Benjamin Woodburn

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Benjamin Woodburn

Postprzez calcexe » 10 kwi 2017, o 21:54

Benjamin znalazł się w gronie 98. nominowanych do nagrody Golden Boy 2017.

Pełna lista:
Spoiler:
calcexe

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez RickRoss » 10 kwi 2017, o 22:32

Mbappe/Tielmans.. tu się walka rozegra.
Obrazek
Football has the power to unite and gather people.
RickRoss

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez ManiacK » 10 kwi 2017, o 22:38

RickRoss napisał(a):Mbappe/Tielmans.. tu się walka rozegra.

Donnaruma/Dembele IMO bardziej, ale już raczej poza ową czwórką bym nikogo nie widział.
ManiacK

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez FootballClub » 2 wrz 2017, o 22:21

FootballClub

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez filip8 » 2 wrz 2017, o 22:21

Jak dla mnie, Klopp mógłby powoli zacząć go już wprowadzać do składu w miejsce Cou. Gość ma 17 lat a już jest świetny
filip8

2 years of membership2 years of membership

Postprzez pitero » 2 wrz 2017, o 22:40

Klopp pewnie bardzo chciałby go widzieć w składzie, ale widać już po tym jak wystawia TAA, że nie zamierza szarżować z przeciążaniem młodych. Pewnie ma z tyłu głowy historie z Owenem czy Walcottem, którzy za młodu szaleli w pełnym wymiarze czasowym, a potem zaczęły się problemy z kontuzjami. Poza tym obecnie mamy na pozycji Woodburna Sadio Mane, więc jedyna opcja dla Bena to puchar ligi.
pitero

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez filip8 » 2 wrz 2017, o 22:52

Akurat z tą pozycją dla Bena się nie zgodzę, bo Klopp ustawia go tak jak Coutinho, na lewym skrzydle i w środku pomocy (wszystkie mecze presezonu zagrał cofnięty).
filip8

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Juluz » 2 wrz 2017, o 23:18

Może nam rośnie drugi Rush/Stevie/Owen/Dalglish, ah, ilu już takich było :x Może tym razem się uda :wink:
Zapraszam na discord lfc-> klik!
Juluz
Moderator

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez DrGonzo » 2 wrz 2017, o 23:52

Niesamowity talent. Moim zdaniem - co powtarzam tu jak mantrę, odkąd pierwszy raz zobaczyłem go w czerwonej koszulce - największy od czasu Owena. Chłopak ma w sobie to coś. W dodatku kiedy go obserwuję, za każdym razem mam to nieodparte wrażenie, że on jest trochę oderwany od tego współczesnego świata. Tak wielu jego rówieśników, lub trochę starszych kolegów, robi z siebie gwiazdorów już po pierwszych dobrych występach w seniorskiej piłce. Lansują się, sprawiają wrażenie jakby liczyło się dla nich przede wszystkim zarabianie grubych pieniedzy. A Woodburn wydaje się niesamowicie ambitnym, a przy tym dość skromnym, głodnym sukcesów, młodym człowiekiem. Jest w nim taka naturalność, błysk, którą jako dzieciak, dostrzegałem we wschodzących gwiazdach lat 90-tych - tak jak choćby w Michaelu Owenie na mundialu w 98' roku.

Ech... Rozpisałem się. Bardzo rzadko tak mam, ale w momencie kiedy zobaczyłem tę jego dzisiejszą bramkę, poczułem dziwny rodzaj wzruszenia. W tym momencie wydaje się, że zostanie mega dobrym piłkarzem. Oby nie stała się jakaś katastrofa, która zahamuje jego rozwój, bo chłopak idzie jak burza.
DrGonzo

Postprzez welna20 » 3 wrz 2017, o 00:33

DrGonzo napisał(a): A Woodburn wydaje się niesamowicie ambitnym, a przy tym dość skromnym, głodnym sukcesów, młodym człowiekiem. Jest w nim taka naturalność, błysk, którą jako dzieciak, dostrzegałem we wschodzących gwiazdach lat 90-tych - tak jak choćby w Michaelu Owenie na mundialu w 98' roku.

Oby tak było. :D Zawsze jakoś tak się sentymentalnie u mnie robi, jak ktoś wspomina mundial 98' :P

Wychowankowie to nie tylko tania siła robocza (pomijając, że szkolenie małych karakanów kosztuje niemało). Oni stanowią o jedności i wartościach naszego klubu. Tak naprawdę to ich zapamiętuje historia. W dzisiejszych czasach "najemników", wychowankowie są na wagę złota.

Przyznam szczerze, że gdy po raz pierwszy zobaczyłem w akcji naszą 2 (BW i TAA), to TAA zrobił na mnie większe wrażenie. Miejmy nadzieję, że obaj niesamowicie się rozwiną.
welna20

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Barilla » 3 wrz 2017, o 14:10

https://twitter.com/DavidHasselhoff/sta ... 6061605888

Najważniejsze to przykuć uwagę odpowiednich osób ;)
Barilla

Postprzez deekuu » 5 wrz 2017, o 22:29

https://imgtc.com/w/JiZ6JGz

Woodburn znowu ratuje Walii mecz, tym razem asystą. :D
deekuu

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez welna20 » 6 wrz 2017, o 13:05

Co on teraz wyrabia ;)
BW ma kontrakt tylko do 2019?
welna20

Postprzez Athar » 6 wrz 2017, o 13:19

welna20 napisał(a):Co on teraz wyrabia ;)
BW ma kontrakt tylko do 2019?

Tak.

Do 30.06.2019 ważny kontrakt maja następujacy zawodnicy LFC:

Daniel Sturridge
James Milner
Alberto Moreno
Lazar Markovic
Ragnar Klavan
Jon Flanagan
Ben Woodburn
Ádám Bogdán
"It’s the club of Ronnie Rosenthal and Avi Cohen.
It’s the club of Mo Salah and Sadio Mane.
It’s the club of Parson Jackson and Bill Shankly.
It’s a club of all flags, all religions, all nations and none."
Tony Barrett
Athar

Postprzez Gebe » 25 paź 2017, o 18:06

Ben Woodburn podpisał nowy 5-letni kontrakt z Liverpoolem.

Obrazek
Gebe

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery