Rafał Stec

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Postprzez tilburg » 15 mar 2008, o 12:56

Pamietny....tylko ze nie Panathinaikos... tylko Olimpiakos chyba...

tak swoja droga, bardzo mi sie nie podobalo, ze wyznaczyles siebie jako przedstawiciela www.lfc.pl w sporze przeciwko R. Stecowi... mocno nieeleganckie zachowanie...

EDIT: wydaje mi sie, ze "glos narodu" zamotal sie w greckich nazwach... ostatni pamietny mecz Koniczynek to ja pamietam z Legia... a z historii nowszej, to porazka Wisly.L'poolu w tym wszystkim jakos nie moge sie dopatrzec.
Ostatnio edytowano 15 mar 2008, o 13:01 przez tilburg, łącznie edytowano 2 razy
THIS IS ANFIELD
tilburg

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez deebo » 15 mar 2008, o 12:59

Tilburgu drogi, Olimpiakos to pamietam jak najbardziej, bo ktozby tego nie pamietal, tylko za cholere nie moge sobie przypomniec zadnego panathinaikosu, tym bardziej, ze jak twierdzi Shelby byl to "dosc pamietny mecz". i przez to zaczynam sie obawiac o stan mojej pamieci...

w takim razie mam prawo nie pamietac, bo dopiero bylem w planach :) <jupi> mozna pic bez obaw o pamiec
Ostatnio edytowano 15 mar 2008, o 13:11 przez deebo, łącznie edytowano 1 raz
life is too short to dance with fat chicks ;)
Obrazek
deebo

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Piotrek » 15 mar 2008, o 13:08

Ostatni raz to my gralismy z Panathinaikosem w 85, w polfinale Pucharu Europy :)
Piotrek
Redaktor

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez tilburg » 15 mar 2008, o 13:12

A no racja...... pamietam jakby to bylo wczoraj...

Pomimo zakupkanej pieluszki i smoczka w gebie, dzielnie odpalilem Sopcasta na moim Atari...niezapomniene chwile.
THIS IS ANFIELD
tilburg

Postprzez shelby3001 » 15 mar 2008, o 13:22

sorki, mialem na mysli oczywiscie Olimpiakos.

Tilburg, mam swiadomosc ze komus moze sie nie spodobac fakt ze wystapilem w imieniu wszystkich.
Chociaz tydzien temu zglaszalem co zamierzam zrobic,

Ponadto zalezy mi na jego reakcji o ile nasz cwiercfinal bedzie w TVP.
Obrazek
shelby3001
Entertainment

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Frydzio » 15 mar 2008, o 14:12

Moja wiadomosc:

Kod: Zaznacz cały
Panie Rafale!

Przykro mi to stwierdzic, ale jestem tego samego zdaania co Pan shelby3001.
To co pan wypisuje i wypowiada na antenie TVP to jest karygodne.
Jak mozna mowic, ze Chelsea ma obok barcelony najwiekszy potencjal?
Przeciez oni ani raz nie zdobyli Pucharu Europy!
A to, ze Bracelona ma potencjal? Prosze Pana Barcelona dostala rok temu baty od Liverpoolu na swoim stadionie! Przykro mi to mowic, ale moglbym podac przynajmniej 10 stron internetowych na ktorych osoby narzekaja na pana i nie chca Pana widziec wiecej w TVP.
Nie chce pana upokorzyc wiec tego nie zrobie.

Bez pozdrowien,
Frydzio.

Wiem, ze Liverpool tez przegral, ale przeszedl dalej :D

Pozdrawiam, Frydzio

--------------
Sorry, zle przepisalem.
A to co mowi ten matol...mam tego dosc musialem to napisac bo krew mnie zalewa jak go widze...
Ostatnio edytowano 15 mar 2008, o 15:11 przez Frydzio, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
"- Możesz spalić mi dom tak, że studia nie odzyskam, wtedy następną płytę nagram, ku***, na skrzypcach."
http://www.lastfm.pl/user/Frydzio7
Frydzio

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Sochal » 15 mar 2008, o 14:18

Frydzio napisał(a):Nie chce pana upokorzyc wiec tego nie zrobic.

Bez pozdrowien,
Frydzio.

Zaczyna mi sie to, krotko mowiac, nie podobac...
Wszystko byloby ok, robcie siare jak chcecie, ale to wszystko jest sygnowane podpisem LFC.PL, serwisem, ktory od dobrych kilku lat stara sie udoskonalac swoja profesjonalnosc...
A tu ku*** teksty w stylu "Kali nie zrobic", zalosne "bez pozdrowien"... bardzo, bardzo mi sie nie podoba, ze caly ten cyrk, z ktorego ja - na miejscu Steca - bym sie smial, jest podpisany naszym adresem :/
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Sochal

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Juventino » 15 mar 2008, o 14:32

...
Ostatnio edytowano 23 sty 2009, o 14:57 przez Juventino, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Juventino

Postprzez Lady_Milan » 15 mar 2008, o 14:35

Moze nie powinnam zabierac glosu w tej sprawie, ale go zabiore. Kimze sa pan Shelby i Pan Frydzio, ze od tak, za zgoda podpisana przez samych siebie powoluja sie na lfc.pl? wiem, ze kazdy user powinien byc traktowany rowno, jednak to przechodzi ludzkie pojecie. Nie rozumiem. Kochani wysylajcie sobie maile 'nie chce pana urazic wiec tego nie zrobic' i 'zaczynajoc, pozdrawiajoc, srajoc w siedmiu kolorah' ale na Boga! podpiszcie je wlasnym nazwiskiem, a nie adresem strony, ktora odwala wspaniala robote i wzbija sie coraz wyzej. Adresem strony, a co za tym idzie ludzi, ktorzy ja tworza. Gdyby Air, Duszek czy np wyznaczony przez spolecznosc Masacra badz Mitchell chcieli rozpoczac polemike z Panem Rafalem Stecem na pewno by to zrobili. Ale nie w taki sposob... bo sie zdenerwowalam...
pozdrawiam.
Wine for my men! We ride at dawn!]
Lady_Milan

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez bizzy » 15 mar 2008, o 14:38

Sochal napisał(a):Zaczyna mi sie to, krotko mowiac, nie podobac...
Wszystko byloby ok, robcie siare jak chcecie, ale to wszystko jest sygnowane podpisem LFC.PL, serwisem, ktory od dobrych kilku lat stara sie udoskonalac swoja profesjonalnosc...
A tu ku*** teksty w stylu "Kali nie zrobic", zalosne "bez pozdrowien"... bardzo, bardzo mi sie nie podoba, ze caly ten cyrk, z ktorego ja - na miejscu Steca - bym sie smial, jest podpisany naszym adresem :/

Popieram Twoj glos!
Dopoki nic oficjalnie nie wychodzi spod "piora" lfc.pl jest troche nie elegancko podpierac sie jakze wielka renoma tej strony.
Rozumiem Waszego bulwersa osoba Rafala Steca, ale co chcecie prowadzic z nim wojne, ktora jest nie do wygrania? Osoby RS nie zmienicie, i te jego durne poglady pozostana durnymi!
Od poczatku mi sie to nie podobalo!
MY dobrze wiemy, ze Liverpool FC jest jednym z najwiekszych klubow na swiecie,
MY wiemy, ze jestesmy najlepszymi kibicami na swiecie,
MY wiemy, ze Liverpool FC zamknie usta wszystkim, ktorzy probuja w na rozne sposoby zdyskredytowac marke LFC

A pan Stec niech sobie prowadzi dalej ta swoja smieszna kampanie, ktora w zaden sposob nie moze na Nas wplywac. Wiec na poczatek proponuje nie zwracac uwagi na jego osobe, nawet nie wchodzic na jego smieszny blog, w ktorym jego wypociny ocieraja sie o skrajna glupote i hipokryzje!
Obrazek
I don't know what I want, but I know what I don't!
http://www.lastfm.pl/user/bizzydpl/
bizzy

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez LiverpoolMan » 15 mar 2008, o 14:44

Na wlasnie, Levy ma racje, to juz sie robi smieszne i zalosne.
Jezeli mielibysmy temu Panu powiedziec mocne i stanowcze "nie" podpisujac sie pod tym przy okazji adresem LFC.pl wypadaloby wyslac jeden, powazny, zawierajacy wszystko co chcemy mu wygarnac list i podpisany przez reszte uzytkownikow. Bo pojedyncze list nie sa dobre, jedynie sie nimi osmieszamy, szczegolnie, gdy brak w nich poprawnej ortografii itp. A da sie, przykladem jest sytuacja Juve Poland, o ktorym wspomnial nam tutaj jeden z ich fanow - Juventino. Trzeba sie jedynie dobrze zorganizowac.

