Andrew Robertson

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Andrew Robertson

Postprzez LyzwaLFC » 21 lip 2017, o 17:04

Obrazek

Robertson oficjalnie piłkarzem Liverpoolu.
Witamy i życzymy jak najszybszego posadzenia Milnera na ławce.
LyzwaLFC

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Re: Andrew Robertson

Postprzez MenToS » 21 lip 2017, o 17:29

Bardzo fajna opcja biorąc pod uwagę obecne ceny na rynku i to ile kluby płacą za Full-backów. Jest niezłym zawodnikiem, bardzo ambitnym. Mam nadzieję, że często będzie wychodził w 1 składzie w tym sezonie a nie będzie grał jako "zastępca" Milnera.. Nawet gdyby nie radził sobie jakoś wyśmienicie to zawsze może być niezłym zmiennikiem dla nowego LO w następnych sezonach
"Steven Gerrard has not won a premier league but he won something bigger and thats our hearts"
“When I die, don't bring me to the hospital. Bring me to Anfield. I was born there and I will die there.”
MenToS

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Kodi » 21 lip 2017, o 17:37

Myślę , że Andy da rade, mimo wszystkich sceptycznych komentarzy.

Brytyjczyk , pracowity , bardzo szybki , i na pewno zdaje sobie sprawę z tego , że Liverpool trochę spadł mu z nieba , i druga taka szansa może mu się nie pojawić.
Jeżeli będzie cięzko pracował , to wydaje mi się , że będziemy mieli z niego uciechę :happy:
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Kodi

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Yvette » 21 lip 2017, o 18:50

Nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi się on z Jackiem Robinsonem, który kiedyś miał być lewym obrońcą na lata i miał dużo większy potencjał od drewnianego Flanagana. Mam nadzieję, że Andrew wypali, a nawet jeśli nie, to kwota transferu jest w porządku i dużo nie ryzykujemy.
Yvette

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez sc0user » 21 lip 2017, o 19:00

#26 ? Jaką historię do tego dopisać? Taką jak do Ingsa - "trzeba zasłużyć na "lepszy" numer" , czy może to tylko tymczasowy numer, aż do czasu gdy Sakho odejdzie, czy może jeszcze inna wersja - #3 zostaje przy Sakho, bo jest brany pod uwagę?
sc0user

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Kurtz » 21 lip 2017, o 19:05

sc0user napisał(a):#26 ? Jaką historię do tego dopisać? Taką jak do Ingsa - "trzeba zasłużyć na "lepszy" numer" , czy może to tylko tymczasowy numer, aż do czasu gdy Sakho odejdzie, czy może jeszcze inna wersja - #3 zostaje przy Sakho, bo jest brany pod uwagę?

Ponoć chciał taki numer, bo w wieku 26 lat ma osiągnąć poziom world class. Nic tylko się cieszyć :wink: 8)
Kurtz
Kurtz

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Django » 21 lip 2017, o 21:00

Mam wrażenie, że jakiś tai wychudzony jest, że byle Redmond będzie go przestawiał jak będzie chciał...
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Mateusz95LFC » 30 lip 2017, o 11:32

Debiut Robertsona odbił się bez echa, a moim zdaniem bardzo niesłusznie. Andrew zagrał dobry mecz, był pewny w obronie i kilka razy pokazał się w ataku. To, że od Moreno gorszy nie będzie to była oczywista oczywistość, ale być może wygryzie Milnera (tzn po prostu przysunie go wyżej, na jego naturalną pozycję).
Obrazek
Mateusz95LFC

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez PonuryGrabarz » 30 lip 2017, o 12:46

Mateusz95LFC napisał(a):ale być może wygryzie Milnera (tzn po prostu przysunie go wyżej, na jego naturalną pozycję).

Przy obecnej kadrze naturalną pozycją Milnera jest ławka rezerwowych.
PonuryGrabarz

Postprzez PyrkaLFC » 30 lip 2017, o 14:03

Podanie do Salaha z początku drugiek połowy - tego Milner nie nauczy się nigdy,a taka kozłująca, mocna piłka na wysokości kolan często jest poza zasięgiem stoperów i bramkarza. Choć generalnie jak typ nie przykoksuje, to może mieć ciężko, narazie jest strasznym flakiem - 64 kg przy 178 cm. Taki Sterling go poprostu zje :P Tutaj Milner wygląda przy nim jak kulturysta. Andrew szybko musi ogarnąć jakiś trening siłowy i dorzucić coś do skóry* i gnotów.

@Down *Poprawione ;)

Ja typuje, że co silniejszy ziomek go przestawi w pojedynku o pozycje przy piłce. Zobaczymy ;)
Ostatnio edytowano 30 lip 2017, o 15:27 przez PyrkaLFC, łącznie edytowano 2 razy
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

Postprzez PonuryGrabarz » 30 lip 2017, o 14:56

PyrkaLFC napisał(a):Podanie do Salaha z początku drugiek połowy - tego Milner nie nauczy się nigdy,a taka kozłująca, mocna piłka na wysokości kolan często jest poza zasięgiem stoperów i bramkarza. Choć generalnie jak typ nie przykoksuje, to może mieć ciężko, narazie jest strasznym flakiem - 64 kg przy 178 cm. Taki Sterling go poprostu zje :P Tutaj Milner wygląda przy nim jak kulturysta. Andrew szybko musi ogarnąć jakiś trening siłowy i dorzucić coś do skury i gnotów.

Skóry :) wcale nie musi koksowac, ja pamiętam w szkole średniej majac 64kg przedstawiłem gości +80kg.
Zresztą przypomnij sobie jak grał Glen Johnson zanim przykoksował. Koleś był szybki, wybiegany, zwinny a później złapał masy i w niczym nie przypomniał siebie z początków w LFC.
PonuryGrabarz

Postprzez CzerwonyBartek » 30 lip 2017, o 15:10

Spokojnie. Przy Jurgenie raczej każdy zawodnik nabiera troszkę lepszych kształtow :p plus piona dla ponurego w czasach liceum przy 63 kg i niewiele ponad 170 wzrostu uchodziłem za jedną z najsilniejszych osób wiec nie ma reguły ;p
The world is yours
CzerwonyBartek

Postprzez Kirkbyboy » 30 lip 2017, o 15:15

ja bym się nie czepiał postury....
Raczej zmartwiły mnie dziury na lewej stronie po jego wejściu - no ale jego debiut, więc mam nadzieję, że to się szybko poprawi
Kirkbyboy

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Django » 30 lip 2017, o 15:26

PonuryGrabarz napisał(a):
PyrkaLFC napisał(a): 64kg przedstawiłem gości +80kg.
.

Komu ich przedstawiłeś??

8)
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Robertos » 30 lip 2017, o 15:51

Rodzicom, ale nie byli zachwyceni.
Robertos

Następna strona

Powrót do Kadra i Transfery