Georginio Wijnaldum

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Georginio Wijnaldum

Postprzez Egalot » 19 sty 2020, o 22:29

Przyznam na wstępie. Nie przepadam za nim. Nie mój typ idealnego pomocnika. Ale u Kloppa jest niezbędny do tej układanki. Jednak dzisiejszy mecz to był niemal majstersztyk w jego wykonaniu. Co prawda na początku meczu spowolnił kilka akcji, ale później jego aktywność, jego zimna krew przy strzale (szkoda, że tam był spalony) i w końcu jego mistrzowskie uczestnictwo w kontraktach. Zdecydowanie MOTM. A tuż za nim Van Dijk. Za bramkę, za piękny przerzut do Salaha i za czyste konto.
Obrazek
Egalot

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Versers » 19 sty 2020, o 23:39

Jestem takiego samego zdania. Dla mnie wyglądał dzisiaj najlepiej w pomocy. Szkoda, że Sadio nie wykorzystał sytuacji, którą wykreował przy kontrze Gini, zjadł Maguirea.
Versers

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Pancogito » 20 sty 2020, o 15:18

Wczoraj bardzo z dużą przyjemnością oglądałem co robił Gini. Tyle ile włożył siły i zaangażowania szacun. Jego zastawianie się to w ogóle klasa światowa. Mam nadzieję, że zostanie z nami na kilka lat jeszcze i będzie trzymać taki poziom!
Pancogito

Postprzez MikiMauss » 20 sty 2020, o 18:39

Versers napisał(a):Szkoda, że Sadio nie wykorzystał sytuacji, którą wykreował przy kontrze Gini, zjadł Maguirea.

Mógłby ktoś gifa wrzucić jak Gini ośmiesza klocka nr 5 ;)
MikiMauss

1 year of membership

Postprzez Django » 20 sty 2020, o 19:17

MikiMauss napisał(a):
Versers napisał(a):Szkoda, że Sadio nie wykorzystał sytuacji, którą wykreował przy kontrze Gini, zjadł Maguirea.

Mógłby ktoś gifa wrzucić jak Gini ośmiesza klocka nr 5 ;)

https://www.youtube.com/watch?v=r5X1xFuWkD0
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez MikiMauss » 21 sty 2020, o 06:57

Podziękował :) Kabaret..
MikiMauss

1 year of membership

Postprzez Nevermore1969 » 21 sty 2020, o 10:03

najlepszy zawodnik LFC ostatnich tygodni, gość od czarnej roboty... niezbędny w układance Kloppa
Nevermore1969

Postprzez bugi » 21 sty 2020, o 17:58

Aldor napisał(a):Najgorszy srodkowy w tym zespole od czasow Christiana Poulsena.
Chociaz mozna sie klocic bo Dunczyk czasem dzialal w defensywie w tych kilku meczach, ktore zagral.
Nawet ja juz uwierzylem po tych paru dobrych meczach z poczatku, ze moze jednak Klopp byl w stanie wydusic cokolwiek z tego goscia, ale nie juz z powrotem jest na jego normalnym poziomie.

AustralianMagic napisał(a):Przecież Gini to zwykły wyrobnik środka pola i żadne zakłamywanie rzeczywistości tego nie zmieni. Gość nie ma ani strzału, ani podania (widział ktoś kiedyś Giniego rzucającego piłkę na 50m?). Nie ma też dynamiki, szybkosci, dryblingu, przeglądu pola. To jest taki quasi defensywy pomocnik. Coś porobi w obronie a potem poda do najbliższego.
Okej, bardzo dobrze gra cialem, jest wybiegany, ogarnia grę taktycznie i nie łapie kontuzji. Tylko tyle. Taki łącznik pomiędzy tyłem a przodem. Nic więcej. W pełnym składzie przecież nawet by się nie łapał do 11 (Fabinho, Henderson, Keita). Jest przeciętny, ale jednocześnie na tyle dobry, by nie kupować kolejnego SP za 60-70mln.

Za każdym razem jak to czytam bawi tak samo :D Może się Panowie zreflektują trochę i przemyślą :)

Co do Giniego, wysoki poziom, bramka szkoda ze nie uznana. Wjeżdza w przeciwników jak taran, przestawi chyba ciałem każdego zawodnika mimo iż sam nie jest jakimś olbrzymem. Z każdym miesiącem spędzonym w LFC jego gra jest coraz lepsza. Chciałbym go kiedyś zobaczyć z ciekawości tak jak gra w Holandii, czyli jako ofensywny pomocnik
Obrazek
bugi

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Kadra i Transfery