Kamil Grabara

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Kamil Grabara

Postprzez urban12 » 4 sty 2020, o 03:15

Nigdy nic nie miałem do Grabary. Nawet mnie bawiły jego tweety i trzymanie w mordzie stopę jego partnerki, ale co ten gość wyprawia od jakiegoś czasu w bramce Huddersfield to już nawet nie jest śmieszne. Obrońcy są zaskoczeni co on wyprawia, a napastnicy drużyny przeciwnej chyba jeszcze bardziej, bo są zdziwieni, że mają dwunastego zawodnika. Ale dobrze, przyda się chłopu lekcja pokory... na tę chwilę on jest dla mnie bramkarzem tylko i wyłącznie na League One - Sunderland, Portsmouth, czy coś podobnego. Lekko się zachłysnął chyba tym, że trafił do Liverpoolu, ale do pierwszej drużyny w mojej ocenie on nigdy nie trafi. Przynajmniej póki będzie tu Klopp, nie ten charakter.. zresztą.. on nie pasuje w ogóle do Liverpoolu. Za słaby, tyle. Oby się młodemu Ojrzyńskiemu bardziej powiodło. Grabara dla mnie już na Anfield nie zawita.
Na stronie "Klopp12"
urban12

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez grzyb » 4 sty 2020, o 10:30

A ja głupi myślałem, że z dwójki naszych młodych bramkarzy to Caoimhín Kelleher jest tym słabszym. To, co ten człowiek wyprawia, to jest bramkarski kryminał. Na YT kompilacje z zagraniami Grabary kibice wściekli przyjezdni się śmieją. Nie wiem, co jest zawarte w umowie między klubami, ile Kamil musi zagrać spotkań, ale w normalnej sytuacji po tylu błędach to powinien już siedzieć na trybunach. Porównać to on może się do Kariusa nie Alissona
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
grzyb

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Redzik90 » 4 sty 2020, o 11:56

Panowie - śmiem twierdzić, że gdyby to Kelleher stał w bramce Huddersfield - to byliby zagrzebani na dnie tabeli. Grabara robi klopsy - nie da się tego nie zauważyć. Ale Kellehera nawet nie można nazwać bramkarzem. Z Polakiem też zaczęło się dziać coś niedobrego, ale podejrzewam, że nawet z jedną ręką jest lepszy od Caoimhina, który jest po prostu fatalny.
Redzik90

2 years of membership2 years of membership

Postprzez kijuss » 4 sty 2020, o 12:00

mozesz podesłac jakies fimiki z jego błędami >??
kijuss

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez CzerwonyBartek » 4 sty 2020, o 12:08

Największym wrogiem Grabary jest jego morda. I teraz właśnie to się na nim mści. Gość bluźnił np. ,że tylko doświadczenie dzieli go z Alissonem. Wybujałe, niczym nie poparte ego typowego kozaczka z osiedla.
The world is yours
CzerwonyBartek

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Jyuuken » 4 sty 2020, o 13:02

kijuss napisał(a):mozesz podesłac jakies fimiki z jego błędami >??

https://www.youtube.com/watch?v=5CClTP37Vo4
Jyuuken

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Kirkbyboy » 4 sty 2020, o 15:12

Dla mnie bramkarz najwyżej do Widzewa Łódź - nie obrażając widzewiaków oczywiście....
Wstyd, że taki ktoś jest częścią LFC
Kirkbyboy

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez kacciq » 4 sty 2020, o 15:31

Redzik90 napisał(a):Panowie - śmiem twierdzić, że gdyby to Kelleher stał w bramce Huddersfield - to byliby zagrzebani na dnie tabeli. Grabara robi klopsy - nie da się tego nie zauważyć. Ale Kellehera nawet nie można nazwać bramkarzem. Z Polakiem też zaczęło się dziać coś niedobrego, ale podejrzewam, że nawet z jedną ręką jest lepszy od Caoimhina, który jest po prostu fatalny.

Podpisuję się rękami i nogami. Po prostu jest Alisson, długo długo nic, potem Adrian, a dalej nie ma nic.
kacciq

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Nevermore1969 » 30 sty 2020, o 10:43

w ostatnim meczu (Hull City - Huddersfield) został zniesiony na noszach po tym, jak stracił przytomność :( mam nadzieję, że chłopak wróci do zdrowia i do gry!
Nevermore1969

Poprzednia strona

Powrót do Kadra i Transfery