LFC w LM 07/08

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Postprzez Kaki » 21 gru 2007, o 14:14

Ja tam nie wiem...w zasadzie, to ja wlasnie nie bardzo chcialam druzyne wloska, bo i nie lubie ligi wloskiej, a poza tym z wloskimi druzynami to takie dziwne mecze sa. No ale co, trzeba sie zdac na los, jest Inter, to niech bedzie, co za roznica, czy pokonamy Inter, czy kogo innego, byle do przodu ;) Druzyna dobra, ale w naszym zasiegu. Byleby tylko nie dopadly nas zadne kontuzje na czas tych meczow :roll:
Kaki

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez icerox » 21 gru 2007, o 14:51

Nie ma sie z czego cieszyc ani nie cieszyc, trzeba sie mobilizowac juz teraz, bo zaczely sie nam bardzo trudne mecze w LM. Gramy z druzyna ,ktora w Serie A nie ma sobie rownych. Z druzyna przesiaknieta gwiazdami jak Vieira, Ibrahimovic, Materazzi, Figo, Crespo . Choc moze juz nie ten Figo co kiedys ale coz ...Pozatym na San Siro usiadziemy na stadion wypelniony po brzegi kibicami dumnymi i pelnymi wiary bo Inter w tym sezonie nie przegrywa w zadnym wypadku. Jak widze obecenie gre Liverpoolu to mysle ze lepiej pojedzmy do Etiopii pomagac glodnym niz wychodzmy na 1/8 LM, chyba ze ustabilizujemy forme na miare meczow z Marsylia badz Besiktasem to wtedy mozna w LM powalczyc.
Obrazek
icerox

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Olaf » 21 gru 2007, o 14:58

Nie znosze Wloskiej pilki noznej! ...a interu tym bardziej.
Wiec milo by bylo zobaczyc jak kopiemy im tylki....ale spokojnie. Niestety "viva Argentina" jakims sposobem jest na fotelu lidera w Serie A.
Bynajmniej....druzyna jest do przejscia. Dlaczego by nie.....wiec miejmy nadzieje.
My nosimy welwetowe swetry , nasz kolor zawsze czerwony
http://www.lastfm.pl/user/ynwa85
ObrazekObrazek
Olaf
bez zaliczki

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez AliG » 21 gru 2007, o 15:10

Ehm. Mi sie to nie podoba. Trafilismy na zespol z Wloch - z Nimi sie zawsze strasznie trudno gra..
W tej fazie LM wolalbym nizej notowany zespol. No zobaczymy jak to bedzie.
Pozdrawiam.
You'will never walk Alone !

Za wysoka sygnaturka byÂła
AliG

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Kurdt » 21 gru 2007, o 15:14

Wypasne losowanie, Inter to tacy typowi frajerzy, ktorzy maja pake, maja trenera, maja umiejetnosci, a pokazac nigdy nic nie pokaza. "Zwycieski Inter" to jeden z najstarszych pilkarskich oksymoronow. Cos jak "niezawodny Lampard", czy "skuteczny Kuyt".

No chyba, ze po meczu udowodnia nam jakas afere korupcyjna, to ich jedyny sposob na trofea.

Poza tym bardzo sie ciesze, ze bedzie mozna im skopac dupe, bo ile razy mnie Inter w Football Managerze wywalal z LM, to nie policze. W tej grze pilkarze Mediolanu maja staty z kosmosu i wygrywaja wszystko jak leci, co dla mnie zawsze bylo absurdem.

Co do pozostalych par:

Celtic - Barca - W Szkocji bedzie 0:0, a na Camp Nou wygrana Barcy. Niestety, nie ma opcji, zeby Celtic cos ugral, chyba, ze Boruc bedzie mial dzien cudow w Hiszpanii. Albo obrona Celtiku zagra dobrze. Eee, dobra, nie bylo tego ostatniego zdania.
Lyon - United - Stawiam na dwa latwe zwyciestwa Diablow, Lyon nie powinien stawiac oporu.
Schalke - Porto - Portugalczycy to moze nie czolowka, ale z last standem Szwabow powinni sobie poradzic.
Arsenal - Milan - Mlodziezowka legii cudzoziemskiej kontra dom starcow. Jezeli Wenger zrobi inna taktyke niz "zabiegaj rywala na smierc", Milan wygra wyrachowaniem i doswiadczeniem. Dlatego stawiam na Wlochow.
Fenerbahe - Sevilla - Eee? Co to za mecz? Do Pucharu Uefa z nimi. Wygra Sevilla.
Roma - Real - Roma moze zagrac najlepszy mecz w historii u siebie, ale kazda strate Real odrobi u siebie. Real ma sklad z kosmosu w tym sezonie i raczej im Wlosi nie napsuja krwi. Hiszpanie ida dalej.
Olympiakos - Chelsea - Nadzieja dla Grekow moze byc jedynie Sheva i Ballack w podstawowym skladzie Chelsea. Chelsea.
Groove is in the heart.

http://www.twitter.com/bartekryt
Kurdt

Postprzez PePe » 21 gru 2007, o 15:24

Jestem zadowolony po losowaniu, liczylem na to, ze trafimy na Real zeby skopac ciotynom dupy, ale trzeba jeszcze na nich poczekac... :P Inter jest slaby i na pewno pokonamy ich w tym dwumeczu !!! :D Bedzie 2:0 na Anfield i 0:0 na San Siro :D
PePe

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez guziec100 » 21 gru 2007, o 15:29

Ciesze sie z losowania choc wiadomo, ze mecz bedzie bardzo ciezki. Kiedys Inter musi cos osiagnac w LM a teraz w cholere forme maja. Jednak wiemy, ze Inter w Europie i lidze to dwie rozne druzyny ale ja mowi chinskie przyslowie: nie chwal dnia przed zachodem slonca.

Jesli burgery nie zwolnia Benia to powinien byc luzik z uwzglednieniem batalii na Dzuzeppe Meazza.

Bardzo ladny meczyk ( jesli chodzi o Boruca ) bedzie z Barca. Artur sie wykaze i przezegna na NC :). Czel$i jak zwykle po farcie ;/. Z checia obejrze Milan - Arsenal i to jak Maldini po dupie dostaje.
Obrazek
guziec100

Postprzez Nutty Buddy » 21 gru 2007, o 19:11

Trafilismy na Inter Mediolan, sadze ze nie jest zle. Druzyna w europejskich pucharach zadna rewelacja nie jest, wiec nie przewiduje ze cos w najblizszym czasie sie moglo zmienic.
Pokusze sie rowniez o porownanie tego przeciwnika z rywalem z przed trzech sezonow w tej samej fazie rozgrywek, a byl nim Bayer Leverkusen. Poziom pomiedzy tymi druzynami (jezeli wezmiemy pod uwage forme Bayeru z przed trzech lat) jest podobny.
Ostatnio edytowano 21 gru 2007, o 22:24 przez Nutty Buddy, łącznie edytowano 1 raz
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

Postprzez sensej » 21 gru 2007, o 19:21

no coz mozna napisac :D ??? Jestem niewatpliwie zadowolony, bo co jak co ale do Interu mam wciaz sentyment bo jest na 5 miejscu moich druzyn. 1 jest Liverpool a 4 Celtic. Miedzy nimi taka przepasc ale kibicuje. Przypuszczam, ze wiekszych klopotow nie powinnismy miec, rywal podobny klasa co w ostatnim roku PSV, ktory moze zagrozic bedac na fali, niepozorny przeciwnik mogacy sprawic problemy. Ciezko bedzie strzelic upragniona pierwsza bramke. Typuje wynik 2:0 w pierwszym meczu i 0:0 w rewanzu. Lepiej chyba trafic nie moglismy :D
"Od chwili tej, aż do końca świata w ludzkiej będziem pamięci. My, wybrani. Kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi bratem."
sensej

Postprzez licznerek » 21 gru 2007, o 22:22

Inter Mediolan w Serie A juz drugi sezon pod rzad nie ma sobie rownych. W zeszlym sezonie szlo im w lidze znakomicie, a mimo to odpadli w dwumeczu z Valencia. W tym sezonie w LM nie zachwycali. Maja silny sklad na czele z Ibrahimoviciem i Maiconem. Szczegolnie grozny jest Szwed, ktory jest wysoki, silny, swietnie wygimnastykowany, a na dodatek ma znakomita technike i dobry drybling.
Co do pozostalych meczow :
Celtic-Barcelona
Tutaj zdecydowanie stawiam na Barcelone. Wg mnie Celtic ma dobrze, ze pierwszy mecz gra u siebie, bo pewnie jakby pierwsze spotkanie bylo na Camp Nou to Szkoci dostali by po tylku 0-3 i na Celtic Park graliby juz praktycznie o pietruszke. Boruc juz nie raz dokonywal cudow w bramce Celticu, ale teraz na cuda bym nie liczyl. Bo naprzeciwko jego nie stanie Clarence Seedorf tylko Lionel Messi. W ataku nie bedzie Gilardino lub Inzaghi tylko Henry lub Eto'o, ktorzy potrafia rozklepac nie jedna obrone. Stawiam na Barce.

Lyon-Manchester Utd
Manchester ma lepsza druzyne, wiec powinni sobie poradzic z Francuzami. Sam Karim Benzema, Ben Arfa i Juninho to jeszcze za malo. Na Rangersow jeszcze taki tercet wystarczy, ale w konfrontacji z ManU maja nikle szanse. Stawiam na MU.

Schalke-Porto
Oczekuje wyrownanej rywalizacji. Schalke awansowalo z swojej grupy, ale za rywali mieli Rosenborg i slabiutka obecnie Valencie. Wg mnie Quaresma i spolka wyeliminuja Niemcow z rozgrywek. Stawiam na Porto.

AS Roma-Real Madryt
O tutaj sie szykuje bardzo dobry mecz. Rome i Real nawet lubie, wiec nie wiem komu bede w tej konfrontacji kibicowal. Roma gra bardzo ladny futbol, ale Real jest liderem Primera Division, Bernd Schuster ma bardzo dobra druzyne, jest RvN, druga mlodosc przezywa Raul, swietnie gra Robinho i Sneijder, a jest jeszcze jeden z najlepszych obroncow swiata Sergio Ramos. W Romie jest Totti i De Rossi, reszta jest dobra, ale nie na tyle by pokonac Mistrzow Hiszpanii. Stawiam na Real.

Arsenal-Milan
To chyba najciekawsza para. Milan to obroncy tytulu, dobrze spisujacy sie w LM, a Arsenal jest w znakomitej formie, lideruje w Premiership i jesli powstrzyma forme to stawiam na mlodych Kanonierow. Rosicky, Hleb, Adebayor, Van Persie przezywaja chyba apogeum formy, graja swietnie i trudno bedzie ich powstrzymac. Milan ma co prawda Kake i niesamowitego strzelca Inzaghiego, ale stawiam na "Anglikow".

Olympiakos-Chelsea
Grecy dobrze poradzili sobie w grupie, Chelsea zapewne tez sprawia klopoty, ale mimo wszystko stawiam na Londynczykow, bo maja po prostu lepszych pilkarzy.

Fenerbache-Sevilla
Fener dobrze spisywalo sie w grupie, wyprzedzajac w tabeli CSKA i PSV. Seville moga ograc lecz wieksze szanse daje Hiszpanom. Stawiam na Seville.
Don't worry about a thing, cause with Jurgen Klopp is gonna be alright!
licznerek
Redaktor

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Gin » 22 gru 2007, o 02:17

Olaf napisał(a):Nie znosze Wloskiej pilki noznej! ...a interu tym bardziej.

Interu tez nie lubie, wloskiej ligi tym bardziej ale uwielbiam Wloska reprezentacje :) nie pytajcie jak to mozliwe. Sam staram sie czasem to zrozumiec, ale tak juz mam. Racja przeciwnik do przejscia i powiem wiecej. Gleboko wierze, ze Liverpool ma szanse przejsc kazda druzyne ktora awansowala do 1/8. Podobnej pewnosci nie mam jednak w lidze. Najbardziej denerwujaca para to Lyon - MU, denerwujaca bo pewnie gowniane diably przejda Francuzow bez wiekszych problemow a czlowiek przeciez chcialby zeby MU odpadlo.
Szkoda mi troche Arsenalu a tylko z tego wzgledu, ze ich przygoda w LM przewaznie konczy sie wlasnie w tym etapie a Milan z Kaka na czele to juz najwyzsza polka. Brak doswiadczenia kontra zgrana i bardzo doswiadczona druzyna jezeli chodzi o LM. Mam nadzieje, ze Arsenal pokaze, to co prezentuje w lidze.

Podobala mi sie wypowiedz Ibrahimovica:

"Napastnik Interu Zlatan Ibrahimovic ostrzegl fanow Liverpoolu, ze nie uda im sie go oniesmielic, gdy oba zespoly spotkaja sie na Anfield w Lidze Mistrzow."

moge mu chetnie udzielic odpowiedzi......

Niech Zlatan tylko pojawi sie na Anfield, juz w szatni uslyszy fanow, za taka wypowiedz gwarantuje mu maksymalna glosnosc :) peknie jak kazdy :)
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez lfc » 22 gru 2007, o 09:15

Dla mnie to nie jest dobre losowanie :dry: ...Z reszta dobrego losowania to my raczej nie moglismy miec, chyba, zeby wpadla nam sevilla.
Chyba tylko barca i real bylyby gorsze...Mielismy bardzo trudnych przeciwnikow, ale i tak interu nie chcialem...Mistrzowie wloch, tamta lige wrecz zdominowali ostatnio, maja bardzo silny i wyrownany sklad.W tym sezonie wyraznie stawiaja na LM, bo taki cel postawil im prezes moratti...W sumei mu sie nie dziwie bo inter mam za najbardziej nieudany klub Europy(pod wzgledem organizacji, bo poziomem sportowem po tej aferze we wloskiej pilce sa bardzo wysoko).Gdyby nie ta afera zapewne dalej inter gralby o miejsca 3-4 w swojej lidze...Najwieksza wada wlochow(dla Nas zaleta) jest po prostu beznadziejny i zalosny trener...On kopie pilke, a zawodnicy graja jak chca, czasem tylko o sobie przypomni dokonujac zmiany...interu w tym sezonie nie widzialem, ale w pamieci zapadlo mi kilka ich meczy z poprzedniego...Chaos, chaos, chaos...Pilkarze biegaja gdzie chca, jak im sie chce wracac to sie wracaja, jak nie to nie( :shock: ), ale i tak wygrywaja bo zlatan, albo ktorys z pomocnikow sam przechodzi z pilka pol boiska i strzela bramke...Trudno bedzie mial Rafa, zeby ich rozpracowac...Trudno rozpracowac rywala taktyke rywali jesli ci jej po prostu nie maja :? ...

Co do innych par:

Celtic-barca
Zdecydowanie farsa...Tak na camp nou to cztery im wcisnal minimum, a na Celtic Partk remis, albo minimalna porazka.Dziesieciu drewniakow i Boruc kontra najlepsza technicznie druzyna swiata...Nie to sie nie moze udac..
lyon-united
Bede trzymal kciuki za lyon, bo napewno nie jest on bez szans w tym starciu.Oczywiscie faworytem sa united, ale moze byc roznie.Gdybym stawial u buka to raczej na manchester, ale w zyciu moze byc roznie.
schalke-porto
Malo ciekawa para, dwie dosc wyrownane ekipy.Wygraja raczej portugalczycy bo maja wieksze doswiadczenie, graja rewanz na stadionie smoka i chyba jednak troszke lepszy sklad.
arsenal-milan
Fatalnie trafili kanonierzy...Niestety dla mnie odpadaja.Chcialbym w sumie, zeby utarli nosa wlochom ktoych wrecz nie cierpie, ale milan to milan...Oni od 6 lat nie byli nizej niz w pol-finale...To mowi samo za siebie...Na farcie(czyli jak zawsze), ale wygra milan, tutaj jestem prawie pewien...
fenerbahe-sevilla
Mega hit!!!!!Mam nadzieje, ze z tej okazji przerwa wszystkie programy nadawane w tv, abysmy mogli to zobaczyc!!!!!Dobra teraz serio...Kto wygra to i tak odpadnie w 1/4...Minimalnie wieksze szanse daja sevilli, ale Turcy to Turcy beda walczyc na smierc i zycie, przed niczym sie nie cofna...
roma-real
Zdecydowanie kurewscy.roma w starciu z najlepszymi po prostu wymieka i tak bedzie rowniez tym razem.Nie oczekuje pogromu jak rok temu z united, ale real raczej dosc pewnie wygra.
olimpiakos-chel$ea
Wygra marna zabawka amramowicza.Inaczej byc nie moze grecy nie maja szans.Nie bedzie pogromu napewno, ale raczej dwa razy minimalne zwyciesto druzyny ktora na szczycie znalazla sie tylko dzieku pieniadzom, druzyna ktora nie ma historii...
Obrazek
lfc

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Gin » 22 gru 2007, o 11:01

lfc - czytam Twojego posta i tak sobie mysle - Liverpool jest traktowany jako slabsza druzyna w starciu z Interem. Wystartowalismy do 1/8 finalu LM z drugiego pasa, co jednoznacznie w oczach wszystkich wyglada na slabsza pozycje, jednakze Ja,TY i cale forum wiemy, ze jest zupelnie odwrotnie. Para Liverpool - Inter nie ma zdecydowanego faworyta. Natomiast reszta "mocnych par" - a jest ich wiecej - takiego faworyta ma. Celtic bedzie cienko piszczal na Nou Camp, Szmaty Fergusona z placzacym Ronaldo na czele tez wygraja, co wiecej kibice beda sie z tego cieszyli jakby ograli Milan w Finale - zalosne, Real swoim doswiadczeniem ogra Rome, to samo z Arsenalem, szkoda mi ich ale coz - Milan nie bedzie mial litosci, pewnie maja w sobie jeszcze zlosc za final z 2005 roku - bo przeciez byla to straszna kompromitacja :) Romanowskie dziewczyny w akcie desperacji poradza sobie z Grekami, sikaja ze szczescia, ze nie trafili na Liverpool bo bylo by "bye bye 1/4". Dwie pozostale pary zaliczam do tych slabszych (nie ublizajac nikomu - moze tam byc czarny kon, kto wie?!) dlatego poczekajmy az dotra troche wyzej niz 1/8. :)

zdravim
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Juventino » 22 gru 2007, o 11:41

...
Ostatnio edytowano 23 sty 2009, o 14:51 przez Juventino, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Juventino

Postprzez Nutty Buddy » 22 gru 2007, o 11:53

lfc napisał(a):Celtic-barca
Dziesieciu drewniakow i Boruc

No, lfc, w tym momencie to lekko przegiales nazywajac Celtic "drewniakami".

Mam nadzieje, ze twoja wiedza wyniknela z czestego ogladania meczow ligi szkockiej z udzialem Celticu, bo, jezeli chcialbys znac moje zdanie (a ja co tydzien ogladam mecze Celticu) to nigdy w zyciu nie nazwalbym takich pilkarzy jak McGeady, MacDonald czy Brown "drewniakami, powiewaz w moim uznaniu ten pierwszy jest naprawde swietnym technikiem, potrafi zakrecic trzema obroncami niczym Zidane (nie ma w tym ani krztyny przesady!) a dwaj pozostali sa wartosciowymi reprezentantami swych krajow i stanowia o sile uderzeniowej ekipy z Celtic Park.

Pozdrawiam N.B.
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Europejskie puchary