Nie wiem kto bylby mial taki list pisac, sam nie czuje sie na silach, ale moze ktos by sie znalazl odpowiednio inteligentny.
Albo po prostu wszystko olewamy...
LiverpoolMan

Postprzez JaRcO » 15 mar 2008, o 14:45

Wiecie, mi osobiscie lata co ten matol mowi.

Ci co sie choc troche znaja na EPL wiedza, ze Liverpool to nie byle jaka druzyna i nie powinni sie przejmowac gadaniem tego pseudo-eksperta.

Studia w TVP nie ogladam, kiedy konczy sie pierwsza polowa albo mecz to wylaczam dzwiek i czekam na ewentualne powtorki, choc i na te trzeba czekac przez kilkanascie reklam...

Moim zdaniem powinniscie sobie odpuscic pisanie do tego kolesia, to pewnie i tak nie pomoze, a kto wie moze jeszcze pogorszy sytuacje...

A jak juz musicie pisac, to zastanowcie sie troche nad ortografia, bo dziwnie to wyglada, ze list wysylany w imieniu najwiekszego serwisu w Polsce nt. LFC zawiera orty... Albo najzwyklej nie powolujcie sie na serwis...

Pozdrawiam :roll:
Jarco aka szkodnik ;)

Maszyną może być wszystko- od policji na ulicach Los Angeles, która katuje kierowców, po władzę, która robi z ludzi bezmyślne roboty.

Tom Morello [Rage Against The Machine]
JaRcO

Postprzez shelby3001 » 15 mar 2008, o 15:14

w ramach sprostowania:

list do tvp napisalem we wlasnym imieniu podpisalem sie autentycznym imieniem i nazwiskiem bo wstyd mi za tvp zapraszajacych fachowcow i autorytety futbolu ktore naprawde nimi nie sa.
to raz.
dwa to fakt ze tydzien temu zglosilem na lfc.pl moja inicjatywe co zamierzam zrobic, ale nie uzyskalo to zadnego odglosu.

niemniej jednak mialem aprobate kilku czolowych tu osob ktore niezwykle szanuje.

ps ciesze sie ze kobiety rowniez zabieraja tu glos.
pozdrawaim Lady_Milan
chetnie przyblize swoja sylwetke, poprosze o zdjecie szanownej kolezanki.
Obrazek
shelby3001
Entertainment

Postprzez Lady_Milan » 15 mar 2008, o 15:38

Wydaje mi sie, ze to i tak jest walka z wiatrakami o. Dobrze Shelby, reczywiscie cofnelam sie o dwie strony i Air poparl to, co napisales. Ale mnie nie chodzi o sam fakt, ze do niego napisales, bo tak jak zauwazyles, Rafal Stec irytuje znaczna czesc naszej spolecznosci liverpoolskiej. Chodzi bardziej o forme w jakiej ten mail zostal wyslany. Przeczytaj go sam razy i pomysl. Czy ktokolwiek zostalby powaznie potraktowany trzepiac byka na byku? Zastanow sie minimum 6 razy nad tym. A jezeli podpisanie sie firma lfc.pl rzeczywiscie uzyskalo poparcie wtedy zwroce honor.Na tym forum udziela sie wiele wspanialych kobiet. A co do przyblizenia swojej sylwetki. Za wysokie progi na Twoje nogi :)

EDIT : i wlasnie o to chodzilo. :)
Ostatnio edytowano 15 mar 2008, o 16:35 przez Lady_Milan, łącznie edytowano 1 raz
Wine for my men! We ride at dawn!]
Lady_Milan

Postprzez AirCanada » 15 mar 2008, o 16:28

Mala afera widze wyszla z tym poparciem LFC.pl. Rzeczywiscie przyznam szczerze, ze nie doczytalem (nie zwrocilem szczegolnej uwagi) tego lfc.pl na dole w wiadomosci Shelby'ego. Wiadoma kwestia jest, ze jezeli wysylamy tego typu oficjalne wiadomosci do ludzi jako serwis, to musi to uzyskac aprobate wladz strony i tylko czlonkowie redakcji tego rodzaju pisma powinni wysylac.

W kwestii Steca zgadzam sie z Shelbym. Tez go nie lubie i nie podoba mi sie sposob w jaki sie odnosi do Liverpoolu.

Zreszta dzis zostanie poslane oficjalne pismo z pieczecia LFC.pl na wlasciwy adres.

Pzdr
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Europejskie puchary