Andrew Robertson

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Andrew Robertson

Postprzez lorenalex » 30 gru 2018, o 00:40

Zostawiam krosa a'la Beckham, klasa!

https://streamvi.com/watch.php?video=1546106521
He’s our centre-half, he’s our number four. Watch him defend and watch him score. He can pass the ball, calm as you like. He’s Virgil Van Dijk, Virgil Van Dijk!
lorenalex

1 year of membership

Postprzez MarekLFC20 » 30 gru 2018, o 00:57

Boże wg nie zauważyłem ze 80% tej bramki jest zasługi Robertsona. Mega Koleś!
MarekLFC20

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez adamne » 30 gru 2018, o 01:18

Andy dzisiaj momentami wyglądał na zmęczonego. Nie dziwi to w przypadku gracza, który zagrał już 2137 minut w tym sezonie, ale dziwi mnie to że został zmieniony dopiero w 83. minucie, podczas gdy od 65, prowadziliśmy 5:1 i mecz był już wygrany. Uwielbiam Jurgena, ale zupełnie nie kupuję jego podejścia do zmian w meczach. Powinien oszczędzać kluczowych graczy na City. No i musimy kupić jakiegoś klasowego zmiennika na lewą obronę zamiast Moreno.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
adamne

2 years of membership2 years of membership

Postprzez ManiacK » 30 gru 2018, o 01:29

Ja nie wiem co na tym forum ludzie mają ze słowem "klasowy" odnośnie zmienników.
Nikt dobry nie przyjdzie grzać ławy, nikt dobry nie przyjdzie za tyle, ile bylibyśmy skłonni dać za zmiennika. Szansa jest albo w młodych, którzy będą chcieli się przebić (vide TAA) albo graczach typowo średnich, którzy powolutku chcą już sobie po prostu odcinać kupony, ale być gotowi w razie czego do gry lub po prostu stare wygi, które wniosą do Nas co najwyżej doświadczenie, bo na pewno nie będą stałymi bywalcami pierwszego składu, jeśli nic tego nie wymusi. Pomijam fakt, że nie jesteśmy City, by nas było stać na trzymanie mocnych graczy na ławce, którym też trzeba nieźle płacić, a przynajmniej w tym momencie takim hegemonem nie jesteśmy, jeszcze.
Cieszmy się, że udało Nam się dostać takiego zawodnika, jak Shaqiri niemal za darmo, ale nie sądźmy, że w tej cenie będziemy notorycznie się wzmacniać taką jakością. Bardziej sądzę, że będzie próba mieszania młodych zawodników wybijających się w kadrze z zawodnikami, którzy stracą pierwszy skład - celując po prostu w transfery, które będą wzmacniać pierwszy skład, a nie ławkę (jak miało to miejsce np. w Bernardo Silvą w zeszłym sezonie czy po prostu z Danilo).

Wracając do tematu, ja w trakcie meczu oglądałem powtórki, bo kamera uciekła do Robertsona (zrozumiałem) i to, jak wyszukał wolne pole i w nie zagrał Szkot, to było świetne. Fakt faktem, mało takich krosów widzimy w trakcie meczu, co chyba tylko świadczy o tym, jak słaby wczoraj był Arsenal - tyle wolnego miejsca zostawione na boku to masakra. Wybicie piłki nie kończy zadań defensywnych.
ManiacK

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez cager » 31 sty 2019, o 00:14

Faul w stylu Moreno
cager

Postprzez MILF » 31 sty 2019, o 00:33

cager napisał(a):Faul w stylu Moreno

Zaraz Cię dopadną, ziomuś.. :oops:
Uciekaj! :lol:

E:
Sweet but psycho.
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez bugi » 13 mar 2019, o 23:51

Ja jebie. 92 minuta, 3-1 pewne prowadzenie i awans, jedyny gracz zagrożony absencją w następnym meczu i łapie żółtą kartkę. Level Moreno
Obrazek
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez 1010Arx » 13 mar 2019, o 23:56

Ajjj zawsze musi być ta łyżka dziegciu w beczce miodu... :oops:

@Kodi
Przecież lingo1 ironizował, odnosząc się zresztą właśnie do sytuacji z Ramosem i do tego jak to się skończyło. Słusznie to wyłapałeś, nie wiem tylko jak później mogłeś całe stwierdzenie potraktować poważnie :)
Ostatnio edytowano 14 mar 2019, o 09:09 przez 1010Arx, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
1010Arx

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez lingo1 » 13 mar 2019, o 23:56

Przecież się wykartkował by był potem dostępny, nie wiem z czym masz problem.
Obrazek
lingo1

Postprzez Kodi » 14 mar 2019, o 00:01

lingo1 napisał(a):Przecież się wykartkował by był potem dostępny, nie wiem z czym masz problem.

Ramos już pokazał jak kończą się takie zabawy i nie dość, że dostał za to zawieszenie to jeszcze Real odpadł w fatalnym stylu.
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Kodi

Postprzez Redzik90 » 14 mar 2019, o 00:13

Ogólnie rzecz biorąc to oprócz dobrego meczu z Watfordem, to Andy ostatnio bardziej przypomina swojego hiszpańskiego kolege niż Robertsona. :p
Redzik90

Postprzez kariok » 21 mar 2019, o 20:01

Szkocja przegrywa z Kazachstanem 0:3, oby to się nie odbiło na Andym, pewnie jako kapitan żałuje że wyrywał akurat teraz te ósemki
kariok

1 year of membership

Postprzez DrGh0st » 21 mar 2019, o 21:32

kariok napisał(a):Szkocja przegrywa z Kazachstanem 0:3, oby to się nie odbiło na Andym, pewnie jako kapitan żałuje że wyrywał akurat teraz te ósemki

Ale czemu?Mane jakiś czas temu był wyzywany przez swoich kibiców z Senegalu a później właśnie zaskoczył
"I wtedy Klopp rzekł:
Ty jesteś Virgil czyli opoka a na tej opoce zbuduje Liverpool mój, a przeciwnicy go nie przemogą."
DrGh0st

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Goalkeeper » 1 maja 2019, o 23:25

Klopp stworzył piłkarskiego giganta, z człowieka kosztującego 8mln. Niesamowita wydolność, zaangażowanie, mądre ustawianie się. Może dośrodkowania nie były tak groźne jak ostatnio, ale dla mnie to jeden z naszych najlepszych piłkarzy. Nie wiem jakim cudem zagrał prawie wszystkie mecze w tym sezonie, a nadal biega jak w transie.
Goalkeeper

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez pitero » 1 maja 2019, o 23:40

Chyba najwięcej o potencjale ofensywnym Robertsona mówi reakcja Valverde, który wprowadził Semedo i na prawym korytarzu grał dwoma nominalnymi obrońcami Semedo i Roberto.
pitero

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery