Kamil Grabara

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Kamil Grabara

Postprzez urban12 » 12 kwi 2018, o 18:59

Mam nadzieję, że kiedyś ujrzymy go w pierwszej drużynie między słupkami.

A tutaj bardzo ciekawy materiał o Grabarze, trochę Achterberg się o nim wypowiada, trochę Mignolet.

https://www.youtube.com/watch?v=MV5SrV7gmxA
Na stronie "Klopp12"
urban12

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Re: Kamil Grabara

Postprzez Negrys » 12 kwi 2018, o 19:48

Dokładnie,też właśnie obejrzałem filmik z ŁnP, śledzę gościa od początku jak tylko dołączył do Liverpoolu. I mam nadzieje, że zamknie niektórym usta za jakiś czas :)
Negrys

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez tyszek » 21 maja 2018, o 21:30

http://firsteleven.com/artykuly/8678,os ... erze?img=1

On kiedyś przestanie? Serio, strasznie mnie to irytuje. Ja tu nie widzę żadnego "humoru", ani "charakteru", jak to niejedni nazywają, a zwykłe prostactwo.
- Nie uważam, że musisz być w 100 procentach zdrowy, by grać. Muszę być w 100 procentach kontuzjowany, żeby nie grać. - Jamie Carragher
tyszek

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Ralf088 » 21 maja 2018, o 21:51

jak to sie mowi, kozak w necie pi.. w świecie. Rowniez mnie irytuje, bo jeszcze nic nie pokazał a wywyższa się jakby już miał z 50 meczów w seniorskim skladzie Liverpoolu. Niech pokaże cos w seniorskiej pilce i wtedy kozaczy.
Ralf088

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Lookout » 21 maja 2018, o 21:57

Żałosny typ, nie zasługuje być na bycie piłkarzem tak wielkiego klubu. Mam nadzieję, że wyleci z Liverpoolu i nic nie osiągnie w swojej karierze. Zwykły cham, niech wraca do ekstraklasy, może tam będzie pełnił rolę rezerwowego.
Lookout

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Radbug » 21 maja 2018, o 22:05

Może jeszcze dorośnie. W końcu wciąż nie ma jeszcze 2 na początku przy liczbie lat. Zacznie grać w seniorach, to nie będzie miał nawet czasu by bawić się w takie rzeczy. Guzik mnie obchodzi życie prywatne piłkarzy, jeśli swoimi umiejętnościami będą podnosić poziom sportowy klubu. To tak jakby skreślać Zielińskiego po jego słynnym wpisie że go "skurwiel" (chodziło o trenera) nie wpuścił na boisko. Zresztą czy nikt z nas nie ma żadnego wpisu czy wypowiedzi z czasów młodości której teraz by się wstydził? No właśnie.
Nie mam na co narzekać. Coś Ty zrobił Kloppie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
Radbug

Postprzez Flymf » 21 maja 2018, o 22:31

Radbug napisał(a):Może jeszcze dorośnie. W końcu wciąż nie ma jeszcze 2 na początku przy liczbie lat. Zacznie grać w seniorach, to nie będzie miał nawet czasu by bawić się w takie rzeczy. Guzik mnie obchodzi życie prywatne piłkarzy, jeśli swoimi umiejętnościami będą podnosić poziom sportowy klubu. To tak jakby skreślać Zielińskiego po jego słynnym wpisie że go "skurwiel" (chodziło o trenera) nie wpuścił na boisko. Zresztą czy nikt z nas nie ma żadnego wpisu czy wypowiedzi z czasów młodości której teraz by się wstydził? No właśnie.

Problem w tym że jedni zaliczą jednorazowy wyskok po czym zdają sobie sprawę że zachowali się jak buc. Grabara za to wali jak z automatu takimi wpisami.
Flymf

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Przemko » 21 maja 2018, o 22:34

Gość jest żałosny. Również mam nadzieję, że szybko wyleci na ulicę.

Radbug, myślę że jest wielu takich którzy nie mają powodów do wstydu. A życie prywatne jest istotne, bo piłkarz jest wzorcem do naśladowania i bohaterem dla wielu młodych. Każda popularność wiąże się z odpowiedzialnością. Niestety tak to jest że popularni ludzie są jakby autorytetami - czy to piłkarze, czy żona księcia Harry'ego na którą wszyscy patrzą jak trzyma sztućce itp. Wyobraź sobie jakby wyglądał świat, jakby wszyscy ludzie będący kogokolwiek idolem/autorytetem byli takimi prostakami jak Grabara i jeszcze raz zastanów się czy to nie ma znaczenia.
Obrazek
Przemko

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez josif » 21 maja 2018, o 22:59

Rychlik to dopiero rozjebał system cytatem z Borka. :)

https://twitter.com/rychlikkamil/status/997950594857013248
War. War never changes
josif

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Szpieg1 » 21 maja 2018, o 23:22

Negrys napisał(a):Dokładnie,też właśnie obejrzałem filmik z ŁnP, śledzę gościa od początku jak tylko dołączył do Liverpoolu. I mam nadzieje, że zamknie niektórym usta za jakiś czas :)

Tak odpowiadając na odkopany przeze mnie z góry wątku komentarz - mam nadzieję Kamil wreszcie zamknie te swoje złote usta i weźmie się do cięższych treningów.
Szpieg1
Moderator

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Smuggler7 » 21 maja 2018, o 23:50

tyszek napisał(a):http://firsteleven.com/artykuly/8678,ostra-wymiana-zdan-kamila-grabary-i-krzysztofa-stanowskiego-na-twitterze?img=1

On kiedyś przestanie? Serio, strasznie mnie to irytuje. Ja tu nie widzę żadnego "humoru", ani "charakteru", jak to niejedni nazywają, a zwykłe prostactwo.

Nie śledzę nikogo an Twitterze, a tym bardziej piłkarzy LFC, bo chyba tylko dziennikarze i newsmani mają na to czas. Jednak muszę przyznać, że tutaj nieźle Pan Białek utarł nosa młodemu smarkaczowi.

120 połączeń :P

A Kamila Grabarę to będę oceniał, jak przebije się do pierwszego składu. O ile się przebije, bo młodym bramkarzom w Liverpoolu takie osiągnięcie przychodzi niezwykle ciężko.
Smuggler7

2 years of membership2 years of membership

Postprzez akhrem9 » 22 maja 2018, o 02:39

Oglądałem z nim kilka wywiadów. W wypowiedziach nie widać takiej inteligentnej ironii jaką posługuje się np. Szczęsny. Nie wiem na kogo się kreuje. Na pewno na bufona. Jeszcze nie rozumie, że Internet nie zapomina a piłkarz powinien dbać o wizerunek i marketing. W tej kwestii wypada mizernie.
Kiedyś takim bucem był Kuszczak ciągle powtarzający, że jest bramkarzem ManUtd. Sympatii nie zyskał a został upokorzony przez drugiego bramkarza i z tego zapamietany. Na tej pozycji co gra Grabara, wpuści on przez karierę tysiące goli. Każdego mu wytkniemy i otrzyma nie 120 połączeń a tysiące wpisów na necie. Życie go przeczołga, jak Flappyhandskiego, Borubara i wielu wielu innych. Jestem tego pewien.
akhrem9

Postprzez Negrys » 22 maja 2018, o 07:59

pier**** nie o szopenie. Jeden siedzi w domu, drugi imprezuje a Grabara "bawi" się na Twitterze, jak sam często mówił specjalnie prowokujac. I wolę słuchać ekspertów, byłych zawodników którzy widzą w Kamilu potencjał na solidnego bramkarza niż dziennikarzy którzy jak napisał Grabara nie znają się na piłce. Liczę że przebije się do 1 składu i zamknie usta krytyków.
Negrys

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez florczak112 » 22 maja 2018, o 08:46

Negrys napisał(a):pier**** nie o szopenie. Jeden siedzi w domu, drugi imprezuje a Grabara "bawi" się na Twitterze, jak sam często mówił specjalnie prowokujac. I wolę słuchać ekspertów, byłych zawodników którzy widzą w Kamilu potencjał na solidnego bramkarza niż dziennikarzy którzy jak napisał Grabara nie znają się na piłce. Liczę że przebije się do 1 składu i zamknie usta krytyków.

A ja nie wolę. Nie ma szacunku do dziennikarzy, czy kolegów po fachu i myśli o sobie, że jest gwiazdą. Dziennikarz sportowy to też praca i jeśli się umawiasz z kimś na wywiad to wypada dotrzymać danego słowa. Na daną chwilę mam nadzieję, że się go pozbędziemy, bo w szatni nie potrzeba nam takich aroganckich dzieci.
In the middle of every difficulty lies opportunity.
-Albert Einstein
florczak112

Postprzez Negrys » 22 maja 2018, o 09:14

Ale co ma wspólnego życie prywatne z grą w klubie? Dla mnie może i z gola dupa po plaży latać. Pisać co chce w internecie itd. Boisko boiskiem a życie życiem.
Negrys

Następna strona

Powrót do Kadra i Transfery