Andrew Robertson

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Andrew Robertson

Postprzez aro8 » 7 paź 2019, o 14:48

Wy oceniacie całą sytuacje na pdostawie jednego ujecia, a nie macie pojęcia co działo sie w trakcie meczu. Pewnie mieli jakieś utarczki słowne. Zresztą ktoś tam chyba mowil, ze po golu dla leicester ktorys z ich zawodnikow coś krzyknął do Robertsona
aro8

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez lfc777 » 11 sty 2020, o 23:40

Co myślicie o tym:
https://www.youtube.com/watch?v=Lck5Rde ... tu.be&t=34

Porównują to do Auby:
https://www.sportbible.com/football/foo ... s-20200111

W pierwszej chwili byłem pewien że nie ma mowy o czerwonej, to Andy był przy piłce a Tanganaga mu wjechał po nogę, ale im dłużej na to patrze tym większe wątpliwości mam.
lfc777

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez gincu » 11 sty 2020, o 23:42

Andy był pierwszy przy piłce, Tanganga dołożył nogę, w którą trafił Robertson zewnętrzną częścią stopy. Tak to widzę, więc dla mnie absolutnie bez czerwonej kartki, pozostałe werdykty do rozpatrzenia
Reporter: Is this your best day as Liverpool manager?

Brendan Rodgers: No, every day is
gincu

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez bugi » 11 sty 2020, o 23:57

Ciężka sytuacja, Andy pierwszy dotknął piłkę i musiał wyprostować nogę, żeby ją sięgnąć, wtedy nadjechała noga gracza Tottenhamu i przy kontakcie Andy zgina nogę, więc wejście wygląda na brutalne ale nie jest celowe i nie jest tak niebezpieczne, na jakie wyglada, głownie dlatego ze Robertson zgial nogę przy kontakcie i znacznie zmniejszyl energie uderzenia.
Aczkolwiek jakby była tu czerwona, mozna bylo by zrozumiec, bo wejscie wygladalo na prawde groznie i dopiero gdy oglada sie kilka razy powtorke na spokojnie, widac ze nic zlego sie nie stalo. Coś jak Dijk z Napoli.

Poza tym co to za porównanie na podstawie zdjęć? Jak ja nie liubię porównan ze zdjeciami z dupy.. tam można wybrać taką klatkę i takie ujęcie kamery, ze kazde najmniejsze dotkniecie bedzie wyglądało na czerwoną kartkę.
Obrazek
bugi

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Wrubel84 » 11 sty 2020, o 23:59

W tej sytuacji Andy wybił piłkę czubkiem buta chyba, a potem siłą rozpędu nogą poszła na piszczel rywala. Jednak nie to mnie martwi. Od kilku spotkań Andy gra ostrzej, często brzydko i to mnie martwi. Nie ma rywala na swoją pozycję w zespole, więc źle by było jakby został zawieszony za czerwoną kartkę.
Wrubel84

2 years of membership2 years of membership

Postprzez rafalqu » 12 sty 2020, o 00:08

Wrubel84 napisał(a):W tej sytuacji Andy wybił piłkę czubkiem buta chyba, a potem siłą rozpędu nogą poszła na piszczel rywala. Jednak nie to mnie martwi. Od kilku spotkań Andy gra ostrzej, często brzydko i to mnie martwi. Nie ma rywala na swoją pozycję w zespole, więc źle by było jakby został zawieszony za czerwoną kartkę.

Nie tylko Andrew z drugiej strony obrony sodowa też odbija TAA. Jaki jest tego powód to ciężko powiedzieć, czy już czują się mistrzami i chcą pokazać że są lepsi od innych? w taki dziecinny sposób....
Obrazek
rafalqu

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Edamskiser » 12 sty 2020, o 00:09

To porownanie z sytuacja Auby to jakis zart, przeciez Robertson kopie pilke i ma noge w powietrzu, potem w pewnym sensie dostaje kopa w podeszwe od Tangangi. Na filmiku widac dokladnie, ze noga w zasadzie jest bezwladna i nie ma tu mowy o jakims zablokowaniu wyprostowanej nogi. Na pewno nie jest to faul na czerwona kartke, zastanawiam sie, czy to w ogole jest faul, moim zdaniem bardziej zderzenie..
Edamskiser

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez roberthum » 12 sty 2020, o 01:05

To wejście Robertsona było bardzo niebezpieczne, więc czerwona kartka byłaby jak najbardziej zrozumiała. Według mnie brak wyrzucenia Szkota z boiska był wyraźnym błedem arbitra. Dla samego zawodnika Totków (i Andyego tez) szczęściem było to, że nie dostal w staw skokowy od boku, tylko centralnie. VvD z Napoli tez powinien obejrzeć czerwo.
roberthum

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez ynwa19 » 12 sty 2020, o 01:30

Czasami wychodzi z niego szkocka,rogata dusza :P
Pewnie Jürgen szepnie mu parę słów do ucha aby wystrzegał się nieczystych zagrań bo jego nieobecność na boisku(jakby coś) byłaby dużym osłabieniem dla nas.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

1 year of membership

Postprzez MILF » 12 sty 2020, o 01:42

Andy jako pierwszy kopnął piłkę - to jest klucz do tej sytuacji.
Auba nawet nie musnął piłki.
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

Postprzez Nero » 12 sty 2020, o 11:21

Mam wrażenie,że Robertson ostatnio zaczął pokazywać pazurki - to kopanie,pyskówki i zaczepianie zawdoników jest niesmaczne i mi się nie podoba mimo mojej ogromnej sympatii do Szkota.
Nero

1 year of membership

Postprzez Muszka » 12 sty 2020, o 11:31

Potrzeba w drużynie boiskowego cwaniaka, żeby przeciwnicy nie myśleli, że jesteśmy miękkimi chujami i można nas kopać jak chcą. Suarez też był taki na boisku a wszyscy go uwielbiali.
Muszka

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez lingo1 » 12 sty 2020, o 11:35

Przecież Robbo to zwykły kawał chama, alkoholika i cwaniaka który gdyby nie ogromny fart to siedział by na kasie w biedrze. Inteligencji za grosz ba jak nawet zwykłych studiów nie ma
Obrazek
lingo1

Postprzez Szpieg1 » 12 sty 2020, o 12:56

Spoiler:

Taaaa :roll:

Nie wystarczy Ci już tych dobrych spotkań, żeby stwierdzić, że gość jest po prostu jednym z najlepszych lewych obrońców na świecie?
Ile musi takich rozegrać, 300 by jednak tak było?

Wiem, cytat stary ale... myślałem, że to powyżej to jakiś ironiczny komentarz ale widzę, że Ty tak na poważnie :o
Szpieg1
Moderator

Postprzez pille » 12 sty 2020, o 15:16

Liverpool nie należy do najostrzej grających teamów w PL - wręcz przeciwnie.
Do tej pory to 22 żółte kartki plus 1 czerwona za pamiętną rączkę Alliego.
Tylko Leicester ma "łagodniejsze" staty w tym sezonie-22 żółtka bez czerwieni (dane za whoscored).
Tottenham dla porównania 3 na czerwono plus 49 na żółto co daje mu pozycję vicelidera w obszarze dyscypliny w PL-za Arsenalem.

Dzięki Szpiegu za reakcję bo faktycznie niektóre komentarze dotyczące Robbo moim skromnym zdaniem obniżają poziom tego forum i nie mieszczą się w ramach dyskusji kulturalnych użytkowników-fanów LFC na odpowiednim poziomie.

YNWA
pille

1 year of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery