Gunners czy Blaugrana

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Postprzez Szymi » 9 maja 2006, o 17:36

Hmm przykro mi bardzo ale mysle ze final bedzie dosyc nudny... Arsenal ma œwietn¹ defensywe a Barca atak. Myœle ze caly mecz atakowac bedzie Barcelona a Arsenal bedzie grac z kontry. Maj¹ do tego bardzo szybkiego Thiery'ego Henry.

Moj typ:

Barca 0 : 0 Arsenal, ale po karnych wygrywa Duma Katalonii
:)
Szymi

Postprzez Mitchell » 23 maja 2006, o 18:49

Szymi napisał(a):Hmm przykro mi bardzo ale mysle ze final bedzie dosyc nudny... Arsenal ma œwietnš defensywe a Barca atak. Myœle ze caly mecz atakowac bedzie Barcelona a Arsenal bedzie grac z kontry (...) :)

Prorok czy co ?
"Airsick lowlanders"
Mitchell

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez KACZOREK » 24 maja 2006, o 15:32

Mitchell napisał(a):
Szymi napisał(a):Hmm przykro mi bardzo ale mysle ze final bedzie dosyc nudny... Arsenal ma œwietnš defensywe a Barca atak. Myœle ze caly mecz atakowac bedzie Barcelona a Arsenal bedzie grac z kontry (...) :)

Prorok czy co ?

NajwyraŸniej dobrze zna sie na pilce
KACZOREK

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez kudlacz » 24 maja 2006, o 15:58

AirCanada napisał(a):Musi wygrac Arsenal. Koniec kropka :) Nie przezyje jak Duma Katalonii wygra Lige Mistrzow :!: Chce, by Ronaldinho i Eto'o toneli we lzach smutku po tym spotkaniu. Henry, Cesc i Lehmann muszš zrobic swoje :wink:

Eh air zawiodlem sie na tobie. Powiedz tylko czemu tak nie lubisz Azulgrany?
"Przeprowadzka z Walii do WÂłoch byÂła jak przenosiny do innego kraju" -Ian Rush :D
Centrum censeo Madrid esse delendum!
Obrazek
kudlacz

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez wokky » 24 maja 2006, o 16:03

Szymi napisał(a):Hmm przykro mi bardzo ale mysle ze final bedzie dosyc nudny... Arsenal ma œwietnš defensywe a Barca atak. Myœle ze caly mecz atakowac bedzie Barcelona a Arsenal bedzie grac z kontry. Majš do tego bardzo szybkiego Thiery'ego Henry.

Moj typ:

Barca 0 : 0 Arsenal, ale po karnych wygrywa Duma Katalonii
:)

No to chlopie widze ze masz refleks jak szachista :D
"Jeśli poddajesz się po pierwszym meczu półfinałowym, to nie powinieneś grać w piłkę nożną."
Steven Gerrard
wokky

Postprzez martinalfc » 24 maja 2006, o 20:05

wiem ze moje wynurzenia sš tydzien po czasie ale dla mnie sprawa od razu byla jasna : Arsenal to zespol z Anglii, lige angielskš uwielbiam. nienawidze Eto'o bo zachowuje sie jak baran, i tylko raz mi go bylo szkoda , jak go atakowali kibice razsistowskimi haslami (sorki , to bylo wiecej razy w takim razie :shock: )..ten caly boski Ronni jest niesamowicie przereklamowany i zajmuje u mnie niekwestionowany pierwsze miejsce na rowni z Beckhamem pod wzgledem pilkarza na ktorego nie moge juz patrzec bo skutecznie obrzydzajš mi go reklamy, tlumy nastoletnich kibicow z dysgrafiš oraz niejaki Darek Szpakowski , przez ktorego , po kazdym mecz z jego wkladem komentatorskim , mam dwudniowš nerwice. obrone wg. mnie majš slabiutkš i cicho liczylam na to ze razem z Valdesem "wypracujš" oni bramke dla Arenalu.

jednym slowem , szkoda mi Arsenalu. tak samo jak szkoda by mi bylo MAnU czy Chelsea (prosze na mnie nie krzyczec) :P
martinalfc

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Europejskie puchary