Xherdan Shaqiri

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Xherdan Shaqiri

Postprzez Mufi » 19 lis 2018, o 14:45

Absolutny pewniak w składzie. Jak Klopp Go posadzi znowu na ławce to chyba zakpi nam w twarz. Gość generuję zagrożenie samą obecnością na boisku. Kosmiczny mecz z Belgami.
Mufi

2 years of membership2 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 16 gru 2018, o 19:54

Podobną kręcą nowe "Wejście Smoka". Reżyseria: Jurgen Klopp, w roli głównej: Xerdan Shaqiri :)
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez KJano10 » 16 gru 2018, o 20:07

13 milionów, promocja
Cudowne wejście z ławki, 2 gole w derbach, brawa dla naszego byczka :D
KJano10

Postprzez Sektor51 » 16 gru 2018, o 20:15

On i Fabinho musza grać
Sektor51

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez pitek552 » 16 gru 2018, o 20:21

Ten Pan spłacił się już dawno.. on chyba chce Nas uświadomić, że to nie był transfer tylko kradzież? Kolejny genialny mecz Shaqiri'ego, gość ma patent na united. Dziś dwie bramki, które dają Nam zasłużone 3 pkt, a w presezonie genialna bramka z przewrotki.
YNWA!
pitek552

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez sherwood97 » 16 gru 2018, o 21:40

W tym meczu pokazał na co go stać. Klub i Klopp potrafią świetnie wydać pieniądze na nowe transfery. Występ Fabinho również potwierdził,że były to świetnie wydane pieniądze :)
sherwood97

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Reso » 21 gru 2018, o 23:56

Możecie pisać, że wygrany mecz i narzekam czy coś, ale jest mi po ludzku szkoda tego chłopaka. Nie wiem naprawdę, co on musi zrobić żeby grać regularnie. Zamiast dać minuty Szwajcarowi, wchodzi Szwagier. To wszystko dzieje się po tym jak Xerdan w 20 minut załadował 2 bramki United dając nam 3 punkty. Jak tak dalej pójdzie to stracimy tego grajka, to więcej niż pewne, bo jak typ w nagrodę za 2 bramki w 20 min nie podnosi się z ławki w następnym meczu, to ja nawet nie wiem jak to nazwać. Wszystko fajnie, wyniki cieszą, ale tego nie rozumiem.
Reso

Postprzez SzymonW » 22 gru 2018, o 00:00

Nie panikuj. Jurgen bardzo umiejętnie rotuje składem. Teraz ciężki okres. Jeszcze pogra swoje.
SzymonW

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Flymf » 22 gru 2018, o 00:01

Reso napisał(a):Możecie pisać, że wygrany mecz i narzekam czy coś, ale jest mi po ludzku szkoda tego chłopaka. Nie wiem naprawdę, co on musi zrobić żeby grać regularnie. Zamiast dać minuty Szwajcarowi, wchodzi Szwagier. To wszystko dzieje się po tym jak Xerdan w 20 minut załadował 2 bramki United dając nam 3 punkty. Jak tak dalej pójdzie to stracimy tego grajka, to więcej niż pewne, bo jak typ w nagrodę za 2 bramki w 20 min nie podnosi się z ławki w następnym meczu, to ja nawet nie wiem jak to nazwać. Wszystko fajnie, wyniki cieszą, ale tego nie rozumiem.

Idąc Twoim tokiem rozumowania Guardiola powinien już nie mieć kim grać.
Once red always red.
Flymf

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Mufi » 22 gru 2018, o 00:02

Bardzo dobrze że nie wszedł, po co miałby to robić ? Wynik po golu VVD był ustawiony. Shaq pewnie w I składzie na Newcastle wybiegnie, wręcz mogę się założyć :)
Mufi

Postprzez BadBoy1920h » 22 gru 2018, o 00:03

Reso napisał(a):Możecie pisać, że wygrany mecz i narzekam czy coś, ale jest mi po ludzku szkoda tego chłopaka. Nie wiem naprawdę, co on musi zrobić żeby grać regularnie. Zamiast dać minuty Szwajcarowi, wchodzi Szwagier. To wszystko dzieje się po tym jak Xerdan w 20 minut załadował 2 bramki United dając nam 3 punkty. Jak tak dalej pójdzie to stracimy tego grajka, to więcej niż pewne, bo jak typ w nagrodę za 2 bramki w 20 min nie podnosi się z ławki w następnym meczu, to ja nawet nie wiem jak to nazwać. Wszystko fajnie, wyniki cieszą, ale tego nie rozumiem.

Spokojnie. Przez taka rotację jaką wprowadza Klopp mamy więcej świeżości w składzie niż zazwyczaj. Wprowadzanie co mecz tych samych zamienników, skutkowałoby gorsza jakością - tego jestem pewien.

Choć troszkę się zgadzam, że zasługuje na ciut więcej minut. Ale nie wyobrażam sobie, by wychodził w pierwszym składzie za kogoś z ofensywnej trójki. Prędzej Klopp musiałby wyjść ustawieniem 4-2-3-1 ale i te rozwiązanie ma minus. Gorsza jakos ławki rezerwowych.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"

erni9292 napisał(a):
Flymf napisał(a):Pewne rzeczy się nie zmieniają (:

Twoje pierdolenie?
BadBoy1920h

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Kaczorro » 22 gru 2018, o 00:06

Niestety, Xherdan już spakowany, tracimy grajka :(

Dzisiejsza ławka Shaqiriego to gwarant jego występu w Boxing Day. Dodatkowo, Szwajcar wydaje się być typem zawodnika, który jeszcze bardziej zaciśnie szczęki na treningu, by udowodnić swoje, a nie pakować walizki.
Kaczorro

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Reso » 22 gru 2018, o 00:12

@Flymf
Trochę inna jest sytuacja gdzie o jedno miejsce rywalizuje Mahrez, Sane czy Bernardo Silva, a trochę inna jak zamiast Shaqa wchodzi Lallana. Nie skupiam się bardzo na City, ale nie przypominam sobie, żeby w City ktoś po uratowaniu meczu w następnym nie wszedł ani minuty.

@Mufi
Głównie chodzi o sytuację przy 1:0 gdzie przy urazie Keity wchodzi Lallana, ale myślę, że po takim meczu jak z United mu się po prostu należało choć kilka minut, a jednak Shaqiri nie ma co odpoczywać, bo z MU 20 minut i teraz na jakieś 30 to myślę, że też przemęczony by nie był.

@Kaczorro
Pytanie jest jak długo te zęby będzie zaciskał. Możesz się smiać, że pakuje walizki, ale ja napisałem jak dalej tak pójdzie to stracimy grajka i jeżeli dalej tak będzie to chętnie wrócę do rozmowy z Tb i możemy się spokojnie o coś założyć nawet ;)

Podsumowując, jak podkreśliłem napisałem tamten post przede wszystkim dlatego, że jest mi Xerdana szkoda, nic więcej. Argument o rotacji średnio do mnie trafia, zwłaszcza przy wyniku 1:0 z świetnie grającymi Wilkami, uważam że wtedy to był moment na kogoś w formie, a nie na Szwagra. To tyle. Wolę krytykować po wygranym meczu, niż wylewać żale później z połową forum po przegranej (oby przyszła jak najpóźniej).

@Pyrka " Poza tym Lallane trzeba jakoś opchnąć w styczniu, po prostu trafił na sklepową ekspozycję". To chyba jedyny argument, który do mnie trafia :D
Ostatnio edytowano 22 gru 2018, o 00:22 przez Reso, łącznie edytowano 1 raz
Reso

Postprzez PyrkaLFC » 22 gru 2018, o 00:18

Wszedł Lallana bo jedna z rzeczy których chyba się nie oduczył to zakładanie pressingu. Dzisiaj ich środkowi pomocnicy totalnie wyłączeni z gry - Neves i Moutinho. Shaqiri jednak gra trochę inaczej - wiadomo jest o wiele lepszym zawodnikiem, choć dzisiaj chyba było potrzebne odbieranie piłki, a nie przesądzanie o losach spotkania świetnym wejściem z ławki. Poza tym Lallane trzeba jakoś opchnąć w styczniu, po prostu trafił na sklepową ekspozycję ;)
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez mefju2 » 22 gru 2018, o 12:17

Co ja czytam, hahahaha gościu odejdzie bo nie zagral w jednym meczu. ch** tam ze ziomek został ściągnięty za 10 milionów baksow na ławe a i tak gra dużo (co oczywiście mi nie przeszkadza) i gra o najwyzsze cele w druzynie z top5 Europy dostajac konkret kase ale pewnie odejdzie do jakiegoś watfordu albo innego westhamu po sezonie żeby walczyć o 10 miejsce bo nie zagrał jednego meczyku.
mefju2

1 year of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery