Sadio Mane

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Sadio Mane

Postprzez wicked93 » 31 sie 2019, o 21:26

Edit: no serio czlowieku ;) przez podania rozumiem te cale wasze asysty.. Jajami chyba te mecze ogladales

Używasz debilnej retoryki, ale ostatnie zdanie wiele wyjaśnia - jesteś debilem. A z takimi tekstami to do kolegów z ławki albo z piaskownicy.

E2: Poza tym co to w ogole jest za wyznacznik? Salah marnowal okazje na potege, Mane ciagnal ten wozek przez pol sezonu kiedy Salah sie kopal po czole..

No to wskaż mi wyznacznik tego czy ktoś gra samolubnie czy nie. Mane też wielokrotnie marnował okazje, ale rozmowa się tyczy raczej podań i asyst. Powtórzę się - użyłeś tak debilnej argumentacji i masz jakieś wieśniackie teksty, które cię dyskwalifikują na starcie z jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji.
wicked93

Postprzez Maytman » 31 sie 2019, o 21:31

Hmm, rzeczywiscie, usunęli to.
To było dość sytuacyjne, nadawało się na gifa/mem. Drużyna szła po schodkach gęsiego w stronę szatni. Bobby szedł za Salahem, a przed Mane. Z tej trójki tylko Firmino patrzył w stronę kamery - i zaczął robić głupie miny (trochę jak nabranie wody w usta i przewracanie oczami). Taka reakcja gdzie dwóch się kłoci, a trzeci próbuje rozładować sytuacje.

Swoją drogą Klopp już powiedział w śmiechu, że sytuacja opanowana i zaraz wszyscy zapomną.
Maytman
Znaczy się Mateusz

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez kuki » 31 sie 2019, o 22:10

kuki

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Juluz » 31 sie 2019, o 22:12

Pięknie to wszystko skomentował <3

Rozejdzie się po kościach. Oczywiście media i kibice innych zespołów będą o tym krzyczeć, aby odciągnąć uwagę od tego jak ich ulubieńcy słabo prezentują się na boisku.
Zapraszam na discord lfc-> klik!
Juluz
Moderator

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Edamskiser » 31 sie 2019, o 22:31

wicked93 napisał(a):
Edit: no serio czlowieku ;) przez podania rozumiem te cale wasze asysty.. Jajami chyba te mecze ogladales

Używasz debilnej retoryki, ale ostatnie zdanie wiele wyjaśnia - jesteś debilem. A z takimi tekstami to do kolegów z ławki albo z piaskownicy.

E2: Poza tym co to w ogole jest za wyznacznik? Salah marnowal okazje na potege, Mane ciagnal ten wozek przez pol sezonu kiedy Salah sie kopal po czole..

No to wskaż mi wyznacznik tego czy ktoś gra samolubnie czy nie. Mane też wielokrotnie marnował okazje, ale rozmowa się tyczy raczej podań i asyst. Powtórzę się - użyłeś tak debilnej argumentacji i masz jakieś wieśniackie teksty, które cię dyskwalifikują na starcie z jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji.

Pierwszy wyjechales z tym czlowiekiem wiec sie dopasowalem i zamiast uzywac sily argumentu posluzylem sie argumentem sily ;]

Wyznacznikiem sa wlasne oczy i przynajmniej dwie sprawne szare komorki pod kopula ;) Poczytaj pozostale watki to zauwazysz, ze chyba jestes jedyna osoba, ktora probuje zaklamac rzeczywistosc.. Tak, musisz sie z tym pogodzic, ze Mane gra bez porownania bardziej kolezensko niz Salah, ktoremu odwalila sodowa po pierwszym genialnym sezonie. Wtedy tez stal sie bohaterem Egiptu dajac im awans na mundial.

E: To chyba nie zajarzyles, ze mowimy dokladnie o tym samym sezonie. Przypomnij sobie serie Salaha bez gola w zeszlym sezonie i ile podan (miedzy innymi od MANE) marnowal..

E2: Ty chyba nie do konca rozumiesz o co w calej tej dyskusji w ogole chodzi. Chodzi o rywalizacje miedzy Salahem i Mane, gdzie ten pierwszy kosztem wynikow druzyny nie podaje do Mane w celu bycia na swieczniku. Pal licho jesli strzeli bramke, ale z reguly jak juz ma tego Mane w sytuacji ANALOGICZNEJ DO DZISIEJSZEJ to nie poda tylko probuje sam konczyc. Jest to moja ostania wypowiedz dotyczaca tego tematu, juz za duzo czasu na Ciebie stracilem.
Ostatnio edytowano 1 wrz 2019, o 01:44 przez Edamskiser, łącznie edytowano 5 razy
Edamskiser

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez wicked93 » 31 sie 2019, o 22:33

Naucz się czytać ze zrozumieniem posiadaczu szarych komórek, bo ja wspominam o poprzednim sezonie, gdzie taka sytuacja miała miejsce ze strony Mane.
Ja w przeciwieństwie do ciebie mam więcej niż 13 lat i interesują mnie wyniki klubu, a nie to kto ile bramek strzeli. Najwidoczniej dla ciebie coś takiego ma znaczenie :)

EDIT:
I kończąc tę bezsensowną dyskusję z tobą:
Zadałem Ci proste pytanie - Ile miał asyst jeden, a ile miał drugi? Nie sugerując oczywiście, który jest bardziej koleżeński przez tę klasyfikację, ale już samo to, że któryś ma ich więcej świadczy o ilości wykreowanych sytuacji swoim kolegom.
Ty odpowiedziałeś niezwykle błyskotliwym pytaniem(zakładam, że nawet sam tego nie sprawdziłeś, bo liczyłeś, że dużo gorzej wypada Mane w tym zestawieniu) - a ile miał minut jeden z drugim? (oczywiście nie odpowiadając na moje pytanie odnośnie asyst, ale zapewne sprawdzając, że Mane miał ich dużo mniej, choć to akurat po JEGO podaniach koledzy, a zwłaszcza SALAH marnowali okazje. No niestworzone rzeczy...
Ja sobie przypominam wielokrotnie ile razy Mane w poprzednim sezonie nie podawał do Salaha, a wybierał np. Keitę, ale to nie ma takiego znaczenia, bo jak dla mnie najlepszym strzelcem może być nawet Matip, ale jeśli ktoś jest nie fair wobec któregoś z piłkarzy, to nie mogę pozostać obojętny.
Kiedy już sam się zaorałeś tym debilnym pytaniem o ilość minut, gdzie różnica między jednym, a drugim wynosiła AŻ 33 MINUTY na korzyść Egipcjanina, to wtedy stwierdziłeś, że chodzi o ilość wymienionych podań między jednym, a drugim i żebym to policzył, bo to wtedy będzie miarodajne.

KURTYNA :shock:

E2: Ty chyba nie do konca rozumiesz o co w calej tej dyskusji w ogole chodzi. Chodzi o rywalizacje miedzy Salahem i Mane, gdzie ten pierwszy kosztem druzyny nie podaje do Mane w celu bycia na swieczniku. Pal licho jesli strzeli bramke, ale z reguly jak juz ma tego Mane w sytuacji ANALOGICZNEJ DO DZISIEJSZEJ to nie poda tylko probuje sam konczyc.

Ale co mnie interesuje ta okazja z dzisiejszego meczu? Ja się od początku pytam o poprzedni sezon, gdzie się obaj omijali przy podaniach, ale jakimś cudem to Salah ma więcej asyst, CO PONIEKĄD świadczy o wykreowanych akcjach dla kolegów.

Jest to moja ostania wypowiedz dotyczaca tego tematu, juz za duzo czasu na Ciebie stracilem.

Mam wielkie obawy odnośnie twojego intelektu, jeśli takie "argumenty" są dla ciebie stratą czasu i musisz zmuszać swój umysł do niebywałej pracy przy tym twoim samozaoraniu.
wicked93

Postprzez Paviola » 1 wrz 2019, o 15:10

Nie oglądałem wczoraj meczu, bo musiałem zostać dłużej w robocie, ale widziałem powtórki sytuacji i uważam, że Sadio i tak bardzo długo to znosił. Od poprzedniego sezonu mam wrażenie, że Salah bardziej w Mane widzi rywala o koronę niż kolegę z zespołu. Chociaż do Firo też o wiele mniej podaje. Ogólnie to za takie akcje przestaje Salaha lubić. Nie przepadam za gwiazdorzeniem, a jemu całkiem sodówka zaczęła odbijać i jakby na siłę musiał udowadniać, że to on jest nr 1 w klubie, zapominając, że najważniejsze jest dobro zespołu. Pod tym względem Firo z Andym i Trentem to są wzory do naśladowania.
Paviola

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez adamne » 1 wrz 2019, o 19:03

Kiedy Sadio do nas przyszedł to bardzo mnie denerwował boiskowym egoizmem. Ale było widać że Klopp nad nim pracuje, bo stopniowo sytuacja się poprawiała i w tej chwili można powiedzieć że gra zespołowo. Stąd pewnie jego wkurw, bo skoro on mógł się poprawić w tym aspekcie, to dlaczego nie Salah? Ale on jest krócej w klubie i mam nadzieję że jeszcze się poprawi, trochę egoizmu u napastnika jest OK bo to on ma za zadanie brać na siebie odpowiedzialność za strzelanie bramek, jednak nie zawsze i wszędzie.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
adamne

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Paviola » 14 wrz 2019, o 14:23

Trochę się martwię, że coś złapał. Jakby kulał, a potem spacerowal przez całe boisko pod koniec 1 połowy. Ogólnie jak to jest, że Mane od początku sezonu gra tak zajebiscie, Firo wcale nie odstaje, a graczem sierpnia jest i tak Salah co mu wyszedł 1 mecz?
Paviola

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Negrys » 15 wrz 2019, o 09:52

https://www.meczyki.pl/sportbuzz/sadio_ ... eld/177257

Jeśli to prawda to jest to zajebista statystyka :D 50 spotkań = 41 zwycięstw i 9 remisów
Negrys

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez FootballClub » 15 wrz 2019, o 10:15

Prawda bo ze Swansea nie zagrał bo był na PNA, a z Crystal Palace leczył kontuzje po derbach z Evertonem.
FootballClub

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez erni9292 » 22 wrz 2019, o 20:48

Czyżby to była jednak wymuszona zmiana? Oby nam nie wypadł Sadio czasem na dłuzej.
erni9292

Postprzez lorenalex » 22 wrz 2019, o 20:59

erni9292 napisał(a):Czyżby to była jednak wymuszona zmiana? Oby nam nie wypadł Sadio czasem na dłuzej.

Na to wygląda.

"Sadio Mane’s substitution against Chelsea was the result of a knock and dead leg, Jürgen Klopp confirmed."
He’s our centre-half, he’s our number four. Watch him defend and watch him score. He can pass the ball, calm as you like. He’s Virgil Van Dijk, Virgil Van Dijk!
lorenalex

1 year of membership

Postprzez Ralf088 » 22 wrz 2019, o 21:09

Oby nic poważnego, do soboty jeszcze trochę czasu, oby wszystko sie skończyło na lekkim naciągnięciu, ale musimy częsciej rotować przednia formacją, dawać więcej szansy Xherdanowi, bo jak chłopaki będą grać mecz w mecz, to nie wytrzymają tego:( Dobrze że teraz ten pucharowy mecz, gdzie powinni grać same rezerwy, bo nie ma co traktować tego pucharu na poważnie, a w sobotę kolejny wyjazd do beniaminka, więc nawet jeśliby Sadio nie zdążył to taki Shaqiri powinien śmiało latać na Bramall Lane.
Ralf088

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez july600lfc » 5 paź 2019, o 16:54

Brak obecności Sadio w 11 roku to żart, od dłuższego czasu gość to top3 w ataku na świecie. Niesamowity piłkarz, ostatnio świetna skuteczność, haruje za 2 w obronie, brak słów. Razem z Firmino nasz najlepszy gracz w tym sezonie.
50 gol w 100 meczu w naszych barwach, czapki z głów. To przyjemność oglądać takiego piłkarza w naszych barwach.
A pomyśleć, że jak Klopp chciał go ściągać za ponad 30 milionów to myślałem, że to raczej nienajlepszy interes :D

Swoją drogą - też wydaje się Wam, że od dobrego roku Salah bardzo odstaje od Firo i Mane?
july600lfc

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery