Gunners czy Blaugrana

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Postprzez Saku » 2 maja 2006, o 14:00

WyraŸnie napisane kogo byœmy woleli jako zdobywce LM...

Wiec ja bym wolal aby Arsenal Londyn zdobyl ten oto Puchar w tym sezonie.
Obrazek
Ta druzyna nigdy nie zaszla tak daleko w tych rozgrywkach, a co dopiero mowic o wyranej w tym turnieju.
Mlodziez z Arsenalu jak najbardziej zasluguje :)
I niech Puchar zostaje na wyspach.

Barcy nie lubie za bardzo i choc to oni sš faworytami do konca bede trzymal z Anglikami.
Dla mnie Barca juz markš wyrobionš jest i chcialbym, zeby po meczu to oni tarzali sie sie po boisku tak jak rok temu lezal sobie po Finale, Shevchenko :P

Bardzo ciekawy final sie zapowiada... pojedynek gwiazdek :happy:

Pozdraviam
Obrazek
Saku

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Sumo » 2 maja 2006, o 14:14

Dla mnie to obojetne kto wygra. Ani Arsenalu, ani Barcy nie lubie. Glos oddam jednak na Kanonierow, bo to przedstawiciele angielskiej ligii i ich styl gry tez zdecydowanie bardziej mi odpowiada.
Sumo

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Gin » 4 maja 2006, o 17:25

AirCanada napisał(a):Musi wygrac Arsenal. Koniec kropka :) Nie przezyje jak Duma Katalonii wygra Lige Mistrzow :!: Chce, by Ronaldinho i Eto'o toneli we lzach smutku po tym spotkaniu. Henry, Cesc i Lehmann muszš zrobic swoje :wink:

Dobrze gada polac MU :!: :!: :!: :!: hehe choc nie zgodze sie do konca.

Ja rowniez w tym meczu kibicuje Kanonierom i mam nadzieje ze pokaza ze sa warci Pucharu Ligi Mistrzow!!. Jednak sila Barcelona jest porazajaca. Jeden czlowiek, jeden pilkarz ale jego mozliwosci sa ogromne. Nie moge sie doczekac jak Ronaldinho wraz z druzyna zawladna Mundialem :). Oczywiscie Polska wygra turniej ale 2 miejsce tez dobre :lol:

Lubie obie druzyny ale z racji ze Arsenal jest Angielski mam do nich wiekszy sentyment.Jednak jak wygra Barca to tez bede Happy a glownie daltego ze nie ma w Finale MU,Chelsea czy tez pedalskiego realu :)

Tak wiec Obstawiam ze Puchar w tym roku powedruje do LONDYNU :)
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Juventino » 4 maja 2006, o 17:44

...
Ostatnio edytowano 23 sty 2009, o 14:31 przez Juventino, łącznie edytowano 1 raz
Juventino

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Belaiza » 5 maja 2006, o 08:54

Po odpadnieciu z LM naszego Liverpoolu to wlasnie na Barcelone przelalam .... symatie nie miloœc nie martwcie sie :P
Jednak Arsenal darze wielkim szacunkiem to jedna z druzyn angielskich, ktore lubie.
W tej chwili uklad finalowy jest dla takiego kibica jak ja, w zasadzie neutralnego, doœc ciezki.
No bo dlaczego Barca albo dlaczego Arsenal :?:
Arsenal :!: po raz pierwszy w swej historii dotarl tak daleko, ale dlaczego historia ma sie powtarzac. Powolujš sie, ze oni teraz to tak jak Liverpool rok temu. W lidze nam nie poszlo wiec wygrajmy sobie LM i bedziemy tam za rok. A niby dlaczego taki Arsenal ma sie porownywac z LIVERPOOLEM :?: :badhappy:
Barca :!: nalezy mi sie za zeszloroczne bledy sedziego, ale w tym roku polfinal na Camp Nou, pozostawia peien niesmak.
jednak w Barcelonie gra facet, ktory dla mnie jest wielki. I nie mam na myœli Roniego, choc to co koleœ z pilk¹ wyprawia to poezja. Moje serducho raduje sie kiedy na boisko wychodzi Larsson :roll: W tym wieku (35l) po takich kontuzjach (w Celtiku zlamana noga, w Barcie caly sezon w plecy z powodu zeranych wiezadel krzyzowych) kolo wychodzi na boisko, czesto na ostatnie minuty i strzela bramke 8) Zapowiedzial koniec kariery - wraca do Szwecji.Puchar Mistrzow zdobyty z Barcelona byly dla niego ukoronowaniem pieknej kariery.
Po przeanalizowaniu argumentow roznych (m.in tych powyzej) bede œciskala kciuki za BARCÊ. 8)
Jak ważna jest miłość? - bardzo ważna , prawie tak jak piłka nożna.
Belaiza

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Wieviór » 5 maja 2006, o 10:22

Ja bede kibicowal w tym meczu Barcelonie, a to ze wzgledu na to, ze jezeli wygra Arsenal to w przyszlej edycji Ligi Mistrzow(przynajmniej eliminacji) nie zobaczymy Tottenhamu. A tego bym nie chcial, bo jakoœ lubie podopiecznych Martina Jola.

Inna sprawa, ze pewnie mecz obejrze w gronie 50 Barcelonistow i stšd glupio byloby kibicowac tam The Gunners.

Arsenal lubie, i milo byloby zeby drugi raz z rzedu Puchar Europy wygrala druzyna z Anglii(bo Arsenalu angielskim zespolem nazwac nie mozna), ale jednak to byloby nie fair wzgledem Robbiego Keane'a i spolki z White Hart Lane.

Podsumowujšc - Barcelona do boju, ale niech to bedzie ladne widowisko gdzie po prostu wygra lepszy i ten grajšcy piekniejszy futbol.
Obrazek
Wieviór

Postprzez siaralfc » 5 maja 2006, o 12:08

ja sie tu juz wypowiadalem i podtrzymuje swoje zdanie ze Kanonierzy maja to wygrac :) ale takiego finalu jak rok temu nie zobaczymy :P 8), Farsa bedzie liczyc na dyspozycje Roniego i Eto pierwszy bedzie wypracowywal akcje a tamten konczyl a Gunners musza liczyc na forme Henryczka i spolki i serdecznie im tego zycze :) niech tryumfuje lepzy... Arsenal :P

peace...:roll:
piÂłeÂś? nie pisz!
hrhr
siaralfc

Postprzez Daga » 5 maja 2006, o 19:05

Pisalam juz w innym temacie, wiec sie nie bede zbytnio rozpisywac. Moim zdaniem puchar powinien zostac na Wyspach. Barca mi sie taka jakaœ... przereklamowana wydaje. Poza tym, oni s¹ mistrzami kraju, a Arsenal jest w tabeli ligowej nawet za LFC i teraz graj¹ o wszystko. Tak jak my w zeszlym roku. Dlatego stawiam wlaœnie na nich.
Obrazek
Daga

Postprzez Mona » 5 maja 2006, o 22:15

Chyba nawet kiedys na forum pisalam, ze nie chce, zeby Barca wygrala, ale teraz kiedy puchar moze trafic do jednegoo z rywali LFC nie mam nic przeciwko. Po pierwsze odkad UEFA wprowadzila tš zasade, ze obronca trofeum czyli w tym przypadku Arsenal gralby w przyszlej edycji kosztem Tottenhamu to wedlug mnie troche nie fair. Poza tym gdyby Barca wygrala Celtic mialby ulatwione zdanie w LM.

Barca - Mistrzowie Europy :?
Mona
Biochemiczny

Postprzez korek303 » 5 maja 2006, o 22:43

Belaiza napisał(a):Po odpadnieciu z LM naszego Liverpoolu to wlasnie na Barcelone przelalam .... symatie nie miloœc nie martwcie sie :P
Jednak Arsenal darze wielkim szacunkiem to jedna z druzyn angielskich, ktore lubie.
W tej chwili uklad finalowy jest dla takiego kibica jak ja, w zasadzie neutralnego, doœc ciezki.
No bo dlaczego Barca albo dlaczego Arsenal :?:
Arsenal :!: po raz pierwszy w swej historii dotarl tak daleko, ale dlaczego historia ma sie powtarzac. Powolujš sie, ze oni teraz to tak jak Liverpool rok temu. W lidze nam nie poszlo wiec wygrajmy sobie LM i bedziemy tam za rok. A niby dlaczego taki Arsenal ma sie porownywac z LIVERPOOLEM :?: :badhappy:
Barca :!: nalezy mi sie za zeszloroczne bledy sedziego, ale w tym roku polfinal na Camp Nou, pozostawia peien niesmak.
jednak w Barcelonie gra facet, ktory dla mnie jest wielki. I nie mam na myœli Roniego, choc to co koleœ z pilk¹ wyprawia to poezja. Moje serducho raduje sie kiedy na boisko wychodzi Larsson :roll: W tym wieku (35l) po takich kontuzjach (w Celtiku zlamana noga, w Barcie caly sezon w plecy z powodu zeranych wiezadel krzyzowych) kolo wychodzi na boisko, czesto na ostatnie minuty i strzela bramke 8) Zapowiedzial koniec kariery - wraca do Szwecji.Puchar Mistrzow zdobyty z Barcelona byly dla niego ukoronowaniem pieknej kariery.
Po przeanalizowaniu argumentow roznych (m.in tych powyzej) bede œciskala kciuki za BARCÊ. 8)
nie bym byl jakiœ specjalnie dociekliwy...ale Larsson 35 wiosen, to malolat wedlug np. mnie :lol: ...normalnie zglaszam wniosek o dyskryminacje :badhappy: ...a jeœli chodzi o jego powrot do Szwecji, to w¹tpie..... podatki by go zjadly ...nie wiem czy czytalaœ o problemach znanej(oczywiœcie za "moich"czasow ABBY...

Pozdro!
Obrazek
NienawidzĂŞ wegetarian,poÂżerajÂą Âżarcie mojemu Âżarciu....
korek303

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Witz » 7 maja 2006, o 19:38

BARCA ma wygrac. I wygra. Na wszystkie marchewki œwiata :!: Mozna pokusic sie o stwierdzenie, ze Barca jest bardziej angielskim zespolem niz Arsenal. Bo za Linkaera (czy jakoœ tak) œwiecila wieksze sukcesy niz arsenal teraz. Alem se argument znalazl. :lol: nieee no to byl zart, œmieszny prawna :?: <chwila zazenowania publiki>

Barce po prostu lubie od dawna, a Arsenalu nie trawie... od niedawna

Do zWITZenia 8)
Witz

Postprzez lfc » 7 maja 2006, o 20:03

AirCanada napisał(a):Musi wygrac Arsenal. Koniec kropka :) Nie przezyje jak Duma Katalonii wygra Lige Mistrzow :!: Chce, by Ronaldinho i Eto'o toneli we lzach smutku po tym spotkaniu. Henry, Cesc i Lehmann muszš zrobic swoje :wink:

Swietnie napisane :wink: .Ciekawe czy kon bedzie sie dalej smial jak henry puchar wzniesie :badhappy: ?Nie cierpie barcelony.Powiedzmy sobie szczerze jak by 9(bez valdesa) osob na konia nie robilo w barcelonie to by sobie poczarowal technikš ale w reklamach pepsi...Wiem ze arsenal szanse ma dosc srednie(niby jak i my rok temu :wink: )ale barca ma.......valdesa!!!!!!Chlopak jest super :lol: ...Ma juz w tym sezonie z 10 asyst(chyba z 2 czy 3 razy villi piekne pilki w tym sezonie zagral).Pozatym te wyjscia konczace sie efektownym symulowanie bo pilki nie potrafi zlapac...Zdecydowanie najslabsze ogniwo "dupy katalonii".

P.S:barca oszukana?Hahahahaha...3-0 w 15 min to oszustwo?<Wow>!!!!!!
Obrazek
lfc

Postprzez Daga » 8 maja 2006, o 15:19

Juz pisalam w innym temacie i zdania nie zmienie.

PUCHAR ZOSTAJE NA WYSPACH!!

Arsenal nie sš zlš druzynš i znajdujš sie w takiej samej sytuacji jak my przed rokiem. A Barcy nie lubie z kilku powodow, jeden z nich zatrzymam dla siebie, Vielika wie o co mi chodzi :badhappy: i to wystarczy, a inne argumenty to takie, ze odnosze wrazenie, ze bez Ronaldinho to nie ten sam team. Szanuje ich, bo w koncu od nich mamy Luisa Garcie! I chwala mu za to, ze zdecydowal sie na gre w barwach LFC, ale podejrzewam,ze jeszcze bedš mieli okazje zdobycia pucharu LM, a z Arslnalem moze byc roznie. CHcialšbym, zeby potwierdzili to, ze nawet druzyna, ktora nie jest z poczštku tabeli moze zdobyc Mistrzostwo Europy.

Pozdrawiam!
Obrazek
Daga

Postprzez Mitchell » 8 maja 2006, o 16:57

Bylem lekko rozdarty na szczeœcie Flecher i Benayoun ulatwili mi podjecie decyzji i teraz juz za spokojnym sumieniem moge kibicowac Barcelonie. Wczeœniej mialem dylemat, bo Kanonierow lubie a LM miala byc dla nich gr¹ o wszystko. Zagraj¹ w niej w przyszlym roku wiec Puchar Mistrzow moze spokojnie pojechac do Katalonii.
Obie druzyny bez w¹tpienia zasluguj¹ na ten final. Obie w tej edycji s¹ niepokonane. Arsenal jednak czeœciej przeœlizgiwal sie na granicy 1-0 ; 2-1.

W mojej opinii Barca prezentuje duzo dojrzalszy futbol. Piszecie, ze ci¹gnie ten wozek kon Ronnie. Troche tak ale nie mozna zapomniec o roli Iniesty, Deco, Messiego, Puyola czy (IMO przereklamowanego) Eto'o. Jeœli mlody Messi zagra w finale to o wynik jestem spokojny. Chyba jedyny slaby punkt Barcy to skrajni obroncy i bramkarz. Ale do bramkarzy to od kiedy pamietam szczeœcia nie mieli.

Moim zdaniem to wlaœnie Arsenal jak nikt inny jest druzyn¹ jednego konia. Bez Henry'ego zapewne nie zagrali by w finale. A mlode wilki, choc perspektywiczne - Fabregas i Van Persie - nie prezentuj¹ jeszcze poziomu zdolnego poci¹gn¹c druzyne w wiecej niz jednym meczu. No i ta obrona. Mloda i niedoœwiadczona. Kiedyœ sie skonczy piekny sen bez straty gola. Wiem, ze bedzie to 17-go maja.
"Airsick lowlanders"
Mitchell

Postprzez Kaki » 8 maja 2006, o 23:06

Ja juz wczeœniej mowilam, ze chcialabym wygranej Arsenalu.
Krotko to uzasadnie:
:arrow: Arsenal to druzyna anielska, chociaz ostatnio zadko sie zdarzalo, zeby zagral tam jakiœ Anglik
:arrow: Barca miala fuksa w polfinale i teoretycznie nie wiadomo jakby sie losy meczu potoczyly
:arrow: Barca jest faworytem i caly œwiat ( z wyj¹tkkami) sie nad ni¹ zachwyca
:arrow: Glownš silš Barcy jest Ronaldinho i bez niego Barca to duzo slabsza druzyna (powiecie pewnie ze tak samo jest z Henrym w Arsenalu, ale moim zdaniem wiekszš role dla zespolu odgrywa Brazylijczyk)

Jest jeszcze tysišc powodow, a jendym z glownych jest to po prostu, czego nie umiem wytlumaczyc specialnie, czyli wieksza sympatia do Arsenalu niz Barcy.

Ale niech wygra lepszy. Mam nadzieje, ze tu przypadek bšdŸ co gorsza blšd sedziego nie zadecyduje o losach finalu.

Pozdro :)
Kaki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Europejskie puchary