Gunners czy Blaugrana

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Gunners czy Blaugrana

Postprzez Reggie » 1 maja 2006, o 12:10

Powiedzcie kogo byœcie woleli jako triumfatora LM? Arsenal Londyn czy Barcelone. Ja osobiœcie wolalbym, aby Puchar Mistrzow pozostal znowu na Wyspach, Barca musi sie potknac ku rozpaczy jej 'wiernym' fanom :lol:
Ta strona wymiata i tyle ;-)

Youll Never Walk Alone
Reggie

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez MaG » 1 maja 2006, o 12:25

Ronaldinho zaczaruje i bedzie puchar... :D
juz Barcelona zostala rok temu oszukana, dlatego teraz musi im sie udac...:P
MaG

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez wokky » 1 maja 2006, o 12:41

MaG_87_LFC napisał(a):Ronaldinho zaczaruje i bedzie puchar... :D

Oszukana?? To ty sie oszukujesz. ÂZal mi siebie naprawde :lol: :(

Pozdro
"Jeśli poddajesz się po pierwszym meczu półfinałowym, to nie powinieneś grać w piłkę nożną."
Steven Gerrard
wokky

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez MaG » 1 maja 2006, o 12:51

wokky napisał(a):
MaG_87_LFC napisał(a):Ronaldinho zaczaruje i bedzie puchar... :D

Oszukana?? To ty sie oszukujesz. ÂZal mi siebie naprawde :lol: :(

Pozdro

Moze mi wmowisz, ze wtedy [przy bramce na 4-2], bodajze, Carvalho nie przytrzymywal Valdesa...? no prosze Cie... :lol: :lol: :lol:
MaG

Postprzez sniegus » 1 maja 2006, o 13:04

Fajnie byloby gdyby Arsenal zdobyl puchar z tego wzgledu, ze puchar zostanie na Wyspach. Napewno Wenger jako trener zasluzyl na triumf LM, ale pamietam zachowanie Cola po "Naszym Finale" gdy ten powiedzial coœ w stylu, ze LFC nie zasluzylo na wygranie Ligi Mistrzow.

"To nie jest fair, ze taka druzyna jak Liverpool zdobywa Puchar Europy. To my powinniœmy cieszyc sie ze zwyciestwa. To dobrze dla angielskiej pilki oraz graczy takich jak Gerrard lub Carragher, ale Liverpool nie zasluzyl na miano najlepszej druzyny w Europie." - A.Cole

Widac, ze zal mu dupe œciskal.

Ani nie lubie Arsenalu, ani Barcelony... ale bede kibicowal Hiszpanom bo jak oni wygrajš to Celtic LM rozpocznie od fazy grupowej. Ave
sniegus

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez tilburg » 1 maja 2006, o 13:10

Sprawa jak dla mnie bardzo trudna...
... co przemawia za Barca, jak dla mnie...
Geniusz Ronaldinho... no comment, dla mnie przewyzsza Henrego... chodz sam nie wiem czy do konca mozna ich porownywac, to sa zupelnie inni gracze
Celtic od razu w LM, nie bedzie wtopy z Atrmedia ;)
Tottenham... klub na wyspach ktory bardzo lubie, i to bynajmniej nie za Rasiaka :) ... jak Arsenal wygra, to Totenhamowi nawet 4 miejsce nie da LM
Barca w tym sezonie prezentowala sie dobrze na wszystkich frontach...no i nie zapominajmy, ze Katalonczycy poki co tylko RAZ wygrali LM

Arsenal... bo to bylaby piekna powtorka :)
...bo to Anglia,
...bo to super ambitna mlodziec (w sumie to moze byc na przeciw, bo oni jeszcze sukcesy beda odnosic)

all in all... moj glos idzie na ....... BArce
THIS IS ANFIELD
tilburg

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez siaralfc » 1 maja 2006, o 14:20

ja jestem za Arsenalem :) kiedys bylem ich kibicem(prosze nie bijcie :)), niech mlodzi zdobywaja puchar, nalezy sie tym oseskom(š?), Farsa nie moze zdobyc LM bo jakos nie przepadam za nimi ;) a wszystko przez to ze bez Paszczka(Roni) ta druzyna nie istnieje i nie potrafja wygrac nic :), Eto - gra dobrze jak mu sie okres konczy :), Messi - a jego lubie bo dobrze chlopak gra i wierze w to ze przewyzszy Ronaldinha:!: :), a tak jeszcze na uboczu xD wszyscy sie podniecaja tym Ronim bo ze gwiazda zespolu itp itp moze i gwiazda :P tymi nogami e tam macha a prawda jest ze Deco(on najwiecej chyba zapierdziela w tym zespole:)) i spolka musza pracowac na tego chadziaja co mu pies pilki przegryzal :D i tym optymistycznym akcentem podsumowujacym sadze ze Gunners wygraja LM bo widac ze w tym zespole chociaz ze bardzo mlodym to wszyscy pracuja jeden za drugiego i jest Henry(szacuneczek) ktora pokazuje swoja klase i zasluguje na miano najlepszego napastnika swiata i tyle :P:!: elo :)

peace...:roll:

ps; ale zmotany post :D :lol:
piÂłeÂś? nie pisz!
hrhr
siaralfc

Postprzez Moloko » 1 maja 2006, o 14:29

Poprosze o trzecia opcje: "jestem obiektywny/a". Ja nie potrafilabym wskazac, kto zodobedzie Puchar Mistrzow. Nie mam faworyta, poniewaz mecz bedzie tak wyrownany, ze nie sposob mnie wytypowac...
Obrazek
Moloko

Postprzez sokół » 1 maja 2006, o 14:51

Jestem za Arsenalem.
Po pierwsze: nie cierpie Barcy(dokladnie to nie lubie ich stylu gry).
Po drugie: jestem calkowicie za pilk¹ angielsk¹(wygrana The Gunners przeœwiadczy po raz kolejny o sile angielskiego football'u).
Po trzecie: licze, ze ktoryœ z londynczykow zatrzyma w koncy Ronaldinho, ktory moze przeszkodzic Bialo-Czerwonym wygrac mundial :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Z LFC od 1998 r.
"...Bramkarz może grać znakomicie, a zawiedzie jeden raz... i jest winowajcą." Ian Rush
last.fm
twitter
sokół

Postprzez Dynia » 1 maja 2006, o 15:39

Myœle ze to Barcelona zdobedzie puchar,bo graj¹ bardzo rowno i skutecznie i maj¹ RONALDINHO a on sam potrafi wygrac mecz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dynia

Postprzez Daniel » 1 maja 2006, o 19:19

Sorry ze tak krotko, ale to co mialem napisac o finale, napisalem w innym temacie. Tutaj dodam tylko:

Arsenal Londyn

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Obrazek
Daniel
Honorowy Moderator

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez AirCanada » 2 maja 2006, o 00:59

Musi wygrac Arsenal. Koniec kropka :) Nie przezyje jak Duma Katalonii wygra Lige Mistrzow :!: Chce, by Ronaldinho i Eto'o toneli we lzach smutku po tym spotkaniu. Henry, Cesc i Lehmann muszš zrobic swoje :wink:
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

Postprzez korek303 » 2 maja 2006, o 06:30

AirCanada napisał(a):Musi wygrac Arsenal. Koniec kropka :) Nie przezyje jak Duma Katalonii wygra Lige Mistrzow :!: Chce, by Ronaldinho i Eto'o toneli we lzach smutku po tym spotkaniu. Henry, Cesc i Lehmann muszš zrobic swoje :wink:
....musze przyznac,ze element zloœlliwoœci,rowniez u mnie przewaza :wink: (czemu nie ma takiej emotki..)......tak naprawde jestem rozdarty,poniewaz:Arsenal, tylko z nazwy jest klubem angielskim... chociaz gra i preferuje typowy futbol wyspiarski....troszke s¹ w podobnej sytuacji do "Naszego zespolu" w zeszlym sezonie(chociaz wiem,ze dopiero niedawno wprowadzono do regulaminu punkt"o obroncach trofeum"),w tym sezonie nas dzieli mniej czy wiecej iluzoryczne 2 miejsce w lidze(z oczywistych wzgledow-nie bede sie rozpisywal) "ich"taka sama sytuacja do miejsca czwartego premiuj¹cego gr¹ o LM...ostatecznie jest klubem ktory darze sympati¹....jedyny minus w tym wszystkim to fakt,ze zaprzyjazniony z LFC klub z Glasgow(kiedyœ Dziekanowski,Wdowczyk obecnie tez Polscy pilkarze,lecz nie o to tu chodzi :wink:) bedzie mial troszke pod gorke....z drugiej strony, my mozemy(musimy-fajnie by bylo jeœli nie) grac w eliminacjach do LM, to czemu Celci nie mog¹ ? ,ostatecznie to MY jesteœmy lepszym zespolem :D i troszke szkoda mi by bylo, naglego zejœcia KOLEGI ADMINA :lol: ....z tego wiec wynika: Kanonierzy maj¹ wygrac LM i im bede w finale kibicowal....

Pozdro!
Obrazek
NienawidzĂŞ wegetarian,poÂżerajÂą Âżarcie mojemu Âżarciu....
korek303

Postprzez carlsberg » 2 maja 2006, o 10:29

Kurde nie wiem na co sie zdecydowac bo w sumie obie druzyny sa mi obojetne . Gdyby wygral Arsenal to sprawili by niespodzianke a co najwazniejsze zostalby Henry . Jezeli wygra Barca to prawdopodobnie w przyszlym sezeonie zobaczymy go w koszulce Barcelony......

Oba zespoly graja ladna pilke ......

qwa ciezki wybor :

Niech bedzie Barcelona : 51 % mnie jest za barcelona 49 % za Arsenalem w tym finale LM :D
"Kiedy nie masz wsparcia ze strony trenera i kolegów z drużyny jesteś skończony" - HARRY KEWELL
carlsberg

Postprzez czorny150 » 2 maja 2006, o 10:50

tak jest...ciezki wybor. W Arsenalu Lubie Henry'ego i Fabregasa, w Barcy Ronaldinho i Eto'o... ktor¹ pare wybrac? Barcelona mark¹ jest juz wyrobion¹... Arsenal jeszcze nie do konca...gdybym nie kibicowal Liverpoolowi, obiektem moich wzdychan bylaby wlaœnie jedna z tych druzyn. Sam nie wiem kompletnie na kogo postawic. Chyba na tego, kto bedzie mial obecnie lepsza forme strzeleck¹, wiecej kluczowych graczy do dyspozycji. Jeœli wygra Arsenal nie zdziwie sie, ale jeœli wygra Barca bede wiedzial, ze dobrze wytypowalem :wink: Stawiam na Barcelone.

Pozdro!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
czorny150

Następna strona

Powrót do Europejskie puchary