Ragnar Klavan

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Ragnar Klavan

Postprzez LyzwaLFC » 20 lip 2016, o 13:01

Obrazek

Ragnar oficjalnie naszym zawodnikiem.
Myślę, że jak na zmiennika Sakho będzie bardzo spoko, choć widziałem Go tylko gdy grał przeciwko LFC.
LyzwaLFC

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Re: Ragnar Klavan

Postprzez jaskol95 » 20 lip 2016, o 13:06

No i fajnie. Spełnia swoje marzenia, zagra kilka, może kilkanaście meczy przez cały pobyt w LFC, dużo nie kosztował i dużo pobierać nie będzie, a na pewno jakieś doświadczenie posiada.
NiePodpiszeSie napisał(a):
Notorycznym problemem u niektórych na tym forum jest wyciąganie pewnych stwierdzeń z kontekstu bez logiki i rozumienia tekstu pisanego.
jaskol95

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Shinoda » 20 lip 2016, o 13:08

Ja mam nadzieję że z nim i Matipem zaczniemy sezon pod nieobecność Sakho i Gomeza. Lovren ławka. Spoko transfer, wyraźny upgrade Skrtela za grosze i za leciwego Kolo.
Shinoda

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez dymos » 20 lip 2016, o 13:13

https://streamable.com/l742

Pierwszy wywiad Klavana dla lfc.tv
dymos

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Django » 20 lip 2016, o 13:21

Obrazek

Nie wierzy w to co widzi, tyle wygrać... :lol:

Cz\y Sakho zmienił swój numer? Na zdjęciach widać Estońca z siedemnastką...

Valdes napisał(a): Kyrgiakos (...) przyszedł w miejsce Samiego Hyypi i dał radę.

Co zrobił??

@down - spoko, dzięki za info :)
Ostatnio edytowano 20 lip 2016, o 13:24 przez Django, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez LiveFan » 20 lip 2016, o 13:21

Tak jest, Sakho będzie grał z 3.
LiveFan

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Valdes » 20 lip 2016, o 13:22

Pierwsza myśl: "kto to jest?", ale po chwili małe deja vu i przypomnienie takiego gościa jak Kyrgiakos, jego też nikt nie znał, przyszedł w miejsce Samiego Hyypi i dał radę. Myślę, że tym razem będzie podobnie ;)
Obrazek
Valdes
Mów mi miś

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Barilla » 20 lip 2016, o 13:45

Może będzie z nim jak z Mathieu który przychodząc do Barcy też miał trzy dychy na karku i brak jakichś większych sukcesów w dotychczasowej karierze, a został mimo wszystko istotnym elementem drużyny.
Wielkich oczekiwań przed nim nie stawiam, ale myślę że o palpitację serca też nas przyprawiać nie będzie przy każdym pojawieniu się na boisku.

#teoriaspiskowa: Sakho zmienił numer bo Klavan powiedział że albo dostanie 17 albo z transferu nici ;)
Barilla

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Radbug » 20 lip 2016, o 14:05

Mnie cieszy szybkość tego transferu. Niby żadne znane nazwisko, ale plotki o Klavanie pojawiły się max z tydzień temu a dziś juz transfer zaklepany. Oby tak częściej.
Nie mam na co narzekać. Coś Ty zrobił Kloppie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
Radbug

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Larry » 20 lip 2016, o 14:23

Transfer bardzo szybki. W poniedziałek pojawiło się pierwsze info, a dziś jest już oficjalnie w klubie. Jako 3/4 opcja jest bardzo ok. Te 4,2 mln to żadne ryzyko.
Larry

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Django » 20 lip 2016, o 14:59

Radbug napisał(a):Mnie cieszy szybkość tego transferu. Niby żadne znane nazwisko, ale plotki o Klavanie pojawiły się max z tydzień temu a dziś juz transfer zaklepany. Oby tak częściej.

Bo nikt inny się nim nie interesował i dzięki temu nie musimy przełykać kolejnej porażki o zawodnika, tym razem dajny na to z Eintrachtem Brunszwik...
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez hjk95 » 20 lip 2016, o 15:17

Django napisał(a):
Radbug napisał(a):Mnie cieszy szybkość tego transferu. Niby żadne znane nazwisko, ale plotki o Klavanie pojawiły się max z tydzień temu a dziś juz transfer zaklepany. Oby tak częściej.

Bo nikt inny się nim nie interesował i dzięki temu nie musimy przełykać kolejnej porażki o zawodnika, tym razem dajny na to z Eintrachtem Brunszwik...

WOW WOW śmieszna odpowiedź! Brawo dla tego Pana ! Bardzo rzadko chodzę do kina, ale na Django byłem, bardzo fajny film. Szkoda, że tytuł będzie mi też kojarzył się z Tobą.

No dobra, gościa w ogóle nie znam. Z resztą tak jak prawie wszyscy. Moi znajomi, którzy oglądają ligę niemiecką byli zaskoczenia, że przechodzi do Liverpoolu, uważali, że maksymalna poziom Klavana to np. 2-3 obrońca Bayeru Leverkusen.
Mam nadzieje, że będziemy on odpowiednikiem Caulkera z tego sezonu więc na pewno jest to jakaś poprawa :)

Dla mnie spoko.
hjk95

Postprzez RedJcoB » 20 lip 2016, o 16:05

Nie ma co płakać, nie ma z czego cieszyć w skrócie ujmując ten transfer :)
"We have to change from doubters to believers - NOW!"
RedJcoB

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Qwerty » 20 lip 2016, o 16:32

Django napisał(a):

Everton go chciał w ostatnich dwóch okienkach.
Qwerty

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Piwus94 » 20 lip 2016, o 17:55

Nie kojarzę za bardzo jego gry. Jedyne jego mecze które widziałem, to te z Liverpoolem. Luźno podchodząc do tego transferu, to wg mnie może nie być zły. Przez ostatnie dwa sezony Augsburg stracił w lidze podobną liczbę goli do nas. Wiem, że to nie jest idealne porównanie, ale w jakiś tam sposób odzwierciedla jego umiejętności.
Piwus94

Następna strona

Powrót do Kadra i Transfery