Rafał Stec

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Postprzez Sochal » 14 mar 2008, o 23:36

Shelby masz moje poparcie w tej kwestii, ale...
Jakbys w jakiejs zupelnie innej sprawie skierowal taki tekst, przykladowo, do mnie, to bym sie zastanawial co tak naprawde masz do przekazania...
Bo tutaj, oprocz kilku awful ortografow, nie ma ani jednego dowodu, a taki by sie przydal skoro Stec jest az tak bardzo omylny.

Szostie, slyszalem i pisalem nawet o tym w temacie meczowym;]

"Gdy Owen wrocil w 2005 roku na Anfield Road, przywitaly go gwizdy i buczenie. Bylo to bardzo nieladne zachowanie the Kop. (...) Fani powinni byc zadowoleni, ze Owen wyrobil sobie w Liverpoolu taka marke, ze zostal zauwazony przez jeden z najwiekszych klubow na swiecie - Real Madryt".

Steca nie czytam regularnie, a tekstu dot. Liverpoolu to chyba nawet nie widzialem, wiec jako bezstronny obserwator nazwalbym ten list po prostu biciem piany i tak zapewne okreslil to sobie znudzony 'odbieracz maili' w TVP.
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Sochal

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez shelby3001 » 14 mar 2008, o 23:41

BRAWO KAM15 !

NARESZCIE KTOS Z JAJAMI POTRZASNOL WIELMOZNYM PANEM STECEM !
Obrazek
shelby3001
Entertainment

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Juventino » 14 mar 2008, o 23:41

...
Ostatnio edytowano 23 sty 2009, o 14:57 przez Juventino, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Juventino

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez kam15 » 14 mar 2008, o 23:55

BRAWO KAM15 !

NARESZCIE KTOS Z JAJAMI POTRZASNOL WIELMOZNYM PANEM STECEM !

moze i potrzasnal, ale chyba troche za pozno...teraz to raczej nam nic nie da chociaz "dopoki walczysz jestes zwyciezca", sprobowac warto - jednym sie uda - innym nie. moze to My - jako Fani Liverpool Football Club powinnismy zaczac obwiniac tych komentatorow-ekspertow za te pierdoly co gadaja w studiu - mam tutaj na mysli TYLKO pana Steca co widac po temacie - do pozostalych zwlaszcza do Pana Jerzego Engela nie mam niczego - nie mam powodow aby ich o taka stronniczosc obwiniac. Panie Stec skonczze pan gadac pierdoly i naucz sie, ze zawsze wygrywa lepsze i pierdoli mnie to czy to jest pana Arsenal czy Liverpool czy kto inny - tego nie da sie zmienic. Zwyciestwo to zwyciestwo i c*uj z tym, a to jak ono przyszlo to juz tylko zalezne od gry, ustawienia i innych wspolczynnikow. Niewiem za co nielubi pan LFC, moze za Beniteza?, mzoe za Gerrarda - ktory moze juz powinien skonczyc kariere po sezonie a po kazdej strzelonej bramce sciagac koszulke i miec na podkoszulku rozowy napis "with greatings to Stec"? niewiem, reszte kwesti pozoswatiam Wam, i licze ze na tym nie zaprzestaniemy i dowiemy sie dlaczego tak - a nie inaczej...
aha, i jeszcze jedno - Co mnie ku*** obchodzi co Ty sadzisz o tym ze Steven Gerrard SPOWODOWAL wypadek....?
czy ty czytac nie umiesz? On co najwyzej to BRAL UDZIAL w wypadku ale go NIE spowodowal...
pozdrawiam
kam15

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Johnny Szostie » 15 mar 2008, o 00:04

bo to wszystko buce sa, juz nawet Nahorny mnie wku**a, o Borku i Koltoniu nie wspominajac... natomiast darze ogromna sympatia Tomka Smokowskiego i Andrzeja Twarowskiego (pozdrawiam, bo wiem, ze czytuje Pan lfc.pl, hehe) - luz, ogromna wiedza, profesjonalizm, brak zadecia, obiektywizm.
Johnny Szostie

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez kam15 » 15 mar 2008, o 00:17

luz, ogromna wiedza, profesjonalizm, brak zadecia, obiektywizm.

wlasnie.... a moze ogladal pan, panie Rafale kiedys mecze siatkowki? jaki, jacy komentatorzy z poza TVP komentuja inaczej niz napisal to Johnny Szostie, czy sa az tak stronniczymi, moze niekoniecznie chodzi mi o rozgrywki krejowe, ale o mecze Miestrzostw Swiata, Europy, Igrzyska, czy jakakolwiek wieksza impreza... Wiadomo, jesli udzial bierze Polska to komentator wie komu kibicowac, ale jest graja 2 zagraniczne druzyny to czy on specjalnie mowi: o jaki piekny as, o jaki zajebisty atak z drugiej lini...? Nie - i to jest roznica miedzy Panem i TVP a innymi z Polski a o zagranicy juz nei wspominajac tak jak to napisal Shelby:

w brytyjskiej SkySports, BBC, czy ITV a takze na irlandzkiej Setanta na komentarze takie moga sobie jedynie pozwolic autorytety futbolu
a takich paradoksalnych sytuacji z ekspertem z nikad w szanujacej sie telewizji poprostu byc nie moze!

Pozdrawiam
kam15

Postprzez Mate » 15 mar 2008, o 01:32

Fragment czatu z panem Rafalem:

<i>kibic: Barcelona czy Milan? Kogo chetniej widzialby Pan w finale LM?

Rafal_Stec : Chcecie, zebym po triumfach Liverpoolu, Porto i Grecji na ME cokolwiek przewidywal? Nie zwariowalem. No, ewentualnie moge postawic na Villarreal... A Milan i Barca to bezsprzecznie dwie najlepsze druzyny w Europie.</i>

nie wiem jak na to patrzec, ale dla mnie wyglada to tak jakby pan Rafal porownywal nas do druzyn ktore nigdy nic nieosiagnely znaczacego.

Tu cos na temat LFC napisane przez Pana Steca.
http://www.sport.pl/sport/1,86005,1951674.html
"Mateusz to imię tylko dla porządnego przechuja." majki
Mate

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Daniel » 15 mar 2008, o 09:52

Mate nie popadajmy w skrajnosci. W przytoczonym przez Ciebie przypadku ja akurat nic obrazliwego nie widze. Po prostu uznal sukces Liverpoolu w Lidze Mistrzow jako niemala niespodzianke i trudno sie z nim nie zgodzic.

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Obrazek
Daniel
Honorowy Moderator

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez 007 » 15 mar 2008, o 10:18

Jako, ze mam slaba pamiec do twarzy, a i studia LM ogladam raczej sporadycznie, pozwolilem sobie wpisac w images.google zwrot "rafal stec", zeby zobaczyc, co to za jegomosc tak Wam zalazl za skore. I oto co wyskoczylo na 1-szej pozycji:

Obrazek

Nie przesadzajcie, nie jest chlop taki zly... :roll: :lol: :lol:
007

Postprzez lfc » 15 mar 2008, o 10:34

Sprawa oczywista jest, ze standardy polskiego dziennikarstwa sportowego sa na bardzo niskim poziomie, ale to nie tylko wina Steca na Boga...
Czesto ogladam mecze w Sky Sports i tam WSZYSTKO jest lata swietlne przed nami...W studiu gwiazdy i legendy swiatowego footballu, eksperci zasypujac kibica statystykami i faktami na temat nadchodzacego spotkania, a komentatorzy...Bajka...Nie ma lania wody, zartow na poziomie rowu marianskiego, czy odkrywczych mysli jak: "Teraz juz wiem, jak wygrac z korea"-Jerzy Engel podczas MS 06 :shock: ...
W Polsce mowi sie tylko o klubach ktore sa popularne i aktualnie sa na topie.Jakis czas temu kupilem w poniedzialek "Dziennik" i co bylo w dodatku sportowym(juz pomine to, ze cala kolejke Premiership zawarto w dziesieciu zdaniach)?Podsumowanie kolejki polegalo na rozplywaniu sie w zachwytach nad c.ronaldo...O niczym innym nie wspomniano!!!!!Podobnie z la liga...Polowa tekstu o barcelonie, polowa o realu, gdybym sie nie znal na pilce to bym pomyslal, ze w Hiszpanii w pierwszej lidze graja dwa zespoly, a w angielskiej jeden...
Jeszcze bym Was zrozumial, gdyby Liverpool gral piekna pilke, super ofensywna, przyjemna dla oka, a w skladzie bylo pelno gwiazd.Tylko, ze tak nie jest...Mamy dwoch znanych zawodnikow(chociaz i tak jak powiesz komus na ulicy "Steven Gerrard" lub "Fernando Torres" to mozesz uslyszec odpowiedz: "To ten co wygral amerykanskiego Idola?") i znanego trenera, to jednak troszke za malo...Podczas ogladania meczu we wtorek, nawet ja z Pelcem doszlismy do wniosku, ze ten mecz byl ciekawy tylko dla kibica LFC, dla kogos kto nie kibicowal LFC czy interowi to byly zwykle szachy...
Obrazek
lfc

Postprzez shelby3001 » 15 mar 2008, o 12:07

"lfc" nadmienia tu jeszcze inny aspekt sprawy.

laik pilkarskiej wiedzy oglada to co jest ladne i piekne dla oka.
wielokrotnie uslyszalem ze Liverpool to gnieciuchy, graja nudny futbol, bez polotu na hama itd

prawda jest taka ze Liverpool nie od dzis ( co zasluga Rafy ) stosuje zelazna dyscypline taktyczna z ktora oponent nie moze sobie poradzic.
jest to swietna bron ktora sprawdzila sie z Juve, Chelsea, Barca, Panathinaikosem, Marsylia czy teraz Interem. czyzby to przypadek?

dlatego konfrontacja z Arsenalem ktorej kibicuje R Stec bedzie tym bardziej ciekawa.

i wiem ze wygra lepszy.
Obrazek
shelby3001
Entertainment

Postprzez Frydzio » 15 mar 2008, o 12:22

@shelby3001

Wystawiles mu komentarz czy wyslales na e-mail?
Jak ktos ma jego e-mail to dac zanc.

Pozdrawiam, Frydzio.
Obrazek
"- Możesz spalić mi dom tak, że studia nie odzyskam, wtedy następną płytę nagram, ku***, na skrzypcach."
http://www.lastfm.pl/user/Frydzio7
Frydzio

Postprzez lfc » 15 mar 2008, o 12:23

Tak Shelby, dokladnie.
Dlatego teraz postawmy sobie nastepujace pytanie: Czy to co my, Fani Liverpool FC nazywamy wspaniala dyscyplina taktyczna, kibice: barcelony, realu, manchesteru czy arsenalu nie nazwa nuda i szachami?
Ogromna wiekszosc nie ma pojecia jak wazna jest taktyka, ze tylko przypomne ostatnie MS...Druzyny grajace piekna pilke, szybko wrocily do domu(moze poza niemcami, ale oni byli w domu i tak :lol: )...Wygrali wspaniale zorganizowani wlosi, Francja tez grala perfekcyjnie pod tym wzgledem.Ludzie jednak chca ogladac piekna pilke i trudno im sie dziwic...Chyba nikt nie oczekiwal, ze po ostatnim meczu z interem dziennikarze nagle padna na kolana, a w gazetach zobaczymy naglowki typu: "Galaktyczny Liverpool", albo "Bajeczny spektakl na san siro" :roll: ?Dopiero to by bylo nieobiektywne...
Obrazek
lfc

Postprzez deebo » 15 mar 2008, o 12:27

shelby3001 napisał(a):
Panathinaikosem

sorki ze troszke nie na temat ale kiedy to my grali z Panathinaikosem? czyzyby moje dziury juz byly tak wielkie? :(

w takim razie kiedy bom ciekaw
Ostatnio edytowano 15 mar 2008, o 12:48 przez deebo, łącznie edytowano 1 raz
life is too short to dance with fat chicks ;)
Obrazek
deebo

Postprzez shelby3001 » 15 mar 2008, o 12:47

deebo nie mowie tylko o ostatniej edycji Ligii Mistrzow.

widze ze masz krotka pamiec a byl to dosc pamietny mecz....
Obrazek
shelby3001
Entertainment

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Europejskie puchary