niezmiernie. :wink:

Do zlotu 133 dni...
Masacra

Postprzez shelby3001 » 2 kwi 2008, o 23:44

zgadzam sie z Masacra,

bo do zlotu 133 dni...

ponadto dalem slowo komus kogo szanuje w przeciwienstwie do Rafala Steca....
Obrazek
shelby3001
Entertainment

Postprzez Gin » 3 kwi 2008, o 11:42

lfc napisał(a):(...)Jeszcze bym Was zrozumial, gdyby Liverpool gral piekna pilke, super ofensywna, przyjemna dla oka, a w skladzie bylo pelno gwiazd.Tylko, ze tak nie jest...Mamy dwoch znanych zawodnikow(chociaz i tak jak powiesz komus na ulicy "Steven Gerrard" lub "Fernando Torres" to mozesz uslyszec odpowiedz: "To ten co wygral amerykanskiego Idola?") i znanego trenera, to jednak troszke za malo...Podczas ogladania meczu we wtorek, nawet ja z Pelcem doszlismy do wniosku, ze ten mecz byl ciekawy tylko dla kibica LFC, dla kogos kto nie kibicowal LFC czy interowi to byly zwykle szachy...

lfc napisał(a):Tak Shelby, dokladnie.
Dlatego teraz postawmy sobie nastepujace pytanie: Czy to co my, Fani Liverpool FC nazywamy wspaniala dyscyplina taktyczna, kibice: barcelony, realu, manchesteru czy arsenalu nie nazwa nuda i szachami?
Ogromna wiekszosc nie ma pojecia jak wazna jest taktyka, ze tylko przypomne ostatnie MS...Druzyny grajace piekna pilke, szybko wrocily do domu(moze poza niemcami, ale oni byli w domu i tak :lol: )...Wygrali wspaniale zorganizowani wlosi, Francja tez grala perfekcyjnie pod tym wzgledem.Ludzie jednak chca ogladac piekna pilke i trudno im sie dziwic...Chyba nikt nie oczekiwal, ze po ostatnim meczu z interem dziennikarze nagle padna na kolana, a w gazetach zobaczymy naglowki typu: "Galaktyczny Liverpool", albo "Bajeczny spektakl na san siro" :roll: ?Dopiero to by bylo nieobiektywne...

"Tu lezy pies pogrzebany" :!:

Marek ujal wszystko, co najwazniejsze w tej sprawie, przynajmniej z mojego punktu widzenia. Pana Rafala zapewne najbardziej dobija to, ze Liverpool gra malo efektowna pilke dla oka ale jakze efektywna! Taktyka, ustawienie - o czym wspomina Marek - to nasza najsilniejsza bron. Benitez w Europie radzi sobie bardzo dobrze, nawet jakbysmy mieli odpasc z Arsenalem. Za jego kadencji juz trzeci raz z rzedu jestesmy minimum w 1/4 finalu i nie mowcie mi, ze to jest NIC :!: Ludzie chca ogladac wspaniale 40 metrowe podania, efektowne zagrania, zawodnik zaczyna akcje na swojej polowie, przechodzi 4-5 graczy druzyny przeciwnej i strzela w okienko z 20 metrow itd... Angielska Premiership jest najszybsza i najlepsza liga w Europie (co widac po ilosci druzyn w 1/4 finalu). W po sezonie reprezentanci Anglii musza znalezc jeszcze sily na rozgrywki miedzynarodowe, za co ich podziwiam, ale moze i dlatego nie sa w stanie w nich za wiele zdzialac - brak odpoczynku. Wloska liga zawsze byla uwazana za najsilniejsza a obecnie jakas monotonia ogarnela Italie, nawet nikt nie chce zdobyc mistrzostwa - wszyscy pretendenci remisuja. Natomiast jezeli chodzi o reprezentacje to juz inna bajka. Wloska reprezentacja jest cholernie poukladana, oni maja to w genach, nie wazne jaki przyjdzie trener to graja swoim stylem. Jak widac we wczorajszym spotkaniu, taktyka pokonala mlodosc, sile natarcia i efektywna pilke z czego ja sie bardzo ciesze, natomiast Pan Rafal Stec ma niedosyt, chcial ogladac wiele goli Arsenalu ale Liverpool im to uniemozliwil, dlatego z calego serca przepraszamy Pana Rafala :lol: tak samo za final w Stambule, tam przeciez mialo byc 3:0 ale przez ten caly "LIWERPOL" Pan Rafal mial popsuty wieczor...

Rozumiem, ze wielu to przeszkadza, jednak wedlug mnie te listy nic nie dadza. Popieram pomysl, ale jak napisal Daniel - Oni (TV czy Pan Rafal) maja to po prostu w dupie. Shelby chcesz pisac listy, pisz nikt Ci nie broni, nawet Adrian sie zgodzil, tylko prosze Cie nie rob nic w imieniu www.LFC.pl dopoki nie dostaniesz pozwolenia. Wiem, ze to brzmi troche urzedowo, ale uwierz mi Ci kochani ludzie pracuja kazdego dnia bardzo ciezko aby www.LFC.pl mialo taka a nie inna opinie i renome. Sam tez na nia kiedys pracowalem i wiem jak to jest. Zwlaszcza, ze korespondujesz z facetem, ktory z pisze w gazecie i udziela sie publicznie.
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Europejskie puchary