Georginio Wijnaldum

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Georginio Wijnaldum

Postprzez Zyska » 1 sty 2017, o 12:02

LiveFan napisał(a):Jurgena KLoppa, sory chłpaki ze nie napisałem u umlaut,

nie ma za co :lol:
Obrazek
Zyska

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 1 sty 2017, o 13:06

Wszystkiego dobrego w nowym roku :)!

Co do Giniego - nie wiem czy ktoś kiedyś w pomeczowych ocenach otrzymał 10, ale z marszu bym mu ją wlepił, bo to co chłop wczoraj zagrał, to było mistrzostwo. Pamiętam z meczu tylko 1 błąd - nieudane wybicie pod nogi KDB. Oglądałem popijając sobie drinka z wódką kolą i sokiem z granatu, więc raczej byłem trzeźwy, nie mniej z tego co dzisiaj myśle o tym meczu to Wijnaldum wydawał mi się bezbłędny - mało tego był totalnie w punkt. Grał jak z nut. Był wszędzie i wybierał zawsze najlepsze możliwe opcje. Nie wiem czy przypiąłem te wszystkie pozytywy ze wzg. na gola, który moim zdaniem był przezajebisty, ale jak sięgam pamięcią to na prawdę dawno nie widziałem tak znakomitego meczu śrdodkowego pomocnika. Kto by pomyślał? Dla mnie, zdecydowanie MOTM
Becker - Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson - Alonso, Mascherano, Gerrard - Salah, Firmino, Mane :roll:
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez dymos » 1 sty 2017, o 14:14

Muszę przyznać LiveFan, że post mega:D. Podziwiam za wytrwałość w pisaniu, bo pewnie ciężko było:D.

Gini klasa, uwielbiam chłopaka!
dymos

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez cryptic » 1 sty 2017, o 14:16

A myślałem, że to ja się naje*ałem wczoraj. :d
cryptic

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez antistar » 1 sty 2017, o 15:02

LiveFan, widze, ze jestes fanem tigera :D
Obrazek
antistar

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Kompis » 15 sty 2017, o 19:52

ale mnie koles dzis irytowal, ani to porzadnie strzelic w bramke ani podac koledze w lepszej sytuacji :(
Kompis

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez jaskol95 » 15 sty 2017, o 19:55

Czyli typowy on, ani nie strzeli za dobrze, ani nie poda, ani nie odbiera. Nie do końca wiadomo, po co jest, ale jest.
NiePodpiszeSie napisał(a):
Notorycznym problemem u niektórych na tym forum jest wyciąganie pewnych stwierdzeń z kontekstu bez logiki i rozumienia tekstu pisanego.
jaskol95

Postprzez MichaLFC » 15 sty 2017, o 19:56

jaskol95 napisał(a):Czyli typowy on, ani nie strzeli za dobrze, ani nie poda, ani nie odbiera. Nie do końca wiadomo, po co jest, ale jest.

To polecam koledze większą analizę jego gry. Nie on ma przewodzić w klasyfikacji strzelców.
Obrazek

MichaLFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez KowaLFC » 15 sty 2017, o 19:57

No żadna nowość przecież, główka z City to jedyna rzecz jaką Wijnaldum zrobił poprawnie w polu karnym rywala od początku sezonu, naprawdę nie mam pojęcia jakim cudem on strzelił te 11 goli dla Newcastle
KowaLFC

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Alexandre » 15 sty 2017, o 19:59

Świetny mecz w defensywie w wykonaniu Georginio. Natomiast brakuje u niego odważniejszych decyzji i lepszych strzałów.
Obrazek
Alexandre

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez ManiacK » 15 sty 2017, o 20:11

Zastanawiająca jest ta jego parodia ze strzałami, mając w pamięci ilość goli strzelonych dla Newcastle.
No nic, szkoda że nic mu nie siadło na nodze lepiej. Niech siedzi lepiej z tyłu, by ktoś inny mógł wybiegać do przodu.
ManiacK

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Kanzen » 15 sty 2017, o 20:41

On jest on tego aby inni biegali swobodnie z przodu. Jest dla mnie naszym najlepszym środkowym w zespole. Wykonuje masę czarnej roboty i jest kimś kim Lucas może marzył byc
Kanzen

Postprzez kamilg0700 » 15 sty 2017, o 21:25

Dziś zapierdzielał w środku w obie strony, strzały do poprawy, ale myślę że w końcówce był już mocno wyczerpany, stąd tak anemiczny strzał. No i jak wiadomo ma problemy z bramkami na wyjeździe, także stabilnie podtrzymał swoją passę.
kamilg0700

Postprzez Carlos » 4 lut 2017, o 16:48

Jeden z najlepszych w meczu z Chelsea dziś na ławce. Jurgen why?
E: Piszesz o równowadze w środku pola, a później podajesz jakieś argumenty z dupy. ''Jego chłopaczyna'' really? :oops:
Ostatnio edytowano 4 lut 2017, o 17:52 przez Carlos, łącznie edytowano 1 raz
Carlos

2 years of membership2 years of membership

Postprzez ragnarok » 4 lut 2017, o 17:42

Carlos napisał(a):Jeden z najlepszych w meczu z Chelsea dziś na ławce. Jurgen why?

bo musi być równowaga w środku pola? Hendo gra na DMie i nie mamy nikogo lepszego na te pozycje, a Cana też nie wygryzie - JK zawsze na niego stawia, bo to "jego" chłopaczyna. A Lallana może lepiej pasować do taktyki.
ragnarok

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery