Liga Mistrzów 2019/20

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Liga Mistrzów 2019/20

Postprzez wicked93 » 12 sie 2019, o 19:36

Obejrzyj spotkania Milnera, w których występował jako LO, zapoznaj się z jego charakterystyką, a potem sam wyciągnij wnioski czemu to nie jest taki dobry pomysł, żeby grał na LO.
Spuentuj swoją wypowiedź w sposób - "Klopp wie najlepiej, bo ma pomysł i tak jest najlepiej. Klopp jest alfą i omegą, jest nieomylny." I na czasie zaoszczędzisz i ja zaoszczędzę, bo nie będę musiał tego czytać.
Próbowałem Ci wiele tłumaczyć, ale jednak nie chcesz niczego zrozumieć, boisz się wdać w głębszą dyskusję

Klopp wie lepiej, bo wyniki. To ta głębsza dyskusja?
tylko jak wcześniej, albo zmieniasz wątek, albo go ucinasz

Wskaż mi miejsce, w którym zmieniam wątek albo go uciąłem. Wskaż mi miejsce, w którym podważam osiągnięcia drużyny Kloppa. To Ty się podpiąłeś pod mój wywód, a konstatacja jest niezmienna od samego początku, więc nie wiem gdzie zmieniam wątek albo go ucinam.
Tym razem już naprawdę bez odbioru,

Śmiało :)
bo próbę wznowienia wartościowej dyskusji z powrotem zniżasz do swojego poziomu (poza niektórymi zdaniami w których udało Ci się coś sensownego napisać i porozmawiać).

Stary, a takie teksty zachowaj dla swoich kolegów. Śmieszą mnie takie zabiegi w dialogu, podczas którego ktoś twierdzi, że to on zawyża poziom dyskusji.
wicked93

Postprzez grzyb » 12 sie 2019, o 19:44

Halo ludzie nie ten dział ! Ogarnijcie się trochę.
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
grzyb

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez wicked93 » 12 sie 2019, o 19:45

Można to podpiąć pod rejestracje wąskiej kadry w LM :P
wicked93

Postprzez DudekLFC21 » 12 sie 2019, o 19:49

Względem Milnera na LO masz oczywiście rację, nie jest to rasowy LO i nigdy nie będzie grał jak rasowy LO. A co do zmienników to nawet gdy mieliśmy ich na ławce (Clyne, przynajmniej póki był w klubie i Moreno) to na wspomniane pozycje wchodził Gomez i Moreno pomijając mecze pucharowe i Clyne' a z United. Koniec końców najwidoczniej klubowi nie udało się znaleźć nikogo sensownego,który zgodziłby się pełnić rolę zmiennika a dawał by więcej niż Clyne i Moreno, którzy i tak nie grali, więc nie sprowadziliśmy nikogo. Został Clyne, ale na Nasze nieszczęście się połamał i tak naprawdę jesteśmy w takiej samej sytuacji na bokach obrony co rok temu. Jedyne co może nas ratować to większa znajomość tych pozycji u Milnera i Gomeza, mam wrażenie, że grał o wiele lepiej na PO z City niż w spotkaniach z zeszłego sezonu.
"Schodząc na przerwę, przegrywając 0:3 nie możesz wierzyć w cuda, musisz wierzyć w siebie" Jerzy Dudek
DudekLFC21

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez ynwa19 » 14 sie 2019, o 06:31

Niespodziewane a nawet sensacyjne wyniki w eliminacjach LM.
Porto po wygranej w Rosji odpadło z Krasnodarem co oznacza,.....że na nich nie trafimy w razie pucharowej.
Także Celtic dał(po raz kolejny) plamę a i brak awansu Basel jest małym zaskoczeniem.
Brawa dla APOEL-u,który był w trudnej sytuacji po pierwszym spotkaniu ale poradził sobie w Kazachstanie.
Ciekawe rzeczy więc się dzieją-:)
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

Poprzednia strona

Powrót do Europejskie puchary