Rozważania i spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Rozważania i spekulacje transferowe

Postprzez MILF » 21 sty 2020, o 15:11

Pierdu, pierdu..
Mnie Salah, Virgil, ani nawet Ali nie przekonywali przed transferami do nas.

Klopp ściągnie do klubu kogoś kogo potrzebuje i on wie najlepiej kto to będzie - Wasze przekomarzanie jest zbędne. ;)
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez kamil6 » 21 sty 2020, o 15:13

MILF napisał(a):Pierdu, pierdu..
Mnie Salah, Virgil, ani nawet Ali nie przekonywali przed transferami do nas.

Klopp ściągnie do klubu kogoś kogo potrzebuje i on wie najlepiej kto to będzie - Wasze przekomarzanie jest zbędne. ;)

To prawda, Ja rowniez ufam Jurkowi bezgranicznie...
Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza. - Bill Shankly
kamil6

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez ynwa19 » 21 sty 2020, o 15:26

Podyskutowac przeciez wolno :) a Jürgen ze sztabem i tak wiedza lepiej oraz zdecyduja na podstawie wlasnego osadu.

Oczywiscie rowniez mam calkowite zaufanie do naszego trenera poniewaz na nie po prostu zasluzyl!
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

1 year of membership

Postprzez wicked93 » 21 sty 2020, o 15:33

Spoiler:

Ile meczów RBL obejrzałeś w tym sezonie?
wicked93

1 year of membership

Postprzez ynwa19 » 21 sty 2020, o 15:51

Wyszlo mi 5 liczac Buli i LM razem+jakies fragmenty paru innych.
Wiem,troche malo aby oceniac lecz mimo wszystko jakas podstawa jest.
Ponadto "troche" doswiadczenia w temacie futbolu mam wiec jestem na tyle smialy aby wyrazic swoja opinie.
Werner mi nie pasuje .....i nic na to nie poradze :P
Lecz gdyby znalazl sie jednak u nas to dostanie kredyt zaufania jak kazdy inny nowo przybyly.

Kolega mam nadzieje wybaczy ale nie sama pilka czlowiek zyje.
Wystarczy,ze ogladam WSZYSTKIE! :D nasze spotkania choc czasami nie na zywo tylko z odtworzenia.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

1 year of membership

Postprzez kamil6 » 21 sty 2020, o 16:02

ynwa19 napisał(a):Wyszlo mi 5 liczac Buli i LM razem+jakies fragmenty paru innych.
Ponadto "troche" doswiadczenia w temacie futbolu mam wiec jestem na tyle smialy aby wyrazic swoja opinie.
Lecz gdyby znalazl sie jednak u nas to dostanie kredyt zaufania jak kazdy inny nowo przybyly.

Wystarczy,ze ogladam WSZYSTKIE! :D nasze spotkania choc czasami nie na zywo tylko z odtworzenia.

Tym bardziej ze Werner to wszechstronny zawodnik w ofensywie, potrafi zagrac takze na lewej stronie w miejsu Sadio, przyda sie przyda, Jurgen wie w kogo celowac
Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza. - Bill Shankly
kamil6

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez tsubasa5 » 21 sty 2020, o 19:12

https://www.skysports.com/football/news ... #no-js-nav

Liverpool nie planuje zakupu Wernera
tsubasa5

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Montes » 21 sty 2020, o 19:43

tsubasa5 napisał(a):https://www.skysports.com/football/news/11669/11914319/timo-werner-liverpool-not-planning-to-sign-rb-leipzig-striker#no-js-nav

Akurat Sky to ostatnim czasy po drodze z The S*n jeżeli chodzi o wiarygodność newsów transferowych, także nie sugerował bym się nimi :wink:
"Lecą mydlane bańki, piękne niczym sen, lecą do nieba, wysoko tak jak trzeba, jak marzenie, żyją oka mgnieniem, szczęście mnie omija, szukałem go Tu i Tam, lecą mydlane bańki, a ja ciągle jestem sam."
Montes

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Django » 21 sty 2020, o 20:17

tsubasa5 napisał(a):https://www.skysports.com/football/news/11669/11914319/timo-werner-liverpool-not-planning-to-sign-rb-leipzig-striker#no-js-nav

Zimą. Latem to otwarta sprawa. Zresztą... Liverpool zrobił już tyle transferów po cichu, z minimalnymi wyciekami właściwie w momencie, kiedy wszystko było dopięte, że powinniście się spodziewać, jak to będzie wyglądać.
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Pancogito » 21 sty 2020, o 20:21

Na transfermarkt pokazuje, że Adama Traore na 75 % do LFC.
https://www.transfermarkt.pl/adama-trao ... id/1044339
Myślicie, że to realne? Słyszeliście coś?

Mi się podoba ten pomysł. Mam wrażenie, że i pod kątem umiejętności, stylu gry oraz charakteru by pasował do Liverpoolu. I jak myślę sobie o nim to pozytywnie go kojarzę.
Pancogito

Postprzez Mortimer » 21 sty 2020, o 21:24

Pancogito napisał(a):Na transfermarkt pokazuje, że Adama Traore na 75 % do LFC.
https://www.transfermarkt.pl/adama-trao ... id/1044339
Myślicie, że to realne? Słyszeliście coś?

Mi się podoba ten pomysł. Mam wrażenie, że i pod kątem umiejętności, stylu gry oraz charakteru by pasował do Liverpoolu. I jak myślę sobie o nim to pozytywnie go kojarzę.

na tej stronie jest też napisane, że LFC jest zainteresowane Gumnym... to chyba wystarczająco, żeby przestać brać na poważnie ich spekulacje?
Mortimer

2 years of membership2 years of membership

Postprzez wicked93 » 21 sty 2020, o 22:01

ynwa19 napisał(a):Wyszlo mi 5 liczac Buli i LM razem+jakies fragmenty paru innych.

„Trochę doświadczenia” - czyli dramatycznie beznadziejne wnioski z oglądania meczów, ZERO argumentów przeciwko danemu zawodnikowi. Tych kocopolow juz sie nie da czytać...
wicked93

1 year of membership

Postprzez LiverpoolIsRed » 22 sty 2020, o 13:10

Taki Werner to mega okazja. Gosc od 4 sezonow regularnie strzela i asystuje w Lipsku. Dzis ma 23 lata,gra w LM i moze wygrac Bundeslige. 60mln euro za takiej klasy zawodnika to wydaje mi sie ze niezla promocja. Oby przeszedl latem.
LiverpoolIsRed

Postprzez tetfoll » 22 sty 2020, o 15:22

A skończy się tym, że przyjdzie za jakieś niewielkie pieniądze Emiliano Buendía z Norwich :)
tetfoll

Postprzez Versers » 22 sty 2020, o 15:58

Spoiler:

Bazując na 5 losowo wybranych meczach + fragmentach równie dobrze możesz stwierdzić, że Salah to przeciętny gracz, Firmino nie ma na boisku, a Mane powinien dalej siedzieć w Southampton, bo każdy ma gorsze momenty. Niby masz doświadczenie w piłce, ale argumentujesz swoją opinię w stylu "Nie pasuje do LFC, bo nie".

IMO nie ma gracza na rynku (w kryteriach praktykowanych w ostatnich latach), który mógłby tyle wnieść do naszej ofensywy. Szybki, dynamiczny napastnik urozmaiciłby charakter ataków, bo Firmino również musi odpoczywać, dodatkowo boki boiska, czy wariant, który marzy się chyba większości osób na forum, Werner z przodu, Firmino za plecami. Dla mnie transfer idealny, a 60mln za takiego gracza uważam za akceptowalną kwotę.
Versers

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery