LFC w LM 07/08

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

LFC w LM 07/08

Postprzez AcRoSs » 30 sie 2007, o 19:15

Przed paroma minutami zakonczylo sie losowanie grup Ligi Mistrzow 2007-2008 w Monako.

Liverpool Football Club trafil do grupy 'A' w ktorej to zmierzy sie z nastepujacymi druzynami: Olympique Marsylia, Besiktas Stambul oraz FC Porto. Uwazam, ze trafilismy naprawde na jedna z prostszych grup. Oczywiscie zadnego z rywali nie bedzie mozna zlekcewazyc, aczkolwiek losowanie trzeba uznac za jak najbardziej pozytywne. Po raz kolejny powrocimy do Stambulu z ktorym to wiaza sie niezapomniane wspomnienia :roll: .

Jak co roku oceniamy szanse Liverpoolu na awans do kolejnej rundy Ligi Mistrzow, tak wiec moi drodzy jak oceniacie losowanie, szanse na awans oraz naszych grupowych rywali?

Pozdrawiam AcRoSs
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly
AcRoSs

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Seweryn » 30 sie 2007, o 19:21

Losowanie mi naprawde sie usmiecha. Moglo byc lepiej i moglo byc gorzej. Mysle, ze damy rade i z pierwszego miejsca awansujemy do 1/8 finalu. Przed losowaniem chcialem trafic na Marsylie. Powrot Cisse i Zendena na Anfield bedzie ciekawy. Oczywiscie nie mozemy nikogo lekcewazyc, to jest liga Mistrzow a nie puchar Polski. Nie moge sie juz doczekac meczy, mam nadzieje, ze TVP bedzie tak mila i pokaze nam jakis mecz z Udzialem naszych pupili.
Seweryn

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Daniel » 30 sie 2007, o 19:22

Grupa nie jest tak latwa jak rok czy dwa lata temu. Najmniejsze szanse na awans ma Besiktas, my oczywiscie najwieksze. Ciekawa bedzie walka miedzy L'OM i Porto. Dwie druzyny prezentujace podobna klase.
Pierwsza mysl przy wolosowaniu Marsylii to powrot na stare smieci Djibrila Cisse i Bolo Zendena. Fajnie bedzie znow ich widziec na Anfield.
Moj prognostyk co do miejsc? Widze to tak:

1. Liverpool FC
2. FC Porto
3. Olimpique Marsylia
4. Besiktas Stambul

Najgorszy bedzie ten meczacy wojaz do Turcji... Pod tym wzgledem MU, Chelsea i Arsenal maja latwiej.

POZDRO.
Ostatnio edytowano 30 sie 2007, o 19:22 przez Daniel, łącznie edytowano 1 raz
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Obrazek
Daniel
Honorowy Moderator

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez astacus89 » 30 sie 2007, o 19:22

Wedlug mnie jest to dobra grupa, ktorej nie przejdziemy na calkowitym luzie ani bez zbytniego wysilku :D
Milo bedzie znow zobaczyc Cisse w akcji na Anfield :) i bedzie troche wspomnien ze Stambulu :roll: Ciekawi mnie jak na Anfield zagra Kazmierczak :D
astacus89

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Randez » 30 sie 2007, o 19:23

Karty odkryte.... Gramy w grupie A, naszymi rywalami beda

FC Porto
Olympique Marsylia
Besiktas Stambul.

Jak dla mnie losowanie jak najbardziej udane. Ciesze sie, ze ominela nas Roma i Valencia. Szkoda tylko troszke, ze nie zagramy z Celticiem :(.

Jezeli Rafa nie odpusci zadnego ze spotkan, to jestesmy w stanie zdobyc komplet punktow. Porto to przede wszystkim nie jest ta druzyna, ktora zdobywala Lige Mistrzow pod wodza Mourinho. Chociaz gra tam zawsze niebezpieczny R. Quaresma, czyli nasz byly cel transferowy... Kto wie, moze jego dobra gra, zaowocuje propozycjom zmiany barw w okienku zimowym?

Olympique Marsylia jest to 2 druzyna Francji... Ale wiadomo, tam gra Lyon a potem dlugo, dlugo nikt. W ataku gwiazda Marsylczykow jest Djibril Cisse, byly gracz The Reds. Francuzi dodatkowo zostali oslabieni, gdyz z druzyny odeszla najwieksza gwiazda Franc Ribery.

I w koncu Besiktas Stambul. Druzyna nieobliczalna, nie mialem jeszcze okazji ich ogladac, ale chociazby z racji hierarchi jaka zajmujemy w swiatowym futbolu, powinnismy pokonac Turkow.

Pozdro.

Aha... sa tez zle strony takiej latwej grupy... Zapewnie nie doczekamy sie transmisji na TVP meczu The Reds :(
Biało-czerwona na maszcie, kiełbasy do góry i jedziemy!
Randez

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Kruk » 30 sie 2007, o 19:27

Mysle ze trafilismy do dobrej grupy. W walce o awans obok LFC powinna sie liczyc Marsylia i Porto. Nigdy nie mozna takze lekcewazyc groznych Turkow :) Milym akcentem bedzie powrot na Anfield Bolo Zendena i Cisse :) Trzeba uwazac na Porto w ktorym gra Quaresma.On potrafi wygrywac mecz w pojedynke.Jednakze to Liverpool jest zdecydowanym faworytem i powinien zajac pierwsze miejsce :P
Ostatnio edytowano 30 sie 2007, o 19:28 przez Kruk, łącznie edytowano 1 raz
Kruk

Postprzez licznerek » 30 sie 2007, o 19:27

Nie sadze by TVP pokazala jakis mecz Liverpoolu w Fazie Grupowej na zywo. Wie ktos czy TVP bedzie pokazywala mecze i w wtorek i w srody, czy tylko w jeden dzien?
Losowanie w sumie latwe szkoda ze rywale nie atrakcyjni.
FC Porto w poprzednim sezonie bylo mocniejsze niz w tym wiec nie powinnismy sie za bardzo ich obawiac. Z Marsylia latwo nie bedzie, ale OM nie ma juz Ribery'ego wiec tez sobie z nimi poradzimy. Besiktas tez nie straszy swoimi zawodnikami czy nazwa :) Wniosek : Gramy z solidnymi, nieatrakcyjnymi rywalami, awansujemy z 1 miejsca :)
Don't worry about a thing, cause with Jurgen Klopp is gonna be alright!
licznerek
Redaktor

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez SteveF » 30 sie 2007, o 19:28

Grupa jest w miare wyrownana i nie bylo to najgorsze losowanie. Z nasza szeroka kadra nie powinno byc jakis wielkich trudnosci z awansem, choc napewno trzeba bedzie troche potu na boisku zostawic. Druzyna Porto to najlepszy zespol w Portugalii i potyczki z nimi beda ciezkie. Olimpique po stracie Riberiego nie najlepiej radzi sobie w lidze jak wypadna w potyczce z nami-zobaczymy. Co do Besiktasu to jest to druzyna nieobliczalna nie wiadomo czego po niej mozna sie spodziewac. Najbardziej prawdopodobne rozstrzygniecie to pierwsze miejsce Liverpool'u, tuz za nami FC Porto, do Pucharu UEFA dostaje sie OM, a Besiktas odpada z europejskich pucharow.
SteveF

Postprzez Banan » 30 sie 2007, o 19:31

Pamietajmy, ze ZAWSZE moglismy trafic gorzej :) Nie jest tak zle jak sadze. Najmniej problemow oczywiscie bedzie sprawial Besiktas. Chociaz pewnie beda starali sie walczyc ze wszystkich sil.

Ale przejdzmy do tych najwazniejszych rywali.

Pomimo, ze od ich ostatniego sukcesu w Europie ze skladu odeszla masa swietnych zawodnikow, to Porto wciaz jest grozne i koszyk nr 2 nie byl przypadkiem. Szczegolnie interesuje mnie Quaresma. Bylo nim lekkie zainteresowanie w okienku, co prawda nie przeszedl, ale teraz bedzie mogl zobaczyc, co stracil.

Przyznam sie, ze liczylem na Marsylie w naszej grupie. Moze jestem jakims sadysta czy cos, ale chcialem zobaczyc jak gra Cisse przeciwko swojemu dawnemu klubowi, z ktorym przeciez zdobyl niejedno trofeum.

Zapowiada sie ciekawie :) Oczywiscie innej opcji niz wyjscie z 1 miejsca nie widze i nie dopuszczam do siebie. Ale pozyjemy, zobaczymy... :happy:
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...
Banan

Postprzez Kuba » 30 sie 2007, o 19:37

Moim zdaniem calkiem niezle losowanie. Najwiekszym kandydatem do walki o pierwsze miejsce w grupie z Liverpoolem bedzie chyba Porto, ale nikogo nie wolno lekcewazyc. Cieszy powrot Zendena i Cisse na Anfield, zobaczymy co pokaza. Mysle, ze zdobedziemy co najmniej 12 punktow, ale po cichu licze na komplet.

1. Liverpool FC
2. FC Porto
3. Olympique Marsylia
4. Besiktas Stambul

Tak powinna moim zdaniem wygladac tabela po 6 kolejkach. Marsylia powalczy z Porto o druga lokate, Besiktas raczej odpadnie.
Obrazek
Who the fuck is Michael Owen?
Kuba

Postprzez werbatin » 30 sie 2007, o 20:10

licznerek napisał(a):Nie sadze by TVP pokazala jakis mecz Liverpoolu w Fazie Grupowej na zywo. Wie ktos czy TVP bedzie pokazywala mecze i w wtorek i w srody, czy tylko w jeden dzien?

Dzisiaj mowili ze na prozbe widzow M jak Milosc bedzie 3 razy w tygodniu- pon, wt, sr... :dry: :( ... nie wyobrazam sobie zeby nie puszczali w ogule LM...
Obrazek
werbatin

Postprzez Daniel » 30 sie 2007, o 20:17

Wczesniej tez MjM bylo w srody. Po prostu jak byl mecz, to serial wypadal z ramowki. To akurat w niczym nie przeszkadza.

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Obrazek
Daniel
Honorowy Moderator

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Piotrek » 30 sie 2007, o 21:00

Losowanie moim zdaniem, jak najbardziej na plus.

Nie musimy sie przejmowac dlugimi wyjazdami, bo takie czekaja nas tylko do Stambulu.
Marsylia i Porto sa blisko i to mnie cieszy.
Zreszta pewnie Besiktas nie bedzie sie liczyl w walce o awans, wiec bedzie mozna tam wyslac bardziej rezerwowy sklad.

Porto wydaje sie byc grozne, ale chyba nie az tak jak mialo to miejsce w poprzednim sezonie, kiedy to o maly wlos nie wyeliminowali z LM Chelsea. Sprzedali w tym okienku Pepe i Andersona, ale i tak trzeba bedzie na nich uwazac.

Marsylia jest dla mnie zagadka. Nie wiadomo, co sie po niej spodziewac. Jestem pewien, ze to my zajmiemy pierwsze miejsce w grupie, ale co do drugiego zespolu wychodzacego, to trudno jest cokolwiek powiedziec. Posiadaja oni jakis potencjal, ale nie wiadomo na ile on im wystarczy. Gwiazda tego zespolu jest genialny Samir Nasri, ale tez nie mozna zapomniec o Cisse.
W tym sezonie tej druzynie nie idzie tak dobrze, jak mialo to miejsce w poprzednim. Nie wygrali jeszcze zadnego meczu w lidze i sa dopiero na 14 miejscu.

Miejsca w tej grupie widze nastepujaco:

1. Liverpool
2. FC Porto
3. Olimpique Marsylia
4. Besiktas Stambul

Tyle ode mnie. Pozdrawiam.
Piotrek
Redaktor

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Jamie » 30 sie 2007, o 21:44

No to mamy calkiem nie zle losowanie.
Na pewno nie zabraknie emocji w tych spotkaniach. Juz wiadomo, ze pierwszy mecz gramy na wyjezdzie z FC Porto. Bedzie to pierwszy wiekszy sprawdzian w tej edycji LM. Pierwsze punkty na Stadionie Smoka na pewno otworza worek punktowy i w pozostalych spotkaniach poradzimy sobie bez wiekszych problemow. Najwazniejsze jest to co powiedzial Rafa. Recepta na wyjscie z grupy jest wygrywanie spotkan u siebie i zdobywanie punktow na wyjezdzie. To az tyle, lub tylko tyle jak kto woli. Ciekaw jestem dyspozycji naszych bylych zawodnikow w Marsylii. Ciekaw tez jestem jak zachowa sie Bolo lub Cisse po strzelonej nam bramce (odpukac!).

Wszystko pachnie nowym sezonem pelnym emocji. Mam nadzieje, ze z Happy Endem w Moskwie.:)

Moim zdaniem grupa wygladac bedzie tak:

1. Liverpool FC
2. FC Porto
3. Marsylia
4. Besiktas

I to chyba tyle. Licze na to, ze TVP nie da ciala jak w poprzednim sezonie i nie bedzie pokazywac tylko jednego spotkania...

Pozdrawiam :)
Jamie

Postprzez adilfc » 30 sie 2007, o 22:11

Hmm grupa dosc rowna, tylko Liverpool odstaje i nie widze innego wyjscia jak wygranie jej i gladkie przejscie do "1st knockout round" ;)

nie mam pojecia o dalszej kolejnosci w naszej grupie , chyba Porto powalczy o awans
adilfc

Następna strona

Powrót do Europejskie puchary