Sadio Mane

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Sadio Mane

Postprzez LiveFan » 12 kwi 2019, o 18:03

Sadio został wybrany najlepszym graczem marca w Premier League 8)
LiveFan

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez werbatin » 13 kwi 2019, o 15:43

LiveFan napisał(a):Sadio został wybrany najlepszym graczem marca w Premier League 8)

Tu raczej nikt się tym nie przejmuje. Przecież gramy marną piłkę, przegraliśmy 'po frajersku' mistrzostwo w styczniu. Klop managerem miesiąca? Mane piłkarzem miesiąca? 10 na 12 punktów? Toć to frajerstwo.
Patrzmy na greckich bogów, machinę nie do zatrzymania, kosmitów - City :happy:
Obrazek
werbatin

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez MariuszMaxKolonko » 13 kwi 2019, o 16:16

@werbatin - rozumiem Twój optymizm ale z szacunku dla innych mógłbyś czasem się nie odzywać bo przesadzasz. Zaczynasz być irytujący. Powyższy wpis (zresztą jak mój za co przepraszam) jest kompletnie niepotrzebny i jedynie można uznać go za prowokacje.
MariuszMaxKolonko

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Cha3ek » 13 kwi 2019, o 17:24

Werbatin ma u mnie szacunek za to, ze jako jedyny wierzył w majstra w 13/14 i niewiele się pomylił.
"Wielu ludzi ma wyrobioną opinie o mnie, a oni nawet mnie nie znają. Oni nawet mnie nie spotkali." Z Liverpoolem od dwumeczu z Juventusem w 2005.
Obrazek
miss u Rafa...
Cha3ek

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez werbatin » 13 kwi 2019, o 20:39

MariuszMaxKolonko napisał(a):@werbatin - rozumiem Twój optymizm ale z szacunku dla innych mógłbyś czasem się nie odzywać bo przesadzasz. Zaczynasz być irytujący. Powyższy wpis (zresztą jak mój za co przepraszam) jest kompletnie niepotrzebny i jedynie można uznać go za prowokacje.

A nie mam racji? Klopp menago miesiąca, Mane zawodnikiem miesiąca i ani widu ani słychu. 0 komentarzy.
Wygrywamy mecz w końcówce to fala hejtu że z taką grą mistrza nie zdobędziemy i jesteśmy słabi, przy czym mamy największą zdobycz punktową jak na 35 kolejkę w historii całego klubu. Kto tu przesadza ;)
Obrazek
werbatin

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez CzerwonyBartek » 13 kwi 2019, o 21:03

[email protected] wiesz co mnie zastanawia? U większości forumowiczów było o wiele więcej optymizmu i romantycznego patrzenia na rzeczywistość kiedy rzeczywiście kopaliśmy się po czołach niż teraz. toż to może jakieś podświadome zakłamywanie spraw żeby mniej bolało, jeśli faktycznie odpukać, znowu miniemy się z upragnionym mistrzostwem na milimetry (w sumie wyszła gra słów biorąc pod uwagę szanse Mane w meczu z city :p )
The world is yours
CzerwonyBartek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez werbatin » 14 kwi 2019, o 09:54

CzerwonyBartek napisał(a):[email protected] wiesz co mnie zastanawia? U większości forumowiczów było o wiele więcej optymizmu i romantycznego patrzenia na rzeczywistość kiedy rzeczywiście kopaliśmy się po czołach niż teraz. toż to może jakieś podświadome zakłamywanie spraw żeby mniej bolało, jeśli faktycznie odpukać, znowu miniemy się z upragnionym mistrzostwem na milimetry (w sumie wyszła gra słów biorąc pod uwagę szanse Mane w meczu z city :p )

Dokładnie, strach przez bólem. To cecha miękkich faj. 8)
Obrazek
werbatin

Postprzez OWeN » 14 kwi 2019, o 17:12

Cha3ek napisał(a):Werbatin ma u mnie szacunek za to, ze jako jedyny wierzył w majstra w 13/14 i niewiele się pomylił.

Dokładnie. Jego wyliczenia, różne scenariusze. Miło się to wszystko czytało. Mimo iż Nasze szanse spadały, on się nie poddawał i dalej ciągnął karuzele. O wiele lepsze to było niż te komentarze gdzie było pierdolamento, ze już nie wygramy ligi.
Obrazek
OWeN

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Flymf » 14 kwi 2019, o 17:19

OWeN napisał(a):
Cha3ek napisał(a):Werbatin ma u mnie szacunek za to, ze jako jedyny wierzył w majstra w 13/14 i niewiele się pomylił.

Dokładnie. Jego wyliczenia, różne scenariusze. Miło się to wszystko czytało. Mimo iż Nasze szanse spadały, on się nie poddawał i dalej ciągnął karuzele. O wiele lepsze to było niż te komentarze gdzie było pierdolamento, ze już nie wygramy ligi.

Czyli wolałeś osoby które mydliły Ci oczy gruszkami na wierzbie. Prawda czasami jest bolesna ale przynajmniej prawdziwa.
Flymf

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Paviola » 14 kwi 2019, o 19:18

Aj, aż mi się przypomniało starcie z Edersonem z Mane przy tym błędzie Kepy. Szkoda, że nie padła 2 bramka dla Senegalczyka, ale też odwalił kawał dobrej roboty w tym meczu.
Paviola

2 years of membership2 years of membership

Postprzez burmanek » 14 kwi 2019, o 19:27

Flymf napisał(a):Czyli wolałeś osoby które mydliły Ci oczy gruszkami na wierzbie. Prawda czasami jest bolesna ale przynajmniej prawdziwa.

Tylko ta twoja prawda, to g*wno-prawda. Żadnej pewności nie masz. Jak dla mnie takie negatywne podejście jest jeszcze mniej usprawiedliwione niż huraoptymizm Werbatina te 5 lat temu.

khm :wink: Nie obrażamy cudzej opinii, znacznie lepiej jest ją podważyć argumentami // Juluz
Obrazek
burmanek

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 14 kwi 2019, o 19:54

Ważne że Rentboysy wracają do domu z okopanym dupskiem :)

Kiedyś w jakimś wywiadzie Miłosz Przybecki wypowiedział się, że na pierwszych 3 metrach jest szybszy od Bolta. To od czego jest szybszy Sadio? Od Pendolino? :D Przecież jak gościu zrywa, to każdy zostaje w tyle, niesamowita dynamika.
"Po meczu, w trakcie kąpieli lodowej, do pomieszczenia zaszedł Klopp i powiedział do mnie „Gini Wijnaldum przewiduje, że za tydzień uda nam się wejść do finału Ligi Mistrzów. Co ty o tym myślisz?” Gini <3
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

Postprzez kariok » 18 kwi 2019, o 17:17

Sadio strzelił bramkę w każdej fazie ligi mistrzów w której grał. W zeszłym roku we wszystkich od grupowej aż do finału, w tym roku podobnie, niesamowita statystyka :D
kariok

Postprzez Egalot » 18 kwi 2019, o 22:05

To w którym meczu z Barceloną strzeli? U siebie czy na wyjeździe?
Obrazek
Egalot

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Paviola » 18 kwi 2019, o 22:13

W obu :)
Paviola

2 years of membership2 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery