Rozważania i spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Rozważania i spekulacje transferowe

Postprzez Django » 13 cze 2019, o 10:34

Miki92 napisał(a):rozczula mnie wręcz jak jakiś typ na forum internetowym dla garstki kibiców każe się zastanowić nad sobą facetowi który z sukcesami występuje na arenie międzynarodowej i gra w jednej z najlepszych drużyn w europie (a w tym roku najlepszej)

Problem w tym, że on w tym klubie nie gra, sensu stricte.
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez ynwa19 » 13 cze 2019, o 11:10

Aby zwiekszyc jakosc w naszym zespole (a mysle tu nie o pierwszej 11 tylko o szerokiej kadrze) to takich "pogrobowcow Brendana" jak Adas czy Dejan trzeba grzecznie ale stanowczo pozegnac!
Majac na uwadze,ze najprawdopodobniej bedziemy starali sie-mam nadzieje-grac o wszystko czyli na 4 frontach konieczne jest polepszenie potencjalu graczy bedacych tymi 16-23 w zespole.
I dlatego nie widze miejsca dla wyzej wymienionych w nadchodzacym sezonie w LFC
a za zaslugi(jezeli takowe w ogole sa) nie ma co na sile trzymac-romantyzmem nic nie zdzialamy.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

Postprzez Mortimer » 13 cze 2019, o 12:26

ynwa19 napisał(a):Aby zwiekszyc jakosc w naszym zespole (a mysle tu nie o pierwszej 11 tylko o szerokiej kadrze) to takich "pogrobowcow Brendana" jak Adas czy Dejan trzeba grzecznie ale stanowczo pozegnac!
Majac na uwadze,ze najprawdopodobniej bedziemy starali sie-mam nadzieje-grac o wszystko czyli na 4 frontach konieczne jest polepszenie potencjalu graczy bedacych tymi 16-23 w zespole.
I dlatego nie widze miejsca dla wyzej wymienionych w nadchodzacym sezonie w LFC
a za zaslugi(jezeli takowe w ogole sa) nie ma co na sile trzymac-romantyzmem nic nie zdzialamy.

Tym romamtyzmem wygraliśmy rewanż z Barceloną
Mortimer

2 years of membership2 years of membership

Postprzez MakeYNWA » 13 cze 2019, o 12:29

Na transfermarkt aktualizacja wartosci rynkowej zawodnikow. Liverpool niezle
Mane 120
Virgil 90
Alison 80
Trent 80
Andy 60
Gini 50
Fab 50
To z takich wiekszych zmian
Co ciekawe mamy 2 najdrozsza kadre na swiecie, przed barcelona.
Jurgen w idealnym momencie przyszedl do klubu i buduje potege takze finansowa. Trent 20lat 80mln piekne
Jeszcze jedna sprawa. W sezonie 17/18 bilans transferowy klubu wyniosl +20mln
18/19 -142mln
Mozna powiedziec ze q tych dwoch sezonach wydalismy srednio 60mln na transfery.
Jak ktos mowi ze wydajemy krocie to jest w bledzie.
Stac nas na naprawde dobrego grajcara. Mnie osobiscie marzy sie
Sprzedaz Lallany
Zakuo Fekira
Sprzedaz Lovrena
Kupno De Ligta
Clyne wracajacy z wyporzyczenia (czy ma na dwa sezony?)
Lewy obronca do rotacji
+ Nicolas Pepe
Ale to nie wiem jak Kloppo by zlozyl jedenastke;o
MakeYNWA

Postprzez Django » 13 cze 2019, o 12:51

MakeYNWA napisał(a):Na transfermarkt aktualizacja wartosci rynkowej zawodnikow. Liverpool niezle
Mane 120
Virgil 90
Alison 80
Trent 80
Andy 60
Gini 50
Fab 50
To z takich wiekszych zmian
Co ciekawe mamy 2 najdrozsza kadre na swiecie, przed barcelona.
Jurgen w idealnym momencie przyszedl do klubu i buduje potege takze finansowa. Trent 20lat 80mln piekne

Z tym Virgilem to żart prawda? Powiedzcie, że ktoś 2 przed 9 zjadł?
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez MILF » 13 cze 2019, o 13:47

"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez ynwa19 » 13 cze 2019, o 14:00

Mortimer

Nie wiem co Kolega ma na mysli w kontekscie romantyzmu w meczu z Barcelona-:)
Wiec uscisle co ja uzywajac tego slowa chcialem powiedziec:
Otoz gracze pokroju Lallany i Lovrena to moim zdaniem melodia....przeszlosci czyli przecietniactwo,ktore za dlugo panowalo w LFC.
Cos tam dla naszego klubu zrobili-temu nie przecze-ale ich dalszy pobyt u nas mija sie z celem a patrzenie przez pryzmat dawniejszych zaslug to wlasnie ten niepotrzebny romantyzm.
My musimy sie rozwijac a to oznacza "usuwanie" slabych punktow.

Byc moze kolega ma na mysli wystep Divocka ale to akurat w moim odczuciu nie byl zaden romantyzm tylko pragmatyzm(bo kogo Jürgen mial poslac na boisko?) wynikajacy z zaistnialej sytuacji-czytaj kontuzje Bobbyègo i Mo.

Wiec powtorze sie:zwiekszajmy jakosc w zespole nie patrzac wstecz kto i w jaki sposob sie klubowi przysluzyl tylko spogladajmy w przyszlosc oceniajac przydatnosc poszczegolnych graczy.
Brzmi moze strasznie "bezsercowo" ale nie pora na sentymenty.

Najwazniejszy byl,jest i bedzie klub!-:)
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

Postprzez Offsite » 13 cze 2019, o 15:16

Co do Fekira, to źródło jest na tyle z dupy, że nie ma jeszcze co się podpalać
- https://twitter.com/RomainCG75/status/1 ... 02049?s=09
Tier 5.

Co do Lovrena, To o zainteresowaniu napisał jakiś pismak, a Nasz Paul Joyce, napisał jedynie, że nowy dyrektor sportowy lubi Dejanka, spodziewamy się 25m funtów, ale nikt oferty nie złożył. Więc nie ma tu żadnych konkretów.

Tym samym łączenie budżetu wątpliwego transferu na jeszcze bardziej wątpliwy zostaję w strefie marzeń.

Mnie martwi powoli przeciągająca się saga Pepe, niby ostatnia prosta, decyzja zawodnika a tu cisza od dłuższego czasu. Myślałem, że po lidze narodów coś ogłoszą (Deepay? O którym nikt poważny nie pisał, ale powstał niepotrzebny rumor, który mnie wprawił w niepotrzebne podniecenie), U-21 ma mało związane z naszymi transferami, więc też nie brałbym tego za moment wyczekania. Coś nam się tutaj ciągnie, co jak historia udowodniła jest złą prognozą.
Czemu by się nie pochwalić - https://off-site.pl
YNWA!
Offsite

1 year of membership

Postprzez Mortimer » 13 cze 2019, o 16:10

ynwa19 napisał(a):Mortimer

Nie wiem co Kolega ma na mysli w kontekscie romantyzmu w meczu z Barcelona-:)
Wiec uscisle co ja uzywajac tego slowa chcialem powiedziec:
Otoz gracze pokroju Lallany i Lovrena to moim zdaniem melodia....przeszlosci czyli przecietniactwo,ktore za dlugo panowalo w LFC.
Cos tam dla naszego klubu zrobili-temu nie przecze-ale ich dalszy pobyt u nas mija sie z celem a patrzenie przez pryzmat dawniejszych zaslug to wlasnie ten niepotrzebny romantyzm.
My musimy sie rozwijac a to oznacza "usuwanie" slabych punktow.

Byc moze kolega ma na mysli wystep Divocka ale to akurat w moim odczuciu nie byl zaden romantyzm tylko pragmatyzm(bo kogo Jürgen mial poslac na boisko?) wynikajacy z zaistnialej sytuacji-czytaj kontuzje Bobbyègo i Mo.

Wiec powtorze sie:zwiekszajmy jakosc w zespole nie patrzac wstecz kto i w jaki sposob sie klubowi przysluzyl tylko spogladajmy w przyszlosc oceniajac przydatnosc poszczegolnych graczy.
Brzmi moze strasznie "bezsercowo" ale nie pora na sentymenty.

Najwazniejszy byl,jest i bedzie klub!-:)

Mam na myśli, że wygrana w tym meczu zapewnili nam właśnie zawodnicy przeciętni - Origi, Henderson, Matip, Millner, Shaq, Gini (przy całym szacunku do niego, ale to nie wirtuoz czy gwiazda)

Edit: abstrahując od tego, też jestem zdania, że słabych i przeciętnych zawodników należy się pozbywac
Mortimer

Postprzez danio442 » 13 cze 2019, o 16:31

MakeYNWA napisał(a):[...]
Clyne wracajacy z wyporzyczenia (czy ma na dwa sezony?)
[...]

Clyne to poszedł na wypożyczenie tylko i wyłącznie dlatego,żeby złapać minuty i żeby znalazł się na niego kupiec teraz w lecie bo jego kontrakt wygasa w czerwcu 2020,a moment tego wypożyczenia pokazuje że nie ma on przyszłości w tym klubie.
danio442

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Ralf088 » 13 cze 2019, o 17:34

a ja liczę na transfery pokroju Firmino czy Fabinho. Bez żadnych plotek, jedna informacja a za chwilę Oficjalka i super, choć uważam że te okienko będzie nieco spokojniejsze niż poprzednie, aczkolwiek, wzmocnić się musimy, bo nikt z naszym rywali nie będzie w lecie spał, a jeżeli chcemy zdobyć mistrzostwo to wzmocnienie składu jest konieczne ;)
Ralf088

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez MILF » 13 cze 2019, o 19:11

"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

Postprzez Paviola » 13 cze 2019, o 21:41

Co do Fekira to uważam, że gość jest zbędny. Mamy Keite, Oxa i Firo i to 9 taką klasyczną należy sprowadzić.
Co do zmian wartości to po takim sezonie Mane i VD powinni być na poziomie Salaha, a jemu powinno się zmniejszyć. Robertson też jakoś tak za mało przy Trencie, a jest teraz lepszym bocznym obrońcą. Może kwestia wieku?
Jeszcze co do transferów to jestem ciekawy czy już teraz próbują nasi ściągnąć wyznaczonych przez Kloppa zawodników czy poczekają na może jakieś perły po PNA czy Copa.
Paviola

Postprzez maresca29 » 13 cze 2019, o 22:25

Moim zdaniem perły z jednego turnieju to nie jest dobry pomysł, chyba że takie perły obserwowane już wcześniej Przez dłuższy czas😀
maresca29

Postprzez consigliere » 13 cze 2019, o 22:36

na ogół dosyć wiarygodne hiszpańskie radio Cadena SER informuje że Real jest gotów wysłuchać ofert między innymi za Marco Asensio. moim zdaniem jest to zawodnik z większym marginesem rozwoju niż Fekir i byłoby fantastycznie mieć kogoś takiego w składzie.

Paviola napisał(a):Jeszcze co do transferów to jestem ciekawy czy już teraz próbują nasi ściągnąć wyznaczonych przez Kloppa zawodników czy poczekają na może jakieś perły po PNA czy Copa.

na PNA czy Copa America błyszczą zawodnicy powszechnie znani i ukształtowani, jeśli już szukać perełek to lepszym ku temu turniejem będzie Euro U21. sam ciekaw jestem jak na tle największych europejskich talentów będzie wyglądać choćby James Maddison. innym wartym uwagi zawodnikiem jest Jay da Silva, lewy obrońca z naprawdę wysokimi umiejętnościami. widzę go w roli konkurenta Andy'ego.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..
consigliere

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery