Virgil Van Dijk

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Virgil Van Dijk

Postprzez Nero » 4 mar 2020, o 13:35

O widzę Wicked się uruchomił, naczelny krytyk Gomeza na forum :) Tylko gdzie byłeś przez 3 miesiące w czasie gdy Joe grał dobrze? Ani widu ani słychu. Zgadzam się, że ostatnie dwa mecze były słabsze w obronie ale to tyczy się wszystkich defensywnych graczy + pomocników którzy ruszają się ostatnio jak wóz z węglem i przeciwnicy mają dzieki temu autostrade do naszej bramki.
Nero

1 year of membership

Postprzez wicked93 » 5 mar 2020, o 09:32

Nigdzie się nie uruchomiłem. Oglądam KAŻDY mecz Liverpoolu przynajmniej od 6 lat. Naczelny krytyk? Nic nie poradzę, że posiadam wiedzę o piłce, umiejętność racjonalnego myślenia, a do tego nie spuszczam się nad przeciętnym obrońcą, którego Klopp na siłę upycha. Joe jest za słaby na środkowego obrońcę (nie należy do najsilniejszych stoperów, ma problemy z ustawianiem się, podejmuje debilne decyzje na boisku itd), a pomysł z wystawianiem go na boku to strzał nie w kolano, a w głowę. Jak na ŚO Gomez jest szybki, ale na PO to nie wystarcza, bo tam trzeba mieć chociażby elementarne pojęcie o dryblingu oraz o dośrodkowaniach. Joe nie ma ani tego ani tego.

Czy ja gdzieś piszę, że nasza obrona ostatnio gra dobrze? Nie zauważyłem. Po prostu bawi mnie pisanie o Gomezie jak o jakimś zbawcy obrony. Przy Van Dijku w formie to i Trent wygląda lepiej w destrukcji.

P.S. W ogóle kim ty jesteś? Widzę, że ty znasz mnie, a ja ciebie niekoniecznie.
wicked93

1 year of membership

Postprzez Wrubel84 » 7 mar 2020, o 20:07

Zauważyłem, że jednym z niewielu, którzy potrafią z nim powalczyć w powietrzu jest Nathan Ake. Dzisiaj znowu był bliski strzelenia gola głową z rożnego (znowu, ponieważ w ostatnim meczu również miał szansę na gola przy van Dijku). Poza tym dzisiaj mecz znacznie lepszy niż poprzedni, zaliczył asyste i miał kilka wygranych pojedynków. Oby to on pilnował Morate w meczu rewanżowym, bo Gomez przegrywał każdą walkę w powietrzu z Hiszpanem.
Wrubel84

2 years of membership2 years of membership

Postprzez ZGRDWR » 7 mar 2020, o 20:58

A ja zgodzę się z kolegą wicked... Moim zdaniem Gomez jest gorszy od Matipa. Joel w formie jest o klasę lepszy od młodego Anglika, chociażby umiejętność wyprowadzania piłki z obrony, Matip robi to w h lepiej... Gomez aby piłka do VVD albo do Trenta a jak do przodu to niedokładnie. Moim zdaniem miejsce u boku VVD jest Matipa ale wiemy dokładnie, że Jurek jak się uprze tak niema bata 😒
ZGRDWR

1 year of membership

Postprzez Egalot » 7 mar 2020, o 21:02

Obaj mają problemy z kontuzjami, a jak już wracają to trochę im zajmuje złapać formę. Biorąc więc pod uwagę, że Matip jest sześć lat starszy od Gomeza, to lepiej zainwestować w młodego Anglika.
Obrazek
Egalot

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez walek666 » 26 maja 2020, o 14:23

https://www.youtube.com/watch?v=JeDgtnJh4xw

Spojrzecie jak Virgil swietnie wolne bil w Celticu. Ciekawe czemu Kloppo nie wyznacza Holendra u nas :?: :oops:
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Mogę zapewnić, że jest o wiele, wiele ważniejsza." (Bill Shankly)
walek666

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez july600lfc » 26 maja 2020, o 14:50

walek666 napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=JeDgtnJh4xw

Spojrzecie jak Virgil swietnie wolne bil w Celticu. Ciekawe czemu Kloppo nie wyznacza Holendra u nas :?: :oops:

Jak to dlaczego? Przecież mamy Trenta, który robi to znacznie lepiej :wink:
july600lfc

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez firo9 » 27 maja 2020, o 11:18

Co sądzicie o słowach Ballacka, że Virgil ma szczęście, że nie gra w czasach Costy, Rooneya, Van Persiego czy Henry'ego?

Osobiście uważam, że i tak byłby najlepszym obrońcom wśród legend typu Terry / Ferdinand, choć to kwestia preferencji. Mimo wszystko zgodzę się, że obecnie w Premier League nie ma takich armat co kiedyś i obrońcy mają nieco prostsze zadanie.

Btw, piękne zachowanie naszego El Capitano. Na Twitterze pod jednym fanpage, który zacytował słowa Ballacka, Henderson skwitował "They're lucky ;)" 👏
firo9

Postprzez Przemko » 27 maja 2020, o 15:38

firo9 napisał(a):najlepszym obrońcom

Obrońcą...
ku***

Autokorekta? Nie, autokorekta nie popełnia tak oczywistych błędów :)
Ostatnio edytowano 27 maja 2020, o 22:17 przez Przemko, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Przemko

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez firo9 » 27 maja 2020, o 15:53

Przepraszam, autokorekta. Dzięki za uratowanie życia :)
firo9

Postprzez july600lfc » 27 maja 2020, o 16:23

Uważam, że to głupota. Teraz jest chociażby Aguero, który bramkami przebił ich wszystkich, genialny Kane, Aubameyang czy nawet Mane i Firmino, z którym VVD trenuje. W Premier League dalej jest dużo armat i kapitalnych napastników, zaś Virgil to wyjątkowy obrońca, będący spokojnie na poziomie Terry'ego, Vidicia i Ferdinanda ;)
july600lfc

Poprzednia strona

Powrót do Kadra i Transfery