Dominic Solanke

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Dominic Solanke

Postprzez Ralf088 » 30 maja 2017, o 18:31

Więc mamy nasz 1 transfer tego okienka :) Stracić duzo na nim nie możemy , mozemy tylko zyskac :) No zobaczymy, ja jestem tego zdania ze nie ma co oceniać transferów przed pokazaniem umiejętności zawodnika na boisku, czasami taki zawodnik za 2 mln moze wiecej wniesc niz zawodnik za 30 ;) Na mecze pucharowe bedzie, a kto wie, moze chlopak wypali :) Powodzenia !
Ralf088

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Re: Dominic Solanke

Postprzez urban12 » 30 maja 2017, o 18:51

Witamy na pokładzie !
Na stronie "Klopp12"
urban12

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Yvette » 30 maja 2017, o 19:33

Po powrocie z Vitesse zażądał od Chelsea 50k funtów tygodniówki, więc przez ostatni rok zagrał tylko 5 spotkań w Premier League 2. Za tę kwotę transfer jak najbardziej ok, ale koleś ma coś z ewidentnie z garem.
Yvette

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez urban12 » 30 maja 2017, o 19:44

Już mu Klopp ten "gar" naprawi
Na stronie "Klopp12"
urban12

Postprzez PyrkaLFC » 30 maja 2017, o 19:46

Czy ktoś potrafi opisać jak Solanke gra? Czy to jest napastnik bardziej w stylu Rashforda, Sturridge'a czy Origiego?
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez wokawojz » 30 maja 2017, o 19:52

Transfer szczerze mówiąc niespodziewany.
Witamy i powodzenia Dominic :D
Btw Nie ogarniam komentarzy pod newsem. Po.pierwsze Klopp potrafi pracować z mlodymi co udowodnił w poprzednim sezonie i w BVB. Po drugie to nie gracz pierwszego składu, ale gracz na przyszłość - na ten moment na jego pozycję mamy Studga, Divocka, Ingsa, a do tego Firmino nierzadko grał na '9'. Dlatego wyprzedzając falę nieuniknionego hejtu na forum: Wyluzujvie Panowie ;) Solanke ma jeszcze czas. YNWA!
Liverpool is magic, Everton is tragic. ~Emlyn Hughes :-D
wokawojz

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Robertos » 30 maja 2017, o 19:57

W Vitesse w 26 występach 7 bramek i 1 asysta to bardziej w stylu Hamalainena jest.
Ostatnio edytowano 30 maja 2017, o 20:01 przez Robertos, łącznie edytowano 1 raz
Robertos

Postprzez PyrkaLFC » 30 maja 2017, o 19:59

Robertos napisał(a):W Vitesse w 26 występach 7 bramek i 1 asysta to bardziej w stylu Hamalainena raczej.

Pytałem raczej o sposób gry a nie statystyki, ale dzięki.

urban12 napisał(a):Ciężko wejść na Youtube i poszukać ?? może coś znajdziesz

Wiesz, gdybym chciał, żeby ktoś mnie pouczał, to wybrałbym się na katechezę, a nie narażał na ból dupy jakieś gimbusiarni. Chyba sam sobie nie zadałeś trudu, żeby wejść na tego Youtube'a bo po za kilkoma akcjami nie wiele da się tam znaleźć, więc raczej sobie nie wyrobie zdania o nim na podstawie pięciu filmików, w ktorych są z reguły te same akcje. Czasami osoby związane z klubem wypowiadają się w szerszym kontekście o zawodnikach akademii - tak jak było u nas np. w przypadku Sterlinga (newsy o nim pojawiały się regularnie, jeszcze zanim dołączył do pierwszego składu, łącznie z tym, że pojawiła się informacja, że Rodgers ustawił go do pionu na przedsezonowych przygotowaniach). Na stonie śmiga kilku ogarniętych chłopaków i chciałem się dowiedzieć, czy któryś z nich spotkał się z jakimiś ocenami czy szerszymi merytorycznie wypowiedziami na temat Solanke. Kończąc, Julianowi Tuwimowi przypisuje się kilka wypowiedzi, m.in. "Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa" - może zastanów się chwile nad tym ;)
Ostatnio edytowano 30 maja 2017, o 20:41 przez PyrkaLFC, łącznie edytowano 2 razy
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

Postprzez urban12 » 30 maja 2017, o 20:17

Ciężko wejść na Youtube i poszukać ?? może coś znajdziesz
Na stronie "Klopp12"
urban12

Postprzez Nozesto » 30 maja 2017, o 20:19

Yvette napisał(a):Po powrocie z Vitesse zażądał od Chelsea 50k funtów tygodniówki, więc przez ostatni rok zagrał tylko 5 spotkań w Premier League 2. Za tę kwotę transfer jak najbardziej ok, ale koleś ma coś z ewidentnie z garem.

Nie ma nic z garem, to były tylko plotki.

https://twitter.com/DomSolanke/status/8 ... 68/photo/1
"Other people have earned more money than me in football, but no-one has enjoyed it as much as me." - Bob Paisley
Nozesto

Postprzez FlyingMonkey4 » 30 maja 2017, o 20:22

Skoro mamy już Sturridge, Divocka i Ingsa na napadziorze, a Firmino na długo się tam zadomowił. To tym bardziej wielkie zaskoczenie, ponieważ nikt wcześniej o nim nie wspominał :P Mimo wszystko skoro Klopp go sprowadził to ma na niego plan.
Nic tylko poczekać na jego pierwszy występ w czerwonej koszulce. Witamy na pokładzie Dominic :D
"I am the normal one, not the special one" - Jürgen Klopp
FlyingMonkey4

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez sexvestrator » 30 maja 2017, o 20:37

Przeczytalem artykul pearca. Ktos dal link. Ogolnie solanka jest na tym samym poziomie albo lepszy niz torea suarez costa henry kayne w jego wieku. Obejrzalem sobie filmik na youtube i napalilem sie. Chlopak bedzie rzeznikiem. Nie boi sie ciezkiej pracy a po oczach widac ze ma twarda dupe i zna swoja wartoac ktora bedzie chcial udowodnic przede wszystkim dla kloppa. Moim zdaniem na dzien dobry wciagnie origiego lewym nosem.
sexvestrator

Postprzez ragnarok » 30 maja 2017, o 20:38

PyrkaLFC napisał(a):Czy ktoś potrafi opisać jak Solanke gra? Czy to jest napastnik bardziej w stylu Rashforda, Sturridge'a czy Origiego?

nom:
wikipedia napisał(a):Solanke primarily plays as a striker, however can also operate as either an attacking midfielder or a Winger. Former Chelsea striker Tore Andre Flo has said that Solanke "works really hard", has "got very good physique" and "a great touch on the ball". He went on to say: "He's quick but often what impresses me the most is when he looks like he’s lost the ball, he somehow manages to get out with the ball, no matter how tight the situation is or how difficult it looks".
twittery napisał(a):Solanke is two footed, sharp in the box & boasts excellent touch & movement. He runs the channels & plays on the shoulder

podsumowując: napastnik idealnie skrojony pod lfc i taktykę JK.
ragnarok

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez urban12 » 30 maja 2017, o 20:50

PyrkaLFC napisał(a):
Robertos napisał(a):W Vitesse w 26 występach 7 bramek i 1 asysta to bardziej w stylu Hamalainena raczej.

Pytałem raczej o sposób gry a nie statystyki, ale dzięki.

urban12 napisał(a):Ciężko wejść na Youtube i poszukać ?? może coś znajdziesz

Wiesz, gdybym chciał, żeby ktoś mnie pouczał, to wybrałbym się na katechezę, a nie narażał na ból dupy jakieś gimbusiarni. Chyba sam sobie nie zadałeś trudu, żeby wejść na tego Youtube'a bo po za kilkoma akcjami nie wiele da się tam znaleźć, więc raczej sobie nie wyrobie zdania o nim na podstawie pięciu filmików, w ktorych są z reguły te same akcje. Czasami osoby związane z klubem wypowiadają się w szerszym kontekście o zawodnikach akademii - tak jak było u nas np. w przypadku Sterlinga (newsy o nim pojawiały się regularnie, jeszcze zanim dołączył do pierwszego składu, łącznie z tym, że pojawiła się informacja, że Rodgers ustawił go do pionu na przedsezonowych przygotowaniach). Na stonie śmiga kilku ogarniętych chłopaków i chciałem się dowiedzieć, czy któryś z nich spotkał się z jakimiś ocenami czy szerszymi merytorycznie wypowiedziami na temat Solanke. Kończąc, Julianowi Tuwimowi przypisuje się kilka wypowiedzi, m.in. "Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa" - może zastanów się chwile nad tym ;)

To Ty chyba mylisz pojęcia xD bo zadałem tobie pytanie,a nie pouczam xD zastanów się nad tym
Na stronie "Klopp12"
urban12

Postprzez akhrem9 » 30 maja 2017, o 20:52

Ależ mnie denerwuje wspominanie o trzech napastnikach, w praktyce nie mamy żadnego.

Sturridge - jeśli rok bez pucharów był dla niego takim obciążeniem, że co chwilę łapał urazy, to ja nie wiem jak przetrwa sezon przygotowawczy, eliminacje, fazę grupową w LM bądź LE, ligę, mega napięty terminarz w grudniu i styczniu.
Ings - lubiany za ładny uśmiech, pożytku zero. Niewiadomą jest czy i kiedy dojdzie do pełnej sprawności.
Origi - jakoś nie mógł wstrzelić w ten sezon, chociaż zeszły miał bardziej udany. Nie wiem czy to wina taktyki Kloppa w której być może nie ma miejsca dla środkowego napastnika o takiej charakterystyce czy też samego Divocka

Zostajemy więc z Firmino, na którym można polegać w kwestii dostępności, bardziej podwieszony napastnik niż recepta na gole.
Solanke, nie wiem ale jest tak nudno, że podyskutować o czymś trzeba :D
akhrem9

Następna strona

Powrót do Kadra i Transfery