Virgil Van Dijk

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Virgil Van Dijk

Postprzez kadam » 7 lut 2019, o 17:34

warto tez dodac, jak czesto uprzedza ruch przeciwnika do pilki - patrz przyklad kilku sytuacji z Lukaku na Anfield.
Obrazek
kadam

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez matys87 » 8 lut 2019, o 15:52

tutaj macie ładnie wytłumaczone.
https://www.youtube.com/watch?v=5q1nXewu1Fs&t=31s
matys87

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez kacciq » 3 mar 2019, o 20:14

Gdzie my byśmy byli bez tego chłopa przy obecnej impotencji strzeleckiej ofensywy i impotencji taktycznej Kloppa, to nawet nie chcę myśleć.
kacciq

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez wicked93 » 3 mar 2019, o 20:18

Czemu ten gość nie ma opaski kapitana? Bo parę lat temu ktoś sobie ubzdurał Hendersona jako nowego Stevie G i głupio mu komuś ją zabrać? Przecież to jest prawdziwy lider drużyny. Potwierdza to umiejętnościami i mentalem. Przecież jak zrugał Fabinho za tę beznadziejną stratę, to myślałem, ze Fabinho się zapadnie pod ziemie. #TrueCaptain
wicked93

Postprzez Szpieg1 » 3 mar 2019, o 21:03

wicked93 napisał(a):Czemu ten gość nie ma opaski kapitana? Bo parę lat temu ktoś sobie ubzdurał Hendersona jako nowego Stevie G i głupio mu komuś ją zabrać? Przecież to jest prawdziwy lider drużyny. Potwierdza to umiejętnościami i mentalem. Przecież jak zrugał Fabinho za tę beznadziejną stratę, to myślałem, ze Fabinho się zapadnie pod ziemie. #TrueCaptain

Czyli jednym słowem Stevie G to głupek bo go namaścił na kapitana :)
Szpieg1
Moderator

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez saw » 3 mar 2019, o 21:31

Mnie Henderson nigdy nie przekonywał. Jakieś przebłyski miał, ale to nawet nie jest poziom niżej niż Gerrard za najlepszych czasów. To jest przepaść, proszę państwa. Moim zdaniem to średniak, nadawałby się do klubu maksymalnie pokroju WHU. Może Mark Noble go namaści na swojego następcę. Chociaż nie, Henderson, wielki talent angielskiej piłki, już się zbliża do trzydziestki.

Virgil kolejny świetny występ. Ten chłop ogarnia obronę, a dodatek stwarza spore zagrożenie pod bramką rywala. Gdyby tak sklonować Holendra w miejsce Moreno, Milnera, Hendersona, Origiego, Sturridge'a, Lallany to jedynie Tsubasa z kolegami mogliby rywalizować z The Reds :wink: Van Dijk jest w kosmicznej formie.
- Nie martw się, Alan. Przynajmniej będziesz miał okazję grać nieopodal świetnego zespołu! - Bill Shankly do Alana Ball'a po zakupieniu go przez Everton
saw

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez wicked93 » 4 mar 2019, o 00:33

Szpieg1 napisał(a):
wicked93 napisał(a):Czemu ten gość nie ma opaski kapitana? Bo parę lat temu ktoś sobie ubzdurał Hendersona jako nowego Stevie G i głupio mu komuś ją zabrać? Przecież to jest prawdziwy lider drużyny. Potwierdza to umiejętnościami i mentalem. Przecież jak zrugał Fabinho za tę beznadziejną stratę, to myślałem, ze Fabinho się zapadnie pod ziemie. #TrueCaptain

Czyli jednym słowem Stevie G to głupek bo go namaścił na kapitana :)

Nikt nie jest nieomylny. A to, ze ktoś go nim namaścił to znaczy, ze my mamy brnąc w tej przeciętności? Równie dobrze mozna powiedzieć, ze skoro SAF namaścił Moyesa, to zarząd MU bezczelnie i bez powodu go zwolnił 🤨
wicked93

Postprzez aro8 » 4 mar 2019, o 00:35

To że nie jest najlepszy na boisku, nie znaczy, że nie jest dobrym kapitanem. Za Gerrarda, też nie był gwiazdą.
aro8

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Aldor » 4 mar 2019, o 00:39

Moze wlasnie temu. Typ drze morde na kazdego nawet jak sam cos zjebie, niesamowicie irytujacy czlowiek. Czekac tylko az bomba wybuchnie i ktos mu sie postawi. Dokladnie taka sama sytuacja jak z Carragherem, ten sam typ. W sam raz na vice kapitana i kogos dracego morde caly mecz, ale nie na kapitana. Zreszta z Carra tez byly spiny wewnatrz zespolu, nawet podczas meczy i spodziewam sie tego samego z VvD bo jest niesamowicie wkurwiajacy momentami. Lamie linie spalonego im ma pretensje do wszystkich na okolo tylko nie do siebie.

Wg. mnie Henderson jeszcze rok-dwa, a pozniej tylko jeden nastepca - TAA.
Obrazek
Aldor

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez aro8 » 4 mar 2019, o 00:43

Z tym TAA, to z jakiej racji? Nie wygląda na kogoś z mentalnością przywódcy
aro8

Postprzez Aldor » 4 mar 2019, o 01:15

aro8 napisał(a):Z tym TAA, to z jakiej racji? Nie wygląda na kogoś z mentalnością przywódcy

No nie wiem moze temu, ze jest to jego pierwszy pelny sezon, ma dopiero 20 lat i niezlych kozakow w bloku obok siebie.
Byl kapitanem w grupach mlodziezowych, jest charyzmatyczny i opanowany (nie tylko jak na 20 latka, ale jak na doswiadczonego obronce), jest wychowankiem, a do tego jest zdolny do kluczowych zagran. Duzo lepiej widze w roli kapitana takiego czlowieka anizeli kogos kto drze morde na wszystkich na okolo kiedy dla wszystkich oczywistym jest, ze to wlasnie ta osoba popelnila blad. Fajnie, ze w telewizji wyglada to na super motywacje i w ogole, ale w rzeczywistosci takim czyms jedynie traci sie na powadze w oczach innych.
Obrazek
Aldor

Postprzez wicked93 » 4 mar 2019, o 07:35

To jakimi cechami według Ciebie powinien wykazywać sie kapitan? Bo aż sam ciekaw jestem. O TAA mówisz, ze sie wyróżnia gra, a VVD „drze mordę” i to oczywistym jest, ze wszystkie błędu w obronie to jego zasługa 😅
To czym sie wyróżnia Jordan? Podaniami do tylu/boku? Brakiem jaj żeby podciągnąć z piłka kilkanascie metrow i podac ze trzy razy w meczu do przodu? Wprowadzaniem nerwówki za mocnymi podaniami do obrońców po ziemi, gdzie to on powinien wprowadzać spokój? Obrażaniem sie na Kloppa podczas zmiany? Łapaniem dwóch głupich żółtych kartek? No jak dla mnie VVD broni sie swoją gra i tym, ze pilnuje swoich partnerów z obrony i to pomaga, a nie przeszkadza. A ze krzyknie czasami... no cóż, nie są to małe dziewczynki ❤️

Ps. W Holandii raczej tez nie mieli wątpliwości kto będzie kapitanem 😊
wicked93

Postprzez Yvette » 4 mar 2019, o 15:13

Van Dijk powinien zostać kapitanem, przecież to oczywiste. W tym momencie prawdopodobnie najlepszy obrońca na świecie, który z taką formą ma szansę zostać legendą Premier League, charyzmatyczny gość przy którym cała linia obrony i defensywni pomocnicy grają na wyższym poziomie, kapitan nowej reprezentacji Holandii, i powinien zostać twarzą nowego Liverpoolu wolnego od przeciętniactwa i przesadnych sentymentów w stylu trzymania Hendersona w pierwszym składzie, bo kapitan. Henderson jest już w klubie 8 lat, a tak naprawdę miał tylko 1 dobry sezon, gdy grał wyżej z Suarezem, Sturridge i Sterlingiem, pozostałe 7 sezonów to takie 5/10. W klubie, który celuje w najwyższe cele po 2-3 sezonach daliby sobie z nim spokój.
Yvette

Postprzez magniuto » 4 mar 2019, o 15:34

Yvette napisał(a):Van Dijk (...) powinien zostać twarzą nowego Liverpoolu wolnego od przeciętniactwa i przesadnych sentymentów w stylu trzymania Hendersona w pierwszym składzie, bo kapitan. Henderson jest już w klubie 8 lat, a tak naprawdę miał tylko 1 dobry sezon, gdy grał wyżej z Suarezem, Sturridge i Sterlingiem, pozostałe 7 sezonów to takie 5/10. W klubie, który celuje w najwyższe cele po 2-3 sezonach daliby sobie z nim spokój.

I to napisał gość, który ma Lovrena w avatarze :)
Sorki, nie mogłem się oprzeć :)
Co do VVD - pełna zgoda, ten człowiek miażdży swoimi umiejętnościami i formą. Jeden problem widzę - żeby stanąć w jednym szeregu z legendami tego klubu, trzeba mieć co wstawić do gabloty, nie wystarczy sama dobra gra i umiejętności. Dlatego np. taki Suarez czy Torres zawsze będzie jednak niżej oceniany z perspektywy historii klubu niż taki Ian Rush. Z całego serca życzę Virgilowi by, oprócz bycia najlepszym obrońcą, był również utytułowanym obrońcą. Oczywiście w barwach LFC.
magniuto

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez MILF » 14 mar 2019, o 09:38

Wrzucałem w wątku meczowym, wrzucam i tutaj.
Fantastyczna przyśpiewka, dla fantastycznego zawodnika!

He's Virgil van Dijk!
https://twitter.com/LivEchoLFC/status/1105872815385989122?s=20
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery