Rozważania i spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Rozważania i spekulacje transferowe

Postprzez BadBoy1920h » 14 lip 2019, o 20:30

nexetpl napisał(a):Bardzo trafny komentarz, ludzie popadają w hurraoptymizm na temat naszej drużyny, ale mieliśmy dużo szczęścia w tym sezonie. Bramki ze spalonych (West Ham), wylewy przeciwników (Pickford), w LM ledwo wyszliśmy z grupy, a potem wylosowało nam się Porto w ćwierćfinale. Nie chcę myśleć co by było, gdybyśmy trafili na np. City drugi rok z rzędu, bo nie wierzę, że znowu przyjęliby piątkę.

Potrzebny jest ktoś kreatywny, jakiś skrzydłowy i lewy obrońca. Inaczej City nam trochę bardziej odjedzie.

Zgadzam się z całym postem. Aczkolwiek uważam, że trafienie w LM na drużynę z Anglii to jedna z najlepszych spraw jaka może nam się trafić.
W sezonie 2017/2018 przed ćwierćfinałem mogliśmy trafić na naprawdę dobre zespoły. Uważałem wtedy, że jedna z szans jest trafienie właśnie na City.

Co do reszty Twojego wpisu, to również uważam, że mimo wszystko choć jeden transfer jest potrzebny...
Może nawet nie, żeby być lepszym. Tylko żeby nie odstawać od innych.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"

erni9292 napisał(a):
Flymf napisał(a):Pewne rzeczy się nie zmieniają (:

Twoje pierdolenie?
BadBoy1920h

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez roberthum » 15 lip 2019, o 09:02

Do ataku raczej transferu nie będzie. Mamy nasze ofensywę trio, a jako rezerwowych mamy Xerdana, Origiego, Wilsona (o ile pozostanie w klubie, a mam nadzieję, że tak) i Brewstera, który pokazuje się póki co z dobrej strony. Jeśli nikt z tej siódemki nie odejdzie to żadnego skrzydlowego/napastnika nie kupimy.

Do pomocy też raczej nikogo nie sciagniemy: mamy Henderson, Milner, Giniego, Keite, Oxa, Lallane, Fabinho, więc też tłoczno. Osobiście wymienił bym Lallane na kogoś nowego, ale Klopp widzi Anglika w swojej kadrze. Bez transferu kogoś z tej siódemki nie ma co liczyć na transfer.

Na środku obrony też mamy komplet: VvD, Gomez, Matip, Lovren i kupiliśmy mlodego Seppa. Można byłoby pomyśleć o transferze Chorwatai kupno kogoś w jego miejsce, ale Klopp widzi miejsce w kadrze dla Dejana.

Boki obrony to de facto jedyne miejsca w których na pewno powinniśmy poszukać wzmocnień. Na lewej stronie mamy Robertsona i od biedy Milnera, który moim zdaniem powinien być co najwyżej trzecim wyborem przy pladze kontuzji. Jak dla mnie kupno nowego LO jest absolutnym musem na to okienko. Na prawej stronie mamy TAA i Clyne'a, no i jeszcze od biedy Milnera i Gomeza, ale oni powinni być brani pod uwagę na tej pozycji jedynie przy pladze kontuzji. Nie wiem jakie Klopp ma plany względem Clyne'a. Wypożyczenie w połowie sezonu wskazywało, że nie ma dla niego miejsca w zespole. Jeśli go sprzedamy to musimy kupić kogoś do rotacji z Trentem, a jeśli zdecydujemy się na pozostawienie Nathaniela to nie możemy pozwolić sobie na wypożyczanie go zima.

Rezerwowego bramkarza powinniśmy kupić tylko w przypadku odejścia Mignoleta. Jeśli nie będzie chciał pełnić roli rezerwowego do powinien dostać zielone światło na znalezienie sobie nowego pracodawcy, a my powinniśmy poszukać kogoś doświadczonego, który przyjdzie na 1-2 sezony posiedzieć na ławce i uczyć młodych.
roberthum

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Aldor » 15 lip 2019, o 10:11

Redi napisał(a):Futbol jest tak skonstruowany, że większość akcji bramkowych wywodzi się z błędów lub chwilowego uśmiechu losu i tyczy się to każdej drużyny. Każdej drużynie w każdej lidze można zarzucić, że gdyby nie szczęście to miała by inną liczbę punktów niż finalnie - zarówno w jedną jak i drugą stronę.

Czyli w zasadzie mozna zagrac sezon majac 11 zawodnikow i teoretycznie ma sie szanse na wygranie ligi jak zespol z 23 rownorzednymi pilkarzami? Najczesciej bledy te wynikaja z presji, ktora jest na zawodnikach. Ale zeby ta presje wywolac to trzeba miec jeszcze kim. W zeszlym sezonie udalo nam sie bo mialo na to wplyw kilka czynnikow:
1) Szczescie do kontuzji, tzn. ich braku
2) Szybkie odpadniecie z pucharow
3) Brak dlugotrwalego zjazdu formy kluczowych zawodnikow
4) Obozy regeneracyjne i ogolnie duza ilosc wolnego czasu

Na ta chwile nasza kadra to tak naprawde 20 doroslych zawodnikow. Na dzien dobry Shaqiri i Keita maja juz kontuzje zanim w ogole rozpoczely sie treningi. Kolejny z tych 20 wraca po rocznej przerwie, w dodatku jest na nim presja bycia zbawca bowiem zagral 3-4 dobre mecze przed kontuzja. Dalej jest Gomez, ktory 1/3 lub nawet 1/2 czasu od momentu przyjscia w Liverpoolu spedzil w szpitalu. Nastepnie mamy Lallane i Clyne, ktorzy nie nadaja sie do gry o najwyzsze cele. Kolejnych 3 (Mane, Salah Firmino) grali caly poprzedni sezon bez przerw konczac go dopiero po meczu w LM, a do teraz wesolo kopia sobie pilke na mistrzostwach i ich przygotowanie do sezonu to bedzie jakies 2-3 tygodnie, w ktore nie zbuduja formy i kondycji na caly kolejny rok. Jest jeszcze rezerwowy bramkarz. Takze na 10 pozycji pozostaje nam realnie jakichs 16 pilkarzy, w dodatku nie kazdy z nich jest tuza na miare mistrzostwa bo czesc to solidni zmiennicy, a czesc bardzo zmeczone gwiazdy. Daleki jestem od paniki bo nadal jeszcze ciesze sie wygraniem LM, ale jezeli faktycznie nie dokonamy transferow to w Lidze mozemy powalczyc tylko jezeli zupelnie odpuscimy LM i krajowe puchary. Smuci mnie to bardzo jezeli taki jest plan, ze klub zarabiajacy takie pieniadze, z dobrym trenerem u sterow nie moze sie konkretnie wzmocnic po wygraniu LM. W zasadzie dotychczas jedynie sie oslabilismy temu obawiam sie, ze plan na przyszly sezon to odpuszczenie sobie Pucharow i granie w Lidze tym co mamy. Niestety obawiam sie, ze i to nam nic nie da. Juz w zeszlym roku jak zaczal sie zjazd na poczatku roku to przegralismy wszystko ze wzgledu na brak swiezosci zawodnikow, a teraz kadra bedzie jeszcze krotsza, a zawodnicy bardziej zmeczeni rozgrywkami miedzynarodowymi.

No, ale troche czasu jeszcze jest wiec moze jakies wzmocnienia jeszcze beda, zobaczymy. :happy:
Obrazek
Aldor

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Paviola » 15 lip 2019, o 10:27

I wg Ciebie taki skład wystarczy na mistrza? Ten sezon musi być tym, a jak na razie klub pokazuje wielką arogancję przez wygranie LM i ignorancje na tle tego co robi konkurencja (nie, żeby ktoś oprócz City i Tottenhamu nas teraz obchodził). Naprawdę zaczynam wierzyć, że Klopp nie sprowadzi nikogo. A jest wiele mankamentów w drużynie, które mogą znów nas kosztować 1 punkt albo co gorsza ich 10 i znów City nam odjedzie.
Mamy teoretycznie najmocniejszą pierwszą 11 w Europie, o zmiennikach nie będę pisał, bo wszyscy wiemy, że tutaj jest duże pole do poprawy, ale skupmy się na tych liderach.
1. Mane; dalej gra w PNA i jeszcze przez 4 dni tam siedział będzie. Czy wygra czy nie wraca ostatni i dalej będziemy się martwić czy jakiejś kontuzji nie złapie. Także ominie go cały okres przygotowawczy, a on zawsze miał też mocny początek sezonu. No i szczerze wątpię by przez PNA dał radę rozegrać kolejny pełny sezon bez kontuzji.
2. Salah; oddajmy cesarzowi co cesarskie. 22 bramki i chyba 8 asyst to nie są małe liczby. Wielu by chciało mieć takie, ale też ciężko ukryć, że obniżył loty. Gdy Mane strzelał gola za golem, Egipcjan grał straszny piach i wg mnie Shaq powinien za niego w paru meczach zagrać. Przez jego egoizm zespół tracił niepotrzebnie wiele sił. Znów stał się jeźdźcem bez głowy. Zamiast dryblowac, strzelać w obrońców, jakby częściej podał klasy by nie stracił, nie wiem. Nie rozumiem tego.
3. Firo; to był słaby sezon w wykonaniu Roberto. Miał meczowe przebłyski by w kolejnym truchtać w środku pola i być kompletnie bezproduktywnym. Boję się, że w tym sezonie będzie to samo. Na Copa nie musiał grać pod Salaha, grał pod zespół i grał dzięki temu dobrze. U nas znowu będzie robił za 9, 10, czasem 6 jak będzie potrzeba. Wy go uwielbiacie za uniwersalność, ja uważam, że przez to nigdy nie osiągnie poziomu Mane i Salaha, a mógłby gdyby Klopp wrócił do gry z nim bardziej wysuniętym jak w sezonie 17/18 gdzie wtedy grał genialnie przez cały sezon.
4. Virgil; potwór, prawdziwa ściana dla każdego napastnika. Do tego lider, obrony i najbardziej wyeksplatowany piłkarz z pola. Oczywiście seria 64 spotkań bez drublingu skończy się prędzej czy później, ale to jaką jest ostoją w defensywie, jak inni grają dobrze i pewnie wiedząc, że w razie czego jest jeszcze Virgil (a i Alisson). Ta 1 porażka w lidze to ogromna jego zasługa, ale nawet nie chcę myśleć co mogłoby się stać jakby doznał jakiejś kontuzji. To jest jedyny z nim problem. Gomez z Matipem są świetni, ale wątpię by mogli go jakoś zastąpić.
4. Ali, tu nie ma co pisać. Bramkarz na dekadę. Uwielbiam go, może nie jest tak efektowny jak Ter Stegen, ale jest równie efektywny co Oblak, a nie zamieniłbym go na żadnego z nich.
5. Robertson i TAA; obaj to bardzo pozytywni, świetni goście z możliwością dalszego rozwoju. Trent w obronie trochę musi popracować, ale za to daje inne opcje jak stałe fragmenty gry. Andy to z kolei geniusz ciężkiej pracy. Nie ma w klubie nikogo kto by mi bardziej imponował niż on. Pytanie tylko czy dadzą radę bez zmienników rozegrać pełny sezon? Trent, śmiem twierdzić, że na pewno nie. Andy? Może, ale boję się, że skończy przez to jak Clyne. Po prostu padnie mu coś i wyłączy go to na bardzo długo i może już nie wrócić.
Oczywiście dziś może paść jakaś bomba, że klub kogoś kupił, ale nie dzieciaka, który może odpali za 5 lat, tylko kogoś kto na teraz może nam pomóc dać te 2 punkty więcej, dzięki czemu to będzie wreszcie ten sezon.
Paviola

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Egalot » 15 lip 2019, o 10:57

Pytanie do bardziej obeznanych. Czy plotki odnośnie Fiodora Czałow mają jakieś uzasadnienie, czy dziennikarze dokleili po prostu Liverpool, żeby zyskać czytelników? Jeśli odpuszczamy w tym okienku zawodników do pierwszego składu, to nadziei trzeba upatrywać w takich transferach. 21 lat. Już zdobył doświadczenie w Lidze Mistrzów. Wiem, że w lidze rosyjskiej to i Krychowiak stał się gwiazdą, ale myślę, że byłaby to dobra opcja do ataku.
Obrazek
Egalot

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Redzik90 » 15 lip 2019, o 12:31

Jeśli plotki dotyczące powrotu Coutinho okażą się prawdziwe, to dla mnie będzie to największa bomba transferowa jaką możemy zrobić. Do tego jeszcze jakiś lewy obrońca na zmiennika Andy'ego i mamy kompletną kadrę. O skrzydłowym raczej bym zapomniał, bo każdy z nich musiałby się liczyć z tym, że będzie jedynie zmiennikiem genialnych Mane i Salaha, a to stwarza szansę dla prawdopodobnie Wilsona. W klubie jest także Shakiri, więc nie ma biedy. Klopp przez ostatnie lata uparcie pokazuje, że jego pierwszym napastnikiem jest Firmino, a mając w odwodzie Origiego i Brewstera raczej także nie będzie widział sensu, żeby kupować kogokolwiek. Zwłaszcza, że widywaliśmy na 9 Salaha i Mane. Jeśli doszedłby do nas Coutinho to zawsze na tym skrzydle może hasać i bez sensu byłoby ściąganie na ławkę kogoś typu Pepe. Co do lewego obrońcy na ławkę, to szkoda, że nie zwróciliśmy się do rodzimego kierunku Jurgena, mianowicie Jonasa Hectora.
Redzik90

2 years of membership2 years of membership

Postprzez ynwa19 » 15 lip 2019, o 13:30

Zdecydowane NIE! dla powrotu Brazylijczyka do nas.
Chyba niektórzy szanowni koledzy zapomnieli jak wyglądała jego gra i występy LFC kiedy był na Anfield?
To przypomnę:
-na 10 spotkań były 2 b.dobre,2 dobre,3 przeciętne i 3 fatalne-straszna chimeryczność i granie na zasadzie:chce mi się to na tak a jak nie mam ochoty to mam to gdzieś i nie uczestniczę w meczu
-"'każda" piłka musiała!przechodzić przez niego co robiło z nas drużynę przewidywalną
-zespół Kloppa bez obecnego gracza Barcelony jest lepszy,dojrzalszy,nieprzewidywalny
-nie widzę(oprócz strzału z dystansu a to za mało) gdzie mógłby on być wartością dodaną

A na koniec:NIE! dla wymuszaczy transferów i ludzi z "DNA Barcy"-niech sobie biega w wymarzonym klubie.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

Postprzez Kartas » 15 lip 2019, o 13:39

Po co nam ten syn marnotrawny. Zapragnął powrotu? Hehe a może Chiny? Tam sobie dorobi, a to ostatnio modny kierunek. Prawdę mówiąc my jesteśmy mu potrzebni, ale on nam nie! Fajna sprawa. Widziałem wypowiedź jego agenta, że chetnię by wrócił i nam kibicował. Ciekawe czy w starciu z Farsą też :lol: Był głupi, symulował urazy więc niech spada. Z resztą Klopp też bez żalu się go podobno pozbywał(średnio pasował wydolnościowo).

Ten napastnik Czałow to może byłby dobry ruch. Liga rosyjska to całkiem przyzwoita liga. Statystyki ma dosyć ciekawe. Podobno gra w stylu Firmino. Cofa się, rozgrywa. Do tego w kontekście CSKA mówi się o Taiwo Awoniyi'm, więc może to być transakcja wiązana z małą dopłatą z naszej strony. Te ploteczki mogą być prawdziwe.
"Koniec! Zrobili to! Zrobili to! Zrobili to! Historia! Legenda! Liverpool! Klopp! Origi! Wijnaldum! Bohaterowie tego stadionu i tej ziemi" - Mateusz Borek po meczu Liverpool - Barcelona (4-0) 7.05.2019
Kartas

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Yvette » 15 lip 2019, o 14:36

Sposób w jaki Coutinho wymuszał transfer do Barcelony był żenujący, z tego względu czuję niechęć do jego powrotu, ale coś czuję, że to może się ziścić.

Pojawiła się opcja kupna Neymara przez Barcelonę i według mnie Liverpool czeka na desperackie ruchy z jej strony. Przez 2 miesiące Klopp nikogo nie zakontraktował, teraz gdyby taki zawodnik przyszedł to musiałby się dostosowywać kilka miesięcy do jego taktyki. Coutinho z miejsca byłby opcją do wystawienia go w pierwszej 11 na skrzydle czy w środku pola.

W ataku mogłoby to tak wyglądać:

LS - Mane, Coutinho, Origi
N - Firmino, Origi, Brewster, Salah, Mane
PS -Salah, Shaqiri, Wilson

Salah czy Mane na środku ataku też dawali radę, szczególnie Senegalczyk mi imponował.

W kupno Nicolasa Pepe nie wierzę, świetny zawodnik, ale jego gra jest bardzo podobna do Mo Salaha, w tym sensie, że zawodnik raczej na jedną pozycję - prawe skrzydło.

@down
W sezonie jest też masa spotkań rozgrywanych w niskiej intensywności, gdy przeciwnik muruje bramkę i wtedy przydałby się gość, który potrafi uderzyć zza pola karnego.
Ostatnio edytowano 15 lip 2019, o 16:12 przez Yvette, łącznie edytowano 1 raz
Yvette

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Steady » 15 lip 2019, o 15:45

Przecież w obecnej taktyce nie ma nawet miejsca dla tak słabego kondycyjnie piłkarza jak Coutinho. On przecież po każdym sprincie potrzebuje dłuższej chwili przestoju, żeby ponownie brać aktywny udział w grze. W taktyce Kloppa, gdzie nacisk jest położony na aktywność i ruch non stop, byłby dla nas hamulcem i myślę, że te wszystkie pogłoski to plotki wyssane z palca. Media wiedzą, że gość jest na wylocie z Barcy, to z kim najłatwiej go połączyć, jak nie z byłym klubem?

Druga sprawa, to sposób w jaki nas opuścił, myślę, że wszyscy wciąż go szanują, ale z drugiej strony grzecznie zamknęli mu wszystkie drzwi ;)
Red is not a colour. Red is a power!
Steady

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez qensheimer » 15 lip 2019, o 15:59

„Huddersfield Daily Examiner” pisze o zainteresowaniu Kamilem Grabarą ze strony Huddersfield Town.
Angielski klub od pewnego czasu przygląda się młodzieżowemu reprezentantowi Polski. Menedżer Huddersfield, Jan Siewert, bardzo poważnie myśli o pozyskaniu nowego bramkarza i 20-latek ma znajdować się bardzo wysoko na jego liście życzeń. W grę wchodziłoby zapewne wypożyczenie.
qensheimer

1 year of membership

Postprzez Django » 15 lip 2019, o 17:37

Ludzie, dajcie sobie spokój z transferem Cou do LFC - przecież to jakiś absurd jest...
Obrazek
Django

Postprzez Ralf088 » 15 lip 2019, o 18:14

Nawet po wypowiedziach Kloppa można wywnioskować że nie będzie transferów. Stawiamy na młodzież i chyba liczymy że nagle niektórzy się tak rozwiną jak TAA, czas pokażę ale nie widzi mi się to niestety. Boisko zweryfikuje, ale trzeba chuchać i dmuchać na niektórych naszych graczy i modlić się żeby nie było jakiś poważniejszych urazów, bo zaraz z walki o Mistrzostwo może być walka o Top 4. Może trochę przesadzam, ale trzeba dodać do tego że sezon jest bardzo długi, dochodzi nam Superpuchar Europy, Tarcza Wspólnoty, w grudniu gdzie największa intensywność rozgrywania meczów - Klubowe MŚ, więc będziemy przez praktycznie cały sezon grać co 3 dni. Boisko weryfikuje, ale naszym celem powinno być Mistrzostwo, a jeżeli znowu go zawalimy tylko dlatego że nie mamy odpowiednich zmienników to chyba tego mistrzostwa nigdy nie zdobędziemy.
Ralf088

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez everlast » 15 lip 2019, o 18:31

Ludzie dopoki city nie zawali sezonu i nie zdobedzie ponizej 92pkt to nikt do tego czasu nie zdobedzie mistrzostwa. A taki sezon jak my z 97pkt to przez 10lat nikt nie bedzie miec. Poza tym podajcie jakies nazwiska kogo kupic. Pepe,Dybala to zawodnicy za Salaha. To tam mamy Shaqa i Wilsona. Jak juz to zmiennik dla Mane potrzebny. A jakies nazwiska moze ktos pofa. Bo ja nie kojarze dobrych gracxy na lewe slrzydlo, ktorych daloby sie wyciagnac. Ten rok to jest sprawdzenie czy mamy drugich Trentoe. Jesli nie to za rok bedzie trzeba kupic 2-3 Anglikow za kupe kasy. Jak sie sprawdza. To wtedy mozna jakiegos zagranicznego dobrrego kupic.
everlast

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Liverpoolczyk » 15 lip 2019, o 18:33

Mnie dziwi brak transferu napastnika. I chyba takowego nie będzie. Już w ubiegłym sezonie były przypuszczenia, że przydałaby się klasyczna 9-tka. Kogoś na szpicę, a wtedy cofnąć Firmino. Przynajmniej solidnego gracza na tę pozycję. Póki co, zamiast się wzmacniać, my się... osłabiliśmy. Sturridge odszedł po wypełnieniu kontraktu. Może to nie był ten sam zawodnik co 5 lat temu, ale dalej taki piłkarz, którego w razie potrzeby bez większego strachu można wrzucić do pierwszej XI, a przede wszystkim taki rezerwowy, co zawsze po wejściu z ławki może w jakiejś akcji dać coś nietuzinkowego. Teraz zostaliśmy z samym Origim w obwodzie. Jak nasze trio z numerami 9, 10, 11 będzie zdrowe to super. Ale jak przyjdzie kontuzja lub po prostu wypadałoby komuś dać odpocząć w natłoku spotkań? W Man City nawet jakby niesamowity pech ich spotkał i nie zagra trójka Sterling, Aguero, Bernardo, to wchodzi do gry... Sane, Jesus, Mahrez. A jak wygląda nasze rezerwowe ofensywne trio? Pominę odpowiedź. Nawet jak żaden dobry uraz nie przydarzy się nikomu w naszej pierwszej linii to i tak ciężko byłoby ze świeżością, kiedy mamy tyle spotkań do rozegrania.

Podobna sytuacja jak z Moreno. Co prawda każdy pewnie wolał Milnera na lewej obronie zamiast Hiszpana, kiedy Robertson był niedostępny. I słusznie. Niemniej jednak był to nominalny lewy obrońca. Choćby traktować go jako na sztukę. Teraz jest tylko Robbo. Więc albo na kilku pozycjach będziemy się ratowali młodzieżą bez doświadczenia, albo będą rzucani tam piłkarze, którzy od bidy mogą zagrać tu i tam.

Ciężko się o tym wszystkim myśli. Chyba naprawdę trzeba się pogodzić z brakiem transferów, co dla mnie jest podwójnie nie do ogarnięcia. Po pierwsze są pozycje, które wymagają wzmocnień, przede wszystkim chodzi o głębię składu. A druga sprawa, że dawno nie było o nas tak głośno, zdobyliśmy Ligę Mistrzów, a w Premier League szliśmy jak burza. Przy zainteresowaniu wielu wielkich klubów danym zawodnikiem często to do nas będzie chciał przejść.

Co by się nie wydarzyło może to będzie kolejny wielki sezon Kloppa i trzeba będzie mu dziękować. Nikt nie jest w stanie przewidzieć jak to wszystko się potoczy.
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina
Liverpoolczyk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery