LM i UEFA Cup 2007/2008

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Postprzez Masacra » 22 maja 2008, o 09:08

Mitchell napisał(a):Przy okazji pozdrawiam wszystkich ktorzy rzygali na ten final.

Dziekuje. :)

Zastosowalem sie do opcji nr 5 naszej poprzedniej sondy, czyli - poszedlem wczesnie spac. Widok Rooneya, Ronaldo, Ferdinanda badz Lamparda, Drogby czy Terry'ego z naszym pucharem bylby dla mnie nie do zniesienia...

O wyniku dowiaduje sie dopiero teraz i moim zdaniem takie rozstrzygniecie jest z naszego punktu widzenia chyba
najwiekszym upokorzeniem, jakie moglismy sobie wyobrazic. Zadna dla mnie pociecha jest fakt, ze sposrod klubow
angielskiej wielkiej czworki nie tylko my konczymy sezon z pustymi rekami, ze rowniez Chelsea i Arsenal nie zdobyly
niczego. O wiele gorsza jest swiadomosc spektakularnego sukcesu MU, ktory dopiero swietowal zdobycie mistrzostwa
Anglii, a wczoraj dorzucil do tego Puchar Europy...

Gorzej byc nie moglo. :(

Widze, ze niektorzy z nas wspolczuja Terry'emu. Ja bym sie mimo wszystko wstrzymal z przytulaniem i pocieszaniem
kapitana Chelsea. Przypomnijcie sobie lepiej jak Terry szalal z radosci, kiedy w pierwszym polfinale Riise samobojczym
trafieniem praktycznie przesadzil sprawe awansu, czym pograzyl w rozpaczy tysiace fanow The Reds zgromadzonych
na Anfield i miliony przed telewizorami.

Zamiast plakac niech lepiej Terry cieszy sie, ze w ogole jego ekipa znalazla sie w finale. Bo nie powinna.
Masacra

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Dani_LFC » 22 maja 2008, o 10:02

Gdzie jest nastepny final Ligi Mistrzow ? W Gelsenkirchen ?
Dani_LFC

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Kruk » 22 maja 2008, o 10:07

Dani_LFC napisał(a):Gdzie jest nastepny final Ligi Mistrzow ? W Gelsenkirchen ?

W Rzymie :roll:
Kruk

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez sensej » 22 maja 2008, o 10:27

po 30 min ogladania czekalem kiedy tylko sie skonczy spotkanie, gdyby nie Tiger spal bym jak dziecko. Slupek, poprzeczka i wraz nie potrafili strzelic bramki. Terry'ego niegdy nie lubilem i usmiechnelem sie gdy nie strzelil (oczywiscie bez porownania ze smiechem po karnym strzelanym przez rolando) ale gdy ManUtd juz wygral i realizator obserwowal Johna az szkoda chlopa sie zrobilo, nigdy nie udawalo mu sie dojsc do finalu, przegrywal 2x z Liverpoolem, kiedy im sie juz udalo przegrywaja w takim stylu wlasnie przez kapitana. Anelka wydawal sie jak by mial ten caly final i karny gleboko w d...e. Ale nie o tym chcialem bo to juz przez wiekszosc zostala napisana. Bardzo spodobal mi sie akcent z Bobbym Charltonem, ocalalym z katastrofy i dzielenie sie radoscia z pilkarzami, szacunek. Kolejny Polak, kolejny bramkarz z medalem zwyciezcy CL, chociaz nie taki bohater jak Dudek, kiedy to rozegral mecz zycia ale medal jest :) Chelsea znow nie zdobedzie Pucharu Ligi Mistrzow mam nadzieje, ze juz tak pozostanie :P
"Od chwili tej, aż do końca świata w ludzkiej będziem pamięci. My, wybrani. Kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi bratem."
sensej

Postprzez martinalfc » 22 maja 2008, o 11:03

Nie wiem, nie rozumiem. Mam strasznie mieszane uczucia co to tego finalu. Zaczne moze od tego ze odsunelam na bok wszystkie swoje "be" na MU czy Chelsea i zasiadlam do telewizora dla footballu. Dla piekna footballu. W koszulce Liverpoolu ciagle myslac o tym co by bylo gdyby...
Nie zawiodlam sie tym meczem. Gol Ronaldo to sedno tego pilkarza. Niby nic ale znalazl sie tam gdzie powinien i strzelil jak zawsze. CZyli celnie i z ta wkurzajaca latwoscia. Wyrownanie dla Chelsea sprawilo ze sie wzruszylam bo nadal wspolczuje Lampardowi. Stracic matke w wieku 30 lat ...
Jakas taka wzruszliwa ostatnio jestem.
Wiedzialam ze beda karne. Od poczatku wiedzialam. Moja uwage w tym meczu przede wszystkim zwrocili obroncy. Vidic - Terry. Co oni wyczyniali w tym meczu to helm sie obraca :shock: Chociazby ten moment kiedy pilka przeszla po klatce piersiowej Terry'ego a on wybil ja glowa na korner :? Zjawiska niewyjasnione...
Nie wiem czy dobrze zrobil Grant wpuszczajac Anelke. NIE CIERPIE tego zawodnika. Dla mnie to pilkarz bez jaj, bez kregosplupa. Zawsze sie brzydze postawa takich graczy.
Bitka na boisku to urwanie struny. Drogba wylecial i dobrze. kibicowalam od poczatku ze wyleci Drogba albo inny zawodnik ktorego nie lubie. JEden plus. Terry i Rio zaimponowali , starali sie to zalagodzic.
I te karne. Ronaldo juz pewnie odmawial koronki jak nie strzelil tego karnego. Glebia footballu. Od zera do bohatera.
Od zera do bohatera. I ten nieszczesny Terry. Szkoda mi faceta strasznie, strasznie strasznie. Zostawil siebie na tym boisku, wypruwal sobie zyly wzial odpowiedzialnosc za ostatniego karnego ... i sie poslizgnal. Przykre byly te jego lzy. Moze to wlasnie na tej koncowce chcialam , chcialam zwyciestwa Chelsea. Runal moj obiektywizm.
Lubie tego pilkarza. Mimo ze gra u niebieskich bardzo go szanuje. Za to jak gra, za to ze wyciera soba murawe w kazdym meczu. Po raz kolejny upadla teza ze prawdziwi mezczyzni nie placza. Placza i ten widok mnie rozbil. Nie moge odzalowac tego karnego, no nie moge...
I pozniej ten Anelka. Krew mnie zalewa, a jego reakcja po tym jak pogrzebal swoja druzyne sprawila ze mialam ochote wyrzucic telewizor. Nie przejal sie praktycznie WCALE. Sra na to. Dla niego nie jest wazna druzyna ktorych mial juz enty. Czy sie stoi czy sie lezy tygodniowka sie nalezy.

Co zapamietam z tego finalu. Ze byl swietny. Na prawde bardzo dorby mecz, smak footballu. Ja wiem ze wiekszosc nie ogladala tego meczu, albo zasiadla do telewizora kipiac nienawiscia. Staralam sie byc obiektywna. Na prawde. Z cala miloscia do Liverpoolu ale te druzyny zagraly na 5. Amen :P
i'm stupid and i'm happy.
martinalfc

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Maytman » 22 maja 2008, o 11:17

A mnie sie podobalo 20 minut pierwszej polowy i karne. Reszta - totalne dno bez historii... Pare slupkow i poprzeczek.
Fajny byl ten triczek Van der Sara przy strzale Anelki! Wskazywal mu palcem swoja lewa strone, cepak sie speszyl i zjebal az glupio. Bylem za Chelsea - bo jak juz wygrali takim kosztem z nami, to powinni rozjebac Mulow. Szkoda. Ale przeciez wszystkie drogi prowadza do Rzymu - za rok... ;)
Maytman
Znaczy się Mateusz

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Belaiza » 22 maja 2008, o 11:23

Masacra napisał(a):
Mitchell napisał(a):Przy okazji pozdrawiam wszystkich ktorzy rzygali na ten final.

Dziekuje. :)

Zastosowalem sie do opcji nr 5 naszej poprzedniej sondy, czyli - poszedlem wczesnie spac. Widok Rooneya, Ronaldo, Ferdinanda badz Lamparda, Drogby czy Terry'ego z naszym pucharem bylby dla mnie nie do zniesienia...
(...)
Gorzej byc nie moglo. :(

Widze, ze niektorzy z nas wspolczuja Terry'emu. Ja bym sie mimo wszystko wstrzymal z przytulaniem i pocieszaniem
kapitana Chelsea. Przypomnijcie sobie lepiej jak Terry szalal z radosci, kiedy w pierwszym polfinale Riise samobojczym
trafieniem praktycznie przesadzil sprawe awansu, czym pograzyl w rozpaczy tysiace fanow The Reds zgromadzonych
na Anfield i miliony przed telewizorami.

Zamiast plakac niech lepiej Terry cieszy sie, ze w ogole jego ekipa znalazla sie w finale. Bo nie powinna.

Olalam rowniez wiec czuje sie pozdrowiona. Nikomu nie wspolczuje i nikogo nie przytulam (poza mezem.:wink: ) Dla mnie ten final miejsca nie mial. I tak zostanie. Kochani za 2 tygodnie Mistrzostwa Starego Kontynentu i ja juz tym zyc zaczynam
A takim malym akcentem rozwscieczylam co niektorych. Wparowalam do klubu bilardowego na turniej amatorski (kumpel pyka) w bluzie z Liverpoolu z herbem na piersi. hehehehheh jakiez bylo zdziwienie zgromadzonych tam fanow Mulow, ktorzy czekali na mecz.
Jak ważna jest miłość? - bardzo ważna , prawie tak jak piłka nożna.
Belaiza

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Mona » 22 maja 2008, o 11:54

Ja mimo wszystko zaluje, nie tyle, ze Chelsea nie zdobyla pucharu tylko, ze zdobyl go nasz najwiekszy rywal :badhappy:

Wpolczuje Terry'emu, bo on jest dla Chelsea kims takim jak dla nas Carra czy Gerrard i wyobrazam sobie jakbysmy sie czuli gdyby, ktorys z nich niestrzelil decydujacego karnego.
Mona
Biochemiczny

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Olaf » 22 maja 2008, o 12:01

Mitchell napisal napisał(a):Przy okazji pozdrawiam wszystkich ktorzy rzygali na ten final.

...zachcialo sie wczoraj wodeczki, ale na szczescie obylo sie bez wyzej wymienionych komplikacji....
i tak przy tym trunku , lukalismy z kumplami na ten final. Fajny mecz , jako widowisko, jednakze czulem niedosyt....
Z jednej strony odwieczny wrog, z drugiej druzyna , do ktorej nic nie mialem ......do momentu polfinalu LM w tym roku.
Jednakze....przyszly karne i juz wiedzialem za kim trzymam kciuki....wiec zarazem przyszedl dol , kiedy to najpierw Terry ,
a nastepnie Anelka spieprzyli swoje strzaly.
.....gdyby to chociaz Chelsea zdobyla mistrzostwo EPL , badz Arsenal, ( o nas nie wspominajac ) , byloby inaczej zapewne.....
...ale nie dosc ze w Anglii , to jeszcze w Europie, nastapila epidemia diabelskiego nasienia....

...o szczegolna ostroznosc prosze kobiety w okresie owulacji. Dziekuje
My nosimy welwetowe swetry , nasz kolor zawsze czerwony
http://www.lastfm.pl/user/ynwa85
ObrazekObrazek
Olaf
bez zaliczki

Postprzez Kaminho » 22 maja 2008, o 12:01

Powiem, ze mecz nie byl wcale kiepski, calkiem porzadny poziom. Raczej przyjemnie sie go ogladalo, bez wiekszych emocji. Wolalem aby wygrala Chelsea (wybor mniejszego zla). A zeby jeszcze Ronaldo zostal antybohaterem finalu LM to super by bylo. Zabraklo kilku centymetrow... Ale Ruskim wspolczuc nie zamierzam.

A skoro nastepny final w Rzymie, to chyba nie ma watpliwosci kto wygra? :)
Kaminho

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Nutty Buddy » 22 maja 2008, o 12:19

Z tego wszystkiego, czego sie dzisiaj dowiedzialem, wnioskuje, ze dobrze zrobilem nie ogladajac finalu. A tym bardziej celebracji po konkursie rzutow karnych.

Tak jak kiedys mozna bylo gratulowac Anglii Beckhama, tak teraz ja z serca gratuluje czel$i Johna Terrego. John, jestes wielki. Amen.
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez coatx » 22 maja 2008, o 12:43

Wczoraj bylem na imprezie u kumpla.
Palilismy zeszyty i swietowalismy zdanie matur :lol:
Mecz ogladalem razem z fanami MU i Chelsea. Tych drugich bylo troszke mniej.
Widowisko srednie, choc przyznam sie, ze zamiast ogladac mecz, to spiewalem i dopingowalem chelsea (wlasciwie to Liverpool) :lol: :lol:
Piosenka "Fernando Torres Liverpool's number nine" stala sie hitem dnia, 2 miejsce Rooonie, Roooonie,Roonie, Rooonie aaahaaaaAAAAAA
(tak jak poprzednik zauwazyl wygrana chelsea bylaby mniejszym zUem). :lol:
Przyznam, ze jak Krystynka karniaka nie strzelila slychac bylo w pokoju moj szyderczy smiech.
Bardzo zal mi bylo Terrego po meczu. Trudno. Za rok Liverpool zagra w finale w Rzymie :lol: :lol:

YNWA
"Always look on the bright side of life"
coatx

Postprzez fanka » 22 maja 2008, o 13:43

Pobijam jakis rekord - dochodzi 14 i wlasnie dowiedzialam sie kto wygral o_O niemalze jak w serialu How I met your mother i ogladanie tam Super Bowl dzien pozniej. Wiedzialam, ze byly karne i na tym wiedza sie skonczyla. Do teraz.
Nie zeby zupelnie taki olewczy stosunek miala, w trakcie bylam w drodze, a potem zbyt zmeczona, zeby szukac, a rano wszystkie wszystkie media robily mi na zlosc, a jak juz bylam o krok od uslyszenia-mama wylaczyla mi radio niechcacy :P
No ale juz wiem. A moglabym dalej w sumie nie wiedziec. Wolalabym jednak, zeby Moskwa byla niebieska. Przez sympatie dla wspollokatora -fana Chelsea i generalnie jak to juz bylo powiedziane- mniejsze zlo lepiej wybrac. No ale bylo minelo, do zobaczenia za rok...
Nie sztuką jest być z drużyną kiedy cały czas wygrywa. Sztuką jest być z nią gdy nadejdą gorsze chwile....
fanka

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez bizzy » 22 maja 2008, o 13:51

Mialem nie ogladac, ale obejrzalem, sam mecz... jakby jeszcze graly tam inne ekipy to bym napisal ze nawet ok!
A chyba przed ekran przyciagnelo mnie tylko wysmiewanie krystyny przy kazdej nadarzajacej sie okazji... a juz karny bylby kwintesencja tego wieczoru, niestety ale to mu wzniosl....... nie wiem czy wzniosl Puchar Europy, bo zaraz po karnych wylaczylem.

Who are.......man utd?
Obrazek
I don't know what I want, but I know what I don't!
http://www.lastfm.pl/user/bizzydpl/
bizzy

Postprzez jussstyna » 22 maja 2008, o 13:59

W pierwszej polowie nic sie nie dzialo, zal. Zero klasy. Karne to byla loteria, kazdy mogl wygrac. Ronaldo taki cwaniak a nic nie pokazal, a pozatym pilkarz chyba nie moze sie zatrzymac kiedy przymierza sie do strzalu, moze jedynie zwolnic (przy karnym)...;] Final bez Liverpoolu to nie final ;]
Zwrociliscie uwage na to, ze Kuszczak tak chcial podniesc puchar, ze gdy go podniosl nie mial go komu podac, bo kazdy juz go trzymal? troche zal go:P
Obrazek
jussstyna

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Europejskie puchary