Transfery Premier League - Lato 2019

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Transfery Premier League - Lato 2019

Postprzez Sektor51 » 16 cze 2019, o 14:49

A ogłoszenie transferu KM w czwartek
Sektor51

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez nexetpl » 23 cze 2019, o 20:31

DonMateo napisał(a):Andy Carroll to taki Joker jaki by się przydał jeśli Sturridge odejdzie.

Spotkanie po latach xD mam nadzieję, że nie piszesz tego poważnie.
Droga wojownika jest drogą samotną.
Obrazek
nexetpl

Postprzez nexetpl » 26 cze 2019, o 13:38

David Ornstein (tier 1 dla United) potwierdza, że Wan-Bissaka dogadał się z mułkami

https://twitter.com/bbcsport_david/stat ... 33472?s=19
Obrazek
nexetpl

Postprzez Rafael7 » 26 cze 2019, o 19:12

Tottenham jak nie wydawał w ostatnim czasie większych pieniędzy, to teraz rozpoczyna swoje okienko transferowe z wysokiego "C" 8)
Tanguy Ndombele, czyli jedna z perełek, która występuje w środku pomocy OL.
Chyba jakiś kataklizm mógłby zablokować transfer...

https://www.google.com/amp/s/www.skyspo ... y-ndombele

Edit. Gomes oficjalnie wykupiony przez Everton z Barcelony (22mln)
http://www.evertonfc.com/news/2019/06/2 ... or-everton
Ostatnio edytowano 26 cze 2019, o 21:54 przez Rafael7, łącznie edytowano 1 raz
Rafael7

1 year of membership

Postprzez nexetpl » 26 cze 2019, o 21:31

Rafael7 napisał(a):Tottenham jak nie wydawał w ostatnim czasie większych pieniędzy, to teraz rozpoczyna swoje okienko transferowe z wysokiego "C" 8)
Tanguy Ndombele, czyli jedna z perełek, która występuje w środku pomocy OL.
Chyba jakiś kataklizm mógłby zablokować transfer...

https://www.google.com/amp/s/www.skyspo ... y-ndombele

Jeśli Levy wyciągnie więcej miedziaków z portfela, to nie zdziwię się, jeśli Totki zakończą sezon z dorobkiem 80+ punktów.
Obrazek
nexetpl

Postprzez consigliere » 26 cze 2019, o 21:36

nexetpl napisał(a):David Ornstein (tier 1 dla United) potwierdza, że Wan-Bissaka dogadał się z mułkami

https://twitter.com/bbcsport_david/stat ... 33472?s=19

Patrząc na to jakim potencjałem dysponuje Dalot ciężko jest ten transfer zrozumieć. Tymczasem na lewej flance dalej będzie śmigać wiecznie polamany, ociezaly i leniwy Luke Shaw. Zdrowy rozsądek to ostatnia rzecz o którą można obecne władze MU podejrzewać.

Ndombele to kapitalny zawodnik i zastrzyk jakości jakiego Spurs potrzebowali od dawna. Z Harrym Winksem mogą stworzyć świetny duet na lata.
Swoją drogą, fajnego transferu dokonało też Brighton ściągając błyskotliwego skrzydłowego Trossarda.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..
consigliere

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez nexetpl » 26 cze 2019, o 21:54

consigliere napisał(a):Patrząc na to jakim potencjałem dysponuje Dalot ciężko jest ten transfer zrozumieć. Z kolei na lewej flance dalej będzie śmigać wiecznie polamany, ociezaly i leniwy Luke Shaw. Zdrowy rozsądek to ostatnia rzecz o którą można obecne władze MU podejrzewać.

To jest właśnie bardzo dobry transfer, bo Dalot mający za zmiennika Younga (xD) to nie jest poziom, z którym można powalczyć o czwórkę, o wyższych lokatach nie wspominając. Niby chcę, żeby się nie sprawdził, ale United jako historycznie drugi najlepszy klub w Anglii zasługuje na coś lepszego niż 6. miejsce.

Ndombele to kapitalny zawodnik i zastrzyk jakości jakiego Spurs potrzebowali od dawna. Z Harrym Winksem mogą stworzyć świetny duet na lata.

Tak jak mówiłem, jeśli Totki dokonają jeszcze paru fajnych ruchów, to nie zdziwię się, jeśli osiągną wynik 80+ punktów
i do około 25. kolejki będą na ogonie nas i City.
Obrazek
nexetpl

Postprzez consigliere » 26 cze 2019, o 23:24

nexetpl napisał(a):
To jest właśnie bardzo dobry transfer, bo Dalot mający za zmiennika Younga (xD) to nie jest poziom, z którym można powalczyć o czwórkę, o wyższych lokatach nie wspominając. Niby chcę, żeby się nie sprawdził, ale United jako historycznie drugi najlepszy klub w Anglii zasługuje na coś lepszego niż 6. miejsce.

Z mojej perspektywy do wymiany jest niemal cała defensywa MU, jedynym zawodnikiem który tam jakoś rokuje jest właśnie Dalot. Łączy on w sobie siłę fizyczną z wysoką kulturą gry, o której Wan Bissaka może tylko pomarzyć. Zwracam uwagę na ten aspekt ponieważ United mieli upośledzoną technicznie defensywę (co między wierszami przyznawał nawet Mourinho) i transfer Wan Bissaki w żaden sposób ich do poziomu top4 nie przybliży.
O możliwościach Spurs będziemy mogli powiedzieć więcej gdy poznamy przyszłość Eriksena, Vertonghena i Alderweirelda.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..
consigliere

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez nexetpl » 27 cze 2019, o 12:45

consigliere napisał(a):Z mojej perspektywy do wymiany jest niemal cała defensywa MU, jedynym zawodnikiem który tam jakoś rokuje jest właśnie Dalot. Łączy on w sobie siłę fizyczną z wysoką kulturą gry, o której Wan Bissaka może tylko pomarzyć. Zwracam uwagę na ten aspekt ponieważ United mieli upośledzoną technicznie defensywę (co między wierszami przyznawał nawet Mourinho) i transfer Wan Bissaki w żaden sposób ich do poziomu top4 nie przybliży.

Jestem pewien, że United jeszcze wzmocni się w defensywie. Wan Bissaka przypomina mi trochę Clyne'a - w obronie dobry, w ofensywie jednak tyle nie daje, z tą różnicą, że AWB jest od Clyne'a młodszy i wciąż się może poprawić w wielu aspektach gry.
Obrazek
nexetpl

Postprzez qensheimer » 27 cze 2019, o 12:51

nexetpl napisał(a):
consigliere napisał(a):Z mojej perspektywy do wymiany jest niemal cała defensywa MU, jedynym zawodnikiem który tam jakoś rokuje jest właśnie Dalot. Łączy on w sobie siłę fizyczną z wysoką kulturą gry, o której Wan Bissaka może tylko pomarzyć. Zwracam uwagę na ten aspekt ponieważ United mieli upośledzoną technicznie defensywę (co między wierszami przyznawał nawet Mourinho) i transfer Wan Bissaki w żaden sposób ich do poziomu top4 nie przybliży.

Jestem pewien, że United jeszcze wzmocni się w defensywie. Wan Bissaka przypomina mi trochę Clyne'a - w obronie dobry, w ofensywie jednak tyle nie daje, z tą różnicą, że AWB jest od Clyne'a młodszy i wciąż się może poprawić w wielu aspektach gry.

Powiem więcej. Ten chłopak jest piekielnie mocny w obronie, a gdyby dawał z przodu tyle co nasz Trent to byłby to już najlepszy prawy obrońca świata.

Aktualnie AWB przebywa w jednym z hoteli w Manchesterze (w tym samym, w którym piłkarze ManU przebywają dzień przed meczem).
Po jego transferze Dalot niekoniecznie zostanie skierowany na ławkę. Wiemy wszyscy, że od minimum 3 sezonów Manchesterowi brakuje PS i to właśnie jest jedna z opcji. Dalot zostanie przesunięty na prawe skrzydło, a ten chłopak umiejętności ma, aby grać na tej pozycji.
qensheimer

1 year of membership

Postprzez Luc » 29 cze 2019, o 17:59

Obrazek
Luc

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez nexetpl » 29 cze 2019, o 18:31

Luc napisał(a):https://www.transfermarkt.pl/aaron-wan-bissaka/profil/spieler/477758

Oficjalnie Wan bissaka w United

United się wzmacnia, ten gość w obronie jest jak Robbo, na szczęście w ataku nie daje tyle co Trent.
Obrazek
nexetpl

Postprzez Rafael7 » 1 lip 2019, o 21:06

Oficjalnie : Kovačić piłkarzem Chelsea ( transfer definitywny 45 mln €)
Najdrożej sprzedany zawodnik w historii chorwackiej piłki.
Rafael7

1 year of membership

Postprzez CzerwonyBartek » 1 lip 2019, o 22:08

[email protected] Lovren musisz :badhappy:
The world is yours
CzerwonyBartek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Django » 1 lip 2019, o 22:28

Rafael7 napisał(a):Oficjalnie : Kovačić piłkarzem Chelsea ( transfer definitywny 45 mln €)
Najdrożej sprzedany zawodnik w historii chorwackiej piłki.

Robią sobie tartak w środku pola jak LFC na początku dekady...
Obrazek
Django

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Premier League