Xherdan Shaqiri

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Xherdan Shaqiri

Postprzez Reso » 22 gru 2018, o 12:51

mefju2 napisał(a):Co ja czytam, hahahaha gościu odejdzie bo nie zagral w jednym meczu. ch** tam ze ziomek został ściągnięty za 10 milionów baksow na ławe a i tak gra dużo (co oczywiście mi nie przeszkadza) i gra o najwyzsze cele w druzynie z top5 Europy dostajac konkret kase ale pewnie odejdzie do jakiegoś watfordu albo innego westhamu po sezonie żeby walczyć o 10 miejsce bo nie zagrał jednego meczyku.

Dla takich ludzi, jak Ty mam ochotę pogrubiac słowa kluczowe, ale na szczęście wydaje mi się, że jednak jesteś mniejszościa, więc obejdzie się bez tego. Radzę jeszcze raz przeczytać mój post i może tym razem ze zrozumieniem. Podpowiem szukaj takich zdań, jak "jeżeli sytuacja się nie zmieni", czy czegoś w tym rodzaju. A twój argument, że został ściągnięty za 10 mln jest śmieszny, bo w takim razie co robi Robertson w podstawie? A i myślę, że gdyby Szwajcar chciał odejść, to byloby zainteresowanie nim większych klubów niż tych, które wymieniłes, ale nie posiadam żadnej kuli, z której mógłbym wywrozyc, więc podreale że to tylko moje zdanie.
Reso

1 year of membership

Postprzez everlast » 22 gru 2018, o 13:15

Jakos dziwnym trafem w tych wiekszych klubach ( bayern,Inter) prawie nie gral i po kilku sezonach w Stoke tez by sie nikt o niego nie bil jakby nie spadli. Po drugie pewnie 30-40 bysmy za niego zawolali,wiec i tak nikt go nie kupi. Kolejna sprawa jest tak,ze jak na boisku jest Mane,Salah i Shaq jednoczesnie,to nie mamy na lawce zmiennika na skrzydlo. Jeszcze jedno - wchodzac z lawki na przeciwnika co juz przebiegl z 6-8km mozesz wiele zmienic wprowadzajac takiego Shaqa. Czemu Solksyear po tym co robil z lawki nie wychodzil w podstawie?
Wiec moze juz skonczcie z tym,co musi zrobic,zeby wyjsc w podstawie. Koncepcja Kloppa jest taka,ze jak wie,ze bedzie autobus to wychodzi a jak nie,to trzyma na lawce,zeby mozna bylo odmienic gre.
everlast

2 years of membership2 years of membership

Postprzez ArtuDitu » 22 gru 2018, o 13:46

Reso napisał(a):Dla takich ludzi, jak Ty mam ochotę pogrubiac słowa kluczowe, ale na szczęście wydaje mi się, że jednak jesteś mniejszościa, więc obejdzie się bez tego. Radzę jeszcze raz przeczytać mój post i może tym razem ze zrozumieniem. Podpowiem szukaj takich zdań, jak "jeżeli sytuacja się nie zmieni", czy czegoś w tym rodzaju.

Shaqiri od październikowej przerwy na kadrę grał w 9 z 10 naszych ligowych meczów, z czego 6 w wyjściowej XI, no faktycznie biedaczysko nie dostaje szans i pewnie już wykręcił numer do Stoke, że chce wrócić bo u nas go nie szanują. Lodu, gościu.
Obrazek
ArtuDitu

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez aro8 » 22 gru 2018, o 14:36

Ja pitole, ale tu "mądrości" wypisujecie. Zdecydowanie powinniście zastapić Kloppa. Może po prostu wg. kloppa inne ustwienie w pomocy jest bardziej optymalne, a shaqiri dobrze sie nadaje na dobicie rywala, lub po prostu odciążenie ktoregos z podstawowego składu. Gdy Keita nie grał od początku pisaliście praktycznie to samo, gdy gra wcale nic wielkiego nie pokazuje, co innego gdy wchodził z ławki
aro8

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez DrGh0st » 3 sty 2019, o 11:02

Klopp twierdzi, że Shakiri w najbliższym czasie nie będzie grać w pomocy przy 4-3-3 no chyba że poprawi się w pracy w defensywie
"We did have to find a position for (Shaqiri). That's a pretty good one, we tried it in a 4-3-3, he can't play there yet as a half-space midfielder. You don't want to force a player into a position, you want to show his strengths, not where he isn't good. Xherdan's main quality is obviously offensive - creating, shooting, finishes, being between the lines - and in a half-space position, there is a lot of defensive work. He can do that and he gets better day by day and maybe one day, he could play it like Phil could play it in the last half year he was here."
"I wtedy Klopp rzekł:
Ty jesteś Virgil czyli opoka a na tej opoce zbuduje Liverpool mój, a przeciwnicy go nie przemogą."
DrGh0st

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez bugi » 3 sty 2019, o 12:51

Moim zdaniem nigdy nie zagra w pomocy w systemie 4-3-3 bo to zupełnie inne usposobienie zawodnika, zupelne przeciwienstwo naszych pomocników.
Albo będzie gral w 4-3-3 za kogos z trójki Mane-Salah-Fir albo po prostu w innym systemie
Obrazek
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez MakeYNWA » 3 sty 2019, o 13:16

No to mamy odpowiedz ze Shaq dziaiaj nie wyjdzie w podstawie. Na druzyny takie jak City wychodzimy z trojka pomocnikow grajacych ze scisnietymi posladami do gry defensywnej. Shaq natomiast pasuje na skrzydlowego gdzie Firmino schodzi na 10 a Mo na jednego napastnika.
MakeYNWA

Postprzez Zyska » 3 sty 2019, o 13:38

Nie ma co płakać. Zawsze to dobra opcja z ławki, vide United
Obrazek
Zyska

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez kacciq » 5 lut 2019, o 13:38

Wczoraj kolejna słabiutka zmiana, mocno spuścił z tonu Xherdan ostatnio. Straty, bezsensowne długie piłki w momencie gdy nawet żaden z naszych zawodników do nich nie startuje. Mocno do poprawy.
kacciq

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Redzik90 » 5 lut 2019, o 19:37

Trafione w sedno. Od meczu z Arsenalem grając Xerdanem gramy w 10. Coś złego się z nim dzieje.
Redzik90

Postprzez Aldor » 6 lut 2019, o 10:14

Moze temu, ze Klopp koncertowo zabil dobra forme i pewnosc siebie Shaqiriego i Stu sadzajac ich na lawce nawet po dobrych wystepach. Xherdan asysta - lawka. Bramka - lawka. Az sie stare dobre czasy Banditeza przypomnialy kiedy im lepiej pilkarz gral tym czesciej siedzial na lawie.
Obrazek
Aldor

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez michall » 6 lut 2019, o 10:37

Przecież z Xherdanem było tak tylko na samym początku. Później grał często od początku, ale ostatnio gra kichę po prostu.
michall

Postprzez CzerwonyBartek » 6 lut 2019, o 11:52

Aldor napisał(a):Moze temu, ze Klopp koncertowo zabil dobra forme i pewnosc siebie Shaqiriego i Stu sadzajac ich na lawce nawet po dobrych wystepach. Xherdan asysta - lawka. Bramka - lawka. Az sie stare dobre czasy Banditeza przypomnialy kiedy im lepiej pilkarz gral tym czesciej siedzial na lawie.

Nawet był taki uroczy wywiadzik w którym Klopp stwierdził, że na razie nie będzie brał pod uwagę Shaqiriego jako środkowego pomocnika bo musi poprawić grę w defensywie. Co tam, że tylko z szwajcarobańczykiem na murawie mieliśmy jakąkolwiek kreatywność w środku pola
The world is yours
CzerwonyBartek

Postprzez PyrkaLFC » 6 lut 2019, o 19:39

Aldor napisał(a):Moze temu, ze Klopp koncertowo zabil dobra forme i pewnosc siebie Shaqiriego i Stu sadzajac ich na lawce nawet po dobrych wystepach. Xherdan asysta - lawka. Bramka - lawka. Az sie stare dobre czasy Banditeza przypomnialy kiedy im lepiej pilkarz gral tym czesciej siedzial na lawie.

A moim zdaniem nic takiego sie nie wydażyło. Shaq zdobył 5 z 6 goli w tym sezonie wchodząc z ławki. IMO grając od początku wypadał przeciętnie. Nie rozumiem również jak walka o pozycję, miałaby zabić jego pewność siebie? Jeśli nie doprowadził do tego pobyt w Stoke, to chyba nic nie jest w stanie do tego doprowadzić. Co do Stu jego formę i pewność siebie zabiły kontuzję - kiedyś poruszał się po boisku z olbrzymim luzem i dynamiką, szedł na każdą piłkę, wystarczy sobie przypomniec w jakich okolicznościach wywalczył karnego z United. Dziś jest cieniem tamtego piłkarza, cała dynamika uleciała, Daniel niemal nie wykonuje żadnych sprintów - pewność siebie nie ma nic do tego. Ciekawi mnie o co jeszcze zostanie posądzony Klopp po dwóch remisach w, póki co najlepszym sezonie, jaki ten klub rozgrywał w ogóle (a przynajmniej jednym z najlepszych).
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

Postprzez Negrys » 4 kwi 2019, o 20:47

Hmmm bardzo się zastanawiam co się stało, że gość nie powąchał murawy od ponad miesiąca...jak dla mnie postać w pierwszej cześci sezonu dajaca sporo wchodząc z ławki, a teraz cały czas grzeje ławe... hmmmm
Negrys

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery