Ragnar Klavan

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Ragnar Klavan

Postprzez Aldor » 9 wrz 2017, o 18:45

https://streamable.com/mqd68

Coz, to swietnie podsumowuje umiejetnosci Klavana oraz stan naszej defensywy.
Smiac sie czy plakac? Chyba smiac bo naplakalismy sie dosc podczas okienka transferowego. :lol:
Obrazek
Aldor

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez mzteusz » 16 wrz 2017, o 17:43

Ku*** pomyłka,a nie piłkarz. Jak taki piłkarz może reprezentować LFC :/
mzteusz

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez ManiacK » 16 wrz 2017, o 19:38

mzteusz napisał(a):Jak taki piłkarz może reprezentować LFC :/

Zapytaj Lolvrena.
Jeden gorszy od drugiego, ale tak - tylko VvD nam pomóc może.
ManiacK

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez PatrykOwenFan » 16 wrz 2017, o 20:00

Do tej pory się dziwię że nikt nie zgłosił się w to okienko po Ragnara...Jestem kierowcą zawodowym, zwiedziłem niemal całą Europę ale takich autostrad jak te które stawia Estończyk w polu karnym nie widziałem nigdzie. Jakieś Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa powinno się nim szybko zaiteresować bo jak tak dalej pójdzie to Mings i Karius go kiedyś w tej bramce powieszą...
PatrykOwenFan

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez josif » 16 wrz 2017, o 20:05

Czego oczekiwac po zawodniku, dla ktorego lawka w Liverpoolu to szczyt szczytow marzen? Kiedys jego miejsce zajmie Lovren, a Ragnar pojdzie do jakiegos beniaminka z Niemiec. :)
War. War never changes
josif

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Kodi » 18 lis 2017, o 19:50

Myślę że warto go pochwalić za ostatnie występy .
Odkąd wszedł z ławki nie popełnia błędów , dobrze się ustawia i przecina piłki i co także bardzo ważne dobrze wygląda z piłką przy nodze :)

Jeżeli po tak solidnych występach wrócimy do duetu Matip-Lovren to Ragnar będzie mógł czuć się poszkodowany przez to że Klopp faworyzuje swojego pupilka.
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Kodi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez kacciq » 22 lis 2017, o 00:47

Wiem że po takich meczach jak ten dzisiejszy raczej na forum wszystkich się bluzga, ale chciałbym pochwalić Ragnara za dzisiejszy występ - bardzo pewny, wielokrotnie ratował nas w trudnych sytuacjach i naprawiał błędy kolegów. Nie ma się do czego przyczepić poza niefortunnym wybiciem w ostatniej akcji...
kacciq

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Paviola » 22 lis 2017, o 01:00

kacciq napisał(a):Wiem że po takich meczach jak ten dzisiejszy raczej na forum wszystkich się bluzga, ale chciałbym pochwalić Ragnara za dzisiejszy występ - bardzo pewny, wielokrotnie ratował nas w trudnych sytuacjach i naprawiał błędy kolegów. Nie ma się do czego przyczepić poza niefortunnym wybiciem w ostatniej akcji...

Zgadzam się. W ostatnich meczach bardzo solidny i to jego bym wolał obok Matipa w następnym meczu z Chelsea. Chociaż to będzie już zupełnie inny mecz.
Paviola

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Davvid8 » 22 lis 2017, o 01:59

Chyba inny mecz oglądaliśmy. Może i miał kilka udanych interwencji ale wiele razy był spóźniony i źle ustawiony. No i gol na remis po jego asyście. Ten klub to za wysokie progi dla niego i udowadnia to przy każdym lepszym przeciwniku.
Davvid8

Postprzez Bolo » 22 lis 2017, o 02:09

Davvid8, to nie wiem co byś musiał powiedzieć o reszcie drużyny po takim występie.
Bolo

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez MichaLFC » 22 lis 2017, o 02:38

Davvid8 napisał(a):Chyba inny mecz oglądaliśmy. Może i miał kilka udanych interwencji ale wiele razy był spóźniony i źle ustawiony. No i gol na remis po jego asyście. Ten klub to za wysokie progi dla niego i udowadnia to przy każdym lepszym przeciwniku.

Dokładnie to co mówisz w pierwszym zdaniu, inny mecz oglądaliśmy... Kilka udanych interwencji ? Nawet się nie wdaję w polemikę. Obejrzyj w końcu mecz Sevilla - Liverpool, był wynik 3:3 i ten mecz był wczoraj, znajdę linka to podrzucę, myślałem że po wyniku tego meczu nic mnie zdziwi, ale jednak. Gdyby gość był z Brazylii i nazywał się Thiago Klavan Jr, miał 26 lat i śmigał z 5tką na plecach to byłby kot no nie. Szok jak można się do chłopa czepiać o dzisiejszy wstęp...
Może i zaliczył "asystę" przy bramce na 3:3, ale co robiła reszta ekipy po przerwie ? Aaa no tak inny mecz oglądaliśmy, zapomniałem.
Obrazek

MichaLFC

Postprzez Kodi » 22 lis 2017, o 03:33

Davvid8 napisał(a):Chyba inny mecz oglądaliśmy. Może i miał kilka udanych interwencji ale wiele razy był spóźniony i źle ustawiony. No i gol na remis po jego asyście. Ten klub to za wysokie progi dla niego i udowadnia to przy każdym lepszym przeciwniku.

Remis po jego asyście ? :lol: :lol:
A co miał się kopnąć w czoło wyskakując do góry i wybijając tę piłkę ? :lol: Swoje zrobił, na 11 metrze powinien stać któryś z pomocników bądź skrzydłowych, natomiast CAŁY zespół stanął w linii przed bramką, nie wiem dlaczego.

Klavan bardzo solidnie, kilka razy ratował nam dupę i asekurował Moreno .
Nie schodzi poniżej pewnego poziomu i osobiście jestem o wiele spokojniejszy, gdy to on ma piłke przy nodze niż kiedy ma ją Lovren czy Moreno.
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Kodi

Postprzez MenToS » 27 gru 2017, o 10:01

Ragnar Klavan appreciation post
"Steven Gerrard has not won a premier league but he won something bigger and thats our hearts"
“When I die, don't bring me to the hospital. Bring me to Anfield. I was born there and I will die there.”
MenToS

Postprzez sc0user » 27 gru 2017, o 11:10

Ragnar nie przestaje zadziwiać. Kiedy przyszedł to wiedziałem, że będzie to solidny wybijacz piłek, ale teraz pokazuje, że ten poziom jest jak najbardziej w jego zasięgu.
Przechwyty, wybieganie przed przeciwnika, chłodna głowa, rozgrywanie po ziemi.
Spróbowałbym grać nim na DP, serio. Dobrze czyta gra, zna swoje ułomności i nadrabia ustawieniem i chłodnym kalkulowaniem, co ważne podaje dobrze, do przodu i przede wszystkim celnie. Może to banalne cechy, ale jak pokazuje ostatnie kilkanaście miesięcy to nie jest takie oczywiste. Bardzo skorzystał na problemach zdrowotnych Lovrena, oby grał na takim poziomie jak najdłużej. Ciężko byłoby go wygryźć.
sc0user

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Ralf088 » 27 gru 2017, o 13:31

mało doceniany to fakt, ale ten zawodnik nie stanie się nagle liderem naszej ofensywy. Ja uważam że zawodnik do rotacji, jak najbardziej na tak, ale zeby znowu nasz zarzad nie pomyslal ze Ragnar zagrał kilka dobrych meczy to ze nie potrzebaa wzmocnień w defensywie, bo się załamie.
Ralf088

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery