Rozważania i spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Rozważania i spekulacje transferowe

Postprzez Kartas » 30 cze 2019, o 16:18

Najbliższy tydzień będzie decydujący. Jeśli nie będzie transferów to już nie ma co się ich później spodziewać.
"Koniec! Zrobili to! Zrobili to! Zrobili to! Historia! Legenda! Liverpool! Klopp! Origi! Wijnaldum! Bohaterowie tego stadionu i tej ziemi" - Mateusz Borek po meczu Liverpool - Barcelona (4-0) 7.05.2019
Kartas

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez NavyBlue » 30 cze 2019, o 19:11

https://www.polskieradio24.pl/5/4147/Ar ... ntem-z-PSG

Młody Weah oficjalnie w Lille. Czyli odejście Pepe na 99%.
Chciałbym dużo bardziej transfer Pepe niż Fernandesa ponieważ Iworyjczyk może zastępować każdego z trójki z ataku a w tym sezonie może się okazać, że będzie potrzeba mocniejszej kadry by powalczyć o majstra. Szczególnie z przodu.

Mam nadzieję, że to dementowanie każdego nazwiska łącznego z lfc przez klub w przypadku Pepe jest tylko zasłoną dymną.
NavyBlue

Postprzez Yvette » 30 cze 2019, o 19:34

Pepe wszystkie mecze w sezonie rozegrał na prawym skrzydle, jest to piłkarz ze świetną kontrolą piłki i dryblingiem, ale mimo wszystko jego prawa noga nie istnieje jak u Robbena
Yvette

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez nexetpl » 30 cze 2019, o 19:35

NavyBlue napisał(a):https://www.polskieradio24.pl/5/4147/Artykul/2333490,Ligue-1-Lille-wzmacnia-sie-przed-Liga-Mistrzow-mlodym-talentem-z-PSG

Młody Weah oficjalnie w Lille. Czyli odejście Pepe na 99%.
Chciałbym dużo bardziej transfer Pepe niż Fernandesa ponieważ Iworyjczyk może zastępować każdego z trójki z ataku a w tym sezonie może się okazać, że będzie potrzeba mocniejszej kadry by powalczyć o majstra. Szczególnie z przodu.

Mam nadzieję, że to dementowanie każdego nazwiska łącznego z lfc przez klub w przypadku Pepe jest tylko zasłoną dymną.

Ja już mam do Kloppa zaufanie, potrzebni są jeszcze tylko boczni obrońcy i ktoś jak Pepe.
Droga wojownika jest drogą samotną.
Obrazek
nexetpl

1 year of membership

Postprzez nexetpl » 30 cze 2019, o 19:35

Yvette napisał(a):Pepe wszystkie mecze w sezonie rozegrał na prawym skrzydle, jest to piłkarz ze świetną kontrolą piłki i dryblingiem, ale mimo wszystko jego prawa noga nie istnieje jak u Robbena

Już się tym Klopp zajmie.
Droga wojownika jest drogą samotną.
Obrazek
nexetpl

1 year of membership

Postprzez NavyBlue » 30 cze 2019, o 19:51

Myślę, że ta tylko jedna noga to nie wielki problem. Jak kolega wyzej napisał, że Jurgen się tym zajmie. Widać, że gość jest bardzo dynamiczny, z dobrym dryblingiem i strzałem. Taka jeszcze mniej oszlifowana wersja Sane.

Apropo Sane mam wielką nadzieję, że wyląduje ostatecznie w Bayernie. Prócz nas media łączą Pepe tylko z Beyernem tak na powaznie a transfer Niemca spowodowałby odpuszczenie Iworyjczyka przez bawarczyków.. Wiem, że kursy nie są jakąś wyrocznią ale Bayern według nich na tą chwilę odpadł z wyścigu. Kursy na przejście Pepe do LFC są bez zmian i cały czas są najniższe.
Z informacji pojawiających się z PNA gdzie przebywa Pepe sam zainteresowany jest podobno nastawiony na przejście do PL.

Lipiec będzie kluczowy. Ja po cichu liczę na jedną bombę transferową oraz z 1,2 transfery za "drobne".

Myślę również, że klub zarobi jakieś pieniądze ze sprzedaży paru graczy.

Zostaje uzbrojić się w cierpliwość.
NavyBlue

Postprzez Teszni1 » 30 cze 2019, o 22:15

nexetpl napisał(a):
Yvette napisał(a):Pepe wszystkie mecze w sezonie rozegrał na prawym skrzydle, jest to piłkarz ze świetną kontrolą piłki i dryblingiem, ale mimo wszystko jego prawa noga nie istnieje jak u Robbena

Już się tym Klopp zajmie.

Nie neguję zajebistości Kloppa, ale widzę, że duża rzesza użytkowników jest przeświadczona o jego cudownych zdolnosciach do naprawiania wszystkiego.
Bramkarz ma jakies wady-luzik, Klopp się tym zajmie.
Zawodnikowi słabsza noga służy tylko do podpierania- easyyy, Klop go wytrenuje....

Gdyby tak było, to Karius miałby na koncie minimum 1x LM, Lovren nie miał odpałów, a Salah prawą nogę(tak wiem, z Neapolem strzelił prawą).

Sorry za offtop. Sam zaglądam tutaj głównie z nadzieją na jakieś ciekawe plotki.
"I never succeeded in bringing to the field what was going on in my brain. I had the talent for the fifth division, and the mind for the Bundesliga. The result was a career in the second division." ~ Jurgen Klopp
Teszni1

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Redi » 30 cze 2019, o 22:39

Teszni1 napisał(a):
... a Salah prawą nogę(tak wiem, z Neapolem strzelił prawą

Strzelił też z Barceloną z prawej przecież, w słupek z kilku metrów :)
Redi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Yvette » 30 cze 2019, o 23:10

Angielska prasa od kilku dni trąbi o tym, że Clyne może zostać następcą Wan Bissaki i wrócić do Crystal Palace, według mnie to dość prawdopodobne. Lubię Nathaniela, przez pewien czas był jednym z najlepszych zawodników w zespole, ale jego odejście będzie dobre dla niego i będzie dobrą okazją do zarobienia kilku funtów. Może Ki-Jana Hoever będzie dostawał więcej szans
Yvette

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Django » 1 lip 2019, o 08:42

Super. W przypadku kontuzji bocznych obrońców leżymy i kwiczymy, bo chyba nikt nie ma nadziej, że 17 letni Hoever może godnie zastąpić TAA? Jak ktoś wyżej wspomniał, w tym tygodniu rozwiąże się sprawa transferów - ja osobiście myślę, że nie przyjdzie nikt więc może być hehe ciekawie.
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez SEB » 1 lip 2019, o 08:59

1. Rozpoczynamy rozmowy z Barceloną na temat powrotu Coutinho. Oni napalili się na Griezmanna i Neymara, mają nóż na gardle, za 70-80 mln euro biorę w ciemno. Obecnie najlepszy zawodnik Copa America z Evertonem (także brazylijczyk)
Każdy z nas wie, że Coutinho jest graczem klasy światowej. Może wrócić, tym bardziej że olał perfidnie transfer do Manchesteru United.

https://www.espn.com/soccer/blog/transf ... nho-return

2. Jak informuje jeden z najbardziej rzetelnych dziennikarzy bliski Lyonu, OL wycenił Nabila na 30 mln euro. Powraca temat transferu do Liverpoolu, jesteśmy faworytem transferu. Jest to ich ostatnia szansa na uzyskanie przychodu z transferu. Wcale się nie zdziwię jak włączymy w ten transfer jednego z naszych zawodników, którzy są na wylocie. W grze pozostajemy my i Milan, który ostatnio ma duże problemy i nie jest dobrym kierunkiem dla zawodników klasy Fekira.

Lyon want just €30m to sell Nabil Fékir this summer, according to @BilelGhazi. - according to Lyon journalist for L’Equipe Bilel Ghazi (via Get French Football News)
Ostatnio edytowano 1 lip 2019, o 09:09 przez SEB, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
SEB

1 year of membership

Postprzez Redi » 1 lip 2019, o 09:03

SEB napisał(a):Rozpoczynamy rozmowy z Barceloną na temat powrotu Coutinho. Oni napalili się na Griezmanna i Neymara, mają nóż na gardle, za 70-80 mln euro biorę w ciemno. Obecnie najlepszy zawodnik Copa America z Evertonem (także brazylijczyk)
Każdy z nas wie, że Coutinho jest graczem klasy światowej. Może wrócić, tym bardziej że olał perfidnie transfer do Manchesteru United.

https://www.espn.com/soccer/blog/transf ... nho-return

Szanujmy się...
Redi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Django » 1 lip 2019, o 09:11

Spoiler:

Na żaden z powyższych transferów nie ma najmniejszych szans.
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez krystiann5 » 1 lip 2019, o 12:22

Spoiler:

Po zeszłorocznym zamieszaniu, transfer Fekira jest raczej mało prawdopodobny, chociaż mimo początkowych zgrzytów z Southampton przy transferze VVD, wszystko skończyło się dobrze.
Jeśli chodzi o Cou, to było by świetnie gdyby wrócił. Gracz klasowy, żeby nie powiedzieć klasy światowej (ktoś może się obrazić :D ), zna zespół i Anglię, więc nie będzie potrzebował czasu na aklimatyzację, prawdopodobnie po nieudanym sezonie, będzie chciał się zrehabilitować. Poza tym Brazylijczycy lubią sobie wracać do klubów, w których im było dobrze (patrz: David Luiz, Felipe Luis ;) )
krystiann5

Postprzez ar90 » 1 lip 2019, o 13:02

Żadnego przereklamowanego, słabego, rozpieszczonego, płaczliwego, tchórzliwego, nieprofesjonalnego brazola. Jak już ma być ktoś od "kawoszy" to Everton.

Juz wyjaśniam przymiotniki używane w stosunku do płaczinho.
-kontuzja pleców
-w każdym meczu po 70 min bo nie dawał rady dluzej
-polowa meczów przedreptana
-zdrada w środku sezonu i płacz wcześniej ze nie mógł isc za grosze, gdzie pol roku wcześniej podpisał nowy kontrakt
ar90

2 years of membership2 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery