Rozważania i spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Rozważania i spekulacje transferowe

Postprzez mrocznystefan » 4 lip 2019, o 08:26

ar90 napisał(a):Marca czyli najmniej rzetelne źródło na świecie informuje, ze w transfer Ceballosa do Milanu wtrącił sie Liverpool. Wiadomo, że to nie jest ważne źródło, ale trzeba cieszyć się każdą plotką bo posucha jest straszna

Plotka całkiem ciekawa. Transfer myślę całkiem realny (ze względu na finanse i czysto piłkarski profil zawodnika), ale Ceballos ma trochę nierówno po sufitem i wątpię żeby Jurgen zaryzykował dobrą atmosferę w drużynie.
mrocznystefan

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Django » 4 lip 2019, o 12:45

ks77 napisał(a):
SEB napisał(a):
SEB napisał(a):Obrazek

Krótka rozmowa na instagramie z Miguel Pinho, głównym przedstawicielem POSITIONUMBER, który jest agentem Bruno Fernandesa. Bruno jest nasz.
Już nie wierzę w żadne braki transferów, robimy fajną zasłonę dymną jak w przypadku VVD. Człowiek uczy się na błędach. Super, że mamy odpowiedniego dyrektora.

Przez wiadomość można wywnioskować że my (6 pucharów) popiszemy go 1-3 Lipca. "paciencia" z portugalskiego oznacza cierpliwość

Dodatkowe informacje z prasy jakoby Bruno miał wybrać nas ze względu na Jurgena Kloppa.

Jakiś update do tej konwersacji?

Dziś jest 4 lipca, czyli po dacie podanej w tym fake newsie. eh, ciężko przejść na porządku dziennym to takiej... nie wiem jak to nawet nazwać... stagnacji na rynku transferowym.
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez MILF » 4 lip 2019, o 14:19

"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez krystiann5 » 4 lip 2019, o 16:56

mrocznystefan napisał(a):
ar90 napisał(a):Marca czyli najmniej rzetelne źródło na świecie informuje, ze w transfer Ceballosa do Milanu wtrącił sie Liverpool. Wiadomo, że to nie jest ważne źródło, ale trzeba cieszyć się każdą plotką bo posucha jest straszna

Plotka całkiem ciekawa. Transfer myślę całkiem realny (ze względu na finanse i czysto piłkarski profil zawodnika), ale Ceballos ma trochę nierówno po sufitem i wątpię żeby Jurgen zaryzykował dobrą atmosferę w drużynie.

Domyślam się, że AS = Marca jeśli chodzi o rzetelność, ale dzisiaj rano transfery.info takie coś podały:
"AC Milan był w ostatnich dniach na prowadzeniu w walce o hiszpańskiego pomocnika. Real Madryt uznał, że wypożyczenie gracza jest mu na rękę, dlatego „Rossoneri” zyskali przewagę nad konkurencją, ale okazało się, że nie na długo. „AS” informuje, że do walki włączył się Tottenham, który z miejsca przystąpił do konkretnych negocjacji."

w całym artykule ani słowa o zainteresowaniu LFC.
krystiann5

Postprzez nexetpl » 4 lip 2019, o 20:50

Może Rodri w City będzie sygnałem dla ludzi w klubie, że TRZEBA, no ku*** TRZEBA się wzmacniać.
Droga wojownika jest drogą samotną.
Obrazek
nexetpl

Postprzez Django » 4 lip 2019, o 21:26

nexetpl napisał(a):Może Rodri w City będzie sygnałem dla ludzi w klubie, że TRZEBA, no ku*** TRZEBA się wzmacniać.

Ee tam, Origi odejdzie to jest przecież Brewster, nie?? ;)
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez AlbertRiera » 4 lip 2019, o 22:25

Jeszcze brakuje wersji, że naszym transferem jest Lovren, bo chciał odejść, a jednak został :D

Nóż mi się w kieszeni otwiera i nie wiem kogo mam obwiniać. Czy to Kloppowi zaparowały okulary, czy właściciele po sukcesie mają węża w kieszeni i tak skąpią? :O

Kiedy mamy pójść do przodu, jak nie teraz. Czym to zrobić jak nie transferami? Tytuł też przegraliśmy kiedy mieliśmy dwie kontuzje bocznych obrońców - Arnolda i Robertsona. Ale gdyby nam jednocześnie jeszcze wypadł Mane i Salah to byśmy nie bili się do końca sezonu o mistrzostwo i wygranej LM by nie było. Te kontuzje naszych bocznych to był tylko pierwiastek tego, co zawsze się może wydarzyć i na co powinniśmy być gotowi (nie byliśmy, bo graliśmy Milnerem i Hendersonem na bokach).

DO ROBOTY! NIE SZCZĘDZIĆ TAK PIENIĘDZY!
AlbertRiera

Postprzez Ralf088 » 4 lip 2019, o 22:46

Te nasze prośby nic nie dadzą więc zluzujcie :D Każdy myśli że pewnie nasi działają tylko po cichu, jeżeli faktycznie tak jest, to naprawdę robią to genialnie, ale nie wydaje mi się. Te zapowiedzi że transferów niewiadomo jakich nie będzie to prawdopodobnie były prawdą, no bo ile będziemy czekać? Tutaj trzeba działać szybko, robimy transfery, zamykamy kadrę i przygotowujemy się do kolejnego sezonu. Na dodatek Klopp jest zdania że trening może o wiele więcej zdziałać niż nowy zawodnik, no ale nie oszukujmy się, jeżeli się nie wzmocnimy to Liga dalej nie będzie nasza bo kondycyjnie nie wytrzymamy tego sezonu.
Ralf088

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Redi » 5 lip 2019, o 21:13

https://twitter.com/mohamedbouhafsi/sta ... 4038584320

Wrzucam jako ciekawostkę, raczej bym się nie napalał.
Pomijając już profil samego zawodnika, to jestem w stanie uwierzyć, że Klopp'owi gdzieś z tyłu głowy chodzi ustawienie Salaha na szpicy i Firmino za nim. Nie musimy wtedy narazie kupować na siłę ofensywnego pomocnika, bo możemy na specyficznych rywali wyjść z kreującym Firmino.
Redi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Paviola » 5 lip 2019, o 22:28

Tak z Firmino po bardzo słabym sezonie i Firmino, który pewnie dołączy jako jeden z ostatnich na okres przygotowawczy i kolejny sezon też pewnie nie będzie wybitny w jego zestawieniu. Zresztą na 9 Mane gra już lepiej od Salaha, więc ta wersja też do mnie nie przemawia. No i co Wy się tak uparliście tej 10? Zespół straciłby balans. Gdy tu był jeszcze ten mały zdrajca to zespół grał lepiej bez niego niż z nim mimo iż sam miał wtedy dobre statystyki. Mings pewnie zostanie, Clyne możliwe, że też. Więc nie zdziwię się jak kupią tylko za grosze kogoś na LO za Moreno jako zamiennik na Andiego i ewentualnie jakiś snajper za Stu tylko o jeszcze innej charakterystyce, bo sam Stu był dobrym zawodnikiem tylko niezbyt pasującym puzlem w układance naszego bossa.
Paviola

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Redi » 5 lip 2019, o 23:18

Paviola napisał(a):Tak z Firmino po bardzo słabym sezonie i Firmino, który pewnie dołączy jako jeden z ostatnich na okres przygotowawczy i kolejny sezon też pewnie nie będzie wybitny w jego zestawieniu. Zresztą na 9 Mane gra już lepiej od Salaha, więc ta wersja też do mnie nie przemawia. No i co Wy się tak uparliście tej 10? Zespół straciłby balans. Gdy tu był jeszcze ten mały zdrajca to zespół grał lepiej bez niego niż z nim mimo iż sam miał wtedy dobre statystyki. Mings pewnie zostanie, Clyne możliwe, że też. Więc nie zdziwię się jak kupią tylko za grosze kogoś na LO za Moreno jako zamiennik na Andiego i ewentualnie jakiś snajper za Stu tylko o jeszcze innej charakterystyce, bo sam Stu był dobrym zawodnikiem tylko niezbyt pasującym puzlem w układance naszego bossa.

Mamy szerokie spektrum spotkań do rozegrania, od nic nie znaczących pucharowych, po dół tabeli a także jej górną część. Nikt nie mówi o Bobby'm jako pierwszy wybór na "10".
Jest to po prostu dodatkowa opcja do rotacji w naszym dosyć jednowymiarowym środku pola.
Redi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Anty » 5 lip 2019, o 23:38

Tak tylko podsumuję...

1. Wszyscy zgadzają się, że głównym problemem w minionym sezonie, przez który straciliśmy przewagę nad City w PL oraz odpadaliśmy we wczesnych fazach pucharów krajowych była/jest głębia składu; czyt. brak zmienników gwarantujących odpowiednią jakość i mogących odciążyć przede wszystkim zasuwających jak konie pociągowe TAA i Andy'ego.

2. Tracimy w tym okienku Clyne'a i Alberto. Nie były to gwiazdy, w ostatnich latach grali absolutne ogony, ale moment ich odejścia powinien być natychmiastowym impulsem do załatania dziur na tych pozycjach. Podobnie ze Stu; nikt na niego nie liczył, ale bramki z PSG i Chelsea dały nam odpowiednio (najprawdopodobniej) wyjście z grupy LM i walkę o mistrza do ostatniej kolejki.

3. Mimo 2. trwamy dzielnie przy "spokojnym okienku", zamiast kierować się prostą zasadą: wymiana jednego / dwóch najsłabszych ogniw (w domyśle - uniwersalny skrzydłowy w miejsce Lallany i ktoś sensowny za Lovrena) oraz zapewnienie możliwości rotacji dla TAA i Robertsona ogłosimy Adasia nowym transferem, a na bokach obrony w razie W śmigali będą Joe "tracę 75% potencjału, gdy nie gram jako CB" Gomez i nieśmiertelny Milner. O zmiennikach dla zajechanych PNA/CA Mane, Salaha i Firmino także możemy najpewniej zapomnieć

A wszystko to w sytuacji, gdy jesteśmy chyba w najlepszym momencie nowożytnej historii pod kątem bycia klubem atrakcyjnych dla zawodników, którzy nas interesują (LM, Jurgen sprawiają, że mamy argumenty lepsze niż jedynie wzięte z kosmosu tygodniówki).

Ciekawe kto posypie głowę popiołem, gdy obudzimy się w piątej kolejce z ~-6 do City. Bo o mistrzu w takiej sytuacji możemy zapomnieć już teraz.
Obrazek
Anty

Postprzez maresca29 » 6 lip 2019, o 00:10

Słuchajcie, do kiedy trwa okienko transferowe w Anglii?
maresca29

Postprzez danio442 » 6 lip 2019, o 01:00

maresca29 napisał(a):Słuchajcie, do kiedy trwa okienko transferowe w Anglii?

Do 8 sierpnia do godziny 18:00 można kupować,po tej godzinie tylko sprzedawać i wypożyczać kogoś z klubu.
danio442

Postprzez consigliere » 6 lip 2019, o 02:09

Redi napisał(a):https://twitter.com/mohamedbouhafsi/status/1147207064038584320

Wrzucam jako ciekawostkę, raczej bym się nie napalał.
Pomijając już profil samego zawodnika, to jestem w stanie uwierzyć, że Klopp'owi gdzieś z tyłu głowy chodzi ustawienie Salaha na szpicy i Firmino za nim. Nie musimy wtedy narazie kupować na siłę ofensywnego pomocnika, bo możemy na specyficznych rywali wyjść z kreującym Firmino.

ale to nie jest kwestia wiary, Firmino bardzo często w ostatnim sezonie (zwłaszcza w jego pierwszej części) operował za wysuniętym Salahem.

jeśli idzie o Pepe, to podejrzewam że jego przyszłego pracodawcę poznamy dopiero po zakończeniu Pucharu Narodów Afryki. swoją drogą, rzadko oglądam Ligue 1 więc nie zajmuję jednoznacznego stanowiska w kwestii transferu Iworyjczyka (choć mam pewne obawy czy nie okaże się kolejnym Gervinho), ale w pamięci utkwiła mi wypowiedź komentatora który stwierdził w jednym z ostatnich meczów sezonu że Pepe trafi do klubu który latem straci dwóch światowej klasy skrzydłowych. miał to zdanie usłyszeć z ust jednego z dyrektorów Lille. jedynym zespołem który do tego opisu pasuje jest Bayern.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..
consigliere

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery