Xherdan Shaqiri

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Xherdan Shaqiri

Postprzez Redzik90 » 4 kwi 2019, o 21:05

Xerdan od meczu z Arsenalem sześciokrotnie wystąpił w lidze, ale grał taką padlinę, że nawet te ostatnio sławne "leżaki" to przy tym co robił zdrowe mięso. Gdyby dostawał teraz minuty po tym co grał, to byłaby jedna, wielka niesprawiedliwość względem reszty chłopaków.
Redzik90

2 years of membership2 years of membership

Postprzez grzyb » 4 kwi 2019, o 22:37

Redzik90 napisał(a):Xerdan od meczu z Arsenalem sześciokrotnie wystąpił w lidze, ale grał taką padlinę, że nawet te ostatnio sławne "leżaki" to przy tym co robił zdrowe mięso. Gdyby dostawał teraz minuty po tym co grał, to byłaby jedna, wielka niesprawiedliwość względem reszty chłopaków.

To Lovren powinien mieć zakaz wstępu na stadion.
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
grzyb

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez diablinadali » 5 kwi 2019, o 09:38

Negrys napisał(a):Hmmm bardzo się zastanawiam co się stało, że gość nie powąchał murawy od ponad miesiąca...jak dla mnie postać w pierwszej cześci sezonu dajaca sporo wchodząc z ławki, a teraz cały czas grzeje ławe... hmmmm

Jeszcze przed przerwą reprezentacyjną Klopp wspominał, że Shaqiri od paru tygodni zmaga się z niewielkim, ale uciążliwym urazem pachwiny, dlatego też Szwajcar nie pojechał na zgrupowanie reprezentacji.
diablinadali

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez walek666 » 10 kwi 2019, o 08:59

Panowie jak myślicie? O co chodzi z Xherdanem?
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Mogę zapewnić, że jest o wiele, wiele ważniejsza." (Bill Shankly)
walek666

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez CzerwonyBartek » 10 kwi 2019, o 09:13

Jurgen mówił, że lekka kontuzja od dłuższego czasu. Ja mam taką własną teorię spiskową, że może po tych paru meczach gdzie pokazał klasę zrobił się tyćke zbyt zuchwały i widzimy próbę przytemperowania(szwajcar zawsze mi się z tym kojarzył). Albo, drugą teorię mam taką, że go Jurek szykuje do gry w środku pola i tak jak z Fabsem czeka, aż będzie na to w 100% gotowy. To tyle jeśli chodzi o moje chore wizje, dziękuje :lol:
The world is yours
CzerwonyBartek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Andyrober » 10 kwi 2019, o 09:25

Też mi się wydaje że to nie chodzi o kontuzje, tylko o jakieś sprawy 'wychowawcze'. Jakby nie było fakt że Jurgen podniósł go w celu chociaż kradzieży sekund w doliczonym czasie dobrze wróży, bo Szwajcar ostatnio na nic poza ławka nie mógł liczyć, a tu była już szansa na minutę gry...
Andyrober

Postprzez kuba07 » 6 maja 2019, o 13:43

Shaqiri, musisz.
„You don't choose to be Liverpool fan. You get chosen!”.
kuba07

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Mufi » 6 maja 2019, o 13:46

Jak Klopp i tak pewnie wyjdzie Origi - Stu - Mane. Dla Niemca Divock to skrzydłowy.
Mufi

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Sektor51 » 6 maja 2019, o 13:51

Uważam najlepsza zmiana ze Srokami. Powinien dostać szanse
Sektor51

Postprzez grzyb » 6 maja 2019, o 17:09

On i OX wszystkie siły na pokład.
grzyb

Postprzez grzyb » 7 maja 2019, o 22:13

Gramy w 10 ! Myślałem ze chłop będzie gryzł trawę a ten nic ?! Zawiódł mnie strasznie każdy oddaje serducho a ten sobie truchta.
grzyb

Postprzez CzerwonyBartek » 7 maja 2019, o 23:28

Może i nieco irytował ale co tam. Dziś mega ważna asysta. Gość jest naprawdę dobry. Po Trencie chyba najlepiej ułożona stopa w drużynie. Będziemy mieli z niego pociechę w przyszłych sezonach. Ważne uzupełnienie składu.
The world is yours
CzerwonyBartek

Postprzez Mand » 7 maja 2019, o 23:33

Chyba wyszły trochę braki kondycyjne. Pamiętajmy, że Shaqiri w ostatnich miesiącach prawie nie grał i myk rzucamy gościa na Barcelonę. Pewnie gdyby była ławka to by schodził w ~60. minucie.
Obrazek
Mand

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 7 maja 2019, o 23:46

Ale asystę zaliczył wyborną, a jak schodził to był bardziej naładowany, niż jak grał... myslałem, że wróci na murawę :)
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

Postprzez Juluz » 7 maja 2019, o 23:58

Brakło trochę ogrania i motoryki, na której bazuje, ale wciąż widział dużo na boisku, posłał niesamowitą piłkę do Mane i gdyby Pique końcówką buta tego nie sięgnął to z pewnością Mane by to skończył. Dobrze, że jest, ale potrzebuje minut jak tlenu. Na razie za wcześnie z taką formą na pierwszy skład, jednak fajnie jest go mieć na ławce.
Zapraszam na discord lfc-> klik!
Juluz
Moderator

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery