Rozważania i spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Rozważania i spekulacje transferowe

Postprzez Paviola » 16 cze 2019, o 17:34

Mbappe to mokry sen każdego klubu. Będzie siedział w Paryżu tak długo jak ma kontrakt, bo nie ma klubu którego na niego stać, a potem pewnie pójdzie do Realu. Zatem nie ma tematu. Co do naszych transferów to jakoś tak cicho, za cicho jest jakby zaraz miała pierdyknąć gruba transferowa bomba. No, ale to dobrze, tak jest lepiej dla klubu.
Paviola

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Patryko92LFC » 16 cze 2019, o 21:58

Jak dla mnie transfer Mbappe jest realny i może być korzystny dla obu stron :)

Chłopak chce osiągnąć to co jest mu pisane. Zastąpić Messiego i zostać najlepszym piłkarzem na świecie. Wiadomo że marzy mu się Real ale pytanie czy Real po wydaniu ponad 300 mln w tym okienku może sobie pozwolić na kolejny transfer typu 250 mln??? Dodatkowo są plany rozbudowy Santiago Bernabeu która pochłonie kolejne setki melonów.... Jeżeli nie Real to kogo stać na niego??? i który klub jest piłkarsko lepszy od P$G? Odpowiedź jest prosta! Każdy widzi prace Kloppa i chyba nie ma na świecie młodego piłkarza który nie chciałby trafić pod skrzydła Jorgusia :) Uważam że Kylian w przeciwieństwie do Pogby czy Neymara ma głowę na karku i wie że tylko ciężko pracą może osiągnąć sukces.

Wartość rynkowa Liverpoolu od momentu przyjścia Kloppa wzrosła z 400 mln funtów do 1.1 mld funtów. ATM, jesteśmy uznawani za najlepszy zespół na świecie. Mamy kompletny młody skład który jest głodny sukcesów! Mogłoby się wydawać że lepiej już być nie może, a jednak może! Kylian Mbappe z miejsca podniósł by poziom całej drużyny, dałby też Kloppowi dużo więcej możliwości w ofensywie. Zobaczylibyśmy więcej rotacji w ataku, a wg mnie tego nam najbardziej brakuje. Ma dopiero 22 lata, ZAKŁADAJĄC że teraz kosztowałby 250 mln to po 3 latach z Kloppem jego wartość może pójść tylko w górę, a jego nazwiskiem i twarzą Klub może tylko zyskać marketingowo i jego transfer może szybko się zwrócić. Nasi włodarze mądrze zarządzają finansami i robią wszystko dla dobra klubu, osiągnęli sukces ale to tylko rozbudziło wszystkim apetyty. Sky is the limit :D

Wiem że brzmi to jak mokry sen i trochę poleciałem, ale mimo wszystko wierzę w ten transfer :wink:
Patryko92LFC

1 year of membership

Postprzez list3r » 16 cze 2019, o 22:30

:O
list3r

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Mufi » 16 cze 2019, o 22:50

Na stronie internetowej PSG zniknęły koszulki z Mbappe.
Mufi

Postprzez adamne » 16 cze 2019, o 22:53

Ludzie zejdźcie na ziemię, nie ma tematu Mbappe w Liverpoolu. Klopp wyraźnie powiedział że nie będziemy zbyt aktywni na rynku transferowym tego lata bo to co mieliśmy kupić kupiliśmy rok temu. Pewnie będą jakieś transfery do poszerzenia składu, ktoś z U23 dostanie szansę, ale wielkich nazwisk się nie spodziewajcie. Klub podjął decyzję o rozbudowie stadionu i na to pójdzie kasa w najbliższych latach. Bardzo się (przyjemnie) zdziwię jeśli wydamy netto więcej niż kilkadziesiąt milionów.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
adamne

Postprzez Redi » 16 cze 2019, o 23:25

SEB napisał(a):Można brać z przymrużeniem oka, jeśli coś jest na rzeczy to wiadomo dlaczego nadal nikogo nie sprowadzilismy i szukamy pieniędzy w sprzedaży niechcianych zawodników + zwalniamy komin płacowy. Sporo informacji odnośnie tajnego spotkania właścicieli, Kloppa i Mbappe w US i chęci przedstawienia młodemu zawodnikowi projektu Kloppa.
- Paul Joyce retweeted Mbappe’s video announcing he’s arrived in America
- In the video was Lebron James, a part owner in Liverpool FC, wearing a Liverpool cap
- Klopp is in the US now.

Media francuskie spekuluja o wymianie na lini PSG - Liverpool - Mbappe - Salah + gotówka

Salah mówił podczas rundy honorowej po sezonie, że w przyszłym roku chciałby wygrać z nami ligę. Wątpie, żeby nagle zdecydował się jednak odejść
Redi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez KJano10 » 16 cze 2019, o 23:42

adamne napisał(a):Ludzie zejdźcie na ziemię, nie ma tematu Mbappe w Liverpoolu. Klopp wyraźnie powiedział że nie będziemy zbyt aktywni na rynku transferowym tego lata bo to co mieliśmy kupić kupiliśmy rok temu. Pewnie będą jakieś transfery do poszerzenia składu, ktoś z U23 dostanie szansę, ale wielkich nazwisk się nie spodziewajcie. Klub podjął decyzję o rozbudowie stadionu i na to pójdzie kasa w najbliższych latach. Bardzo się (przyjemnie) zdziwię jeśli wydamy netto więcej niż kilkadziesiąt milionów.

Akurat to Klopp mówi co roku, bo po co miałby mówić inaczej. Miałby powiedzieć: tak, potrzebujemy napastnika, żeby inne kluby podbijały tylko cenę? Przypominam, że przed transferem VVD Klopp też mówił, że kadrę ma kompletną, a jak wyszło każdy widzi :wink: .

Załóżmy jenak, że Live chce, Mbappe chce, PSG... no właśnie - nie chce. Czy przekonamy ich jakąkolwiek sumą? wiadomo że nie. Szejkowie pokazali też, że lepiej żyć z nimi w zgodzie, bo np taki Rabiot nie chciał podpisać kontraktu, to przez rok miał klub kokosa, gdzie obniżył zdecydowanie poziom sportowy, tak że teraz się nikt nim nie interesuje - także Mbappe sam nic nie ugra. Neymar w tej złotej klatce pewnie będzie siedział do końca "wielkiej" formy, aż znajdzie się nowa gwiazdka do jego zastąpienia. Jedyny potencjalny dla mnie scenariusz jest taki, że szejkowie chcieliby mieć u siebie najlepszego muzułmańskiego piłkarza, a ewentualny wakat Francuskich gwiazd uzupełniliby Griezmannem.

Osobiście uważam, że transfer Mbappe nie wyszedł by dobrze ani nam ani PSG. Salah stał się jednym z symboli przebudowy tego klubu, jest taką częścią drużyny, której wyrwanie spowodowałoby zjazd moralny, tożsamościowy. Jeśli mamy do wydania gotówkę, sięgnijmy po 4 cracka do rotacji do ataku (marzy się mi Pepe z Lille).
KJano10

Postprzez Django » 17 cze 2019, o 00:12

adamne napisał(a):Ludzie zejdźcie na ziemię, nie ma tematu Mbappe w Liverpoolu. Klopp wyraźnie powiedział że nie będziemy zbyt aktywni na rynku transferowym tego lata bo to co mieliśmy kupić kupiliśmy rok temu. Pewnie będą jakieś transfery do poszerzenia składu, ktoś z U23 dostanie szansę, ale wielkich nazwisk się nie spodziewajcie. Klub podjął decyzję o rozbudowie stadionu i na to pójdzie kasa w najbliższych latach. Bardzo się (przyjemnie) zdziwię jeśli wydamy netto więcej niż kilkadziesiąt milionów.

Macie ludzie fantazje z tym Mbappe w LFC HAha

Co do wypowiedzi Kloppa - mówił tak przed finałem LM. A co miał powiedzieć, żeby nie podkopać morale drużyny? Właściciele za oceanem wypowiadali się zgoła odmiennie.

Rozbudowa Anfield ruszy dopiero po oddaniu do użytku Kirkby, i to nie od razu. Sprzedaliśmy Solanke za 19, pójdzie Ojo za ~10 - z tych transferów trzeba będzie kupić LO, może PO, może ŚO. No i jeszcze napastnik i 10...
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Sobi » 17 cze 2019, o 03:47

Mbappe do LFC za Salaha jest najglupszą plotką jaką w tym oknie transferowym usłyszałem i mam nadzieję, że już tak zostanie, Salah jest drugą, tuż za Kloppem twarzą obecnego Liverpoolu i świetnie, że można w końcu tak powiedzieć o jakimś zawodniku naszego klubu. Przed Liverpoolem świetlna przyszłość, myślę, że jesteśmy na ten moment klubem z największym potencjałem, a ten piękny puchar Ligi Mistrzów to dopiero pierwszy z wielu jakie zawitają w naszej gablocie przez następne lata. Cieszmy się, bo naprawdę jest czym.

Co do okna to myślę, że będą to raczej transfery poszerzające skład w stylu zamiennik dla Robbo, Mane i może jakiś SPO, bo właśnie takiej typowej 10tki nam brakuje.
W Liverpoolu są dwie wielkie drużyny: Liverpool i jego rezerwy.” - Bill Shankly
Sobi

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez SEB » 17 cze 2019, o 09:40

Liverpool have made €45m (circa £40m) bid to Sporting CP for Bruno Fernandes, according to a report from Correio da Manha, the most circulated and the leading daily newspaper in Portugal.

Rzetelne źródło z Portugalii. Czekamy na informacje z Anglii.
Obrazek
SEB

Postprzez Athar » 17 cze 2019, o 11:29

SEB napisał(a):
Liverpool have made €45m (circa £40m) bid to Sporting CP for Bruno Fernandes, according to a report from Correio da Manha, the most circulated and the leading daily newspaper in Portugal.

Raczej mało prawdopodobne.

Raz że Lallana potwierdził swoją chęć zostania w LFC na jeszcze jeden sezon, dwa że wydanie £40m na Fernandesa podczas gdy Maddison jest "do wzięcia" za £60m byłoby zbrodnia i zwątpiłbym bardzo w umiejetności Michaela Edwardsa - a nie chce mi się w to wierzyć bo jak na razie jego decyzje są praktycznie bezbłedne.

Spoiler:
"It’s the club of Ronnie Rosenthal and Avi Cohen.
It’s the club of Mo Salah and Sadio Mane.
It’s the club of Parson Jackson and Bill Shankly.
It’s a club of all flags, all religions, all nations and none."
Tony Barrett
Athar

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Redi » 17 cze 2019, o 11:38

Athar napisał(a):
SEB napisał(a):

Raczej mało prawdopodobne.

Raz że Lallana potwierdził swoją chęć zostania w LFC na jeszcze jeden sezon, dwa że wydanie £40m na Fernandesa podczas gdy Maddison jest "do wzięcia" za £60m byłoby zbrodnia i zwątpiłbym bardzo w umiejetności Michaela Edwardsa - a nie chce mi się w to wierzyć bo jak na razie jego decyzje są praktycznie bezbłedne.

Spoiler:

Jeżeli ktoś wcześniej miał przyjemność przeczytać cały artykuł o podejściu naszych analityków do transferów i sposobu ich dobierania, to po tej lekturze można mieć cichą nadzieję, że gdzieś pod stołem walczymy właśnie o Maddison'a.
Redi

Postprzez Miki92 » 17 cze 2019, o 11:55

Portugalczyk ma coś co sprawia że mógłby być idealnym fitem dla naszej drużyny. Rzuty wolne, strzały z dystansu, prawa lewa noga noi długie piły na nos przy naszych skrzydłach to mogłoby się udać. 40mln to nie jest dużo za reprezentanta Portugalii po wybitnym sezonie a na Maddisona powinniśmy się czaić swoją drogą ;]
Miki92

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez mazi » 17 cze 2019, o 17:30

https://twitter.com/neiljonesgoal/statu ... 9428473856

Neil Jones uważa, że Gerrard dopina już wypożyczenie Ojo na najblizszy sezon

edit: a tutaj ciekawostka jakoby Philippe Coutinho wyrażał chęć powrotu do Anglii, ale odmówi Manchesterowi utd z powodu szacunku do Liverpoolu :)
https://www.liverpoolecho.co.uk/sport/f ... d-16442497

Przewijały się też informacje w inernecie, że odcinamy się od zainteresowania brazylijczykiem.
TAK
mazi

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez MILF » 17 cze 2019, o 17:59

"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery