Kamil Grabara

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Kamil Grabara

Postprzez Aldor » 20 lis 2018, o 16:02

qensheimer napisał(a):Nie mogę się doczekać kiedy go w końcu zobaczymy w bramce w oficjalnym spotkaniu.

Nigdy.
Obrazek
Aldor

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Redzik90 » 20 lis 2018, o 22:26

Jak dla mnie nie powiedział niczego złego. Pozostaje kibicować chłopakowi z naszego kraju. A nie oszukujmy się, że Alisson jest wybitnym bramkarzem. To gość na BARDZO wysokim poziomie, natomiast drugim Neuerem czy Buffonem na pewno nie jest, co już parę razy udowodnił babolami. Chciałbym, żeby Grabara kiedyś wygryzł go ze składu, bo fajnie byłoby oglądać swojaka w barwach LFC. Bylibyście zadowoleni jakby powiedział: jestem słaby, nadaję się tylko do Charltonu do grania z Bielikiem?
Redzik90

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Lapiduszek » 20 lis 2018, o 22:42

Redzik90 napisał(a):Jak dla mnie nie powiedział niczego złego. Pozostaje kibicować chłopakowi z naszego kraju. A nie oszukujmy się, że Alisson jest wybitnym bramkarzem. To gość na BARDZO wysokim poziomie, natomiast drugim Neuerem czy Buffonem na pewno nie jest, co już parę razy udowodnił babolami. Chciałbym, żeby Grabara kiedyś wygryzł go ze składu, bo fajnie byłoby oglądać swojaka w barwach LFC. Bylibyście zadowoleni jakby powiedział: jestem słaby, nadaję się tylko do Charltonu do grania z Bielikiem?

Neuer czy Buffon na chwilę obecną to mogą czyścić buty Alissonowi ;)
Lapiduszek

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Flymf » 20 lis 2018, o 22:50

Lapiduszek napisał(a):
Redzik90 napisał(a):Jak dla mnie nie powiedział niczego złego. Pozostaje kibicować chłopakowi z naszego kraju. A nie oszukujmy się, że Alisson jest wybitnym bramkarzem. To gość na BARDZO wysokim poziomie, natomiast drugim Neuerem czy Buffonem na pewno nie jest, co już parę razy udowodnił babolami. Chciałbym, żeby Grabara kiedyś wygryzł go ze składu, bo fajnie byłoby oglądać swojaka w barwach LFC. Bylibyście zadowoleni jakby powiedział: jestem słaby, nadaję się tylko do Charltonu do grania z Bielikiem?

Neuer czy Buffon na chwilę obecną to mogą czyścić buty Alissonowi ;)

Będą mogli mu buty czyścic pod warunkiem że AB wreszcie nauczy się łapać piłki
Once red always red.
Flymf

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez DrGonzo » 20 lis 2018, o 22:53

Nie. Bylibyśmy zadowoleni gdyby pokazał ambicję, ale nie był przy tym arogancki. W dzisiejszym świecie panuje moda na bycie pewnym siebie prawie do granic możliwości, ale ta cecha u wielu osób nie jest współmierna do wartości, jakie sobą prezentują. Tak jest właśnie w przypadku Grabary i to może irytować. Nie wiem jak na tę wypowiedź zareaguje Klopp, ale mogliśmy już się przekonać, że nie lubi takiego podskakiwania. Kamil to zdolny chłopak, ale póki co nie jest szczególnie ważną postacią dla klubu. Nawet byśmy nie zauważyli gdyby z niego zniknął. O ile dobrze pamiętam, w te lato na treningach z pierwszym zespołem przegrywał rywalizację z Caoimhinem Kelleherem, a teraz wypalił, że jest prawie tak dobry jak Alisson i brakuje mu tylko (taki drobiazg) doświadczenia. Nawet jeśli to żart czy zamierzona prowokacja z jego strony, to mi się ona nie podoba.

A co do Alissona, to Złotej Piłki, tak jak wcześniej Buffon, pewnie nie zdobędzie, ale jest najlepszym bramkarzem w klubie od wielu, wielu lat. Mignolet czy Karius mogą mu co najwyżej podawać ręcznik po treningu, nie mówiąc już o Grabarze.
DrGonzo

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Gerres » 6 sty 2019, o 15:31

Kamil ponoć do końca sezonu w duńskim Aarhus GF
Gerres

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Eskimos » 6 sty 2019, o 21:02

Obrazek
Eskimos

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Redzik90 » 9 lut 2019, o 21:29

Kamil zaliczył wczoraj debiut w profesjonalnej piłce klubowej, zachowując przy tym czyste konto z zespołem Esbjerg. Myślę, że warte odnotowania. :)
Redzik90

Postprzez Luukka » 26 lut 2019, o 18:53

Kamil Grabara po swoich premierowych trzech występach w lidze duńskiej (2x czyste konto), został wybrany do najlepszej 11. miesiąca oraz jest nominowany do najlepszego piłkarza miesiąca.
Luukka

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Redzik90 » 1 kwi 2019, o 21:07

Dziś 2 bramki przy dużym udziale Polaka niestety.
Redzik90

Postprzez Ralf088 » 1 kwi 2019, o 21:37

Grunt że gra, a troszkę więcej pokory mu nie zaszkodzi, no chyba że dalej sądzi że jest na takim samym poziomie co Allison :D
Ralf088

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez MarekLFC20 » 21 kwi 2019, o 21:41

Nasz bramkarz obronił dziś karnego w doliczonym czasie gry :)
https://www.meczyki.pl/newsy/kamil-grab ... y/110460-n
MarekLFC20

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez grzyb » 21 cze 2019, o 10:11

„A po meczu, w swoim stylu, „uszczypnął” na Instagramie włoskiego napastnika Patricka Cutrone. Po porażce Włochów dolał oliwy do ognia i zamieścił zdjęcie, na którym dyskutuje z piłkarzem Milanu, wyraźnie mającym do niego pretensje. „I just said Piątek is better striker” (Ja tylko powiedziałem, że Piątek jest lepszym napastnikiem) – podpisał fotkę i szybko doczekał się kilkunastu tysięcy reakcji”

???
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
grzyb

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Athar » 21 cze 2019, o 12:08

Umiejętności ma. Brakuje mu za to klasy i przede wszystkim szacunku dla innych, czyli wszystkiego z czym się nasz klub identyfikuje. Ja mu kariery na Anfield nie wróże.
"It’s the club of Ronnie Rosenthal and Avi Cohen.
It’s the club of Mo Salah and Sadio Mane.
It’s the club of Parson Jackson and Bill Shankly.
It’s a club of all flags, all religions, all nations and none."
Tony Barrett
Athar

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez WhiteAngel » 21 cze 2019, o 12:15

Ralf088 napisał(a):Grunt że gra, a troszkę więcej pokory mu nie zaszkodzi, no chyba że dalej sądzi że jest na takim samym poziomie co Allison :D

On powiedział tylko, że na treningach nie widać różnicy. Według mnie jest wielka. Allison i bramkarz City świetnie wznawiają grę i tworzą skrzydłowym i napastnikom mnóstwo okazji. W dwóch meczach u21 Kamil jeszcze tego nie pokazał
LiverpoolFC.pl [*][*][*][*][*] 21 czerwca 2017 Pamiętamy [*][*][*][*][*]
WhiteAngel

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery